NK Travnik

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 10 avg 2019, 19:46

Danas 3:0, 2x Catic, 1x Torlak..

Najvise me odusevio Pandzic, momak je odigrao vrhunski.. Pored njega dobro su odigrali Catic B, Catic A, Torlak, Tabak, Vlado, Curic.. Prvo poluvrijeme Nijaz je odigrao lose ali se popravio u drugom. Goloman standardano - potrosi se za poluvrijeme ali ga odigra dobro, Kike solidan..
Od izmjena Vujica se trudi, imao jednu priliku glavom ali otisla pored gola.. Sacir dobar, Brljak igrac manje i ne znam kad ce to vise skontati..

Gosti nisu dobro osutali prema golu, golman im skoro citavo drugo poluvrijeme povrijedjen a izgleda nemaju rezervnog (bar danas nisu imali), 14ka u prvom poluvremenu nervozan, izvadio ga na poluvremenu a da nije dobio bi crveni.. 8 solidan, 17ka dosta grijesio.. i jos onaj visoki napadac nije los.. ostali mi nisu nesto posebno zapali za oko.. Cr

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 17 avg 2019, 18:28

Mislim da su nasi usli sa previse respekta u ovu utakmicu i grijese u glupim situacijama. Apsolutno me Olimpik nicim nije ocarao, da nije bilo slobodnjaka ne bi nam na gol ni osutali.
Tabak mi izgleda dosta nesiguran, Vlado ga vadi u par situacija.. Mora se u drugo pol uci jos agresivnije ako planiramo uzeti bod(ove).

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 17 avg 2019, 19:53

Koji baksuzi, ne vjerujem. Zasluzili smo bod mininalno. Steta!!! Idemo dalje, nadam se da ce nam se vrwtiti na drugoj strani.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Mancini » 17 avg 2019, 20:49

SamoTravnik je napisao/la:Mislim da su nasi usli sa previse respekta u ovu utakmicu i grijese u glupim situacijama. Apsolutno me Olimpik nicim nije ocarao, da nije bilo slobodnjaka ne bi nam na gol ni osutali.
Tabak mi izgleda dosta nesiguran, Vlado ga vadi u par situacija.. Mora se u drugo pol uci jos agresivnije ako planiramo uzeti bod(ove).
Iz Olimpika je otišlo sedam standardnih igrača. To je jedan od glavnih razloga onakve igre danas.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 17 avg 2019, 21:03

Mancini je napisao/la:
SamoTravnik je napisao/la:Mislim da su nasi usli sa previse respekta u ovu utakmicu i grijese u glupim situacijama. Apsolutno me Olimpik nicim nije ocarao, da nije bilo slobodnjaka ne bi nam na gol ni osutali.
Tabak mi izgleda dosta nesiguran, Vlado ga vadi u par situacija.. Mora se u drugo pol uci jos agresivnije ako planiramo uzeti bod(ove).
Iz Olimpika je otišlo sedam standardnih igrača. To je jedan od glavnih razloga onakve igre danas.
Ma na stranu to, nasi su sa previse respekta usli i to se vidjelo sa greskama. Opet, bez obzira na rezultat, ne mozes reci da ste nas nadigrali, cak naprotiv, bili smo konkretniji i vise stvarali.. Nasi nisu znali iskoristiti, vama se posrecilo i idemo dalje.. Samo me iznenadjuje, da ste po imenima kvalitetnija ekipa, skuplja itd a da nas, najmladju ekipu u ligi, niste nadigrali ni u jednom segmentu.
Vi definitivno morate popraviti igru ako opet pucate na ulazak , sa ovakvim pristupom i igrom, tesko da se moze nesto napraviti.

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la legenda reala » 17 avg 2019, 21:05

Nije Olimpik imo igre ni prošle sezone kad je bio dosta jači, jedino ona utakmica protiv Veleža na Otoci drugi dio su baš nadigrali Veleža
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Mokroguz » 17 avg 2019, 21:07

Mi imamo kadar, ali igra skroz losa. Travnik pametno igra i na to ce daleko dogurati.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Mancini » 17 avg 2019, 21:34

legenda reala je napisao/la:Nije Olimpik imo igre ni prošle sezone kad je bio dosta jači, jedino ona utakmica protiv Veleža na Otoci drugi dio su baš nadigrali Veleža
Nemaš pojma. Imao je igre itekako.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Mancini » 17 avg 2019, 21:37

SamoTravnik je napisao/la:
Mancini je napisao/la:
SamoTravnik je napisao/la:Mislim da su nasi usli sa previse respekta u ovu utakmicu i grijese u glupim situacijama. Apsolutno me Olimpik nicim nije ocarao, da nije bilo slobodnjaka ne bi nam na gol ni osutali.
Tabak mi izgleda dosta nesiguran, Vlado ga vadi u par situacija.. Mora se u drugo pol uci jos agresivnije ako planiramo uzeti bod(ove).
Iz Olimpika je otišlo sedam standardnih igrača. To je jedan od glavnih razloga onakve igre danas.
Ma na stranu to, nasi su sa previse respekta usli i to se vidjelo sa greskama. Opet, bez obzira na rezultat, ne mozes reci da ste nas nadigrali, cak naprotiv, bili smo konkretniji i vise stvarali.. Nasi nisu znali iskoristiti, vama se posrecilo i idemo dalje.. Samo me iznenadjuje, da ste po imenima kvalitetnija ekipa, skuplja itd a da nas, najmladju ekipu u ligi, niste nadigrali ni u jednom segmentu.
Vi definitivno morate popraviti igru ako opet pucate na ulazak , sa ovakvim pristupom i igrom, tesko da se moze nesto napraviti.
Onda ti jasno kakva je liga i kvalitet u istoj. A da je ostalo 1:1 možda bi i trener podnio ostavku.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 17 avg 2019, 23:21

