English Premier League - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Titulu u sezoni 2018/19 osvaja:

Anketa je završila: 01 okt 2018, 17:48.

City
82
34%
United
21
9%
Liverpool
85
35%
Tottenham
4
2%
Arsenal
13
5%
Chelsea
31
13%
neko drugi
8
3%
 
Ukupno glasova: 244

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Policeman » 18 avg 2019, 00:21

Protiv VAR-a su samo oni ciji je klub iz godine u godinu profitirao na terenu na osnovu kardinalnih sudijskih odluka i za njih je ovo sad veliki šok i zato im se tesko prilagoditi na trenutnu situaciju

5 stranica se ispisalo pravdajucu ispravnu odluku
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
Rosicky
Postovi: 8294
Pridružen/a: 11 feb 2012, 02:01
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Rosicky » 18 avg 2019, 00:36


Avatar
Brokula
Postovi: 30854
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Brokula » 18 avg 2019, 00:38

Ponos Torina je napisao/la:Drugo kolo kuknjava,sta ce tek biti krajem decembra.. :urnebes: :urnebes: :guz:
Forum će izgorit u nekim derbijima ako bude kontroverzi oko VAR-a
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Justin » 18 avg 2019, 00:38

Rosicky je napisao/la:
On i Ceballos djeluju kao odlicna pojacanja. Jos Tierneya da vidimo.
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Avatar
Rosicky
Postovi: 8294
Pridružen/a: 11 feb 2012, 02:01
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Rosicky » 18 avg 2019, 00:46

Idite na temu Bayerna eno neki lik isprska Saurmana oko dembelea :D

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Jack » 18 avg 2019, 00:52

Ponos Torina je napisao/la:Drugo kolo kuknjava,sta ce tek biti krajem decembra.. :urnebes: :urnebes: :guz:
Ne znam šta će biti krajem decembra, ali znam šta će biti krajem maja :salut:
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Avatar
Azpi
Postovi: 4458
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Azpi » 18 avg 2019, 00:53

Barbarossa je napisao/la:slika

zašto gamad nije gledala ,kao što je Čakir gledao u LP pregled snimka ,nego eto samo onako javljeno mu da je rukom dirano
ima i gif koji pokazuje bolje od ovoga ,ali ne mogu nać', kako će ne dirat rukom kad je ne može pomjerit? :lol: :lol:
al dobro je neka VARa , više će koristit nego šteti ove sezone
Kakve veze ima je li mogao pomjeriti ruku? Ometen je pa sta, hiljadu takvih duela na korneru, to sto je igranje rukom dovelo do toga da lopta dodje do Jesusa i eventualno gola je problem i gol je opravdano poništen

Yedu se **** eno i Pep kmeci, debil, trebaju na kraju od fudbala balet napraviti pa da VAR svako gutanje i ometanje sudi ko penal, kao sto se znalo desiti u Italiji i njemackoj prosle godine :sick:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24185
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Derdiyok » 18 avg 2019, 01:15

Mišljenja sam da je ovima iz Jedinstva svejedno. Bilo VAR-a ili ne oni će se vrtiti tu negdje oko petog mjesta.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
ItsRamiz
Postovi: 1825
Pridružen/a: 05 apr 2019, 21:37
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la ItsRamiz » 18 avg 2019, 01:16

Rosicky je napisao/la:Idite na temu Bayerna eno neki lik isprska Saurmana oko dembelea :D
Nidje veze s vezom
Miki sam sebe isprsko
Prolaznoscu svojom Tebe svjedocim
stvorio Si mene prvo nemocnim
pa mi snagu dao, sad je uzimas
Ti si tvorac, Ti sve tajne znas

Avatar
Nitro
Postovi: 5266
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:52
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Nitro » 18 avg 2019, 01:25

Najjači su ti što kopaju postove iz prošle decenije ne bil' ga mećali po forumu.

