FK Tuzla City (opšte diskusije)

sviunapad1010
Postovi: 8088
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la sviunapad1010 » 17 avg 2019, 23:59

@gorstak gdje vam je doajen? Da nije došao do kraja Zemlje i pao preko ivice ?
Nemojte ih puno drugovi nije im dobro mislili su da ćemo izgubiti večeras :lol:
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la BosanacGorstak » 18 avg 2019, 00:03

sviunapad1010 je napisao/la:@gorstak gdje vam je doajen? Da nije došao do kraja Zemlje i pao preko ivice ?
Nemojte ih puno drugovi nije im dobro mislili su da ćemo izgubiti večeras :lol:
Haha :urnebes:
Vjeruj već se spremio za podjebavanja,gledam rezultat 2-1,,kontam šteta sto nije blamaža al dobro je bar su izgubili kad ono 2-2 završi :urnebes: osjećao sam se kao dvokorak kad mu za bajram javise da mora Radit u pekari drugu smjenu :mrgreen:
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la BosanacGorstak » 18 avg 2019, 00:20

dvokorak je napisao/la:Kako je samo rumeni navalio na pekare </3 Gotivis prljave siptarcine, aaaa ruuuumeniiiiii <3
Idem ja leći,valja se odmorit za sutra posto se valja pripremit za prvu liniju otpora nakon tekme sa Zrinjskim :mrgreen: Osim ovih standardnih sutra očekujem i pasrmku na temi,bit će prilično krvavo :kafa: :urnebes: Budi mi pozdravljen :wave:
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

Avatar
dvokorak
Postovi: 2564
Pridružen/a: 17 apr 2017, 19:42
Lokacija: Den Haag
Kontakt:

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la dvokorak » 18 avg 2019, 00:25

BosanacGorstak je napisao/la:
dvokorak je napisao/la:Kako je samo rumeni navalio na pekare </3 Gotivis prljave siptarcine, aaaa ruuuumeniiiiii <3
Idem ja leći,valja se odmorit za sutra posto se valja pripremit za prvu liniju otpora[/b] nakon tekme sa Zrinjskim :mrgreen: Osim ovih standardnih sutra očekujem i pasrmku na temi,bit će prilično krvavo :kafa: :urnebes: Budi mi pozdravljen :wave:

To vas inace podrinjce i krasi <3
Fino se ti meni naspavaj macor rumeni <3
? ? <3
Mirise cvijece ko moja Rinaka
Šaka bosasa i vopi, doručak šampiona <3

KobasCity
Postovi: 1
Pridružen/a: 16 avg 2019, 12:17
Kontakt:

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la KobasCity » 18 avg 2019, 00:41

Ovom prilikom da zadnji put upozorim @staragarda da ne vraca musterijama lazne novcanice i gvozdenjake! Djubre jedno pokvareno. Fuuuuj!!!!!

Avatar
VolimTz
Postovi: 3837
Pridružen/a: 20 avg 2011, 15:08
Kontakt:

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la VolimTz » 18 avg 2019, 08:03

BosanacGorstak je napisao/la:
tuzla1983 je napisao/la:Ma dajte slobodaš skinite se više sa tema TC. Imate dosta vaših problema pustite nas da dišemo. Eto vam Jasmina birajte ga još 100 godina. Nemojte nam držat predavanja šta mi da radimo ni mi na vaše profile ne dolazimo. Idite mezite malo željovce. I pogledajte otkud vam onaj igrač sa brojem 9 a prošle godine 10 opet u timu. Pozivamo vas sutra na Tušanj da pomognete Zrinjskom kao što ste navijal prošle sezone u utakmici protiv Sarajeva. Izgleda da se na zapadu formirala jedna manja grupica navijača slobode koja je prešla da navija za zrinjski pa bujrum sutra.
Ma neka ih na temi opstih diskusija.Nekako mi dobro dodju da razmijenimo misljenje jedni o drugim.Sloboda je nas gradski rival sa stogodisnjom tradicijom i uvijek je lijepo sjesti i cuti iskustva njihovih navijaca o slavnoj proslosti ovog kluba,o osvojenim trofejima,gostovanjima po Hercegovini posebno posljednjih nekoliko sezona,o broju Fukara u Vrapcicima,anegdota o odlasku na gostovanje u Gabelu kad im je sve bilo placeno a niko nije otisao i tak. :kafa: Ima tu i istinskih ultrasa da nam prepricaju kako im je Senad platio po cugu i bacio po cvaju u kaficu u vrijeme sukoba,kako su pozajmljivali pare od Azmira,kako ih je Azmir bambucom zavrsavao i kako su izbili protesti nakon sto se stalo u kraj svercanju na sjeveru i neplacanju karata od strane Fukara.

