NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 17 avg 2019, 19:54

Posra ti se usta teletabis sta je prico reci i meni, a ja ću ga licno pitati

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1395
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 17 avg 2019, 19:57

Bravo Zvijezda. Pozdrav iz Tešnja. :bih:

Crvenobijeli95
Postovi: 31
Pridružen/a: 03 jul 2019, 17:33
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Crvenobijeli95 » 17 avg 2019, 20:06

Kazem ja vama da se zvijezdi vraca dug iz prosle polusezone,3 boda su dogovorena prije 3 mjeseca imaju od Zivinickog Slavena jos 6 bodova i to je to

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 17 avg 2019, 20:07

spiska je napisao/la:Posra ti se usta teletabis sta je prico reci i meni, a ja ću ga licno pitati
Nek se pose re tebi takvom ne odgojenom. A budi siguran da cu ti rec kad bude vrijeme. I to sa ljudima koji su bili svjedoci i koji ce potvrdit.
I ova pobjeda je njegova koliko i moja. Druze nju su igraci izborili koji su bar 30% jaci od vecine ekipa iz ove lige.
Kao sto sam na pocetku govorio uz Olimpik, GOSK i TOSK mi smo najjaca ekipa. I bjezat od toga da si jedan od favorita za prvaka mogu samo pi cke.
I dalje sam ubijeden da ce on tesko kormilarit ovom dobro kvalitetnom lađom.
Zadnja izmjena: combe, dana/u 17 avg 2019, 20:07, ukupno mijenjano 1 put.

Orhan
Postovi: 390
Pridružen/a: 24 dec 2017, 16:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Orhan » 17 avg 2019, 20:07

spiska je napisao/la:Posra ti se usta teletabis sta je prico reci i meni, a ja ću ga licno pitati
Nemoj spiska zemljace trenera opterecavat glupostima...ha ya
Husein-kapetan Gradaščević

Ivan Mijačević

Stjepan Šiber

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 17 avg 2019, 20:39

On ima svjedoke pa trener se vise bori za Zvijezdu nego ti sa svojim komentarima! Popusti nas uživamo velika pobjeda i ovi sto pričaju o nekoj kompenzaciji trebali su danas foci u Kakanj i pametovati čista pobjeda ko suza a zna se prošle sezone lo je pare uzeo sve utakmice sumnjive su dobro naplaćene!

Progres
Postovi: 164
Pridružen/a: 04 mar 2018, 00:47
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Progres » 17 avg 2019, 20:46

Cestitke igracima, treneru i upravi

Avatar
zmaj348
Postovi: 1375
Pridružen/a: 21 feb 2014, 12:55
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmaj348 » 17 avg 2019, 20:50

HeliosIzDomzala je napisao/la:Bravo Zvijezda. Pozdrav iz Tešnja. :bih:
Svaka cast momak na podrsci...Cestitke momcima na pobjedi na veoma teskom gostovanju...

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 17 avg 2019, 20:53

Cestitke na pobjedi

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 17 avg 2019, 21:32

Cestitke svim iskrenim simpatizerima naseg kluba na velikoj pobjedi, u subotu povedite rodbinu prijatelje zene i djecu podrzimo ove momke, jer su uistinu zasluzili
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 17 avg 2019, 22:34

spiska je napisao/la:On ima svjedoke pa trener se vise bori za Zvijezdu nego ti sa svojim komentarima! Popusti nas uživamo velika pobjeda i ovi sto pričaju o nekoj kompenzaciji trebali su danas foci u Kakanj i pametovati čista pobjeda ko suza a zna se prošle sezone lo je pare uzeo sve utakmice sumnjive su dobro naplaćene!
De dogovori se jednom sam sa sobom. Kad sam ja pisao da su proslu i pretproslu sezonu prodavane utakmice. Tad si govorio da nisu a sad pricas da znas ko je uzeo pare.
Tacno je da danas nije bilo nikakve kompenzacije i da je pobjeda cista.

Kapetan
Postovi: 741
Pridružen/a: 10 jul 2012, 14:01
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Kapetan » 17 avg 2019, 23:21

combe je napisao/la:
spiska je napisao/la:On ima svjedoke pa trener se vise bori za Zvijezdu nego ti sa svojim komentarima! Popusti nas uživamo velika pobjeda i ovi sto pričaju o nekoj kompenzaciji trebali su danas foci u Kakanj i pametovati čista pobjeda ko suza a zna se prošle sezone lo je pare uzeo sve utakmice sumnjive su dobro naplaćene!
De dogovori se jednom sam sa sobom. Kad sam ja pisao da su proslu i pretproslu sezonu prodavane utakmice. Tad si govorio da nisu a sad pricas da znas ko je uzeo pare.
Tacno je da danas nije bilo nikakve kompenzacije i da je pobjeda cista.
Kad mu neko zacepi usta odmah okrece pricu, u rupu misu.

