FK Tuzla City (opšte diskusije)

Avatar
Kulesza
Interni moderator
Postovi: 1240
Pridružen/a: 27 apr 2019, 23:02
Kontakt:

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la Kulesza » 17 avg 2019, 13:11

admin je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:
admin je napisao/la:Sjekira, seljak, glupan, heroj ili ne... to me ne interesuje, Ali dajte malo zadrzite neki osnovni nivo ljudskosti I dostojanstva.

To ‘smrdljivi izbjeglica’ vise govori o onom koji je to napisao, nego o onom kome je upuceno.
Nidje veze ovaj potez, dao si moc u ruke retardiranom covjeku. Da brise postove sa teme Sloge i u isto vrijeme moze redovno provocirati na temi OKK Sloboda i FK Sloboda. Hajd bar da je neko normalan.
Sto bi mogao provicirati na temi Slobode? Imate svoje moderatore, uklone to odmah Ako ne uklonim ja. A sto we tice moda na temi TC, citava poenta je da tebi ne bude dobar. Ako tebi nije dobar, znaci da sam vjerovatno napravio pravi izbor.
Ne bi da se uplićem u moderatorske poslove ali ako je čitava poenta moda da ljuti navijače drugog tima, makar i bili trolovi, dajte Dokoljenku moderacijska prava i vidićemo šta bude za 5 dana.
★Mostar u srcu, Velež do groba!★
★https://www.youtube.com/watch?v=HEr4S-5PgLY★

9. august - Ofanziva na Otoci
🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️

SK Stolac Hercegovina

Avatar
Zoom088
Postovi: 2707
Pridružen/a: 14 okt 2008, 09:59
Kontakt:

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la Zoom088 » 17 avg 2019, 13:49

ASD je napisao/la:
Gdje dođe ta Kula? S obzirom da idem često na Ilinčicu. :D

Edit: skontao sam, kad se spušta niz Ilinčicu pa desno prema centru.
Jest', jest'....to je to. Ima ono mezarje na krivini :kafa: :cool:

Nego, sta ima na Ilincici? Radi li jos ona dobra slasticarna gore? :D
Sunce, behar, trešnje, kraj Neretve hlad
Slušam Mostar Sevdah, igram tavle sad
A u mojoj duši gori isti žar, za Rođene moje i Velež Mostar

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la BosanacGorstak » 17 avg 2019, 14:02

sviunapad1010 je napisao/la:
VolimTz je napisao/la: Tuzla je pomogla, i umjesto da se ponosi s tim i ostane gospodska do kraja ovdje neki pojedinci u ime Tuzle izjavljuju gluposti na kojima bi i agresor pozavidio.
Ako si negdje došao i dočekan si prijateljski onda bi za to trebao imati barem malu dozu zahvalnosti.
Ako negdje živiš 20+ godina onda se trebaš uklopiti u tu sredinu i asimilirati se, a ne pokušavati silom nametati neke svoje norme.
Tuzla je pomogla ali očigledno mnogi kojima je pomogla sada žele ne birajući sredstva da Tuzlu mijenjaju. To neće moći koliko god se trudili jer ipak su u manjini.
Trebamo svi navijati za staru olupinu u kojoj vedri i oblaci par ojebina kojim klub uplacuje transu da bi se asimilirali i uklopili.Ocito je kod pojedinih reketasa svog kluba mnogo teza dijagnoza nego sto je izgledalo na prvi pogled :mrgreen: Jbte covjece stid me reci da dijelim vazduh s nekim babunima koji navijaju za Slobodu,a ono kao hoce da se neko asimilira i da to podrzava u znak zahvalnosti. :urnebes: U znak zahvalnosti Tuzla je dobila jedan zdrav kolektiv kao poklon od populacije koja je naselila Tuzlu,i buduce generacije ce biti zahvalne na tome da imaju jedan zdrav sportski kolektiv gdje djeca mogu da treniraju i napreduju a ne da ih guraju jer su babini sinovi :kafa:
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

Avatar
Gifron
Postovi: 4146
Pridružen/a: 18 jan 2014, 23:39
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la Gifron » 17 avg 2019, 14:35

BosanacGorstak je napisao/la:Jbte covjece stid me reci da dijelim vazduh s nekim babunima koji navijaju za Slobodu
Nema nista gore nego kad opanak uhvati asfalt. Ti si skolski primjer :kafa: :kafa: :kafa:
Jedan grad, jedna ljubav!

