NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1394
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 14 avg 2019, 19:19

Ponovo je napisao/la:
HeliosIzDomzala je napisao/la:Ne znam kakav je kvalitet te ekipe, ali mislim da je Gradina u prednosti ponajviše s tim što je Azmir Husic tu ušao.
A Bosna nije u prednosti sto je Nurdo u savezu ha ?
Cisto sumnjam. Azmir se sa slogom simin han s puno ljudi iz saveza "pofajto" i ušao. A Olimpik sarajevski, tako da nurdu i olimpik i njihove lobije je smiješno porediti, a Azmir se s njima izborio.Kažem opet, pitanje je hoće li, ako hoće to je to. A gradina realno i ne zaslužuje ništa manje od prve lige da igra, imaju sve preduslove, stadion.. Bgm i ekipu dobru za taj rang.
Evo ušao sam na stranicu Bosne jer stvarno ne znam puno o toj ekipi i prvo što sam primjetio da im stadion komisija Ne bi primila ovakav kakav jeste. Drugo ako im kadeti i juniori nisu prijavljeni da igraju prvu kvalitetnu ligu onda im ta priča o prvoj ligi nema smisla.

desetkamarakane
Postovi: 592
Pridružen/a: 08 jul 2013, 20:00
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la desetkamarakane » 14 avg 2019, 20:28

Bio je ipak gol fačića koji sudije nisu vidjele, bas. Steta po nas tim

Orhan
Postovi: 390
Pridružen/a: 24 dec 2017, 16:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Orhan » 14 avg 2019, 20:32

Ponovo je napisao/la:
HeliosIzDomzala je napisao/la:Ne znam kakav je kvalitet te ekipe, ali mislim da je Gradina u prednosti ponajviše s tim što je Azmir Husic tu ušao.
A Bosna nije u prednosti sto je Nurdo u savezu ha ?
Prvo Bosni nije mjesto u prvoj ligi, nemaju oni domet do prve lige ili imaju pa da na kraju klub zavrsi kao Omladinac znaci gasenje...a Nurdo i te struje sa njim sto su gore u Bosni, bolje da su se ukljucili za dobrobit nase Zvijezde...bit ce sigurno promiene na globalnom nivo grada Gradacac jer komunjare se raspadaju, radi tih ljudi nismo imali podrsku nase domace snage i vjerujem da ce Sefik u narednom periodu privuc nove domace ljude u Zvijezdu jos kada znamo da je predsjednik udruzenja privrednika.
U svakom slucaju sretno Zvijezdi i Gradini u borbi za visi rang.
Husein-kapetan Gradaščević

Ivan Mijačević

Stjepan Šiber

Avatar
ASD
Postovi: 26217
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ASD » 14 avg 2019, 20:39

Ma Gradina ulazi naredne sezone. Bosna će se boriti ali neće smjeti u pravi fajt otići. U narednim sezonama ih očekujem ovdje.

desetkamarakane
Postovi: 592
Pridružen/a: 08 jul 2013, 20:00
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la desetkamarakane » 14 avg 2019, 21:52

Dragi orhane, svasta ti nama objasni na sportskoj temi al hajdi nema veze, bitna je pozitiva za dobrobit kluba, tema je zvijezdina al nek se spomene jos poneki klub sve ok, ali mislim da nije tema Gradina i druga liga sjever adekvatna adresa da se ovdje pise

Orhan
Postovi: 390
Pridružen/a: 24 dec 2017, 16:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Orhan » 14 avg 2019, 22:32

desetkamarakane je napisao/la:Dragi orhane, svasta ti nama objasni na sportskoj temi al hajdi nema veze, bitna je pozitiva za dobrobit kluba, tema je zvijezdina al nek se spomene jos poneki klub sve ok, ali mislim da nije tema Gradina i druga liga sjever adekvatna adresa da se ovdje pise
Slazem se...
Bilo i proslo :salut:
Husein-kapetan Gradaščević

