Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

Avatar
Merakje1921
Postovi: 52
Pridružen/a: 12 avg 2019, 21:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Merakje1921 » 17 avg 2019, 12:45

redbull93 je napisao/la:Ajte malo se lizat sa fukarama, to su vasi "transparent" prijatelji. Doduse lizanje je samo sa jedne strane :lol:
Nisu slušali pa smo ih poslali u drugu ligu, bolje vam je ugašeni da pocnete slusati, inace znate sta slijedi.

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15661
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la BosniaBoston » 17 avg 2019, 12:47

redbull93 je napisao/la:Ajte malo se lizat sa fukarama, to su vasi "transparent" prijatelji. Doduse lizanje je samo sa jedne strane :lol:
Lizete se i vi jednostrano sa pitarima
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la bhpremierliga12 » 17 avg 2019, 12:49

Gifron je napisao/la:Kakva je situacija sa stranicom bhliga? Idu li idalje stream-ovi za utakmice?
strimovi.com
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

Avatar
redbull93
Postovi: 14292
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la redbull93 » 17 avg 2019, 12:51

Merakje1921 je napisao/la:
redbull93 je napisao/la:Ajte malo se lizat sa fukarama, to su vasi "transparent" prijatelji. Doduse lizanje je samo sa jedne strane :lol:
Nisu slušali pa smo ih poslali u drugu ligu, bolje vam je ugašeni da pocnete slusati, inace znate sta slijedi.
Koliko si sposoban da si sebe u banovice poslao :urnebes:
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

16022019
Postovi: 449
Pridružen/a: 10 avg 2019, 14:32
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la 16022019 » 17 avg 2019, 12:51

BosniaBoston je napisao/la:
redbull93 je napisao/la:Ajte malo se lizat sa fukarama, to su vasi "transparent" prijatelji. Doduse lizanje je samo sa jedne strane :lol:
Lizete se i vi jednostrano sa pitarima
Kako oni sa pitarima ? Zar vi niste dilali transparente ? Ljubav se zove hahah
Ne mogu ja brate potpisati ugovor, a da u njemu nema klauzule da mi moraju sve isplatiti. Sta cu volim Sarajevo...

Avatar
Merakje1921
Postovi: 52
Pridružen/a: 12 avg 2019, 21:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Merakje1921 » 17 avg 2019, 12:52

Ne znam odakle Robiji obraz da ista pisu ? Hajde sto su duzni para i para., cak i Busovaci, vi ste ispali iz lige, savez vas spasio, i onda pricaju protiv tog saveza, ebali sjeme svoje :urnebes:

slay
Postovi: 128
Pridružen/a: 09 jun 2018, 18:09
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la slay » 17 avg 2019, 12:54

Merakje1921 je napisao/la:Ne znam odakle Robiji obraz da ista pisu ? Hajde sto su duzni para i para., cak i Busovaci, vi ste ispali iz lige, savez vas spasio, i onda pricaju protiv tog saveza, ebali sjeme svoje :urnebes:
Kur*ac nas savez spasio, spasio nas je Borac i pojedinci bolje znaju.
Znamo koga savez gura, i to svi kazu.
Ne znam kako imas obraza nekom nesto reci, nijedna vam pobjeda nije regularna.
Tako pstt.

Avatar
samoposteno
Postovi: 5981
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la samoposteno » 17 avg 2019, 12:54

Merakje1921 je napisao/la:Ne znam odakle Robiji obraz da ista pisu ? Hajde sto su duzni para i para., cak i Busovaci, vi ste ispali iz lige, savez vas spasio, i onda pricaju protiv tog saveza, ebali sjeme svoje :urnebes:
Obalis ga malo lagano po navoju

Avatar
Merakje1921
Postovi: 52
Pridružen/a: 12 avg 2019, 21:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Merakje1921 » 17 avg 2019, 12:56

samoposteno je napisao/la:
Merakje1921 je napisao/la:Ne znam odakle Robiji obraz da ista pisu ? Hajde sto su duzni para i para., cak i Busovaci, vi ste ispali iz lige, savez vas spasio, i onda pricaju protiv tog saveza, ebali sjeme svoje :urnebes:
Obalis ga malo lagano po navoju
Vratite pare ljudima, vise vas nece savez spasavati, mrs u drugu ligu gdje vam je i mjesto, Hamburgerasi 1988

