AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
meecko
Postovi: 1500
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meecko » 17 avg 2019, 10:57

Odmaraju se, umorni su od priprema
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16509
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 17 avg 2019, 11:03

Pa da bice da je tako

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 17 avg 2019, 11:19

L-Train je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Koliko si ti siguran da je njima dolazak Rodriga uslovljen prodajom Correa-e? Ne znam baš da su oni u takvoj situaciji da im to stvara problem, ne znam da li su ikada doveli igrača preko 40ak miliona do dolaska Felixa koji je onako, ugrubo, pokriven prodajom Grizmana.
Prosle sezone Lemar 75.
Mogu oni dovesti Rodriga i bez prodaje Correa-a jer su ovo ljeto u plusu preko 60 miliona ali vjerovatno ne zele nagomilavati igrace,neko iz napada mora otpasti.
Al' svejedno mogu ovako igrati do kraja prelaznog roka, ne vjerujem da će previše odstupati od cijene koju su zacrtali prvobitno.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Fantasista » 17 avg 2019, 11:21

Samo u Milanu igrači kad dođu moraju mjesec dana trenirati da bi mogli igrat. U Engleskoj potpiše u petak a u subotu već igra. Počet će sezona a pojačanja neće ništa ni odigrat. I ne znam do kad misli gurat igrače na neprirodne pozicije, mislim na Samua i Borinia.

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la shevchet » 17 avg 2019, 11:46

Beduin je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Sad gledam ove igrače pozvane za utakmicu protiv Cesene, nema Lea i Benasera + Theo koji je povrijeđen, a sva trojica igrača projektovana da budu starteri, i trenutno najveća pojačanja koja smo doveli ovog ljeta, a nisu svi skupa zajedno odigrali više od 50ak minuta predsezonskog fudbala u dresu Milana, a sezona počinje za sedam dana.

Vrlo vrlo loša taktika struke, da ne kažem vrlo glupa.
Ja se iskreno nadam da je to neka greska, nedopustiv je toliki amaterizam i nonsalancija u Milanu. Ali bice da je to samo nasa realnost, u ovakvim stvarima se i vidi razlika izmedju ozbiljnih timova/Uprava i onih nizerazrednih.

Sad gledam uporedbu statistike golovi-asistencije Corea (SS)- Samu (LW,RW). U skoro duplo vise minuta Correa ima 1 gol manje i isto asistencija jbt. Istina, Corea je sigurno imao DALEKO veci uticaj na samu igru svog kluba i pomaganje u fazi odbrane/napada, ali je cinjenica i da je Samu vecinom ulazio sa klupe, da ga je Gatuzo nakon svake odlicne partije zakovao na klupu narednih 3-4 tekme i tako stalno, a onda bacanje na lijevo krilo pa pred kraj sezone i u vezni red sto je pogubno za takvog igraca.
Hocu da kazem, za Samua ne mozes dobiti 20mil da se na glavu nasadis, a ovi ne daju Coreu ni za 45mil. Ako je tako, onda bih radije ostavio Samua za rotacije kao SS, a doveo jakog veznjaka, nego ovima dao ogromnih 50+mil za igraca koji ne vrijedi toliko ni po cemu.
Pa ostavi i Susa ako vec ne mozes dobiti dobre pare, a dovedi Rakitica, Modrica ili slicnog profila, a jos ako prodas Silvu, Biglu i Laxalta mozes i Olma i mirna Bosna.

Kad se samo sjetim koliko se prizivao Bigla kod nas i kad je dosao toliko se hvalio, pogotovo nakon one prve utakmice dobre. :)
Zbog njegove plate bolje ga prodati i ispod cijene, nego ga izgubiti besplatno na kraju sezone + davaces mu platu ove sezone. Jedino ako sa Benacerom nisu zakljucili tu CM piziciju, a bacili se na tog SS, jer onda imamo viska igraca u rosteru.
Ohrabruje cinjenica da ni mediji ne znaju sta i kako rade B&M pa se nadam i nekoj prodaji i dovodjenju igraca do kraja mercata.
Izgleda da ste malo došli do onoga, što Shevchet trubi evo već mjesec dana, a vi pravite sprdnje, umjesto da ste davno otvorili oči i da kažete ovo što si ti napisao!