Forza Inter
Going on up to a spirit in the sky...
It's where I'm gonna go when I die...
And when I die and they lay me to rest...
I'm gonna go on the piss with Georgie Best!!

Avatar
Saurman
Postovi: 29478
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Saurman » 18 avg 2019, 01:38

Rosicky je napisao/la:Idite na temu Bayerna eno neki lik isprska Saurmana oko dembelea :D
Kad je igrao u BvB tad sam tvrdio da je dobar kao što i jest bio eh kad je otišao u Barcelonu i tamo flopirao tvrdim da je lik katatrofa.Ili ti hoćeš reći da Dembele igra u životnoj formi u Barceloni.Ne kontam, čuj isprskao. :lol: :lol:
1974---1975---1976---2001---2013---2020

totasef1
Postovi: 1157
Pridružen/a: 03 mar 2012, 14:22
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la totasef1 » 18 avg 2019, 01:57

Var je predobra stvar i odlicna stvar je da se ofsajd ne svira sve dok traje napad pa makar bio i ocigledan.
To da usporava igru i ubija draz nema nikakve veze. Igru najvise usporavaju mnogobrojni prekidi i igracka gluma. Igraci koriste mininalni kontakt ili jaci duel da padaju i simuliraju povredu kako bi iznudili karton, ukrali koji minut ili jednostavno da umrtve igru i onda ti dodje utakmica gdje od 45 minuta imas samo 25 minuta efektivne igre.
Jedino mi se ne svidja kriterij kad je u pitanju igranje rukom u sesnaestercu. Ne treba svako igranje rukom karakterisati kao penal. Besmisleno mi je svirati penal ako je igrac napucan u ruku a da je sut svakako isao pored ili preko gola ili kod nekog besmislenog igranja rukom od rikoseta i slicno a da isto nije ugrozilo opasan napad protivnika. Sto se tice prekrsaja, tu nema dvojbe. Ako je prekrsaj unutar 16,onda je penal i tu nema olaksavajucih okolnosti ili onoga ma jest bilo kontakta al nije za penal.

Avatar
Azpi
Postovi: 4458
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Azpi » 18 avg 2019, 02:24

I meni je bar super sto nema tolikog prekida i trcanja sudije da on gleda nego mu samo jave, pa ako ne moze onaj u var sobi sa snimcima odluci ti jbg onda :mrgreen:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
Barbarossa
Postovi: 4658
Pridružen/a: 06 jan 2018, 18:56
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Barbarossa » 18 avg 2019, 02:49

Azpi je napisao/la:
Barbarossa je napisao/la:slika

zašto gamad nije gledala ,kao što je Čakir gledao u LP pregled snimka ,nego eto samo onako javljeno mu da je rukom dirano
ima i gif koji pokazuje bolje od ovoga ,ali ne mogu nać', kako će ne dirat rukom kad je ne može pomjerit? :lol: :lol:
al dobro je neka VARa , više će koristit nego šteti ove sezone
Kakve veze ima je li mogao pomjeriti ruku? Ometen je pa sta, hiljadu takvih duela na korneru, to sto je igranje rukom dovelo do toga da lopta dodje do Jesusa i eventualno gola je problem i gol je opravdano poništen

Yedu se **** eno i Pep kmeci, debil, trebaju na kraju od fudbala balet napraviti pa da VAR svako gutanje i ometanje sudi ko penal, kao sto se znalo desiti u Italiji i njemackoj prosle godine :sick:
Ne da mi se diskutirat s tobom
Sportski pozdrav
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

Avatar
Barbarossa
Postovi: 4658
Pridružen/a: 06 jan 2018, 18:56
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Barbarossa » 18 avg 2019, 02:58



Apsolutno niko:
Sudija : Faul za Spurse
:urnebes:
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

qaa18
Postovi: 3102
Pridružen/a: 10 avg 2018, 23:28

Re: English Premier League

Post Postao/la qaa18 » 18 avg 2019, 03:05

leorey je napisao/la:Ybbg evo ovako mu tim ispadne i iz LP. Napadaci se izmase i protivnik uvali 2 krompira i cao.