1919tuzlak
Postovi: 150
Pridružen/a: 11 jun 2019, 12:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la 1919tuzlak » 17 avg 2019, 12:57

16022019 je napisao/la:
BosniaBoston je napisao/la:
redbull93 je napisao/la:Ajte malo se lizat sa fukarama, to su vasi "transparent" prijatelji. Doduse lizanje je samo sa jedne strane :lol:
Lizete se i vi jednostrano sa pitarima
Kako oni sa pitarima ? Zar vi niste dilali transparente ? Ljubav se zove hahah
lazni ga ti fukarama

Avatar
redbull93
Postovi: 14292
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la redbull93 » 17 avg 2019, 12:57

Medjede sumskih visina nije asfalt za tebe :lol:
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
samoposteno
Postovi: 5981
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la samoposteno » 17 avg 2019, 12:58

Merakje1921 je napisao/la:
samoposteno je napisao/la:
Merakje1921 je napisao/la:Ne znam odakle Robiji obraz da ista pisu ? Hajde sto su duzni para i para., cak i Busovaci, vi ste ispali iz lige, savez vas spasio, i onda pricaju protiv tog saveza, ebali sjeme svoje :urnebes:
Obalis ga malo lagano po navoju
Vratite pare ljudima, vise vas nece savez spasavati, mrs u drugu ligu gdje vam je i mjesto, Hamburgerasi 1988
Sloboda manjejacima krepat ce vam Ivica i tu je kraj vasem stimanju

Alipasino
Postovi: 7839
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Alipasino » 17 avg 2019, 13:02

Uzeli im 3 bobe,spustili ih na zemlju,smanjili im broj vikend navijaca jer sa 12 spasce na 4 hiljade,znaci izbili im iz padje pare,apoteke profitirale nakon tekme,cirevi proradili jos sudiji uplatit 7 dana odmora u Tursku i to je to.I opet ja volim Celik vise nego Mladost,Zvijezdu i tako te novokompovane ekipe.Cak kad bi igrali evropu otiso bi na tekmu da ih bodrim.

Avatar
avenija
Postovi: 13490
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la avenija » 17 avg 2019, 13:03

https://sportdc.net/n/110849/

Koliki je uticaj Fudbalskog kluba Željezničar na Sudijsku komisiju FS BiH najbolje pokazuje sudbina arbitra Sabrije Topalovića iz Zenice koji je poslan “na hlađenje” tiho i neprimjetno!

Naime, ovaj djelilac pravde je bio glavni sudija na premijernom meču na Grbavici između Željezničara i banjalučkog Borca koji je završen neriješenim rezultatom – 0:0. Od tada Sabrija Topalović, dakle u naredna četiri prvenstvena kola, nijednom nije delegiran da bude glavni sudija. Sva četiri puta je obavljao ulogu četvrtog arbitra i to na utakmicama Sloboda – Široki Brijeg (2. kolo), Sarajevo – Sloboda (3. kolo), Radnik – Borac (4. kolo) i večeras će biti na meču Željezničar – Sloboda (5. kolo).

Više nego očigledno je da iza ove priče u Sudijskoj organizaciji – kažnjavanje Topalovića – stoji FK Željezničar koji nije uspio da pobijedi Borac na otvaranju nove sezone, pa će biti zanimljivo sačekati narednu utakmicu premijerligaša s Grbavice kada mu bude sudio zenički arbitar, kada izdrži “kaznu”!

Tako Željezničar već na startu prvenstva želi da pokaže moć i uticaj, snagu, i pošalje poruku svima onima koji “ne izvrše zadatak” šta ih očekuje! I da ima jake veze u Sudijskoj organizaciji.

Možda u svemu ovome ne treba podsjećati da su potpredsjednik Komisije za sudije i suđenje Ibrahim Hasanbegović iz Sarajeva i bivši dugogodišnji kapiten i sportski direktor Željezničara Haris Alihodžić pašanci, da su oženili dvije sestre… A FS BiH je pun nepotizma!

Do kada će trajati “Željina kazna” za Sabriju Topalovića ostaje da se vidi?

Sve preko porodice Osim koja je najvece zlo koje je zadesilo nas nogomet.

