Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

Avatar
Kulesza
Interni moderator
Postovi: 1241
Pridružen/a: 27 apr 2019, 23:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Kulesza » 18 avg 2019, 22:53

Kad smo već kod minusa i pluseva Željezničar je iz 5 utakmica skupio 11 bodova. To je po prosjeku 2,2 boda po utakmici. Ako nastave takvu formu na kraju sezone imat će...

73 boda. Zna Amar matematiku očigledno.
★Mostar u srcu, Velež do groba!★
★https://www.youtube.com/watch?v=HEr4S-5PgLY★

9. august - Ofanziva na Otoci
🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️

SK Stolac Hercegovina

kinder_jaje
Postovi: 1744
Pridružen/a: 08 feb 2011, 21:40
Lokacija: zlatna dolina
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la kinder_jaje » 18 avg 2019, 22:59

dzelllo je napisao/la:Po meni,nikad jača liga od postojanja.Svi timovi se mogu naći i u borbi za Evropu i u borbi za opstanak vrlo lako.Vise nema 'garantovanih' bodova kod x ekipe,za svaki bod se mora krv propišati i dati 120%.
Slazem se sa svim napisanim samo bih jos dodao da ce biti svako kolo mnogo x-eva.

Avatar
avenija
Postovi: 13621
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la avenija » 18 avg 2019, 23:01

Kulesza je napisao/la:Kad smo već kod minusa i pluseva Željezničar je iz 5 utakmica skupio 11 bodova. To je po prosjeku 2,2 boda po utakmici. Ako nastave takvu formu na kraju sezone imat će...

73 boda. Zna Amar matematiku očigledno.
Bit ce poguran minimalno 15 bodova direktnim sudijskim greskama kao protiv Celika i Slobode.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Rokoko87 » 18 avg 2019, 23:07

Evo vratio se dzello
svršim mu na čelo
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
samirr
Postovi: 8870
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la samirr » 18 avg 2019, 23:11

Rokoko87 je napisao/la:Evo vratio se dzello
svršim mu na čelo
:urnebes:
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

Avatar
firefirefirely
Postovi: 3156
Pridružen/a: 22 dec 2013, 00:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la firefirefirely » 18 avg 2019, 23:12

Snimak ocajan, ali meni na prvu vise penal nego ne, i mislim da je obrnuta situacija, da bi ga Zrinjskom u Mostaru svirao

Avatar
dzelllo
Postovi: 1651
Pridružen/a: 24 jun 2015, 21:07
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la dzelllo » 18 avg 2019, 23:13

Rokoko87 je napisao/la:Evo vratio se dzello
svršim mu na čelo
Ide Rokoko,kur.va najpitomija
Cujem gu.zila ga cijela lobotomija
lezVe do bagro

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Rokoko87 » 18 avg 2019, 23:18

dzelllo je napisao/la:
Rokoko87 je napisao/la:Evo vratio se dzello
svršim mu na čelo
Ide Rokoko,kur.va najpitomija
Cujem gu.zila ga cijela lobotomija
Dželo dželo loša ti je rima,
Žena ti više od Bobića prima
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
dzelllo
Postovi: 1651
Pridružen/a: 24 jun 2015, 21:07
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la dzelllo » 18 avg 2019, 23:26

Rokoko87 je napisao/la:
dzelllo je napisao/la:
Rokoko87 je napisao/la:Evo vratio se dzello
svršim mu na čelo
Ide Rokoko,kur.va najpitomija
Cujem gu.zila ga cijela lobotomija
Dželo dželo loša ti je rima,
Žena ti više od Bobića prima
Čujem,poslije Slobode nagu.zio te Izlija,stari jalijaš
Čuo da na Grbavici najbolje se savijaš
lezVe do bagro