Sto se tice podrske Zrinjskom,odavno je poznato da ce zastupati interese bilo koga i bilo kojeg kluba koji je u stanju platit dnevnice.Pa to za Zrinjski ne cudi :thumbup:
A **** te. :rol:

Kao da si ti bio godinama u grupi a ne ja. :mrgreen:
dvokorak je napisao/la: To vas inace podrinjce i krasi <3
Fino se ti meni naspavaj macor rumeni <3
Sta tebe krasi kao ravnogorca ? Jel ti uzor zijad zigic ?
"Brate, danas kad čuješ hardcore znaš da je begovska familija brate, begovska familija, Tvrtka kralja loza brate."

admin
Site Admin
Postovi: 11993
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la admin » 18 avg 2019, 10:43

Dvokorak ovdje sam sa sobom prica :(

Sta vam je ljudi, tema je TC. Nece ovako moci, kao izivljavanje

RASanticeva
Postovi: 1006
Pridružen/a: 30 jun 2019, 11:40
Lokacija: Kod tvoje stare
Kontakt:

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la RASanticeva » 18 avg 2019, 11:15

Brzo je krenulo niz brdo - svakog više nego navijača bosanskoga "Manchester Cityja"
Mostar u srcu, Velež do groba

Avatar
_dreamer_
Moderator
Postovi: 6333
Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
Kontakt:

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la _dreamer_ » 18 avg 2019, 13:32

BosanacGorstak je napisao/la: Trebamo svi navijati za staru olupinu u kojoj vedri i oblaci par ojebina kojim klub uplacuje transu da bi se asimilirali i uklopili.Ocito je kod pojedinih reketasa svog kluba mnogo teza dijagnoza nego sto je izgledalo na prvi pogled :mrgreen: Jbte covjece stid me reci da dijelim vazduh s nekim babunima koji navijaju za Slobodu,a ono kao hoce da se neko asimilira i da to podrzava u znak zahvalnosti. :urnebes: U znak zahvalnosti Tuzla je dobila jedan zdrav kolektiv kao poklon od populacije koja je naselila Tuzlu,i buduce generacije ce biti zahvalne na tome da imaju jedan zdrav sportski kolektiv gdje djeca mogu da treniraju i napreduju a ne da ih guraju jer su babini sinovi :kafa:
Glupa ti je ta prica, ne znam kako da ti drugacije odgovorim. Tuzlak koji ne voli Slobodu (za mene) nije Tuzlak, to je simbol grada i nadzivjec' te babune i ostale koji skrnave ime kluba. To znaci dakle ako se ne identifikujem sa svim sto napise neki funkcioner ili clan Fukara da ne trebam/mogu voljeti taj klub?

Evo, ako Sloboda ne moze biti prvak, ja bih uvijek vise volio da to bude TC nego Zrinjski, Siroki, Borac, Zeljo itd, jer taj klub ipak predstavlja moj rodni grad. Jel to svega ti u vasim glavama taj koncept da je nemoguce zeljeti dobro Slobodi?
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

jayjay87
Postovi: 92
Pridružen/a: 13 jun 2019, 23:37
Kontakt:

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la jayjay87 » 18 avg 2019, 13:40

Je li slobodan danas ulaz na utakmicu sa Zrinjskim ?