Neka, bolje nekad shvatiti stvari, nego nikad! :mrgreen:

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4879
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 17 avg 2019, 13:08

Leao ima neku manju povredu :rol:
Za ostale ne znam

Avatar
Beduin
Postovi: 16202
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 17 avg 2019, 15:26

shevchet je napisao/la:
Beduin je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Sad gledam ove igrače pozvane za utakmicu protiv Cesene, nema Lea i Benasera + Theo koji je povrijeđen, a sva trojica igrača projektovana da budu starteri, i trenutno najveća pojačanja koja smo doveli ovog ljeta, a nisu svi skupa zajedno odigrali više od 50ak minuta predsezonskog fudbala u dresu Milana, a sezona počinje za sedam dana.

Vrlo vrlo loša taktika struke, da ne kažem vrlo glupa.
Ja se iskreno nadam da je to neka greska, nedopustiv je toliki amaterizam i nonsalancija u Milanu. Ali bice da je to samo nasa realnost, u ovakvim stvarima se i vidi razlika izmedju ozbiljnih timova/Uprava i onih nizerazrednih.

Sad gledam uporedbu statistike golovi-asistencije Corea (SS)- Samu (LW,RW). U skoro duplo vise minuta Correa ima 1 gol manje i isto asistencija jbt. Istina, Corea je sigurno imao DALEKO veci uticaj na samu igru svog kluba i pomaganje u fazi odbrane/napada, ali je cinjenica i da je Samu vecinom ulazio sa klupe, da ga je Gatuzo nakon svake odlicne partije zakovao na klupu narednih 3-4 tekme i tako stalno, a onda bacanje na lijevo krilo pa pred kraj sezone i u vezni red sto je pogubno za takvog igraca.
Hocu da kazem, za Samua ne mozes dobiti 20mil da se na glavu nasadis, a ovi ne daju Coreu ni za 45mil. Ako je tako, onda bih radije ostavio Samua za rotacije kao SS, a doveo jakog veznjaka, nego ovima dao ogromnih 50+mil za igraca koji ne vrijedi toliko ni po cemu.
Pa ostavi i Susa ako vec ne mozes dobiti dobre pare, a dovedi Rakitica, Modrica ili slicnog profila, a jos ako prodas Silvu, Biglu i Laxalta mozes i Olma i mirna Bosna.

Kad se samo sjetim koliko se prizivao Bigla kod nas i kad je dosao toliko se hvalio, pogotovo nakon one prve utakmice dobre. :)
Zbog njegove plate bolje ga prodati i ispod cijene, nego ga izgubiti besplatno na kraju sezone + davaces mu platu ove sezone. Jedino ako sa Benacerom nisu zakljucili tu CM piziciju, a bacili se na tog SS, jer onda imamo viska igraca u rosteru.
Ohrabruje cinjenica da ni mediji ne znaju sta i kako rade B&M pa se nadam i nekoj prodaji i dovodjenju igraca do kraja mercata.
Izgleda da ste malo došli do onoga, što Shevchet trubi evo već mjesec dana, a vi pravite sprdnje, umjesto da ste davno otvorili oči i da kažete ovo što si ti napisao!

Neka, bolje nekad shvatiti stvari, nego nikad! :mrgreen:
Skini mi se kralju sa postova jer nisi kadar citati zasto se sprdamo sa tobom. Kad shvatis svoju destevktivnu jednosmjernu retoriku, onda mi mozes odgovarati. Do tad nd postoji tvoj lik i djelo za mene ovdje.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la shevchet » 17 avg 2019, 15:48

Hahaha, idi pecaj kamile... :beba:

Lijepo je kad ti neko ovako boldira, crno na bijelo, moj argument koji si ponovio, to je ta jednosmjerna retorika koju spominješ! :urnebes:

Dobro je, napreduješ, biti će od tebe možda nekad nešto znanja o fudbalu, učiš ! :mrgreen:

P.S.Ovo za lik i djelo, nemoj plačem evo, suza suzu dere... :rol: :rol: :guz:

Avatar
Beduin
Postovi: 16202
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 17 avg 2019, 16:24

Grob te j3bo, ides na block samo da ne citam te vise. Lik mora sve ja provokaciju okrenuti pa makat... i onda se stalni clanovi pitaju zasto pravimo budalom ovakve pajsere.
Od ove sekunde si na blocku tako da pisi sebi. Muxa, halali sto te ne poslusa odmah.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la shevchet » 17 avg 2019, 16:40

Beduin je napisao/la:Grob te j3bo, ides na block samo da ne citam te vise. Lik mora sve ja provokaciju okrenuti pa makat... i onda se stalni clanovi pitaju zasto pravimo budalom ovakve pajsere.
Od ove sekunde si na blocku tako da pisi sebi. Muxa, halali sto te ne poslusa odmah.
Pa ko okreće na provokaciju, nego ti i pojedinci pajseru ?!?
Baš si pajser!

