FK Budućnost Banovići

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la studeni » 14 avg 2019, 19:26

ASD je napisao/la:Gledam pregled. Sve što smo uradili je kroz sredinu, jedino sa strane ono kad se Džina ubacio. Krila možda i najslabija u ligi.
Sta vam igra Aljukic?

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 14 avg 2019, 19:29

studeni je napisao/la:
ASD je napisao/la:Gledam pregled. Sve što smo uradili je kroz sredinu, jedino sa strane ono kad se Džina ubacio. Krila možda i najslabija u ligi.
Sta vam igra Aljukic?
Krilo, ali je izvisio zbog u21 igrača. Meni nije loš.

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la legenda reala » 15 avg 2019, 11:36

ASD je napisao/la: :bih:
Kakve su ove sudije, hoće vam pustiti grubu igru, Pajdo ima neki nadimak za vas vidim :mrgreen: :mrgreen:


imate li kakav prenos utakmica vi objezbjeđen ono na FB i sl.
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 15 avg 2019, 11:47

legenda reala je napisao/la:
ASD je napisao/la: :bih:
Kakve su ove sudije, hoće vam pustiti grubu igru, Pajdo ima neki nadimak za vas vidim :mrgreen: :mrgreen:


imate li kakav prenos utakmica vi objezbjeđen ono na FB i sl.

Ne znam ove sudije ali gruba igra nam odgovara. :D
Da, zove nas mesari. :D

Ma jok. Slabo se ovo kod nas prati. Godinama smo bili među zadnjima u ovoj ligi po posjeti.
Valjda se digne ove sezone jer imamo dobru bazu koja je nekad pratila klub i koja bi opet mogla pratiti.

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la legenda reala » 15 avg 2019, 13:33

ASD je napisao/la:
legenda reala je napisao/la:
ASD je napisao/la: :bih:
Kakve su ove sudije, hoće vam pustiti grubu igru, Pajdo ima neki nadimak za vas vidim :mrgreen: :mrgreen:


imate li kakav prenos utakmica vi objezbjeđen ono na FB i sl.

Ne znam ove sudije ali gruba igra nam odgovara. :D
Da, zove nas mesari. :D

Ma jok. Slabo se ovo kod nas prati. Godinama smo bili među zadnjima u ovoj ligi po posjeti.
Valjda se digne ove sezone jer imamo dobru bazu koja je nekad pratila klub i koja bi opet mogla pratiti.
Ja nisam vala zadovoljan igrom protiv Metalegea pa vidjećemo kako će to biti u Banovićima, imamo baš dobro popunjenu ekipu na svim pozicijama al nešto ne štima jel vrućina jel neuigranost ne znam pa vidjećemo, očekujem od tebe izvještaj :P

U nas sad za vikend sila raje na stadionu skoro 40 stepeni stadion haman pun ja se iznenadio :cool:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5207
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 15 avg 2019, 13:58

Po snimku izgleda kao da smo bili konkretniji i opasniji od Čapljine, šteta za stativu Trumića. Vidi se neki napredak s obzirom da bi ranijih godina imali jednu polupriliku, odigrali spuštenih gaća i pomirili se s porazom već u Semizovcu i lagano zijanili. Ovako se postavili momački, odigrali čvrsto i uspjeli otkinuti bod, što je svakako uspjeh jer je Čapljina jedno od težih gostovanja. Dug put, velika vrućina, premijerna utakmica - možemo biti zadovoljni.

A u subotu očekujem minimalnu pobjedu od 1-0 (Pirić ili Trumić). :D Mislim da će biti raje jer smo se iskreno zaželili lige, koliko god ona bila jadna, a ako se uvežu dobri rezultati možda do kraja bude i popunjen stadion.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 15 avg 2019, 14:01

LjumanM95 je napisao/la:Po snimku izgleda kao da smo bili konkretniji i opasniji od Čapljine, šteta za stativu Trumića. Vidi se neki napredak s obzirom da bi ranijih godina imali jednu polupriliku, odigrali spuštenih gaća i pomirili se s porazom već u Semizovcu i lagano zijanili. Ovako se postavili momački, odigrali čvrsto i uspjeli otkinuti bod, što je svakako uspjeh jer je Čapljina jedno od težih gostovanja. Dug put, velika vrućina, premijerna utakmica - možemo biti zadovoljni.