Avatar
cadillac
Postovi: 573
Pridružen/a: 30 nov 2015, 21:20
Kontakt:

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la cadillac » 18 avg 2019, 13:53

Normalno, ko bi inače gledao ovu izbjegličku prćiju :kafa:

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la BosanacGorstak » 18 avg 2019, 14:12

_dreamer_ je napisao/la:
BosanacGorstak je napisao/la: Trebamo svi navijati za staru olupinu u kojoj vedri i oblaci par ojebina kojim klub uplacuje transu da bi se asimilirali i uklopili.Ocito je kod pojedinih reketasa svog kluba mnogo teza dijagnoza nego sto je izgledalo na prvi pogled :mrgreen: Jbte covjece stid me reci da dijelim vazduh s nekim babunima koji navijaju za Slobodu,a ono kao hoce da se neko asimilira i da to podrzava u znak zahvalnosti. :urnebes: U znak zahvalnosti Tuzla je dobila jedan zdrav kolektiv kao poklon od populacije koja je naselila Tuzlu,i buduce generacije ce biti zahvalne na tome da imaju jedan zdrav sportski kolektiv gdje djeca mogu da treniraju i napreduju a ne da ih guraju jer su babini sinovi :kafa:
Glupa ti je ta prica, ne znam kako da ti drugacije odgovorim. Tuzlak koji ne voli Slobodu (za mene) nije Tuzlak, to je simbol grada i nadzivjec' te babune i ostale koji skrnave ime kluba. To znaci dakle ako se ne identifikujem sa svim sto napise neki funkcioner ili clan Fukara da ne trebam/mogu voljeti taj klub?

Evo, ako Sloboda ne moze biti prvak, ja bih uvijek vise volio da to bude TC nego Zrinjski, Siroki, Borac, Zeljo itd, jer taj klub ipak predstavlja moj rodni grad. Jel to svega ti u vasim glavama taj koncept da je nemoguce zeljeti dobro Slobodi?
Ma nemam generalno problem sa Slobodom ali ni navijacima Slobode,vecina ovog sto pisem je iz razloga sto par ovih babuna nema namjeru odustati sa svojim prozivanjem,pljuvanjem i omalovazavanjem mog kluba pa ih svakodnevno moram udarati tamo gdje najvise boli a u sustini i nije uredu sto generalizujem radi vas normalnih navijaca kojih je mnogo na temi Slobode :thumbup:
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 18 avg 2019, 14:18

Ako je iko realan to je ovaj Gorstak. Sjecam se sezone u federalnoj kad su usli u PL mi ih dobili u Simin hanu on prvi dosao i cestitao na zasluzenoj pobjedi. Normalno da ce momak braniti svoj klub. Pa koje bljuvotine se mogu procitati na njihov racun on je dobar
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

klma1
Postovi: 1716
Pridružen/a: 09 nov 2014, 17:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la klma1 » 18 avg 2019, 14:28

tuzla1983 je napisao/la:Slažem se sa našim forumašima oko određenih sumlji. Analizirajući stil pisanja forumaša PankaHaldum nedvojbeno se da zaključiti da je riječ o padobrancu svjesno ubačenom sa ciljem pravljenja sprdnje sa našim klubom. Potrebno je pratiti njegove dalje objave a možda ih i brisat u narednom periodu.
I zahtjevati od cjelokupne zajednice poduzimanje odgovarajućih akcija kako bi se ovakvo ponašanje sprijećilo.
Jbt isto iz onih policijskih, vojnih zabilješki. :shock: :shock: :shock: :shock:
& $ ?

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la Heller » 18 avg 2019, 14:31

cadillac je napisao/la:Normalno, ko bi inače gledao ovu izbjegličku prćiju :kafa:
slika
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Avatar
VolimTz
Postovi: 3837
Pridružen/a: 20 avg 2011, 15:08
Kontakt:

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la VolimTz » 18 avg 2019, 14:33

_dreamer_ je napisao/la: Evo, ako Sloboda ne moze biti prvak, ja bih uvijek vise volio da to bude TC nego Zrinjski, Siroki, Borac, Zeljo itd, jer taj klub ipak predstavlja moj rodni grad. Jel to svega ti u vasim glavama taj koncept da je nemoguce zeljeti dobro Slobodi?
:clap:

Ima dosta ljudi s druge strane koji razmisljaju isto kao i ti. Jedan sam od tih.

Samo je sramotno sta ljudi ovdje pisu, strasne uvrede.
"Brate, danas kad čuješ hardcore znaš da je begovska familija brate, begovska familija, Tvrtka kralja loza brate."