ELVIS MUJIC CE biti nagradjen od istog saveza !
Zadnja izmjena: avenija, dana/u 17 avg 2019, 13:04, ukupno mijenjano 1 put.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
Zenicanin988
Postovi: 1838
Pridružen/a: 22 apr 2018, 00:00
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Zenicanin988 » 17 avg 2019, 13:04

Vedad87 je napisao/la:Je li moguće da je Čelik kaznjen samo sa 8.000KM nakon flaša, hamburgera, cokalja i čega sve ne? Pa Zeljo dobije 5.000KM zbog baklji koji uopšte i ne ulete na teren.
Kmee kmee :rol:
Čelik Zenica, bosanski gigant!!!

Sanjam sretno Bilinooo!!!

Avatar
redbull93
Postovi: 14292
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la redbull93 » 17 avg 2019, 13:06

Pa ni mujic ne sudi ovo kolo :mrgreen:

Ostat cemo bez sudija jbt haha
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
dejavu
Postovi: 3618
Pridružen/a: 21 jun 2010, 14:13
Lokacija: Sa
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la dejavu » 17 avg 2019, 13:08

slay je napisao/la:I jest trebalo dvije, ubacivali ste baklje na teren. Mi smo samo hranu i pica a dobili 8 milja. Opet vas savez ponilovao, bravo mitomani.

slika
slika
nasa noc traje danima

https://youtu.be/ufLtq-0Ue1g

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15699
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la svrakino1921 » 17 avg 2019, 13:09

Nije mi samo jasno na osnovu cega daju licencu za PL
Ja uzasa

Avatar
Merakje1921
Postovi: 52
Pridružen/a: 12 avg 2019, 21:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Merakje1921 » 17 avg 2019, 13:09

avenija je napisao/la:https://sportdc.net/n/110849/

Koliki je uticaj Fudbalskog kluba Željezničar na Sudijsku komisiju FS BiH najbolje pokazuje sudbina arbitra Sabrije Topalovića iz Zenice koji je poslan “na hlađenje” tiho i neprimjetno!

Naime, ovaj djelilac pravde je bio glavni sudija na premijernom meču na Grbavici između Željezničara i banjalučkog Borca koji je završen neriješenim rezultatom – 0:0. Od tada Sabrija Topalović, dakle u naredna četiri prvenstvena kola, nijednom nije delegiran da bude glavni sudija. Sva četiri puta je obavljao ulogu četvrtog arbitra i to na utakmicama Sloboda – Široki Brijeg (2. kolo), Sarajevo – Sloboda (3. kolo), Radnik – Borac (4. kolo) i večeras će biti na meču Željezničar – Sloboda (5. kolo).

Više nego očigledno je da iza ove priče u Sudijskoj organizaciji – kažnjavanje Topalovića – stoji FK Željezničar koji nije uspio da pobijedi Borac na otvaranju nove sezone, pa će biti zanimljivo sačekati narednu utakmicu premijerligaša s Grbavice kada mu bude sudio zenički arbitar, kada izdrži “kaznu”!

Tako Željezničar već na startu prvenstva želi da pokaže moć i uticaj, snagu, i pošalje poruku svima onima koji “ne izvrše zadatak” šta ih očekuje! I da ima jake veze u Sudijskoj organizaciji.

Možda u svemu ovome ne treba podsjećati da su potpredsjednik Komisije za sudije i suđenje Ibrahim Hasanbegović iz Sarajeva i bivši dugogodišnji kapiten i sportski direktor Željezničara Haris Alihodžić pašanci, da su oženili dvije sestre… A FS BiH je pun nepotizma!

Do kada će trajati “Željina kazna” za Sabriju Topalovića ostaje da se vidi?

Sve preko porodice Osim koja je najvece zlo koje je zadesilo nas nogomet.

ELVIS MUJIC CE biti nagradjen od istog saveza !

Poslat cemo vas u drugu ligu, vratite Busovaci dug

Avatar
samoposteno
Postovi: 5981
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la samoposteno » 17 avg 2019, 13:10

svrakino1921 je napisao/la:Nije mi samo jasno na osnovu cega daju licencu za PL
Ja uzasa
Stvarno nam nije jasno kako ste je dobili neko vam je kroz prste progledo

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Cernica22, Lik i 35 gostiju.