Ivan Mijačević

Stjepan Šiber

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 15 avg 2019, 12:40

Mogla bi se napravit jedna akcija. Npr. 1-2 utakmice podic cjenu karte da se konacno zatvori onaj dio od sume.
Stavit 6-8 stubova i napravit reklamni pano. Ili od limenih ploca ili cerade. Na njemu ispisati NK Zvijezda a na ostatak se mogu dodavati sponzori.
Nije nekih para, izgledalo bi estetski ljepse a i konacno bi se zatvorio pogled usljama kojima je zao dat petaka da gleda tekmu a za te pare donesu koku i polovku.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 15 avg 2019, 18:09

zamx je napisao/la:
crvenobijeli je napisao/la:Neka bude starter ko je najspreminiji pa makar to bio i junior ako ce da 200 % sebe na utakmici.

crvenobijeli jesi vidjeo sto te čombe80 blati ovdje :lol: :lol: :lol:
Nisam vidjeo.citiraj da vidim a .nesmije on mene dirat dobit ce po usima u firmi :lol: a vidi naseg combeta kako se preokreno..bravo combe to se odavno trebalo napravit neka mreza ili metalni pano za reklame sa se zakloni pogled iz sume
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
ASD
Postovi: 26217
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ASD » 15 avg 2019, 20:54

Aljkanović ode?

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 15 avg 2019, 20:55

Ovo neko mora objasnit. Hem sto izgubismo golmana a i igraca zasticeno godiste. I za Kadiju se niko iz kluba nije udostojio da izade i kaze sta i kako.

zamx
Postovi: 34
Pridružen/a: 04 apr 2019, 16:59
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zamx » 15 avg 2019, 21:25

sta bi ovo jedan po jedan odlaze combe 80 objasni nam

Avatar
ASD
Postovi: 26217
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ASD » 15 avg 2019, 21:27

Pretpostavljam da kača rukavice o klin.
U BiH ne može naći klub, a da ode na Zapad može samo neku rekreativnu ekipu naći.

zamx
Postovi: 34
Pridružen/a: 04 apr 2019, 16:59
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zamx » 15 avg 2019, 21:27

combe je napisao/la:Ovo neko mora objasnit. Hem sto izgubismo golmana a i igraca zasticeno godiste. I za Kadiju se niko iz kluba nije udostojio da izade i kaze sta i kako.
zna drugi combe zasto ode mozda i piska zna

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 15 avg 2019, 21:52

E tu je glavni problem i onda neko kaze zasto kritikujes. Kad je sve ko po loju puni su sebe. A kad krene sra nje niko od jajovoda iz kluba da se oglasi.
Tako je bilo i kad je Kadija otisao. A znalo se za sto. Ne spominju ni sranje medu igracima poslije utakmice u Banovicima i sad ovo.
Znaci ista sra nja ko i prethodnih godina. Zivi bili pa vidjeli.
Ti ostajes na jednom golmanu bez prave rezerve, igrac zasticeno godiste. E moji jajovodi yebo vas onaj ko va poredao dole.

Orhan
Postovi: 390
Pridružen/a: 24 dec 2017, 16:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Orhan » 15 avg 2019, 22:26

combe je napisao/la:E tu je glavni problem i onda neko kaze zasto kritikujes. Kad je sve ko po loju puni su sebe. A kad krene sra nje niko od jajovoda iz kluba da se oglasi.
Tako je bilo i kad je Kadija otisao. A znalo se za sto. Ne spominju ni sranje medu igracima poslije utakmice u Banovicima i sad ovo.
Znaci ista sra nja ko i prethodnih godina. Zivi bili pa vidjeli.
Ti ostajes na jednom golmanu bez prave rezerve, igrac zasticeno godiste. E moji jajovodi yebo vas onaj ko va poredao dole.
Combe kakvo sranje poslije utamice sa Jedinstvom...zar ne bi trebali da zare pale poslije osvojenog boda...ccc jbt sve kontra.
Husein-kapetan Gradaščević