Avatar
cadillac
Postovi: 573
Pridružen/a: 30 nov 2015, 21:20
Kontakt:

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la cadillac » 17 avg 2019, 15:19

Mene stid kad izbjeglica negdje ode i pitaju ga odakle je, on kaže iz Tuzle. A on iz glogove :urnebes:

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15717
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la BosniaBoston » 17 avg 2019, 15:26

cadillac je napisao/la:Mene stid kad izbjeglica negdje ode i pitaju ga odakle je, on kaže iz Tuzle. A on iz glogove :urnebes:
Zbog ceka omalozavas navijace kluba koji je jednako uspjesan kao tvoj?
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
dvokorak
Postovi: 2564
Pridružen/a: 17 apr 2017, 19:42
Lokacija: Den Haag
Kontakt:

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la dvokorak » 17 avg 2019, 15:53

cadillac je napisao/la:Mene stid kad izbjeglica negdje ode i pitaju ga odakle je, on kaže iz Tuzle. A on iz glogove :urnebes:
Ali oni su TuzlOOOOOOci :kafa:
? ? <3
Mirise cvijece ko moja Rinaka
Šaka bosasa i vopi, doručak šampiona <3

Avatar
cadillac
Postovi: 573
Pridružen/a: 30 nov 2015, 21:20
Kontakt:

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la cadillac » 17 avg 2019, 16:13

BosniaBoston je napisao/la:
cadillac je napisao/la:Mene stid kad izbjeglica negdje ode i pitaju ga odakle je, on kaže iz Tuzle. A on iz glogove :urnebes:
Zbog ceka omalozavas navijace kluba koji je jednako uspjesan kao tvoj?
Jesi i ti iz glogove il iz divića? :tralala:

saltcrew
Postovi: 286
Pridružen/a: 09 apr 2019, 23:05
Kontakt:

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la saltcrew » 17 avg 2019, 16:20

Ovaj gorstak je cisti primjer cobana kojo nokad u zivotu nije ppgledao utakmicu pa se sad podigao,pricas neke stvari o kojima nemas pojma bolje ti je suti ne brukaj se
FC Freedom Fans
TEBE LUDO VOLIMO!
UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15717
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la BosniaBoston » 17 avg 2019, 16:22

cadillac je napisao/la:
BosniaBoston je napisao/la:
cadillac je napisao/la:Mene stid kad izbjeglica negdje ode i pitaju ga odakle je, on kaže iz Tuzle. A on iz glogove :urnebes:
Zbog ceka omalozavas navijace kluba koji je jednako uspjesan kao tvoj?
Jesi i ti iz glogove il iz divića? :tralala:
Po avataru vidis da nisam :kafa:
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la BosanacGorstak » 17 avg 2019, 22:31

BosniaBoston je napisao/la:
cadillac je napisao/la: Jesi i ti iz glogove il iz divića? :tralala:
Po avataru vidis da nisam :kafa:
Ma imaju Fukare jako rigornozne kriterije za "carsiju".U sustini moras biti ultras kao Joge,moras znati reketariti klub u vidu transi da ti placaju,moras znati dobro psovati dok navijanje i nije pod moranje,moras znati dobro lizati prekodrinske komsije(ovo je nekako ublazeno receno),mora ti obraz biti djon pa ne placati plate,moras prijetiti bivsim igracima,podrzavati mesarsku igru,biti politicki podoban Jasminu Imamovicu i jos mnogo kriterija.Najbolje ti je prati ovih par istinskih i pravih navijaca "Slobode" sto navrate na temu i sve ce ti biti jasno kakvi se mentalni sklopovi uklapaju u tu "carsiju" :kafa: Tipovi poput pekara dvokoraka,baustelaca sviunapad,cadillac,penaltiky ili skolski domar fukara87..vjerovatno sam nekoga zaboravio,al javit ce se on sam :kafa:


p.s.skoro pa sam zaboravio napomenuti da moras biti brz kao Bolt u slucaju da 3-4 covjeka iz osiguranja pocnu saketati po glavnoj tribini da mozes pobjeci. :hmmmmm:
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