Ja ti lijepo postavio pitanje, kao čovjek, odmah si odgovorio drsko, jer ti samo tako i znaš.

Evo plačem što ste me ti i Muxa blokirali, hahaha!
Ne znam koji je kvalitetniji čovjek od vas dvojice!

Idi bolan sa foruma, svakako od 167 287 tvojih postova, ako si 2 posta realna napisao, to je uspjeh.

Vidio da ti one provokacije i podyebavanja više ne prolaze, pa sad pokušavaš na druge načine.
Moja komunikacija i dalje sa svima će biti lijepo, pa čak i sa bolesnicima, sve dok ne uvrijede ili ne pokažu pravo lice.

Toliko, hvala!

celikmilan
Postovi: 2942
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 17 avg 2019, 16:42

Evo ih opet.

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la shevchet » 17 avg 2019, 16:45

celikmilan je napisao/la:Evo ih opet.
Nećemo opet, ne moraju se brinuti dežurni dušebrižnici...

Samo da se zna, nema više te priče, ne prolazi! :nene: :salut:

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 17 avg 2019, 16:56

shevchet je napisao/la:
Pa ko okreće na provokaciju, nego ti i pojedinci pajseru ?!?
Baš si pajser!

Ja ti lijepo postavio pitanje, kao čovjek, odmah si odgovorio drsko, jer ti samo tako i znaš.

Evo plačem što ste me ti i Muxa blokirali, hahaha!
Ne znam koji je kvalitetniji čovjek od vas dvojice!

Idi bolan sa foruma, svakako od 167 287 tvojih postova, ako si 2 posta realna napisao, to je uspjeh.

Vidio da ti one provokacije i podyebavanja više ne prolaze, pa sad pokušavaš na druge načine.
Moja komunikacija i dalje sa svima će biti lijepo, pa čak i sa bolesnicima, sve dok ne uvrijede ili ne pokažu pravo lice.

Toliko, hvala!
Nemam ništa za reći, samo te citiram da bi Beduin mogao vidjeti. :kafa:

Fight, fight, fight!! :ljepota:


slika
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la shevchet » 17 avg 2019, 17:02

rope11 je napisao/la:
shevchet je napisao/la:
Pa ko okreće na provokaciju, nego ti i pojedinci pajseru ?!?
Baš si pajser!

Ja ti lijepo postavio pitanje, kao čovjek, odmah si odgovorio drsko, jer ti samo tako i znaš.

Evo plačem što ste me ti i Muxa blokirali, hahaha!
Ne znam koji je kvalitetniji čovjek od vas dvojice!

Idi bolan sa foruma, svakako od 167 287 tvojih postova, ako si 2 posta realna napisao, to je uspjeh.

Vidio da ti one provokacije i podyebavanja više ne prolaze, pa sad pokušavaš na druge načine.
Moja komunikacija i dalje sa svima će biti lijepo, pa čak i sa bolesnicima, sve dok ne uvrijede ili ne pokažu pravo lice.

Toliko, hvala!
Nemam ništa za reći, samo te citiram da bi Beduin mogao vidjeti. :kafa:

Fight, fight, fight!! :ljepota:


slika
Pa što majstore ne citira cijeli post, njegov komentar isto, a ne samo moj...

Još će ispasti da sam ja rekao njemu prvi da je pajser i da sam ja drsko reagovao! :clap: :puke:

Nema potrebe za fightom, ali nema više zajebancije na Shevchetov račun, jer ću od sada na svaki takav pokušaj i ja početi sa podyebavanjima i uvredama, pa da vidimo dokle će to ići!