Nije do Pepa, treba imat i srece
cuj i sreće u fudbalu, ja mislio da je sve do sistema kako govorite ti i vlado novaković
9.10.23. Tema:epl
Rosicky: "drago mi je da jos netko mrzi arape i taj dio svijeta"
Marsal: " nema glupljih ljudi nadaleko".

qaa18
Postovi: 3102
Pridružen/a: 10 avg 2018, 23:28

Re: English Premier League

Post Postao/la qaa18 » 18 avg 2019, 03:14

qaa18 je napisao/la:
Jack je napisao/la:Kvota na City protiv tottenhama :urnebes:
ove kvote su najopasnije, da su stavili 1,80 dobili bi ih glat, ovako me x neće iznenaditi, posebno jer je totaš posto veliki sihiraš na završnicama utakmica.
reko sam vam, a nisam jos ni pogledo utakmicu, al kad kazete da je tako dobra moram je sad naviti da vidim čudo od sistema.
bytheway city prvi kiks, idemo dalje.
9.10.23. Tema:epl
Rosicky: "drago mi je da jos netko mrzi arape i taj dio svijeta"
Marsal: " nema glupljih ljudi nadaleko".

qaa18
Postovi: 3102
Pridružen/a: 10 avg 2018, 23:28

Re: English Premier League

Post Postao/la qaa18 » 18 avg 2019, 03:27

japa je napisao/la:
Osim13 je napisao/la:Ni meni nije jasno šta ljudi imaju protiv var-a. Još mi je jače kad ih pitaš što si protov var-a, meh, nema pojma. Ko onaj Viško sa SK, eto ne sviđa mu se mrzi ga al kad ga pitaju šta meh :mrgreen:
Zar je i on to rekao? Znam da je onaj fosil Andrijasevic to par puta govorio u stilu nije to to nema romantike izgubice se draz, valjda ljudima se sudijske kradje vode pod draz ono nije to to ako te sudija ne pokrade ili pogura. Uostalom ko hoce tu draz da iskusi eno mu entitetske lige pa nek ganja sudiju po kukuruzima kada mu najboljem igracu da crveni valjda je to ta draz...
e ovaj komentar vrijedi i aguera i jesusa zajedno. hahahahha
9.10.23. Tema:epl
Rosicky: "drago mi je da jos netko mrzi arape i taj dio svijeta"
Marsal: " nema glupljih ljudi nadaleko".

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la SMR187 » 18 avg 2019, 04:10

emir_ je napisao/la:slika
slika
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

qaa18
Postovi: 3102
Pridružen/a: 10 avg 2018, 23:28

Re: English Premier League

Post Postao/la qaa18 » 18 avg 2019, 04:16

čista ruka, zasluženo poništen gol. nemojte bezze kmečati, var sudac javi sta je presudio, tako da sudac na terenu ne mora gledati snimak i sve se brze odvija.
city jak, al mogla bi ih nervoza malo nagristi, yebeni su arapi kad stave pritisak da se osvoji liga prvaka, dobro znamo arape posjećuju ovu našu lijepu bih pa svega vidite, a zamislite ove bogate vlasnike arape, pepa jedino izvlači što ima arapske krvi pa će ga malo više trpiti.
totenhem ako nastavi uz ovoliku dozu sreće ima da bude drugi glat. tablica: 1. city pa deset praznih mjesta, (1)2. totenhem , (1)3. liverpul , (1)4. man utd. .....
9.10.23. Tema:epl
Rosicky: "drago mi je da jos netko mrzi arape i taj dio svijeta"
Marsal: " nema glupljih ljudi nadaleko".

Zaključano

Natrag na “English Premier League”

Online

Trenutno korisnika/ca: ArtemisFowl i 7 gostiju.