Avatar
cadillac
Postovi: 573
Pridružen/a: 30 nov 2015, 21:20
Kontakt:

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la cadillac » 17 avg 2019, 22:39

Jest vam Imamović nabio komplekse, ako osvoji još jedan mandat imam osjećaj da ćete se svi vratit u rodne selendre i nastavit bavit zemljoradnjom :urnebes:

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la BosanacGorstak » 17 avg 2019, 22:44

cadillac je napisao/la:Jest vam Imamović nabio komplekse, ako osvoji još jedan mandat imam osjećaj da ćete se svi vratit u rodne selendre i nastavit bavit zemljoradnjom :urnebes:
Licno podrzavam Imamovica,covjek je napravio dosta dobrih stvari za Tuzlu al sto se tice sporta,politici nije mjesto u sportu :thumbup:
Ne podrzavam sto baca budzetske pare u jednu rupu bez dna kako je vi od milja zovete Sloboda.
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la Heller » 17 avg 2019, 22:47

BosanacGorstak je napisao/la:
cadillac je napisao/la:Jest vam Imamović nabio komplekse, ako osvoji još jedan mandat imam osjećaj da ćete se svi vratit u rodne selendre i nastavit bavit zemljoradnjom :urnebes:
Licno podrzavam Imamovica,covjek je napravio dosta dobrih stvari za Tuzlu al sto se tice sporta,politici nije mjesto u sportu :thumbup:
Ne podrzavam sto baca budzetske pare u jednu rupu bez dna kako je vi od milja zovete Sloboda.
Sjeti se svaki put kad platiš porez, nešto kupiš, jedan sićušni dio ide Slobodi :ljepota:
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la tuzlak1987 » 17 avg 2019, 22:47

admin je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:
admin je napisao/la:Sjekira, seljak, glupan, heroj ili ne... to me ne interesuje, Ali dajte malo zadrzite neki osnovni nivo ljudskosti I dostojanstva.

To ‘smrdljivi izbjeglica’ vise govori o onom koji je to napisao, nego o onom kome je upuceno.
Nidje veze ovaj potez, dao si moc u ruke retardiranom covjeku. Da brise postove sa teme Sloge i u isto vrijeme moze redovno provocirati na temi OKK Sloboda i FK Sloboda. Hajd bar da je neko normalan.
Sto bi mogao provicirati na temi Slobode? Imate svoje moderatore, uklone to odmah Ako ne uklonim ja. A sto we tice moda na temi TC, citava poenta je da tebi ne bude dobar. Ako tebi nije dobar, znaci da sam vjerovatno napravio pravi izbor.
Realno nemaju moderatori vremena da njega ganjaju po forumu 24 sata. A on nije dobar u glavu nikako. Mi smo krivi kao navijaci Slobode sto ima on i jos par retarda koji stancaju profile i kukaju, a oni zakuhaju gdje god udju. Sa navijacima Veleza, Celika ..
Dobro neka ga ganja po forumu ko stigne, vidim kao mod je vec uletio na temu OKK Sloboda da se kao nesto ismijava i iznosi hejt zbog njegovog politickog stava i mrznje prema gradu u kojem zivi, normalno to nije uklonjeno jer nema niko vremena njega ganjat, a on je retardiran.
Opet sta ljudi iz drugih gradova znaju o Tuzli? Predsjedniku Sloge? Profilima navijaca Sloge? Interesima? Tvrdim vam da su navijaci Slobode ispravni 1/1 i da su dobro procjenili situaciju oko svega i sprdati cemo se sa Slogom dok se ne ugasi, a ovi navijaci tog kluba koji ce kad tad nestati su svakako za sva vremena izgubili obraz.
Sto se tice teme Sloge za navijace Sloge ocekujem od internog moda zbog stavova i manjka inteligencije da brise ne samo ono sto nije prikladno vec i ono sto mu se ne svidja jer je on pukotina. Pozdrav.

