ATP Tour

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Ko će biti novi broj 1?

Anketa je završila: 25 mar 2017, 15:32.

a) Kei Nishikori
1
1%
b) Miloš Raonić
3
4%
c) Grigor Dimitrov
6
9%
d) Dominic Thiem
13
19%
e) Nick Kyrgios
5
7%
f) Alexander Zverev
23
33%
g) nitko od navedenih
18
26%
 
Ukupno glasova: 69

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16502
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la ronaldo99 » 16 avg 2019, 14:03

SantiCazorla08 je napisao/la:
ronaldo99 je napisao/la:Ma ovdje se sve otvorilo Novaku za lagani trijumf i uigravanje pred US open, Medvedev mu jes tezak match up ali taj lik igra vec 20 dana za redom msm da od njega nema nista u tom eventualnom 1/2 ako prodje Rubleva, iskreno volio bi gledati Rubleva sa Novakom taj malac je najvise obecavao do one povrede koja ga je unazadila, ali evo mozda se vraca polako

Btw Andy ce igrati single iduce sedmice u Winston Salemu. Znaci sig ce prijaviti i US open.
Mislim da je poslije montreala objavio da će igrati samo dubl u njujorku.
Pa evo vidis kako je objavio pa igra u Salemu single idecu sedmice ;)

Avatar
jestamaji
Postovi: 16462
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la jestamaji » 16 avg 2019, 19:51

ronaldo99 je napisao/la:
SantiCazorla08 je napisao/la:
ronaldo99 je napisao/la:Ma ovdje se sve otvorilo Novaku za lagani trijumf i uigravanje pred US open, Medvedev mu jes tezak match up ali taj lik igra vec 20 dana za redom msm da od njega nema nista u tom eventualnom 1/2 ako prodje Rubleva, iskreno volio bi gledati Rubleva sa Novakom taj malac je najvise obecavao do one povrede koja ga je unazadila, ali evo mozda se vraca polako

Btw Andy ce igrati single iduce sedmice u Winston Salemu. Znaci sig ce prijaviti i US open.
Mislim da je poslije montreala objavio da će igrati samo dubl u njujorku.
Pa evo vidis kako je objavio pa igra u Salemu single idecu sedmice ;)
andy uopšte ne ide u NY, neće igrati ni singl ni dubl niti mix

Avatar
SantiCazorla08
Postovi: 960
Pridružen/a: 22 dec 2016, 08:18
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la SantiCazorla08 » 16 avg 2019, 20:04

Izgleda da nije na vrijeme našao partnera za, dubl. Moguće da će igrat neki čelendžer za vrijeme us opena.

Avatar
Oikamid
Postovi: 3200
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: ATP Tour

Post Postao/la Oikamid » 16 avg 2019, 20:29

Winston pa challenger, tako je najavio. Izgleda tanko svakako

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Justin » 17 avg 2019, 02:01

Medvedev bi mogao da bude novi Murray.
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la darker10 » 17 avg 2019, 08:18

Bezveze igra te turnire. Evidentno je da jos nije spreman, a pitanje je i hoce li bit. Trebao je fino uzet do kraja godine, trenirat i onda pokusat pocetkom naredne godine i odmah bi znao na cemu je.

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la darker10 » 17 avg 2019, 10:30

Al sto Medvedev nasamara Rubleva :lol:

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la shevchet » 17 avg 2019, 11:56

darker10 je napisao/la:Al sto Medvedev nasamara Rubleva :lol:
Poslije meča sa Rafom, Medvedev je bio debil, posrećilo mu se finale Mastersa, nema ništa od ove nove generacije, ovi starci će ih tamburati sa 40 i slične izjave... :puke:

Danas Medvedev novi Murray, čudite se kako je našamarao Rubleva, zvijer od igrača i sl. :puke:

Navikli smo već na taj scenario, kad ih Rafa melje kao mašina za mljevenje mesa, onda to nije Rafin kvalitet, najboljeg svih vremena, nego su ovi neandertalci loši, pa ih zato Rafa tako sa pola snage šamara!

Smiješno... :thumbdown:

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la darker10 » 17 avg 2019, 12:04

Sta pricas ti bratko?I poslije meca Federera i Rubljeva sam pisao da je ovaj dobio zato sto je Federer bio ispod svakog nivoa,a ovaj sinocnji mec je to samo potvrdio.

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la shevchet » 17 avg 2019, 12:05

darker10 je napisao/la:Sta pricas ti bratko?I poslije meca Federera i Rubljeva sam pisao da je ovaj dobio zato sto je Federer bio ispod svakog nivoa,a ovaj sinocnji mec je to samo potvrdio.
Jel' ti čitaš bratko ?

Ko je spomenuo taj meč Rubleva i Federera ?!?

Hajde Bgt opet pročitaj moj post...

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la darker10 » 17 avg 2019, 12:10

shevchet je napisao/la:
darker10 je napisao/la:Sta pricas ti bratko?I poslije meca Federera i Rubljeva sam pisao da je ovaj dobio zato sto je Federer bio ispod svakog nivoa,a ovaj sinocnji mec je to samo potvrdio.
Jel' ti čitaš bratko ?