Avatar
vest
Postovi: 723
Pridružen/a: 17 mar 2011, 13:42
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la vest » 18 avg 2019, 23:27

dzelllo je napisao/la:Po meni,nikad jača liga od postojanja.Svi timovi se mogu naći i u borbi za Evropu i u borbi za opstanak vrlo lako.Vise nema 'garantovanih' bodova kod x ekipe,za svaki bod se mora krv propišati i dati 120%.
Grohotom se smijem. Da si rekao izjednaceniji pa hajde ali posljeratni sastav Sarajeva i Zelje bi rascerupao svaku ekipu ove lige. Kod Zelje protiv newcastlea igrali hasagic, jahic, mulalic, alihodzic, guvo, biscevic, muharemovic prije njih a kod nas skoro, pelak, turkovic, nadarevic, zukic, dedic, obuca, ihtjarevic, repuh.
Smatram da je kvalitetnije bilo nego danas sto potvrdjuju i brojevi navijaca tad je bilo normalno 25.000 na derbiju.
Nad Banja Lukom svice sudnja zora, s rusima se ratovati mora!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61414
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Virtu4l » 18 avg 2019, 23:30

Rokoko87 je napisao/la:Evo vratio se dzello
svršim mu na čelo
A daj. :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la BosniaBoston » 18 avg 2019, 23:30

vest je napisao/la:
dzelllo je napisao/la:Po meni,nikad jača liga od postojanja.Svi timovi se mogu naći i u borbi za Evropu i u borbi za opstanak vrlo lako.Vise nema 'garantovanih' bodova kod x ekipe,za svaki bod se mora krv propišati i dati 120%.
Grohotom se smijem. Da si rekao izjednaceniji pa hajde ali posljeratni sastav Sarajeva i Zelje bi rascerupao svaku ekipu ove lige. Kod Zelje protiv newcastlea igrali hasagic, jahic, mulalic, alihodzic, guvo, biscevic, muharemovic prije njih a kod nas skoro, pelak, turkovic, nadarevic, zukic, dedic, obuca, ihtjarevic, repuh.
Smatram da je kvalitetnije bilo nego danas sto potvrdjuju i brojevi navijaca tad je bilo normalno 25.000 na derbiju.
Ne kazem da je sad liga kvalitetnija ali to je zbog postratne euforije.Do neke 2002-03 se u sarajevu dosta cesce islo na tekme nego sad jer je narod bio zeljan zabave nakon rata.Poslije je euforija pala
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Rokoko87 » 18 avg 2019, 23:36

dzelllo je napisao/la: Čujem,poslije Slobode nagu.zio te Izlija,stari jalijaš
Čuo da na Grbavici najbolje se savijaš
Hajde džello duboko udahni,
Nemoj da ti ni u šta prolaze ovi limitirani premijerligaški dani
Znate da je povratak blizu
Samo nemoj da se iznenadiš za reprizu
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la staragarda » 18 avg 2019, 23:37

firefirefirely je napisao/la:Snimak ocajan, ali meni na prvu vise penal nego ne, i mislim da je obrnuta situacija, da bi ga Zrinjskom u Mostaru svirao
E bravo...nije fol u penalu nego u ekipi i lobiju....eto i da nije penal ovo...da je u mostaru ili želji ovo napravio igrac Tuzle od 10 situacija sudija bi u 11 svirao penal
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
firefirefirely
Postovi: 3156
Pridružen/a: 22 dec 2013, 00:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la firefirefirely » 18 avg 2019, 23:45

staragarda je napisao/la:
firefirefirely je napisao/la:Snimak ocajan, ali meni na prvu vise penal nego ne, i mislim da je obrnuta situacija, da bi ga Zrinjskom u Mostaru svirao
E bravo...nije fol u penalu nego u ekipi i lobiju....eto i da nije penal ovo...da je u mostaru ili želji ovo napravio igrac Tuzle od 10 situacija sudija bi u 11 svirao penal
Ma najzalosnije je sto je snimak 180p, pa brate lopta skoro kockasta, i naravno da ce sutra u emisiji reci da treba vjerovati sudiji jer je on bio blize, i imao bolji pregled situacije.. Po mom misljenju najveci propust sto nema sudca iza gola, koji bi imao najbolji pregled ovakve situacije, i mogao dosta pomoci glavnom da se donese odluka..