Avatar
cadillac
Postovi: 573
Pridružen/a: 30 nov 2015, 21:20
Kontakt:

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la cadillac » 17 avg 2019, 22:48

Baca i debeli u nekakav tuzla city, politikom se bavi a nije mu mjesto ni u jednom ni u drugom, nego u kamionu :tralala:

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la BosanacGorstak » 17 avg 2019, 22:49

Heller je napisao/la:
BosanacGorstak je napisao/la:
cadillac je napisao/la:Jest vam Imamović nabio komplekse, ako osvoji još jedan mandat imam osjećaj da ćete se svi vratit u rodne selendre i nastavit bavit zemljoradnjom :urnebes:
Licno podrzavam Imamovica,covjek je napravio dosta dobrih stvari za Tuzlu al sto se tice sporta,politici nije mjesto u sportu :thumbup:
Ne podrzavam sto baca budzetske pare u jednu rupu bez dna kako je vi od milja zovete Sloboda.
Sjeti se svaki put kad platiš porez, nešto kupiš, jedan sićušni dio ide Slobodi :ljepota:
Halal bilo,sadaku treba dati bijedi :thumbup:
Ne tako davno je pravljen i broj za humanitarnu pomoc Slobodi,halalio sam i tad jedan poziv. :kafa:
Na takve stvari covjek ne moze biti ravnodusan,sto narod kaze nedo bog nikom ko Sloboda i Fukare :kafa:

:mrgreen:
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

tuzla1983
Postovi: 612
Pridružen/a: 21 jun 2019, 18:20
Kontakt:

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la tuzla1983 » 17 avg 2019, 22:58

Ma dajte slobodaš skinite se više sa tema TC. Imate dosta vaših problema pustite nas da dišemo. Eto vam Jasmina birajte ga još 100 godina. Nemojte nam držat predavanja šta mi da radimo ni mi na vaše profile ne dolazimo. Idite mezite malo željovce. I pogledajte otkud vam onaj igrač sa brojem 9 a prošle godine 10 opet u timu. Pozivamo vas sutra na Tušanj da pomognete Zrinjskom kao što ste navijal prošle sezone u utakmici protiv Sarajeva. Izgleda da se na zapadu formirala jedna manja grupica navijača slobode koja je prešla da navija za zrinjski pa bujrum sutra. Možda vam uprava plemića isplati i dnevnice.
Zadnja izmjena: tuzla1983, dana/u 17 avg 2019, 22:59, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
dvokorak
Postovi: 2564
Pridružen/a: 17 apr 2017, 19:42
Lokacija: Den Haag
Kontakt:

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la dvokorak » 17 avg 2019, 22:58

Humanitarac neki ovaj @PodrinjskiGorstak :thumbup:
Upoznat i sa stanjem na nasoj tribini, ma djecak sve zna <3 Primi pozdrav, RUUUUUMEEENIIII <3
? ? <3
Mirise cvijece ko moja Rinaka
Šaka bosasa i vopi, doručak šampiona <3

tuzla1983
Postovi: 612
Pridružen/a: 21 jun 2019, 18:20
Kontakt:

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la tuzla1983 » 17 avg 2019, 23:02

dvokorak je napisao/la:Humanitarac neki ovaj @PodrinjskiGorstak :thumbup:
Upoznat i sa stanjem na nasoj tribini, ma djecak sve zna <3 Primi pozdrav, RUUUUUMEEENIIII <3
Jesul veće dnevnice ovih fukara sa zapada što su se priklonili zrinjskom od onih što vam je Senčo isplaćivao.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Lecler i 29 gostiju.