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 17 avg 2019, 23:27

Sta sam ja okrenuo jado. Ni jednom nisam spomenuo da ce nam Rudar dat utakmicu.
Od pocetka govorim da imamo ekipu koja je medu 3-4 u ligi.
Trener je za mene Tinki i pri tom stavu ostajem. I par sra nja koja su se desila(Osmanagic, Kadija, Azur).
Ne vidim kako sam promjenio pricu?!?

Kapetan
Postovi: 741
Pridružen/a: 10 jul 2012, 14:01
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Kapetan » 17 avg 2019, 23:28

Cestitke nasima na pobjedi, samo naprijed Zvijezdo igraj za ove dusmane neka pocrkaju od zavidluka :bih: :bih: :bih:

Kapetan
Postovi: 741
Pridružen/a: 10 jul 2012, 14:01
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Kapetan » 17 avg 2019, 23:30

combe je napisao/la:Sta sam ja okrenuo jado. Ni jednom nisam spomenuo da ce nam Rudar dat utakmicu.
Od pocetka govorim da imamo ekipu koja je medu 3-4 u ligi.
Trener je za mene Tinki i pri tom stavu ostajem. I par sra nja koja su se desila(Osmanagic, Kadija, Azur).
Ne vidim kako sam promjenio pricu?!?
U rupu.

Pajo59
Postovi: 87
Pridružen/a: 19 feb 2019, 20:25
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Pajo59 » 17 avg 2019, 23:54

Cooooooombeeeeee.....kahvu pridase,pa udahni,zgrabi telefon pa na forum,pa laganice napisi,,izvinite svi redom bravo Zvijezda bravo ,,teletabis,,ali prc nemas ti obraza za to...Zvijezda Sampion!

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 18 avg 2019, 10:55

Jel se Cutura ko meni izvinjavao prethodnih godina. Nego su u prolazu znali napisati Combe je sve bio u pravu.
Rekao sam bravo momci, cestitke za pobjedu.
A Tinki je i dalje za mene teletabis koji je pukom srecom dobio extra ekipu da trenira.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 18 avg 2019, 12:45

Ti stvarno mislis da si neki znalac :lol:

Ti zadnjih 5-6 godina popljujes svaki korak koji dole naprave i kad pogodis onda se prsis kako si znao ovo, znao ono. A kad krene bolja prica i kad djeluje sve ok, onda glumis nekog vjernog navijaca, iako gledas i trazis svaku nebitnu sitnicu da mozes podjebavati i pljuvati.
Dugo sam tu na forumu i skontao sam na koji debilan nacin funkcionises i zato od mene nikad neces dobiti priznanje kada nesto "pogodis", a ne bi trebao ni od ostalih. Ti si jedna jako trula persona i fudbalski strasno glupa osoba. Realnost je da ti druze apsolutno nemas veze s vezom sto se tice fudbala, sto tvoje prozivanje trenera cini jos smjesnijim i debilnijim.
Ja od tebe nikad nisam procitao neki konstruktivan komentar a kamoli analizu neke utakmice za ovih godina i godina koliko sam tu na forumu, NIKAD,
niti cu je ikad procitati jer je vrhunac tvog fudbalskog znanja da trenera nazoves Tinki Vinkijem i das poneki komentar kako je ambrozija narasla uz ogradu. Da nemas to malo skole sto imas, ne bi znao ni da je lopta okrugla

Koliko smijesno tek zvucis kad kazes kako je trener za tebe teletabis, dok si s druge strane za njega ti obicna propalica i nehljeb

Lijep pozdrav majmune
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 18 avg 2019, 13:25

Ocigledno ti znaci moje misljenje cim se kacis na svaki moj post.

Pajo59
Postovi: 87
Pridružen/a: 19 feb 2019, 20:25
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Pajo59 » 18 avg 2019, 13:34

Kako sada dobio dobru ekipu,pa zar nisi pisao:penzioneri,kladim se nece ostati do nove godine,placenici....hm,ufati se ti kose jaro pa smlati tu ambroziju oko stadiona a pusti nas malo da uzivamo u ovoj pobjedi pa koliko traje da traje a ti si nebitan lik...

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.