Avatar
DamirT
Postovi: 13955
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la DamirT » 19 avg 2019, 00:10

Kulesza je napisao/la:Kad smo već kod minusa i pluseva Željezničar je iz 5 utakmica skupio 11 bodova. To je po prosjeku 2,2 boda po utakmici. Ako nastave takvu formu na kraju sezone imat će...

73 boda. Zna Amar matematiku očigledno.
Nije dzaba imao 5 iz matematike
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la staragarda » 19 avg 2019, 00:22

Jel realno da zrinjski do sad nije gola dao...4 tekme, 4 boda i nula golova....kako,šta
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
invincible1921
Postovi: 10132
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la invincible1921 » 19 avg 2019, 00:43

Normalno da je liga kvalitetnija...jestel vi sjvesni sta pricate. To do 2003 ne racunam jer tad je raja isla iz postratne eufoije na utakmice, a i vecina igraca koji su tad igrali su vise plod YUG fudbala i skole nego li naseg. Ok bilo je top igraca i fudbala, al liga realno bila vise vasar ili korida kakva nego li fudbalska liga

E hajmo se sad sjetit perioda od 2003 pa do 2010...pa jestel vi ljudi dragi normlani? One jedne sezone meni se cini borac bio najbolji gost lige imali vako 8 bodova u gostima...zeljo nije 3 giodine u gostima mogao nikoga pobjediti nismo bili ni blizu vrha, a imao mozda i najjacu generaciju od rata (Stila, Dzeko, Dialiba, Cocalic, Kamber itd). :crazy: :crazy:

Prvak po nacionalnom kljucu...svake godine iz drugog naroda :crazy: :crazy:

Pa sjetimo se samo terena i lakrdija pocevsi od sudjiskih preko navijacki pa do organizacijskih.

U Banja Luci uletio navijac borca nokautirao ja mislim Dzakmica....za zelenim stolom 3:0 za borac :crazy: :crazy:

Prije sudija svira nesto sto nije po volji neke od ekipa, opkoli ga 10 igraca i naguruju se sa njim dodaju se u krug :lol: :lol: sto je rezultiralo da je jednog igraca srajeva na derbiju nokautirao za razliku od BL ovaj put GLAVNI SUDIJA MECA :lol: :lol:

Modrica bila prvak :crazy: :crazy:

Mogo bi do sutra....
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la bhpremierliga12 » 19 avg 2019, 00:48

invincible1921 je napisao/la:Normalno da je liga kvalitetnija...jestel vi sjvesni sta pricate. To do 2003 ne racunam jer tad je raja isla iz postratne eufoije na utakmice, a i vecina igraca koji su tad igrali su vise plod YUG fudbala i skole nego li naseg.

E hajmo se sad sjetit perioda od 2003 pa do 2010...pa jestel vi ljudi dragi normlani? One jedne sezone meni se cini borac bio najbolji gost lige imali vako 8 bodova u gostima...zeljo nije 3 giodine u gostima mogao nikoga pobjediti nismo bili ni blizu vrha, a imao mozda i najjacu generaciju od rata (Stila, Dzeko, Dialiba, Cocalic, Kamber itd). :crazy: :crazy:

Prvak po nacionalnom kljucu...svake godine iz drugog naroda :crazy: :crazy:

Pa sjetimo se samo terena i lakrdija pocevsi od sudjiskih preko navijacki pa do organizacijskih.