Ko je spomenuo taj meč Rubleva i Federera ?!?

Hajde Bgt opet pročitaj moj post...
Pa ti si se nakon tog meca zakacio ovdje sa pricom da su svi oni taraba kad ih Nadal pobjedjuje,a eto sad kao nisu posto je Rubljev pobijedio Federera iako niko od nas Nadala nije uzeo u usta jos od njegovo otkazivanja Sinsinatija :lol:

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la shevchet » 17 avg 2019, 12:17

darker10 je napisao/la:
shevchet je napisao/la:
darker10 je napisao/la:Sta pricas ti bratko?I poslije meca Federera i Rubljeva sam pisao da je ovaj dobio zato sto je Federer bio ispod svakog nivoa,a ovaj sinocnji mec je to samo potvrdio.
Jel' ti čitaš bratko ?

Ko je spomenuo taj meč Rubleva i Federera ?!?

Hajde Bgt opet pročitaj moj post...
Pa ti si se nakon tog meca zakacio ovdje sa pricom da su svi oni taraba kad ih Nadal pobjedjuje,a eto sad kao nisu posto je Rubljev pobijedio Federera iako niko od nas Nadala nije uzeo u usta jos od njegovo otkazivanja Sinsinatija :lol:
Jel' spinuješ ili trollaš ?

Kakav odgovor na moj post, jedan od boljih što sam dobio!

Druže, da ti nacrtam, izgleda da trebam...

Medvedev je u životnoj formi, vrhunski tenis igra, ali kad dodje na najboljeg svih vremena, onda to bude jedan set sa " krompirom u torbi" , "gumom od bicikla" ili kako već...

Poenta je da mjesecima pričate kako ova nova generacija nije nikakva, ali samo kad igraju protiv Rafe, već sljedeći turnir je taj Medvedev novi Murray, šamara redom, najozbiljniji igrač od nove generacije i sl.

Kad shvatiš da je zdrav Rafa najbolji igrač svih vremena, možda će ti biti lakše, pa nećete pričati tako...

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la darker10 » 17 avg 2019, 12:19

:lol:

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la shevchet » 17 avg 2019, 12:23

darker10 je napisao/la::lol:
:silent: :shh: :beba:

Avatar
NadalRafa
Postovi: 1031
Pridružen/a: 24 sep 2018, 03:49
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la NadalRafa » 17 avg 2019, 12:56

Medvedev je ozbiljan kandidat da u buducnosti napadne GS. Po meni poslije Thiema na sljaci Medo je favorit za neke druge GS. Protiv Rafe se znalo da ce izgubit jer Rafa u finalima najvise grize. Istina da nije trebalo biti onako ubjedljivo ali dobro. Mozda ce mu onaj krompir dobro doci da se osvjesti i da shvati da ipak nije na nivou Top 5 mozda. Vidjet cemo veceras, ako otkine set Novaku bit cemo zadovoljni s njim. Sto se Rubljeva tice gledao sam ga jos na pocetku karijere i govorilo se odma da ce biti veliki igrac. Ja ne znam sta je bilo Fedji da izgubi od njeg jer decko je nekonstantan skroz, slabija verzija Zvereva. Ne bi me cudilo da na US izleti u prvom kolu a ovamo cjepao Rodju na Cincyu.
Nego ispade veliki Agut, 95% je sigurno da ce finalista iz donjeg dijela zrijeba biti i porazeni finalista. Cak i da Medo iznenadi kvalitetniji je od Gaskea i Goffina. Slab Cincy po meni, al nema veze.

@BosniaBoston samo da provjerim jesi li ziv tebra? Necu tamo na Barcinom forumu da komentarisem da se ne zakuha al sta ono bi :lol: Pa Fedja ti izleti, Cou u kobasicare jos vas Aduriz zakuca za zemlju :lol: Nije lako biti BosniaBoston hahahah

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15661
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la BosniaBoston » 17 avg 2019, 13:00

NadalRafa je napisao/la:Medvedev je ozbiljan kandidat da u buducnosti napadne GS. Po meni poslije Thiema na sljaci Medo je favorit za neke druge GS. Protiv Rafe se znalo da ce izgubit jer Rafa u finalima najvise grize. Istina da nije trebalo biti onako ubjedljivo ali dobro. Mozda ce mu onaj krompir dobro doci da se osvjesti i da shvati da ipak nije na nivou Top 5 mozda. Vidjet cemo veceras, ako otkine set Novaku bit cemo zadovoljni s njim. Sto se Rubljeva tice gledao sam ga jos na pocetku karijere i govorilo se odma da ce biti veliki igrac. Ja ne znam sta je bilo Fedji da izgubi od njeg jer decko je nekonstantan skroz, slabija verzija Zvereva. Ne bi me cudilo da na US izleti u prvom kolu a ovamo cjepao Rodju na Cincyu.
Nego ispade veliki Agut, 95% je sigurno da ce finalista iz donjeg dijela zrijeba biti i porazeni finalista. Cak i da Medo iznenadi kvalitetniji je od Gaskea i Goffina. Slab Cincy po meni, al nema veze.