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la BosanacGorstak » 18 avg 2019, 14:33

NeretvanskaPastrmka je napisao/la:Ako je iko realan to je ovaj Gorstak. Sjecam se sezone u federalnoj kad su usli u PL mi ih dobili u Simin hanu on prvi dosao i cestitao na zasluzenoj pobjedi. Normalno da ce momak braniti svoj klub. Pa koje bljuvotine se mogu procitati na njihov racun on je dobar
Ma pusti Pastrmka ovih par levata.I sa Velezom kad smo igrali,prije tekme je bilo zajebancije,podbadanja i slicno ali nakon tekme nas posteno uzeli,posteno cestitali i idemo dalje.Ovo sto radi ovih par navijaca Slobode nema veze sa zdravom pamecu jer ne vrijedaju oni Tz city kao klub nego cijelu jednu populaciju naseg naroda.Sprdalo se sa rahmetli Hatidzom Mehmedovic,zalilo se sto Srbi ne pobise Podrinjce,pozivalo se na protjerivanje ljudi s tog podrucja iz Tuzle,zalili za svojim prijeratnim komsijama iz Simin Hana sto odose a ovi dodjose,vec mjesecima na temi vise pokusavajuci ljude s tog podrucja napraviti seljacima,primitivcima,papcima koje treba iskorjeniti i sta sve ne.Davno sam rekao da nemam veze sa Podrinjem ali da navijam za ovaj klub bas kao i jos nekoliko forumasa.Sa normalnim ljudima mozes normalno pricati,ali sa ovakvim papcima samo treba sto vise papanski . Ja kad kritikujem,kritikujem ofiraze Fukara,neorganizovanost,papanluk,reketiranje,i stotine drugih anomalija vezano za Fukare i njihov klub,oni kad dodju na temu prozivaju "smrdljive" Podrinjce,smrdljive albance,tuguju za srpskom bracom iz Simin Hana i slicno.
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la Heller » 18 avg 2019, 14:36

BosanacGorstak je napisao/la:
NeretvanskaPastrmka je napisao/la:Ako je iko realan to je ovaj Gorstak. Sjecam se sezone u federalnoj kad su usli u PL mi ih dobili u Simin hanu on prvi dosao i cestitao na zasluzenoj pobjedi. Normalno da ce momak braniti svoj klub. Pa koje bljuvotine se mogu procitati na njihov racun on je dobar
Ma pusti Pastrmka ovih par levata.I sa Velezom kad smo igrali,prije tekme je bilo zajebancije,podbadanja i slicno ali nakon tekme nas posteno uzeli,posteno cestitali i idemo dalje.Ovo sto radi ovih par navijaca Slobode nema veze sa zdravom pamecu jer ne vrijedaju oni Tz city kao klub nego cijelu jednu populaciju naseg naroda.Sprdalo se sa rahmetli Hatidzom Mehmedovic,zalilo se sto Srbi ne pobise Podrinjce,pozivalo se na protjerivanje ljudi s tog podrucja iz Tuzle,zalili za svojim prijeratnim komsijama iz Simin Hana sto odose a ovi dodjose,vec mjesecima na temi vise pokusavajuci ljude s tog podrucja napraviti seljacima,primitivcima,papcima koje treba iskorjeniti i sta sve ne.Davno sam rekao da nemam veze sa Podrinjem ali da navijam za ovaj klub bas kao i jos nekoliko forumasa.Sa normalnim ljudima mozes normalno pricati,ali sa ovakvim papcima samo treba sto vise papanski . Ja kad kritikujem,kritikujem ofiraze Fukara,neorganizovanost,papanluk,reketiranje,i stotine drugih anomalija vezano za Fukare i njihov klub,oni kad dodju na temu prozivaju "smrdljive" Podrinjce,smrdljive albance,tuguju za srpskom bracom iz Simin Hana i slicno.
Niko se nije sprdao sa Hatidžom nego s Munirom Subašić.
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 18 avg 2019, 14:38

