FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
slusalica
Postovi: 1926
Pridružen/a: 18 apr 2018, 12:23
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la slusalica » 17 avg 2019, 22:37

Los Zeljo , mi mnogo tanki.

Dobar je bod , ali cisto sumnjam da ce potvrdjivanje , pobjedom protiv Zvijezde biti glat kao sto bi se dalo pomisliti.
Tanko je ovo , bas bas....
tz tz tz tz tz tz

klma1
Postovi: 1721
Pridružen/a: 09 nov 2014, 17:24
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klma1 » 17 avg 2019, 22:37

Ma dobro je sto je nismo izgubili i radi Muratovica...Ali bas smo visili na početku. Imali su i oni stativu kasnije i izgledalo je da će nas bas ****. Onaj zivi zid naribati sve redom. Ono se nije smjelo desiti. Ne znam meni ovaj golman i nije toliko loš.
Može li sudija nekad napravit previd pa svirati nama penal protiv Zelje i kad nije i to kod izjednačenog rezultata. Uglavnom je obrnuto...Meni je ono čiost penal ali eto...
Zadnja izmjena: klma1, dana/u 17 avg 2019, 22:39, ukupno mijenjano 1 put.
& $ ?

Avatar
Gifron
Postovi: 4151
Pridružen/a: 18 jan 2014, 23:39
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Gifron » 17 avg 2019, 22:38

Beduin je napisao/la:Svaka cast na osvojenom bodu, odlican rezultat. Pljuvaci prvo da se izvinete za socne psovke nasim fudbalerima pa da onda zajedno pocnemo pljuvati nelogicne poteze nase Uprave. :)

Sve mogu razumiti, ali imas jedinog napadaca u timu, Osmanovica, a ti forsiras Smajica. Taj Osmanovic je trpao u Federalnoj, zasto ne bi onda proradio i kod nas kao sto je Krpic, pa Fajic u Velezu. Ako je dosao iz Federalne ne mora znaciti u startu da nema hajra, jer koji qurac si ga dovodio pa ces ga baciti u vatru da izgori kad se vec usere totalno sa ovim timom. A cini mi se Osmanovic pravo brz igrac i mogao bi praviti odlican presing na protivnicke odbrane kao Krpic birvaktile.

Ko je gledao tekmu, de nek napise kakvu smo igrali igru, ko je dobro odigrao?
Mene ohrabruje karakter ove ekipe, protiv Sirokog se 2x vracamo u igru, a sad i protiv Zelje. Nije to mala stvar.
Lakic dobar na sutevima, al' centarsut kad je mene znoj svaki put oblije, mora vise izlaziti sa linije i cistiti te lopte
Muratovic - prva utakmice, trema ucinila svoje, bilo je i dobrih poteza, malo vise losih, al' nista mu se ne moze zamjeriti
Jusic i Ivetic veoma korektno po meni
Bekic malo srao, imao je i boljih utakmice ove sezone
Martelat u defanzivi solidno, fino zatvara, prema naprijed lose
Prses standardno, igra predobro, pa jednu usere, i u krug
Maksimovic odlican i danas
Bekric stari laf, golcina iz Slobodnjaka
Ristic kao da nije ni igrao
Smajic se borio, imao 2 prilike
Jedan grad, jedna ljubav!

intercontinental
Postovi: 996
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:51
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la intercontinental » 17 avg 2019, 22:39

Sta reci na ovo sudjenje sem da je kriminalno.
Nevjerovatno kako bas svaki put nas na grbavici sudije iskasape
Prosli put Doslo, na otvaranju grbavice nezz ko ke sudio pa vcrs sivonja Sivac iz Zenice.
Protiv Zvijezde svi na Tusanj!!!
u transu pjesma nek zagrmi
SLOBODO gazi sve do pobjede

mirza24
Postovi: 629
Pridružen/a: 11 nov 2018, 22:49
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la mirza24 » 17 avg 2019, 22:40

Svaka cast momci obradovali ste vjerne navijace ali ovaj lakic sto brze na klupu sto neko napisa vuklisu ima gorih od tebe izvini :bow: :bow: :bow: :oops: :oops:

Avatar
slusalica
Postovi: 1926
Pridružen/a: 18 apr 2018, 12:23
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la slusalica » 17 avg 2019, 22:41

Lakic - mr. Gol Linija.
Bekric - tata mata
Prses- jedini zagalami i na Samira :clap:
tz tz tz tz tz tz

Avatar
harry_90
Postovi: 19801
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 17 avg 2019, 22:42

Momcima cestitke na bodu,a sudijama i savezu sjetim se najmilijih..koji se djavo vise igra ova liga,dabogda nas suspendovali na 100 godina :kafa:
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
DamirT
Postovi: 13962
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 17 avg 2019, 22:45

Svaka cast momcima,igrali 11 na 13.Stvarno bi trebalo uvalit nekog covjeka u savez,da nas ne ostecuju ovako,kad ne znaju koga da ostete hajmo Slobodu ionako nece se zalit,a trebali bi jednom
Zadnja izmjena: DamirT, dana/u 17 avg 2019, 23:09, ukupno mijenjano 1 put.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
Beduin
Postovi: 16344
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 17 avg 2019, 22:52

Gifron je napisao/la:
Beduin je napisao/la:Svaka cast na osvojenom bodu, odlican rezultat. Pljuvaci prvo da se izvinete za socne psovke nasim fudbalerima pa da onda zajedno pocnemo pljuvati nelogicne poteze nase Uprave. :)

Sve mogu razumiti, ali imas jedinog napadaca u timu, Osmanovica, a ti forsiras Smajica. Taj Osmanovic je trpao u Federalnoj, zasto ne bi onda proradio i kod nas kao sto je Krpic, pa Fajic u Velezu. Ako je dosao iz Federalne ne mora znaciti u startu da nema hajra, jer koji qurac si ga dovodio pa ces ga baciti u vatru da izgori kad se vec usere totalno sa ovim timom. A cini mi se Osmanovic pravo brz igrac i mogao bi praviti odlican presing na protivnicke odbrane kao Krpic birvaktile.

Ko je gledao tekmu, de nek napise kakvu smo igrali igru, ko je dobro odigrao?
Mene ohrabruje karakter ove ekipe, protiv Sirokog se 2x vracamo u igru, a sad i protiv Zelje. Nije to mala stvar.
Lakic dobar na sutevima, al' centarsut kad je mene znoj svaki put oblije, mora vise izlaziti sa linije i cistiti te lopte
Muratovic - prva utakmice, trema ucinila svoje, bilo je i dobrih poteza, malo vise losih, al' nista mu se ne moze zamjeriti
Jusic i Ivetic veoma korektno po meni
Bekic malo srao, imao je i boljih utakmice ove sezone
Martelat u defanzivi solidno, fino zatvara, prema naprijed lose
Prses standardno, igra predobro, pa jednu usere, i u krug
Maksimovic odlican i danas
Bekric stari laf, golcina iz Slobodnjaka
Ristic kao da nije ni igrao
Smajic se borio, imao 2 prilike
Jesmol i dalje forsirali pas igru, dosta dodavanja umjesto nabijanja lopte?
Izgleda nam je najveca dobit Prses i Maksimovic i oko njih graditi igru i tim za nastavak.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

intercontinental
Postovi: 996
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:51
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la intercontinental » 17 avg 2019, 22:53

Covjek koji predatavlja NS TK u NS BiH je obicni poltron i lizac ku.rc.e.v.a koji radi najmanje u korist klubova sa podrucja TK
u transu pjesma nek zagrmi
SLOBODO gazi sve do pobjede

Avatar
guillermo
Postovi: 2304
Pridružen/a: 26 maj 2012, 18:07
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la guillermo » 17 avg 2019, 23:14

Svaka cast momcima na borbenosti i pored sudijske navlakuse.Cista ruka i dva nepostojeca ofsajda.... :clap:

ovisnik
Postovi: 1113
Pridružen/a: 22 mar 2008, 20:00
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ovisnik » 17 avg 2019, 23:15

