NFL

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Avatar
MElloo
Postovi: 13018
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la MElloo » 12 avg 2019, 14:18

Amarinho je napisao/la:Jucer sam draftovao u ligi sa jaranima. 9. od 10 ekipa.

Nisam bas nesto zadovoljan, s tim da je 9. bas sranje ako zelis odredjene igrace moras po njih preci po 10-15 pikova.

uglavnom zavrsio sam sa

QB: Luck - valjda ce ozdravit. Uzeo sam ga u petoj meni se cini.
WR: Thomas - u prvoj. Nesto mi je simpaticnij od Julia. Adams otisao pick prije mog, inace bi njega uzeo.
WR: Cooks - underrated po meni. Imao 4 sezone uzastopne po 1100 Yard ili vise. Cak i za Cuppom.
RB: Cook - druga runda. Ni pod razno nisam htio da uzmem igraca koji ima Bye u Week 7, jer mi je tu duel sa najbolji jaranom. Dakle Conner i Chubb svakako nisu usli u uzi krug. Mozda sam trebao po Macka, ali mislio sam da ce mi se vratit u trecoj.
RB: Fournette - ima covjek "chicken legs", ako ostane zdrav moze vrlo lahko bit medju 10 RB. Sa Nickom dosta bolja OFF i kazu da ce veci workload u passing playu dobit. Vidjet ce mo.
TE: Vance McDonald - nek uzme 20% targetsa od onih sto "fale" odkad Brown nije tu, to je i vise nego dosta.
RB: David Montgomery - to je cisto osjecaj da ce bit zivotinja. Morao sam po njega iz trece tamo u petu, jer je ADP 52 ili tako nesto, a nisam bio siguran da li cu ga dobit sa 49im pikom.

BN: Henderson
BN: Ekeler
BN: Hyde
BN: Hunt
BN: Moore
BN: Mattison
BN: Gallup

Klupa par osiguranja i jos koji Receiver. :D Ako se Gordon produzi ili Gurley pocne zdrav, Williams se probije kao broj jedan - nista od njih samo ih drop. :D
Rbovi su ti injury prone i meh. :mrgreen:

Avatar
Amarinho
Postovi: 1160
Pridružen/a: 07 mar 2013, 11:13
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Amarinho » 12 avg 2019, 15:37

A jesu znam....

Ako Cook ode u pm imam Mattisona na klupi, da se ne zahebavam dzabe na waiveru. Ako Fournette rikne onda nek zavrsi karijeru komotno.

Kad sam uzeo Cooka bio je jos Bell tu i eto Mack od ovih sto smatram Tier 2. Mislio sam da ce mi se vratit Mack u trecoj al eto nije...

sad kad razmislim trebao sam mozda Mack/Henry.

Ligu nam mozes svakako popisat... jedan lik pocinje na RBu sa Zekom i Gordonom. Ako mu prodje gotovi smo svakako :D

Zato i pokusavam upast u neku vasu ako jos ima mjesta :P

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12645
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Mig_Mig » 12 avg 2019, 16:47

Amarinho je napisao/la:A jesu znam....

Ako Cook ode u pm imam Mattisona na klupi, da se ne zahebavam dzabe na waiveru. Ako Fournette rikne onda nek zavrsi karijeru komotno.

Kad sam uzeo Cooka bio je jos Bell tu i eto Mack od ovih sto smatram Tier 2. Mislio sam da ce mi se vratit Mack u trecoj al eto nije...

sad kad razmislim trebao sam mozda Mack/Henry.

Ligu nam mozes svakako popisat... jedan lik pocinje na RBu sa Zekom i Gordonom. Ako mu prodje gotovi smo svakako :D

Zato i pokusavam upast u neku vasu ako jos ima mjesta :P
Mogli ste u maju birat. Smjesno.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Amarinho
Postovi: 1160
Pridružen/a: 07 mar 2013, 11:13
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Amarinho » 12 avg 2019, 16:57

Mig_Mig je napisao/la:
Amarinho je napisao/la:A jesu znam....

Ako Cook ode u pm imam Mattisona na klupi, da se ne zahebavam dzabe na waiveru. Ako Fournette rikne onda nek zavrsi karijeru komotno.

Kad sam uzeo Cooka bio je jos Bell tu i eto Mack od ovih sto smatram Tier 2. Mislio sam da ce mi se vratit Mack u trecoj al eto nije...

sad kad razmislim trebao sam mozda Mack/Henry.

Ligu nam mozes svakako popisat... jedan lik pocinje na RBu sa Zekom i Gordonom. Ako mu prodje gotovi smo svakako :D

Zato i pokusavam upast u neku vasu ako jos ima mjesta :P
Mogli ste u maju birat. Smjesno.
A jok eto 4. septembra ce mo.

Najbolji moguci trenutak i najzanimljivi (sto je u biti smisao Fantasya) poslje prve preseason tekme.
Pa 100x je vece uzbudjene dok traju ovi holdouti, dok se jos ne zna workhorse nekih ekipa itd. Hebo to kad su se razjasnile situacije i svak sljiepo moze maltene po ADPu birat. Nek mi Autodraft bira onda, ne moram ja.

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12645
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Mig_Mig » 12 avg 2019, 17:08

A vidim, zato ti je Luck u 5.rundi. Eto nek to ima smisla.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
MElloo
Postovi: 13018
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la MElloo » 12 avg 2019, 17:16

Luck trenirao samo 3 puta od Aprila

Avatar
Amarinho
Postovi: 1160
Pridružen/a: 07 mar 2013, 11:13
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Amarinho » 12 avg 2019, 17:26

Placas za upside. Luck je prema Vegasu tu u trci za MVPa. Ima brutalnu OL, running game i pojacali su receivere.

