FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

Avatar
sljivo
Postovi: 14285
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 15 avg 2019, 09:46

Ako je istina da ćemo opet ganjati Sanea, neće niko doći od tih super krila. Možda kad bi na posudbu od godinu i onda noga. Real sumnjam da hoće tako a i sumnjam da mi hoćemo preuzeti onu platu. I Kutinjo sumnjam da će doći, radi Haverca ako ćemo ga ganjati. Bojim se, ako će neko dolaziti, da će to biti neko prelazno, jeftino rješenje.

korisnik32
Postovi: 120
Pridružen/a: 16 jul 2019, 18:12
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la korisnik32 » 15 avg 2019, 10:22

Baš sam pratio Real u pripremnom dijelu, pa oni imaju oko 30 igrača, ogroman roster, nikog nisu prodali osim onog tea hernandeza i ceballosa što je otišao na posudbu. A koliko sam procitao Zidan ce do subote morati suziti tim. U Bayernu da su pametni pa iz Reala uzeti nekog kvalitetnog, mada ne bi me iznenadilo i da bude možda Bale, al imaju oni još igrača koji bi mogli otići npr Isco nije bio starter u Rimu a nit nesto plaho igra kod Zidana. Uglavnom sljedece pojacanje Bayerna ce biti iz Reala ili Barcelone.

Avatar
Saurman
Postovi: 29454
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 15 avg 2019, 10:41

Sane je i dalje opcija dali u zimu ili slijedeće ljeto vidjećemo,ako su mogli keširati povrijeđenog Hernandeza onda neka plate u zimu i Sanea.Za Balea čisto sumnjam da će doći zbog velikog obeštećenja za posudbu i njegove plate a i zdravstvenog kartona.Što se tiče Coutinha mislim da i tu neće biti ništa jer Barcelona ga želi uključiti u deal za Neymara a ako to propadne želi ga dati Bayernu na posudbu uz obavezu otkupa na šta Bayern neće pristati jer će ići na Havertza.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
sljivo
Postovi: 14285
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 15 avg 2019, 12:16

Kaze Kovac da je Perisa nas top 3 igrac. Moramo biti prezadovoljni koga smo doveli.

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 15 avg 2019, 12:18

sljivo je napisao/la:Kaze Kovac da je Perisa nas top 3 igrac. Moramo biti prezadovoljni koga smo doveli.
Pa sigurno je u naša top3 pojačanja ove godine. Dileme bez.
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
Balance
Postovi: 378
Pridružen/a: 05 nov 2011, 15:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Balance » 15 avg 2019, 12:34

Perisic nije upgrade u odnosu na krila koja imamo, Sane bi to bio i zato smo svi razocarani.
Dobra je stvar sto dolazi na posudbu za male pare i nemamo ga obavezu otkupiti jer njemu su ostale jos samo 2 sezone na top razini i nema smisla ga kupovati.
Ipak mislim da ce on ok odraditi sezonu, timski je igrac, borac i mozda bude iznanadenje. Kako god ispalo mislim da ne moze biti losiji od Riberyja iz prosle sezone.
Problem je sto smo i dalje ofenzivno slabiji za Robbena i Jamesa. Ovog drugog se moralo otkupiti po mizernoj cijeni za takvu klasu, nije i sad se kao ganja Coutinho koji je slican tip, ali bar duplo skuplji.

Do nedavno smo komentirali kako ne bi bili zadovoljni ni dolaskom Sanea, jer znamo da nam uz njega fale jos vrhunska desetka i sestica, a sad se moramo zadovoljit Perisicom. Kako se sve odjednom promijeni i onda uvidis koliko bi zapravo i sam dolazak Sanea bio vrhunski posao.

Sto se tice dolaska Mandze kao back up Lewi, to bi bio vrhunski posao. Ali opet fale nam igraci za prvi tim, fale nam klase.

Avatar
Bayern@heart
Postovi: 3661
Pridružen/a: 05 avg 2011, 15:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayern@heart » 15 avg 2019, 13:38

slika

Još uvijek čekamo Kalle :mrgreen: valjda nešto ozbiljno i van serijski bude

zlatandr
Postovi: 940
Pridružen/a: 25 apr 2009, 10:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la zlatandr » 15 avg 2019, 13:56

Bayern@heart je napisao/la:slika

Još uvijek čekamo Kalle :mrgreen: valjda nešto ozbiljno i van serijski bude
Neće prijatelju, neće hahaha samo jos Mandzukic i to je to
Volim te Zeljo!!!