Znači, ja sam protiv svake svadje i ružnih riječi, ali nema više onakve priče, ne prolazi druže. :nene:

Avatar
Beduin
Postovi: 16202
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 17 avg 2019, 17:07

rope11 je napisao/la:
Nemam ništa za reći, samo te citiram da bi Beduin mogao vidjeti. :kafa:

Fight, fight, fight!! :ljepota:


slika
Cushty. Fucking get the fuck off , you plonker :urnebes:
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 17 avg 2019, 17:09

Šefket ima moju podršku, samo pucaj. Neka te svi blokiraju, ja ću te citirati da i dalje živiš među nama. :kafa:



Da se okrenemo malo pametnijim temama, ispada da je Rodrigov transfer u Atletico propao, što bi značilo da ga i mi pušimo za Correu. :problem:
Ne znam doduše je li definitivno propao ili je privremeno blokirano, ali prije da je ovo prvo.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la shevchet » 17 avg 2019, 17:22

rope11 je napisao/la:Šefket ima moju podršku, samo pucaj. Neka te svi blokiraju, ja ću te citirati da i dalje živiš među nama. :kafa:



Da se okrenemo malo pametnijim temama, ispada da je Rodrigov transfer u Atletico propao, što bi značilo da ga i mi pušimo za Correu. :problem:
Ne znam doduše je li definitivno propao ili je privremeno blokirano, ali prije da je ovo prvo.
Ma vjeruj, yebe se Shevcheta, što će ga neki poluljudi blokirati!
Shevchet zna da priča argumentovane stvari i nakon toliko godina, valjda i znanja nekog imam!

Ima ovdje itekako kvalitetnih momaka, sa kojim možeš lijepo pričati o Milanu, zbog čega i jesmo ovdje, ali neki izgleda i nisu zbog toga tu...

Ne znam, Correa je ljudi prosjek igrač, previše frke oko takvog lika!
Da se natežemo mjesec oko nekog vrhunskog igrača, pa čovjek bi i razumio.
Samo da ne završe mercato sa kupovinom nekog novog hamelja ili poluprodukta, tek onda smo ga nayebali!

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 17 avg 2019, 17:44

Ma nisam ni ja najveći fan, ali treba nam taj SS, bez takvog profila napadača ne vrijedi ni ulaziti u sezonu niti će ova formacija qurcu valjati.

Mi smo zasad spali samo na Correu i Depaya, s tim da za ovog drugog ne znamo ni da li je uopšte na tržištu. Treću soluciju ne vidim, a da možeš reći da je dovoljno kvalitetan i dostupan. I u takvoj su situaciji da će se neko morati i pretpatiti, samo da se uzme igrač koji će biti najbitniji kotačić za ovu postavku.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
muha milanez
Postovi: 5773
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 17 avg 2019, 18:33

Beduin je napisao/la:Grob te j3bo, ides na block samo da ne citam te vise. Lik mora sve ja provokaciju okrenuti pa makat... i onda se stalni clanovi pitaju zasto pravimo budalom ovakve pajsere.
Od ove sekunde si na blocku tako da pisi sebi. Muxa, halali sto te ne poslusa odmah.
Čovjek lagano lafo o finom i kulturnom ponašanju, pa onda poslije te izvrijeđa da haman gore ne može :puke: :puke:


yebeš takve forumaše, svaki dan će ovdje prepirke biti dok se nešto konkretno ne uradi!
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la shevchet » 17 avg 2019, 18:53

muha milanez je napisao/la:
Beduin je napisao/la:Grob te j3bo, ides na block samo da ne citam te vise. Lik mora sve ja provokaciju okrenuti pa makat... i onda se stalni clanovi pitaju zasto pravimo budalom ovakve pajsere.
Od ove sekunde si na blocku tako da pisi sebi. Muxa, halali sto te ne poslusa odmah.
Čovjek lagano lafo o finom i kulturnom ponašanju, pa onda poslije te izvrijeđa da haman gore ne može :puke: :puke:


yebeš takve forumaše, svaki dan će ovdje prepirke biti dok se nešto konkretno ne uradi!
Kako te nije sramota više, takav jadan da budeš, šta sam ja to izvrijedjao Beduina, osim što sam mu uzvratio da je pajser, jer mi je rekao da sam pajser ?!?

Idi majstore nadji šta pametno u životu i prestani više sa podmetanjima i provociranjem mene. Budeš li nastavio i ti i još par koji te podržavaju, više neću sigurno ovako lijepo odgovarati i kulturno!
Nadji šampionu drugu mušteriju, ta priča vam sigurno više ne prolazi ni kod mene, a vidim ni kod dosta normalnih ljudi ovdje...

Neće ovdje ništa biti, ni s od svadje, čim ti i takvi poput tebe napuste forum, što prije, to bolje!!!
Eto konkretno potez...

Skini se više Shevchetu i ako nemaš šta o klubu pisati, ne javljaj se, najbolje!

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.