NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 18 avg 2019, 13:50

combe je napisao/la:Ocigledno ti znaci moje misljenje cim se kacis na svaki moj post.
Ne znaci mi tvoje misljenje ni sekundu
Ali kad mozes ti glumit mangupa i bez ikakvog pokrica zayebavat ljude, onda cu se i ja kaciti na svaki tvoj post pa vidi kako je.

Za razliku od tvojih postova, ja o tebi pisem cisto realno i znam da te to nervira
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 18 avg 2019, 14:06

Ne mogu zaspat koliko mi tvoje misljenje o meni znaci u zivotu. I samo nastavi, kaci se i dalje.
A ti cuturice vrati moje postove gdje sam lose pisao o ekipi. Cak sta vise sam od pocetka govorio da smo igracki medu 3-4 osim sto fali U-21 igrac.
Za Salku sam pisao da je do Nove godine a to ce mo i vidjeti.
Tako cuturice lagano mi pomiluj combeta i lijepo spavaj.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 18 avg 2019, 14:41

ce mo :lol:

Pismen koliko zna o fudbalu
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 18 avg 2019, 14:47

Bude brzine u pisanju. A ako govorimo o pismenosti kod tebe je moj lektore svaka druga recenica bez tacke na kraju. I tako jos gresaka koliko hoces.
Al nema veze bitno je lektore da me pratis.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 18 avg 2019, 15:57

Ma ja, brzina :lol:

Pratit cu te combicu, ucinit cu sve da od tebe napravim boljeg i pismenijeg covjeka
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 18 avg 2019, 16:25

Samo naprijed lektore. Spreman sam da ucim od tebe.
Samo pokusaj stavljat tacke na kraju recenica jer cu i ja onda pogresno ucit.

Avatar
najrodjeniji
Postovi: 381
Pridružen/a: 21 jul 2019, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la najrodjeniji » 18 avg 2019, 16:41

:mrgreen: LOL


Od ovog smr nema večeg šabana ni među ovima što su šljegli u Mostar
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ VELEŽA. BUDI NAVIJAČ OLIMPICKA.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 18 avg 2019, 18:54

Op op, akaunt broj 9 jole

Kao i broj bodova koji cete osvojit u primeri.
Športski pozdrav
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la shevchet » 18 avg 2019, 19:38

SMR187 je napisao/la:Op op, akaunt broj 9 jole

Kao i broj bodova koji cete osvojit u primeri.
Športski pozdrav
Da se ne uvrijediš druže, ali malo pretjerujete sa ovim vrijedjanjima čovjeka i sl.
Ima čovjek pravo da naziva trenera kako hoće, igrače i sl, sve dok ne vrijedja ono krkanski, čobanski.

Ne kažem ni ja da Čombe priča kako treba, ali masu stvari kaže istinu, a mnogi ovdje žmire pred tom istinom, pa kasnije kad se to desi, kuku pomagaj...

Svaka čast za Kakanj i 3 boda, ali Jedinstvo je tanka ekipa, tu se odmah moralo uzeti 3 boda da pokažeš da si ozbiljan kandidat za PL, ali svi bi potpisali 4 boda iz 2 tekme na strani, tako da je i ovo dobro.

Samo ne smijemo se dizati da smo glavni favorit, tu je Čombe u pravu, ekipu imamo, možda fali još 1majstor, ali trener je fakat neiskusan i neprovjerenx nadam se da će moći pratiti ritam ekipe, da na polusezoni budemo aBd prvi ili drugi i da se onda napadne PL!

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 18 avg 2019, 19:49

Bez uvrede i za tebe, ali nemam se ja sta slozit s nekim ko za 6 godina na forumu nije napisao nijedan konstruktivan post/kritiku, ko samo pljuje, pljuje, pljuje i onda na skupstini suti... A pored svega i svacega sto ispise ovdje, na sportskom forumu, najmanje pise o sportu.
O fudbalu blage veze nema, a naziva covjeka koji je mladji i uspjesniji od njega 'teletabisom'.