Avatar
Romariooo
Postovi: 6909
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Romariooo » 15 avg 2019, 15:22

harden je napisao/la:Barca ce se rijesiti Coutinha samo u vidu posudbe sa obaveznim otkupom. Po meni ne vrijedi dati 100+mil za njega, bolje skrsit na kakvo pravo krilo ako ce se vec ganjati Havertz sljedece godine za tu 'desetku'.


u minhenu da su pametni ovo sto planirali dati sanea i jos sto je potrebno i dovesti coutinja, kod vas bi ko desetka razarao, kod nas ne moze meda zbog mesija i te pozicije, paklen igrac koji propada zbog bezobrazluka mesija i valverdea, cim za brazil igra odma je odlican

nasi idioti ga koriste kao kartu za nejmara, za nadati se da ce to propasti, bayern mora biti odlucan i brzo reagovati, nema boljeg igraca na trzistu sigurno od coutinja, ova sezona losa u barci je prolazna stvar, momak je zvijer kad ima pravu ulogu, ono sto je on radio u engleskoj, sane ni blizu toga nije bio nikad
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
sljivo
Postovi: 14285
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 15 avg 2019, 15:33

Jablanički konobar je trenutno zauzet pravljenjem pover point prezentacija i isključivanjem zvona na telefonu, pa kad se javi proslijeđujemo ovu tvoju ideju, i skautiranje. A možda nećemo ni trebati jer kako konobar radi ne sumnjam da čita forume i pomoću njih dovodi igrače. :)

CarlitoBrigante
Postovi: 723
Pridružen/a: 24 jul 2019, 07:43
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la CarlitoBrigante » 15 avg 2019, 16:42

Ja sumnjam da je Bejl više sposoban igrati krilo kao nekada, mislim da ga i Zidan vidi kao opciju za špicu ako ostane u Realu.

Mandžo kao rezerva može biti tempirana bomba.

Navodno se Sari želi riješiti Emrea Čana. Eto šestice.

Avatar
coelho41
Postovi: 12501
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 15 avg 2019, 16:45

Nemojte zaboraviti da Mandžo posljednjih godina igra krilo bez problema. Najneubojitiji duo svih vremena na krilima: Mandžo lijevo i Muller desno :lol:

CarlitoBrigante
Postovi: 723
Pridružen/a: 24 jul 2019, 07:43
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la CarlitoBrigante » 15 avg 2019, 16:48

sljivo je napisao/la:Kaze Kovac da je Perisa nas top 3 igrac. Moramo biti prezadovoljni koga smo doveli.
Rekao je da je među 3 glavna igrača u reprezentaciji Hrvatske, a ne Bayerna. Nema potrebe za izmišljanjem.

Avatar
Sarrifufna
Postovi: 1635
Pridružen/a: 16 jun 2019, 15:32

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Sarrifufna » 15 avg 2019, 17:35

coelho41 je napisao/la:Najneubojitiji duo svih vremena na krilima: Mandžo lijevo i Muller desno :lol:
Allegri be like

slika
pocasni precjednik @ FK Formula

Avatar
sljivo
Postovi: 14285
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 15 avg 2019, 19:59

CarlitoBrigante je napisao/la:
sljivo je napisao/la:Kaze Kovac da je Perisa nas top 3 igrac. Moramo biti prezadovoljni koga smo doveli.
Rekao je da je među 3 glavna igrača u reprezentaciji Hrvatske, a ne Bayerna. Nema potrebe za izmišljanjem.
moja greska

Avatar
coelho41
Postovi: 12501
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 15 avg 2019, 20:59

Sarrifufna je napisao/la:
coelho41 je napisao/la:Najneubojitiji duo svih vremena na krilima: Mandžo lijevo i Muller desno :lol:
Allegri be like

slika
Navodno je Mandžo odbio Dortmund, čovjek samo igra u alpskim mafijaškim klubovima.
Ja bih bio zadovoljan da dogodine Allegri preuzme Bayern, čovjek bi čuda pravio sa dva ofanzivna stopera poput Mullera i Mandže