BosanacGorstak je napisao/la:
NeretvanskaPastrmka je napisao/la:Ako je iko realan to je ovaj Gorstak. Sjecam se sezone u federalnoj kad su usli u PL mi ih dobili u Simin hanu on prvi dosao i cestitao na zasluzenoj pobjedi. Normalno da ce momak braniti svoj klub. Pa koje bljuvotine se mogu procitati na njihov racun on je dobar
Ma pusti Pastrmka ovih par levata.I sa Velezom kad smo igrali,prije tekme je bilo zajebancije,podbadanja i slicno ali nakon tekme nas posteno uzeli,posteno cestitali i idemo dalje.Ovo sto radi ovih par navijaca Slobode nema veze sa zdravom pamecu jer ne vrijedaju oni Tz city kao klub nego cijelu jednu populaciju naseg naroda.Sprdalo se sa rahmetli Hatidzom Mehmedovic,zalilo se sto Srbi ne pobise Podrinjce,pozivalo se na protjerivanje ljudi s tog podrucja iz Tuzle,zalili za svojim prijeratnim komsijama iz Simin Hana sto odose a ovi dodjose,vec mjesecima na temi vise pokusavajuci ljude s tog podrucja napraviti seljacima,primitivcima,papcima koje treba iskorjeniti i sta sve ne.Davno sam rekao da nemam veze sa Podrinjem ali da navijam za ovaj klub bas kao i jos nekoliko forumasa.Sa normalnim ljudima mozes normalno pricati,ali sa ovakvim papcima samo treba sto vise papanski . Ja kad kritikujem,kritikujem ofiraze Fukara,neorganizovanost,papanluk,reketiranje,i stotine drugih anomalija vezano za Fukare i njihov klub,oni kad dodju na temu prozivaju "smrdljive" Podrinjce,smrdljive albance,tuguju za srpskom bracom iz Simin Hana i slicno.
Brato ja sam preko 10 godina na forumu i prostudirao sam sve teme i profile forumasa. Sloboda ima pola nevjerovatno dobrih,rajskih i inteligentnih forumasa a ta druga pola dodje ovdje nabrijana s njive i izbacuje frustracije. Veci je problem administracije sto se za takve bljuvotine trajno ne uklanja ali sta ces. Samo ih lozi i sretno vam protiv komsija. Dobijte ih veceras i zakucajte za dno :clap:

NE MASITE NOVINAMA ISPAST CE ZRINSKI :rol:
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la BosanacGorstak » 18 avg 2019, 14:43

Heller je napisao/la:
BosanacGorstak je napisao/la:
NeretvanskaPastrmka je napisao/la:Ako je iko realan to je ovaj Gorstak. Sjecam se sezone u federalnoj kad su usli u PL mi ih dobili u Simin hanu on prvi dosao i cestitao na zasluzenoj pobjedi. Normalno da ce momak braniti svoj klub. Pa koje bljuvotine se mogu procitati na njihov racun on je dobar
Ma pusti Pastrmka ovih par levata.I sa Velezom kad smo igrali,prije tekme je bilo zajebancije,podbadanja i slicno ali nakon tekme nas posteno uzeli,posteno cestitali i idemo dalje.Ovo sto radi ovih par navijaca Slobode nema veze sa zdravom pamecu jer ne vrijedaju oni Tz city kao klub nego cijelu jednu populaciju naseg naroda.Sprdalo se sa rahmetli Hatidzom Mehmedovic,zalilo se sto Srbi ne pobise Podrinjce,pozivalo se na protjerivanje ljudi s tog podrucja iz Tuzle,zalili za svojim prijeratnim komsijama iz Simin Hana sto odose a ovi dodjose,vec mjesecima na temi vise pokusavajuci ljude s tog podrucja napraviti seljacima,primitivcima,papcima koje treba iskorjeniti i sta sve ne.Davno sam rekao da nemam veze sa Podrinjem ali da navijam za ovaj klub bas kao i jos nekoliko forumasa.Sa normalnim ljudima mozes normalno pricati,ali sa ovakvim papcima samo treba sto vise papanski . Ja kad kritikujem,kritikujem ofiraze Fukara,neorganizovanost,papanluk,reketiranje,i stotine drugih anomalija vezano za Fukare i njihov klub,oni kad dodju na temu prozivaju "smrdljive" Podrinjce,smrdljive albance,tuguju za srpskom bracom iz Simin Hana i slicno.
Niko se nije sprdao sa Hatidžom nego s Munirom Subašić.
https://www.radio.sarajevo.ba/metromaha ... ina/118296
I ovo je tebi za sprdanje.Procitaj clanak pa mozda shvatite koliki covjek mora biti kreten da ovako nesto spomene u bilo kakvom kontekstu prepucavanja jos na sportskom forumu.
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: feniksptica, Mamba21 i 36 gostiju.