Ivan Mijačević

Stjepan Šiber

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 15 avg 2019, 22:52

Kadija je otišao pisao sam zašto neću da se ponavljam, Azur ne otišao navodno su mu obećali da će raditi pripravnički u bolnici radi trenutno poljuljane političke situacije uprava to ne može trenutno ispoštuje, nastao je problem osim toga momak je nezadovoljan sto nije prvi golman, a ne sikiraj se Combe naći će uprava novog golmana već su stupili u kontakt sa par golmana i naravno svi pljuju klub a to sto ćemo ostati sa jednim golmanom to je vjerovatno krivica uprave a ne ljudi koji vide brigu o Azuru! Zamisli čovjek ima 20 godina otac ti zabrani nešto! Toliko o našoj djeci, a imao je podršku svih nas!

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 15 avg 2019, 23:50

spiska je napisao/la:Kadija je otišao pisao sam zašto neću da se ponavljam, Azur ne otišao navodno su mu obećali da će raditi pripravnički u bolnici radi trenutno poljuljane političke situacije uprava to ne može trenutno ispoštuje, nastao je problem osim toga momak je nezadovoljan sto nije prvi golman, a ne sikiraj se Combe naći će uprava novog golmana već su stupili u kontakt sa par golmana i naravno svi pljuju klub a to sto ćemo ostati sa jednim golmanom to je vjerovatno krivica uprave a ne ljudi koji vide brigu o Azuru! Zamisli čovjek ima 20 godina otac ti zabrani nešto! Toliko o našoj djeci, a imao je podršku svih nas!
Slazem se sa tobom nezadovoljstvo roditelja koji se mijesaju, hiljadu puta sam ponovio a to je nemamo mi ljudi koji ce izvrsit strucnu i pravednu procjenu te nase djece, uglavnom se pogresni forsiraju.

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 16 avg 2019, 00:11

spiska je napisao/la:Kadija je otišao pisao sam zašto neću da se ponavljam, Azur ne otišao navodno su mu obećali da će raditi pripravnički u bolnici radi trenutno poljuljane političke situacije uprava to ne može trenutno ispoštuje, nastao je problem osim toga momak je nezadovoljan sto nije prvi golman, a ne sikiraj se Combe naći će uprava novog golmana već su stupili u kontakt sa par golmana i naravno svi pljuju klub a to sto ćemo ostati sa jednim golmanom to je vjerovatno krivica uprave a ne ljudi koji vide brigu o Azuru! Zamisli čovjek ima 20 godina otac ti zabrani nešto! Toliko o našoj djeci, a imao je podršku svih nas!
Uvijek sam bio protiv da nasa djeca se ru. Ali sad ti kenjas. Azur je tu od pocetka priprema a ovaj iz Gorazda je stigao prije 10 dana. Tako da je valjda on trebao cekat sansu a ne Azur.
Plus sto sa Azurom kao zasticenim godistem dobijas igraca vise u polju.
Ali ko to da objasni Teletabisu i jajovodima.
A za Kadiju nisi objasnio. Jer da jesi morao bi objasniti svo sr anje poslije utakmice u Banovicima.
Ili se pravis lud ili nemas prave informacije?!?

Ponovo
Postovi: 482
Pridružen/a: 12 jun 2018, 10:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Ponovo » 16 avg 2019, 00:43

Ako mu se roditelji mijesali i ako ga oni nagovaraju sta i kako da radi od njega nikada nece biti golmana,i ovako i onako ce mu karijera otic u vraga sa roditeljima,ja mu ne bi dao papire dok ne istekne ugovor a ni jednu utakmicu ne bi branio,pa poslije toga svega neka ide traziti sebi klub

Crvenobijeli95
Postovi: 31
Pridružen/a: 03 jul 2019, 17:33
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Crvenobijeli95 » 16 avg 2019, 08:34

Prvo kolo Omladinske Lige Gradacacki Derbi.
Zvijezda Gradacac-Bosna Mionica
01.09.19 u 12:00h

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.