U Banja Luci uletio navijac borca nokautirao ja mislim Dzakmica....za zelenim stolom 3:0 za borac :crazy: :crazy:

Prije sudija svira nesto sto nije po volji neke od ekipa, opkoli ga 10 igraca i naguruju se sa njim dodaju se u krug :lol: :lol: sto je rezultiralo da je jednog igraca srajeva na derbiju nokautirao za razliku od BL ovaj put GLAVNI SUDIJA MECA :lol: :lol:

Modrica bila prvak :crazy: :crazy:

Mogo bi do sutra....
Lakrdije se desavaju iz kola u kolo, ociti penali, crveni kartoni se ne sviraju. Skandira se Ratku Mladicu, ubacuju se staklene flase u teren, skandiranje osudjenog ratnog zlocinca vrijedi 2000KM, baklja vrijedi 6000KM, mogli bi do sutra, a tek je 5 kola proslo :salut:
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

Avatar
invincible1921
Postovi: 10132
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la invincible1921 » 19 avg 2019, 00:49

bhpremierliga12 je napisao/la:
invincible1921 je napisao/la:Normalno da je liga kvalitetnija...jestel vi sjvesni sta pricate. To do 2003 ne racunam jer tad je raja isla iz postratne eufoije na utakmice, a i vecina igraca koji su tad igrali su vise plod YUG fudbala i skole nego li naseg.

E hajmo se sad sjetit perioda od 2003 pa do 2010...pa jestel vi ljudi dragi normlani? One jedne sezone meni se cini borac bio najbolji gost lige imali vako 8 bodova u gostima...zeljo nije 3 giodine u gostima mogao nikoga pobjediti nismo bili ni blizu vrha, a imao mozda i najjacu generaciju od rata (Stila, Dzeko, Dialiba, Cocalic, Kamber itd). :crazy: :crazy:

Prvak po nacionalnom kljucu...svake godine iz drugog naroda :crazy: :crazy:

Pa sjetimo se samo terena i lakrdija pocevsi od sudjiskih preko navijacki pa do organizacijskih.

U Banja Luci uletio navijac borca nokautirao ja mislim Dzakmica....za zelenim stolom 3:0 za borac :crazy: :crazy:

Prije sudija svira nesto sto nije po volji neke od ekipa, opkoli ga 10 igraca i naguruju se sa njim dodaju se u krug :lol: :lol: sto je rezultiralo da je jednog igraca srajeva na derbiju nokautirao za razliku od BL ovaj put GLAVNI SUDIJA MECA :lol: :lol:

Modrica bila prvak :crazy: :crazy:

Mogo bi do sutra....
Lakrdije se desavaju iz kola u kolo, ociti penali, crveni kartoni se ne sviraju. Skandira se Ratku Mladicu, ubacuju se staklene flase u teren, skandiranje osudjenog ratnog zlocinca vrijedi 2000KM, baklja vrijedi 6000KM, mogli bi do sutra, a tek je 5 kola proslo :salut:
Pa dobro nisam ja reko da je liga idealna sad, ali ipak lici na nesto ....ako nista dns makar se kazni pa eto simbolicno, simbolicno...kolko se sjecam sudija je i prekino utakmicu. Prije je bas javasluk bio-

Sto se sudjenja tice, daleko od lakrdija, ali ni blizuuu lakrdijama. Grijese sudije, ali to je sve u domenu ljudskog faktora, a ne neke zelje da se neko iskasapi...

Jedne godine ja mislim u Zepcu ako me sjecanje dobro sluzi, sudija ti ne dopusta da napadnes. Jesil kreno naprijed on ti svirne nesto. Izvukose ljudi bod na kraju ....a ti imas osjecaj da je onaj teren kriv jer toliko nisi u mogucnosti da napadnes.

Na kraju krajeva i raja kod nas rekao bih bezobarzna,,,,jbt ovdje nakon gledanja snimka iz 150 uglova se ustanovi da je sudija ipak pogrijesio sto nije golim okom u trenutku vidio ofsajd od 8,68cm i kao JOJ LOPOV POKRO NAS, AAA SAVEZ, AMAR , LAKRDIJA.....
Zadnja izmjena: invincible1921, dana/u 19 avg 2019, 00:54, ukupno mijenjano 3 puta.
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], Antikloc, bagniadiluca, boki86, GrimReaper, jurisicduska, Kamaga11, LamineDiarra, Lobudaraczapamcenje, Surreal i 65 gostiju.