A uvjek je bio Fantasy relevantan. Pa i ADP mu je u petoj.
Mig_Mig je napisao/la:A vidim, zato ti je Luck u 5.rundi. Eto nek to ima smisla.
A valjda uzimas QBi kad ih pocinju skidat sa boarda... ili na kraju zavrsis s necim tipa Jameis Winston.

Avatar
GoRaN
Postovi: 1139
Pridružen/a: 01 jul 2008, 16:28
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la GoRaN » 12 avg 2019, 20:10

Samo da se tuspasim za cvajtu. Svejedno kad je draft.

Avatar
brunoconti
Postovi: 85
Pridružen/a: 24 dec 2011, 11:30
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la brunoconti » 13 avg 2019, 13:46

Imal mjesta za fantasy ?

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8062
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la muhamedhulk » 14 avg 2019, 07:49

jesi igrao prosle godine u drugoj ligi? nezz sad jel svi igraju iz druge? mislim da ce biti mjesta..
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
Amarinho
Postovi: 1160
Pridružen/a: 07 mar 2013, 11:13
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Amarinho » 14 avg 2019, 08:15

Oj Luck upitan za Week 1. Preseason out.

To je kad slusamo onog nervoznog lika sa profilnom Lucka koji hvala bogu vise nije prisutan. Lik nas terapirao ja maltene mislio Luck je reinkarnacija Joe Montane i Steve Younga.

Avatar
brunoconti
Postovi: 85
Pridružen/a: 24 dec 2011, 11:30
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la brunoconti » 14 avg 2019, 08:25

muhamedhulk je napisao/la:jesi igrao prosle godine u drugoj ligi? nezz sad jel svi igraju iz druge? mislim da ce biti mjesta..
nisam igrao prosle godine, al ako bude mjesta u drugoj ligi, racunajte me.

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12645
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Mig_Mig » 14 avg 2019, 09:58

Amarinho je napisao/la:Oj Luck upitan za Week 1. Preseason out.

To je kad slusamo onog nervoznog lika sa profilnom Lucka koji hvala bogu vise nije prisutan. Lik nas terapirao ja maltene mislio Luck je reinkarnacija Joe Montane i Steve Younga.
Jeste jeste, a kv da ce biti MVP ostaju iste. Usput, rekli su da radi druge vjezbe i da se ne rizikuje sa pogorsanjem povrede. Luck je prije dvije sedmice rekao, da je danas utakmica regularne sezone, naravno da bi igrao.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Amarinho
Postovi: 1160
Pridružen/a: 07 mar 2013, 11:13
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Amarinho » 14 avg 2019, 10:33

Mig_Mig je napisao/la:
Amarinho je napisao/la:Oj Luck upitan za Week 1. Preseason out.

To je kad slusamo onog nervoznog lika sa profilnom Lucka koji hvala bogu vise nije prisutan. Lik nas terapirao ja maltene mislio Luck je reinkarnacija Joe Montane i Steve Younga.
Jeste jeste, a kv da ce biti MVP ostaju iste. Usput, rekli su da radi druge vjezbe i da se ne rizikuje sa pogorsanjem povrede. Luck je prije dvije sedmice rekao, da je danas utakmica regularne sezone, naravno da bi igrao.
Pa sam sam kriv kad slusam nebuloze a u NFL najvise lazu. Lagali su nas o Gurleyu i dalje nas lazu, bog zna sta lik ima. Lagali nas za Butlera gdje do danas ne znamo sta se desilo itd...

A Luck sad kao eto smatraju da uopste nije u pitanju ta povreda vec su mu nasli nesto drugo. Imaju najbolje doktore na planeti, sredstva su skoro bezkonacna za lijecenje a evo nas prave budalom citavu karijeru tog covjeka.

Napravljen je od stakla i cao. :D valja mi sad po Waiveru ganjat nekog polovnog a la Jimmy G. Na kraju si ipak bio u pravu. I am sorry :D

Avatar
jestamaji
Postovi: 16462
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 14 avg 2019, 11:30

cijeli svijet je jedna velika prevara i laž amarinho, nije samo nfl



apropo fantazija, dedera recite alemu da se ne zajebava i da restartuje ligu kako treba, melo umjesto rija i to je to. live draft meni valja svaki dan, ali mislim da je većina za zadnju nedjelju prije week 1, negdje predveče

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la kad_kako » 14 avg 2019, 13:37

Tesko ufatit Alema trijeznog da obnovi lige i posalje invajte.
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
tillman
Postovi: 781
Pridružen/a: 19 nov 2012, 18:44
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la tillman » 14 avg 2019, 20:27

Takodjer igram i ove godine u drugoj ligi...

Bearsi ne izgledaju lose ove godine po rosteru, mozda i bude nesto od njih... 2 su stvari pod upitnikom zapravo: tko ce biti kicker 5.9. i hoce li Trubisky napraviti korak naprijed cime bi se sanse za uspjeh Bearsa 2019.god dosta podigle...

Avatar
Winters
Postovi: 2178
Pridružen/a: 26 apr 2016, 16:50
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Winters » 15 avg 2019, 02:33

Zar ne bi bilo poštenije da Salt ide u prvu ligu kao osvajač druge lige a ne melo? :hmmmmm:
Imagine enjoying a sport in Philadelphia.

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8062
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la muhamedhulk » 15 avg 2019, 09:16

Logicno da bi. Pobjednik druge u prvu, a zadnji iz prve u drugu. To je najpostenije...
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
jestamaji
Postovi: 16462
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 15 avg 2019, 09:43

salt igra prvu ligu otkako igramo, ja nisam znao da je igrao i u drugoj

melo je jedan od najaktivnijih na ovome podforumu, zato smo njega predložili.

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.