Avatar
sljivo
Postovi: 14285
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 15 avg 2019, 22:10

Bayern Munich is interested in signing Cristiano Ronaldo on a 2 year loan deal with an option to buy. [Bild]
Within the club, the 34 year old Portuguese superstar is considered a top player, especially because of his experience and because he can play on the wing as well. Karl Heinz Rummenigge is said to be a fan of Ronaldo because of the huge amount of potential shirt sales. [Bild]
However, the €100m man could also cause trouble within the team. His current salary is about €31m/year, which would destroy Bayern's wage structure and possibly upset his potential teammates, such as Robert Lewandowski, who wants to be the top earner at the club. [Bild]
Ronaldo himself likes the idea of following the footsteps of the iconic Hasan Salihamidžić, who had excellent spells at both clubs. [Bild]
In an interview from 2016, after spending a night with his former teammate Luka Modric, Ronaldo admitted that he "feels like there is something Croatian in him". This could help to build up a friendship with Bayern's most recent superstar signing Ivan Perišić. [Bild]
Christian Falk (@cfbayern) confirmed the interest from Bayern Munich.
:mrgreen:

Klare
Postovi: 4302
Pridružen/a: 24 jun 2010, 12:28

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Klare » 15 avg 2019, 22:32

Haha dobar. :lol:

Biće zanimljivo pratiti ovaj Bayern,
vraća u stara vremena kada nismo bili tako dominantni. Da vidimo šta može ova ekipa, koji su igrači spremni da rade i napreduju a koji će biti ispričana priča. Ovo je prvi pokušaj rekonstrukcije, ne treba očekivati čuda, a ne treba ni stvari shvatati lično, ovo je igra.

Ono što sam siguran Kovač nije loš izbor trenutno, a sada ima i čvrst rezultat iz prošle sezone.
Sumnjam da bi iko prošle godine radio tako dobro kao što je on.

Jedino što je trebao stisnuti damu i napasti Livaša, to je jedna noć, stvari nisu dobro išle.
Mogu ljudi pričati šta hoće, svako može pričati, ali rezultat je jedino ono što kaže, a rezultati za njega govore. ;)

Avatar
sljivo
Postovi: 14285
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 16 avg 2019, 12:17

Ima još zajebancije, sad sa Messijem :)
BREAKING NEWS: according to El Mundo Deportivo, #FCBayern is interested in Lionel #Messi.
The German club is reportedly ready to pay €79m, whilst Barcelona demands 280m.
Uli Hoeneß: "I personally don't know the player. But if Brazzo comes to me and shows me a video called "Lionel Messi - The GOAT • Best Skills & Goals 2019 HD", then I will trust him." [SportBild]
Karl Heinz Rummenigge: "He's a very interesting player but at the end of the day we have to respect that he has a contract until 2021." [Sport 1]
Niko Kovac: "He is a decent player, but I think that he is missing the "scumbag gene". Other than that, I can't comment on this topic. I am just the coach. Brazzo is the one doing the transfers, you'll have to ask him." [FCBayern TV]
Lionel Messi: "Of course it is very nice to see interest from a top club like Bayern. It would be hard for me to compete with Serge Gnabry, but I'm up for the challenge." [beIN Sports]
Lionel Messi on Niko Kovac: "I have played under a lot of great coaches, for example Valverde and Guardiola. But I have to admit that I'm an admirer of Kovac, I'm really impressed by his work at Bayern. It would be a pleasure for me to work under a coach like him." [beIN Sports]

Avatar
coelho41
Postovi: 12501
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 16 avg 2019, 14:14

Pošto je mnogo raje na temi demotivisano Bayernovim transferima izjavilo da neće više gledati utakmice, u slučaju da ste se slagali, nemojte zaboraviti da večeras otvaramo Bundesligu protiv Herthe u 20:30.
Kratak pregled posljednjih 6 rezultata protiv Herthe:
4 remija
1 pobjeda Bayerna
1 pobjeda Herthe

Loše skroz.

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.