A u subotu očekujem minimalnu pobjedu od 1-0 (Pirić ili Trumić). :D
Da, igrači su motivisani. Tog motiva nije bilo zadnjih bar 5 godina.

belamy
Postovi: 44
Pridružen/a: 18 maj 2013, 03:15
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la belamy » 15 avg 2019, 15:50

City TV u 20:00h repriza tekme Čapljina-Budućnost

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 15 avg 2019, 16:01

Da li se to može gledati preko neta kao prije?

Kod mene piše Free shoutcast!

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 17 avg 2019, 19:39

Goražde došlo po bod i može se reći da su ga uzeli poprilično sigurno.
Po meni su čvrsta ekipa, koja bi mogla biti u vrhu.

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la legenda reala » 17 avg 2019, 19:41

ASD je napisao/la:Goražde došlo po bod i može se reći da su ga uzeli poprilično sigurno.
Po meni su čvrsta ekipa, koja bi mogla biti u vrhu.
Ma reko sam ti ja :P
Čudo Dženis i Hasanović nisu nijednom vas iskontrirali za 90 minuta :?:


daj ba iscrpnije to :mrgreen:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5207
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 17 avg 2019, 19:49

Tanko skroz, mi faktički igramo bez krila, a tamo gdje smo najjači - u sredini danas baš loše odigrano. Ništa ni od Blagojevića danas, dosta duela mu je Adžem uzeo. Tekma jako čvrsta s dobrim suđenjem.

Izdvojio bih jedino Huseinspahića kod Goražda, momak je baš klasa.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 17 avg 2019, 19:56

legenda reala je napisao/la:
ASD je napisao/la:Goražde došlo po bod i može se reći da su ga uzeli poprilično sigurno.
Po meni su čvrsta ekipa, koja bi mogla biti u vrhu.
Ma reko sam ti ja :P
Čudo Dženis i Hasanović nisu nijednom vas iskontrirali za 90 minuta :?:


daj ba iscrpnije to :mrgreen:
Ma krenulo se tući. Vi veći i jači pa smo mi malo morali mijenjati taktiku. :D
Imali smo par šansi, ali svaki put vam je to Čulov bez problema skinuo.
Imali ste i vi par šansi preko Hasanovića, neugodan je skroz (jeste nizak ali je dobar u duelu, plus brz) i jednu ste imali priliku preko Adžema sa 60 metara. Ovo je mogao biti gol stoljeća, valjda bude u pregledu. :urnebes:
U drugom ste se poluvremenu povukli ali ste se postavili dobro da vam ništa nismo mogli.

Igrač koji me je najviše oduševio kod vas je 17 Danilović, sve živo je pokupio na sredini terena i to kulturno bez faula. Nisam ga nešto prije primijetio, ali za ovo danas mu svaka čast. Dizdarić isto solidno odradio tako da ste nas tu sasjekli u sredini gdje smo najjači.
U odbrani su vam neboderi, Blagojević ništa nije mogao, a eto on je u tom segmentu najbolji igrač lige, dovoljno reći. Em su sve duele dobili, em su sve centaršuteve pokupili.
Žerić imao jedan dobar centaršut, ali ga slabo bilo. Dženis je više bio leđima okrenut, tu je odradio dobar posao zadržavajući loptu. Đoković (20) isto tanko naprijed, pomagao je defanzivi.
Dučić defanzivno odličan, oduzme loptu i iznudi faul. Više puta je to uradio.

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la legenda reala » 17 avg 2019, 19:57

LjumanM95 je napisao/la:Tanko skroz, mi faktički igramo bez krila, a tamo gdje smo najjači - u sredini danas baš loše odigrano. Ništa ni od Blagojevića danas, dosta duela mu je Adžem uzeo. Tekma jako čvrsta s dobrim suđenjem.