@BosniaBoston samo da provjerim jesi li ziv tebra? Necu tamo na Barcinom forumu da komentarisem da se ne zakuha al sta ono bi :lol: Pa Fedja ti izleti, Cou u kobasicare jos vas Aduriz zakuca za zemlju :lol: Nije lako biti BosniaBoston hahahah
Nema veze,nije igrao GOAT.Sad valjda znas sta GOAT znaci barci.A meni je najveci fudbalski klub u BiH Zeljeznicar ipak glavni prioritet,prvi na tabeli sve ide po loju :kafa:
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la shevchet » 17 avg 2019, 13:04

BosniaBoston je napisao/la:
NadalRafa je napisao/la:Medvedev je ozbiljan kandidat da u buducnosti napadne GS. Po meni poslije Thiema na sljaci Medo je favorit za neke druge GS. Protiv Rafe se znalo da ce izgubit jer Rafa u finalima najvise grize. Istina da nije trebalo biti onako ubjedljivo ali dobro. Mozda ce mu onaj krompir dobro doci da se osvjesti i da shvati da ipak nije na nivou Top 5 mozda. Vidjet cemo veceras, ako otkine set Novaku bit cemo zadovoljni s njim. Sto se Rubljeva tice gledao sam ga jos na pocetku karijere i govorilo se odma da ce biti veliki igrac. Ja ne znam sta je bilo Fedji da izgubi od njeg jer decko je nekonstantan skroz, slabija verzija Zvereva. Ne bi me cudilo da na US izleti u prvom kolu a ovamo cjepao Rodju na Cincyu.
Nego ispade veliki Agut, 95% je sigurno da ce finalista iz donjeg dijela zrijeba biti i porazeni finalista. Cak i da Medo iznenadi kvalitetniji je od Gaskea i Goffina. Slab Cincy po meni, al nema veze.

@BosniaBoston samo da provjerim jesi li ziv tebra? Necu tamo na Barcinom forumu da komentarisem da se ne zakuha al sta ono bi :lol: Pa Fedja ti izleti, Cou u kobasicare jos vas Aduriz zakuca za zemlju :lol: Nije lako biti BosniaBoston hahahah
Nema veze,nije igrao GOAT.Sad valjda znas sta GOAT znaci barci.A meni je najveci fudbalski klub u BiH Zeljeznicar ipak glavni prioritet,prvi na tabeli sve ide po loju :kafa:
Ko ti je diler brate, daj mi broj, dobra roba izgleda... :rol: :rol:

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la darker10 » 17 avg 2019, 13:43

Pa Rubljev je kapitalizovao Federerov los dan i nezainteresovanost. Lijepo je vidit da bar u takvim okolnostima mogu dobit.

Sto se tice Medvedeva pa i Rubljeva, ja ne znam koji je ovom Shevchetu. Nisam naisao na postove koji narocito glorifikuju doticne, niti ih svrstavaju u uzi krug favorita za najvece titule.

Avatar
NadalRafa
Postovi: 1031
Pridružen/a: 24 sep 2018, 03:49
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la NadalRafa » 17 avg 2019, 14:17

darker10 je napisao/la:Pa Rubljev je kapitalizovao Federerov los dan i nezainteresovanost. Lijepo je vidit da bar u takvim okolnostima mogu dobit.

Sto se tice Medvedeva pa i Rubljeva, ja ne znam koji je ovom Shevchetu. Nisam naisao na postove koji narocito glorifikuju doticne, niti ih svrstavaju u uzi krug favorita za najvece titule.
Slazem se s prvim dijelom. Mislim da bi ga onaj dan bilo ko mogao dobit. Da je bio Federer s Wimbledona napucao bi Rusa brzinski.
Sto se drugog dijela tice ubjedjen sam da Medo moze daleko na predstojecim GS. Od Rubljeva nista ne ocekujem iskreno.

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la darker10 » 17 avg 2019, 14:18

NadalRafa je napisao/la:
darker10 je napisao/la:Pa Rubljev je kapitalizovao Federerov los dan i nezainteresovanost. Lijepo je vidit da bar u takvim okolnostima mogu dobit.

Sto se tice Medvedeva pa i Rubljeva, ja ne znam koji je ovom Shevchetu. Nisam naisao na postove koji narocito glorifikuju doticne, niti ih svrstavaju u uzi krug favorita za najvece titule.
Slazem se s prvim dijelom. Mislim da bi ga onaj dan bilo ko mogao dobit. Da je bio Federer s Wimbledona napucao bi Rusa brzinski.
Sto se drugog dijela tice ubjedjen sam da Medo moze daleko na predstojecim GS. Od Rubljeva nista ne ocekujem iskreno.
Ja ne vjerujem da niti jedan od nnjih moze dok ne dodje do kasnijih faza GS i tu odigra kompetetivan mec protiv nekog od one trojice. Ovo je sve labavo. Eto Medo igra protiv Djokovica veceras pa cemo ga vidit.

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.