Dobra utakmica Slobode, uz malo bolje suđenje zabili bi i treći gol, iz penala ili utrčavanja kod nepostojećeg ofsajda, ekipa stvarno lijepo igra, teži pas igri i uz malo više koncentracije u završnici, mogli bi se na davati golova u ovoj sezoni. U odnosu na igru iz prošle sezone ovo je prava uživancija. Odbrana sa Jusićem bolja, ali i dalje prave puno grešaka, kako bi nam legao Ignjatović uz Jusića, naročito jer smo niska ekipa i gotovo smo bezopasni kod prekida.Pršeš prekucao utakmicu, bila ga je uživancija gledati, valjda se do Zvijezde oporavi Amer Brkić i da uz popunjen Tušanj uzmemo ta tri boda.

Avatar
Skojevska
Postovi: 2469
Pridružen/a: 17 jan 2016, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skojevska » 17 avg 2019, 23:24

Mile odgovorio Milenku...

Atmosfera pred gradski derbi koji se igra u Banovicima je uzavrela. hahahh

Omar Pršeš je naš najbolji igrač, neki smjesni novinar je ovde pisao kako je igrač za klupe.
Sloboda ili ništa.

- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek

Avatar
Gifron
Postovi: 4151
Pridružen/a: 18 jan 2014, 23:39
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Gifron » 17 avg 2019, 23:28

Evo Lazarevic se pozalio na neke igrace koji su tu, a dosli su bez probe i prije angazovanja njega i Smajica.
Ocigledno se misli na Dodiga, Alispahica, Rastoku, Tesica i Buljica koji imaju ugovore, a ne odgovaraju strucnom stabu. Moguce da je i Osmanovic medju njima
Jedan grad, jedna ljubav!

MakabiTuzla
Postovi: 1213
Pridružen/a: 27 dec 2017, 14:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MakabiTuzla » 17 avg 2019, 23:59

Lopovi, stalno se isto ponavlja. Ovome se mora stati u kraj. Momci u ovakvim uslovima dobri, mora se jos poraditi na nekim stvarima. Čestitke na borbi
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 18 avg 2019, 00:03

MakabiTuzla je napisao/la:Lopovi, stalno se isto ponavlja. Ovome se mora stati u kraj. Momci u ovakvim uslovima dobri, mora se jos poraditi na nekim stvarima. Čestitke na borbi
Stručni štab zakazao i večeras i protiv Veleza po meni, a igrači obzirom na uslove večeras sasvim korektno.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Wandelanoite » 18 avg 2019, 00:30

Samo iz Gradine dovodite igrače, a ostalo iz vašeg omladinskog pogona :)

To je recept za uspjeh Slobode.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
_dreamer_
Moderator
Postovi: 6335
Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la _dreamer_ » 18 avg 2019, 01:00

svaka cast momcima na osvojenom bodu, nije mala stvar zelji uzeti bod na grbavici. imao goste pa nisam mogao gledati tekmu...

nadam se da cemo uhvatiti kontinuitet dobrih igara, ima ovaj tim potencijala da se potuce i za eveopu ove godine
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 18 avg 2019, 01:10

Ma oscilacije su vidljive već sad.
Bekić puno fali u napadu.
Bez pritiska kad su, tad najbolje igraju, pa šta bude, što reče Osim došli muški da odigraju, i tako i bi.
Da takav mentalitet imaju pred svaku utakmicu, a ne da vagaju u kojoj možemo uzet sve 3 bobe a gdje je i bod dobar, gdje bi nam bio kraj...
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

intercontinental
Postovi: 996
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:51
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la intercontinental » 18 avg 2019, 01:14

Al. Bekic 3 zuta ima znaci propusta Zvijezdu 09.
Pero bi se mogao vratiti na beka a ja da se pitam u prvih 11 bez imalo razmisljanja bi uvrstio Devedzica.
Muratovic, Hodzic, Devedzic i Beganovic buducnost FK SLOBODE.l!!!
u transu pjesma nek zagrmi
SLOBODO gazi sve do pobjede

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.