Izdvojio bih jedino Huseinspahića kod Goražda, momak je baš klasa.
Pojačo je i trener u nas sredinu danas znao je očigledno odakle ste najjači nije stavio Tatara nego ubacio još jednog dodatnog veznjaka da pomaže Dizdariću, Danilovića
Daria poznaju i Adžem i Dučić i Mirković igraju s njim godinama logično je da će ga dobro čuvati ne može čovjek sam jbg


Dženis je strašan igrač za ove lige
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 17 avg 2019, 19:58

LjumanM95 je napisao/la:Tanko skroz, mi faktički igramo bez krila, a tamo gdje smo najjači - u sredini danas baš loše odigrano. Ništa ni od Blagojevića danas, dosta duela mu je Adžem uzeo. Tekma jako čvrsta s dobrim suđenjem.

Izdvojio bih jedino Huseinspahića kod Goražda, momak je baš klasa.
Isto kao da su nas skautirali, krilima dali prostora, a sredinu nam zatvorili.
Meni iskreno kod njih 17 bio najbolji. Skoro sve lopte na sredini pokupio. Čak i ispucavanja golmana je pokupio.

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la legenda reala » 17 avg 2019, 20:49

ASD je napisao/la:
Ma krenulo se tući. Vi veći i jači pa smo mi malo morali mijenjati taktiku. :D
Imali smo par šansi, ali svaki put vam je to Čulov bez problema skinuo.
Imali ste i vi par šansi preko Hasanovića, neugodan je skroz (jeste nizak ali je dobar u duelu, plus brz) i jednu ste imali priliku preko Adžema sa 60 metara. Ovo je mogao biti gol stoljeća, valjda bude u pregledu. :urnebes:
U drugom ste se poluvremenu povukli ali ste se postavili dobro da vam ništa nismo mogli.

Igrač koji me je najviše oduševio kod vas je 17 Danilović, sve živo je pokupio na sredini terena i to kulturno bez faula. Nisam ga nešto prije primijetio, ali za ovo danas mu svaka čast. Dizdarić isto solidno odradio tako da ste nas tu sasjekli u sredini gdje smo najjači.
U odbrani su vam neboderi, Blagojević ništa nije mogao, a eto on je u tom segmentu najbolji igrač lige, dovoljno reći. Em su sve duele dobili, em su sve centaršuteve pokupili.
Žerić imao jedan dobar centaršut, ali ga slabo bilo. Dženis je više bio leđima okrenut, tu je odradio dobar posao zadržavajući loptu. Đoković (20) isto tanko naprijed, pomagao je defanzivi.
Dučić defanzivno odličan, oduzme loptu i iznudi faul. Više puta je to uradio.
Znači mi veći mesari od vas :lol:
Hasanović je sitan al se zna dobro postavljati i uvijek iznudi faul u većini duela mene iznervira jer previše traži kontakt svjesno ide u faul al eto

Prošlu sezonu je Danilović držo sredinu sa Kapetanom i odlično je to bilo, i meni se sviđa ono pravo elegantan veznjak, i pitam se zašto Đoković ima 'prednost ispred njega u ovoj sezoni to mi nije jasno nikako

Dučić baš moćno djeluje na momente, kad oduzme loptu i krene u prodor, dobar polivalentan igrač može na beka na stopera i na zadnjeg veznog za nevolju to mu je ono na početku karijere i bila primarna pozicija

Tatar nije igrao nikako :?:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 17 avg 2019, 21:05

legenda reala je napisao/la:
ASD je napisao/la:
Ma krenulo se tući. Vi veći i jači pa smo mi malo morali mijenjati taktiku. :D
Imali smo par šansi, ali svaki put vam je to Čulov bez problema skinuo.
Imali ste i vi par šansi preko Hasanovića, neugodan je skroz (jeste nizak ali je dobar u duelu, plus brz) i jednu ste imali priliku preko Adžema sa 60 metara. Ovo je mogao biti gol stoljeća, valjda bude u pregledu. :urnebes:
U drugom ste se poluvremenu povukli ali ste se postavili dobro da vam ništa nismo mogli.