Mancini je napisao/la: Onda ti jasno kakva je liga i kvalitet u istoj. A da je ostalo 1:1 možda bi i trener podnio ostavku.
Da ti iskren budem nije mi jasno. Mislio sam da ce biti kvalitetnija i da ce ekipe koje su najavile napad na PL to rutinski na startu i pokazati. Do sada nit se koja ekipa posebno istice, nit se neki poseban kvalitet pokazuje. Vi ste uzeli bobe iz obe utakmice, to je bitno al' komentarisem igru. Puno je iznenadjenja, pilici krivi za los rezultat, Orasje izgubi kuci, vi danas talasika, zvijezda gura al nista konkretno, rudar gubi kuci.. Sve cudno..
Smatram da ce ova sezone u 1 ligi biti jedna od jeftinijih, sto se tice ulaska. Nece se niko laktati, ide se bez pompe za razliku od proslih sezona pa kome se vise stvari poklopi, taj ce i ganjati ulazak.. Nema stimanja od pocetka.. Radi takvih stvari mi je krivo sto to nasi nisu prepoznali, sto nisu jace napali i stvorili konkretniju ekipu. Ova ekipa je mlada, imaju zelju i zar ali i dalje ima kukoljaka koji igraju jer su neciji.. Da su doveli par konkretnih pojacanja, uz ovu omladinu, mogli smo se komotno hinjski prikljuciti ekipama za borbu za PL, ovako nam je zelja samo ostati..

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la ASD » 19 avg 2019, 17:55

Ovo je bilo neiskustvo. Ima finog potencijala među ovim mlađim igračima, mene lično najviše oduševio Pandžić, Miran momak s loptom.
Fali tu par iskusnih igrača i fali par igrača na nekim pozicijama, mislim da nisu svih 11 podjednako kvalitetni, kod nekih se osjeti da kaskaju.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Mokroguz » 19 avg 2019, 23:45

Berin Catic je bio najbolji ja mislim. Sero i Pandzic dobri, a Curic me negativno iznenadio, mislio sam da ce biti najbolji i da smo u problemima cim je usao.
Ovim mladim momcima je bitno da igraju redovno i da se ne zalete u neke vece klubove. Travnik je fina sredina i bice to dobro. Mislim da cete pobjediti sljedece kolo.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 20 avg 2019, 09:16

Catica ja godinama spominjem, momak je sve kategorije prekucao, najbolji strijelac svaku godinu. Prosle godine dobro odigrao u PL za juniore, ove godine dobro igra za seniore i mislim da bi bila prava steta da se zadrzi u Travniku. Treba mu bolji klub, bolja sredina jer je momak potencijal strasan. Pored nasih treninga ima svog privatnog kondicionog trenera, zivi za loptu i uziva u igranju a pored toga momak je 24/7 nasmijan, strasno pozitivna persona.

Curic je tu samo da zadrzava loptu, nema on vise snage za ozbiljniju igru, dok je igrao samo loptu - mogao je iole nesto, sad kad je zaposlen i pored toga ovo, dosta je ofalio. On je tu kao iskustvo medju djecom jer je najstariji igrac u ekipi i cisto da smiri situaciju kad je potrebno.

Pandzic i mene odusevljava, proslu utakmicu kuci je odigrao vrhunsku, sad u gostima takodjer dobro. Slazem se sa tobom ASD da nisu svi podjednako kvalitetni, to je zato jer ih ima koji igraju zbog drugih stvari, ne zbog kvaliteta.

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 24 avg 2019, 19:11

Travnik - GOSK 2:2

Dobro je s obzirom da smo gubili 2x. Idemo dalje skupljati bodove.

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 31 avg 2019, 18:28

Orašje - Travnik 1:3
Šero 2x, Vujica

Idemo dalje, bez pritiska..

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1388
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 31 avg 2019, 23:48

SamoTravnik je napisao/la:Orašje - Travnik 1:3
Šero 2x, Vujica

Idemo dalje, bez pritiska..
Bravo. Za mene ste i dalje najprijatnije iznenađenje.

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 01 sep 2019, 08:12

I mene momci iznenadjuju. Mladost, zelja za igrom, dokazivanjem, do sada ide super.. Da je bio X sa Olimpikom bili bi sa boljim saldom bodova ali nije ni ovo lose, svakako je cilj samo da se ostane u ligi. Ako nas sudije ne budu dirale, mozemo pruziti fin otpor svakoj ekipi.

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 07 sep 2019, 18:35

Travnik - Radnik 2:0..

Teska utakmkica, Radnik najgrublja ekipa koja je igrala na Piroti, prvih 45min su nas uz sudije ubijali u pojam startovima i tolerisanjem istih. Bitno je da smo u drugom poluvremenu zabili, Catic opet izdominirao i zasluzan je i za prvi gol.

Idemo dalje bez pritiska.

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 10 sep 2019, 18:04

Krenula akcija kupovine 1000 komada stolica za zapadnu tribinu. Jedna stolica = 20KM. Vrijeme je i bilo da se stave nove. Nadam se da ce se sto vise raje odazvati i da ce se to sto prije kupiti i postaviti.

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 21 sep 2019, 17:44

Travnik - Rudar 0:0

Zakazala realizacija. Previse smo prilika imali a nismo zabili. Gostujucem golmanu ovakve odbrane se u ovoj sezoni nece ponoviti, ovo je njegov dan, kapa dole. Sudija pe deru!

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.