Igrač koji me je najviše oduševio kod vas je 17 Danilović, sve živo je pokupio na sredini terena i to kulturno bez faula. Nisam ga nešto prije primijetio, ali za ovo danas mu svaka čast. Dizdarić isto solidno odradio tako da ste nas tu sasjekli u sredini gdje smo najjači.
U odbrani su vam neboderi, Blagojević ništa nije mogao, a eto on je u tom segmentu najbolji igrač lige, dovoljno reći. Em su sve duele dobili, em su sve centaršuteve pokupili.
Žerić imao jedan dobar centaršut, ali ga slabo bilo. Dženis je više bio leđima okrenut, tu je odradio dobar posao zadržavajući loptu. Đoković (20) isto tanko naprijed, pomagao je defanzivi.
Dučić defanzivno odličan, oduzme loptu i iznudi faul. Više puta je to uradio.
Znači mi veći mesari od vas :lol:
Hasanović je sitan al se zna dobro postavljati i uvijek iznudi faul u većini duela mene iznervira jer previše traži kontakt svjesno ide u faul al eto

Prošlu sezonu je Danilović držo sredinu sa Kapetanom i odlično je to bilo, i meni se sviđa ono pravo elegantan veznjak, i pitam se zašto Đoković ima 'prednost ispred njega u ovoj sezoni to mi nije jasno nikako

Dučić baš moćno djeluje na momente, kad oduzme loptu i krene u prodor, dobar polivalentan igrač može na beka na stopera i na zadnjeg veznog za nevolju to mu je ono na početku karijere i bila primarna pozicija

Tatar nije igrao nikako :?:
Da, bas se kulturno postavlja. Svidio mi se pravo.

Nije. Mislim da su izmjene bile Kurtovic, Guzijan i Okovic.

Ma u duel igri ste najjaca ekipa lige.
Nismo ni mi za baciti ali smo nizi pa ne mozemo s vama.

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la legenda reala » 17 avg 2019, 21:11

ASD je napisao/la:
Da, bas se kulturno postavlja. Svidio mi se pravo.

Nije. Mislim da su izmjene bile Kurtovic, Guzijan i Okovic.

Ma u duel igri ste najjaca ekipa lige.
Nismo ni mi za baciti ali smo nizi pa ne mozemo s vama.

Ja bi vala bez razmišljanja vratio Daria nek se postavlja kolko hoće :P

Pa odbrana nam je baš jaka Mirković,Adžem,Dučić je pravi bedem nazad, mali Ćulov nije loš al ima strah pa brzopleto djeluje dosta puta al ovi pokupe ako pogriješi


Jel Dario dobio žuti danas :lol:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 17 avg 2019, 21:24

legenda reala je napisao/la:
ASD je napisao/la:
Da, bas se kulturno postavlja. Svidio mi se pravo.

Nije. Mislim da su izmjene bile Kurtovic, Guzijan i Okovic.

Ma u duel igri ste najjaca ekipa lige.
Nismo ni mi za baciti ali smo nizi pa ne mozemo s vama.

Ja bi vala bez razmišljanja vratio Daria nek se postavlja kolko hoće :P

Pa odbrana nam je baš jaka Mirković,Adžem,Dučić je pravi bedem nazad, mali Ćulov nije loš al ima strah pa brzopleto djeluje dosta puta al ovi pokupe ako pogriješi


Jel Dario dobio žuti danas :lol:
Potukao se s Adzemom, ali nijedan nisu dobili.

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la legenda reala » 17 avg 2019, 21:56

ASD je napisao/la:
Potukao se s Adzemom, ali nijedan nisu dobili.
lud je nema utakmice da on ne dobije karton :lol:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.