Kao takav, nista nije bolji od ovog josipmuse.. jarac sa kamenjara koji nema zivota van foruma, pa dok mu zenske clanove porodice guzi ko stigne, on pravi rezervne forumske naloge, za ne daj boze.
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 18 avg 2019, 19:52

Ljudi mi iz 2 teska gostovanja imamo 4 boda....dovoljno je.sta da smo se vartili sa 0 bodova .... Uzivajmo u ovome i idemo napunit banju u subotu neka gori sve
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 18 avg 2019, 20:17

Sta je bivših uposlenika na forumu to nije normalno, ljudi moji Jedinstvi je po meni vise pokazalo nego Kakanj i zato su i uzeli nam bod. Paćenici dodjite nekad na stadion manite pametovanja!

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 18 avg 2019, 20:26

Al ima govana na ovom forumu braco draga, svaka čast smr brate sve si lijepo napisao. O combetu su sve Price ispricane ja njegove postove vise i ne citam. Posra mu se gospodin Hadzic u po usta zvaljavi...

Ovoliki bezobrazluk i ne postovanje nisam nigdje vidio osuditi jednog mladog trenera koji gradi karijeru i koji ima dobre rezultate i davati mu one nadimke je odlika iskompleksiranih i bolesnih osoba :puke: :puke:
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 18 avg 2019, 20:28

Moj Piska sto se tice dolaska na stadion u Gradačcu zadnjih 25-30 godina ima mozda 10 ljudi koji su vise dolazili. Kuci sigurno nemam ni jednu propustenu. A gostovanja imam bar 50%.
Bez obzira sto neke kritikujem meni nisu bile bitne uprave, igraci i treneri pa ni rang takmicenja.

Avatar
najrodjeniji
Postovi: 381
Pridružen/a: 21 jul 2019, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la najrodjeniji » 18 avg 2019, 20:32

Kakav jadnik hahahahahahha, tipični primjer kasabskog isprdka
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ VELEŽA. BUDI NAVIJAČ OLIMPICKA.

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la shevchet » 18 avg 2019, 20:36

spiska je napisao/la:Sta je bivših uposlenika na forumu to nije normalno, ljudi moji Jedinstvi je po meni vise pokazalo nego Kakanj i zato su i uzeli nam bod. Paćenici dodjite nekad na stadion manite pametovanja!
Piskicu, nisam ja bivši uposlenik, ako si na mene mislio. :urnebes: :urnebes:

Stariji sam ja od tebe, uz Zvijezdu cijeli život, na tekme dolazim, tako da ovo što si napisao, adresiraj tom iz Uprave, ako ga ima ovdje... :mrgreen:

Jedinstvo je pokazalo, jer smo mi prvo poluvrijeme igrali na nivou 1.kantonalne, realno! Vidio si kako je je Jedinstvo dobro u prošlom kolu!

Svakako je predobro 4 boda, ne sjećam se kad smo sa 2 vezana gostovanja donijeli 4 boda, ali da ima rupa i propusta, ima itekako.

Olimpik je npr. dobio Travnika pukom srećom, čak mi je Travnik bio i konkretniji, gledao sam tekmu.
Mislim da Olimpik nema šta tražiti u borbi za PL, pa ni TOŠK...
GOŠK ili mi, naravno ako budemo max ozbiljni i ako se neke stvari u hodu riješe!

@SMR187

Razumijem ja druže šta hoćeš da kažeš, pretjera i Combe više puta, ali ne moramo se vrijedjati bezze, mi smo svoji, a čitaju ovo ljudi iz drugih gradova pa ispadamo seljačine i neotesani, kad se ovako koljemo izmedju sebe. To sam htio reći...
Neka Combe piše, ne treba odgovarati ako nekog nervira i dobro.

zamx
Postovi: 34
Pridružen/a: 04 apr 2019, 16:59
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zamx » 18 avg 2019, 21:22

astra1922 je napisao/la:Cestitke svim iskrenim simpatizerima naseg kluba na velikoj pobjedi, u subotu povedite rodbinu prijatelje zene i djecu podrzimo ove momke, jer su uistinu zasluzili

povedi ti mujku i spisku oni su bili u kaknju

zamx
Postovi: 34
Pridružen/a: 04 apr 2019, 16:59
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zamx » 18 avg 2019, 21:35

combe je napisao/la:Moj Piska sto se tice dolaska na stadion u Gradačcu zadnjih 25-30 godina ima mozda 10 ljudi koji su vise dolazili. Kuci sigurno nemam ni jednu propustenu. A gostovanja imam bar 50%.
Bez obzira sto neke kritikujem meni nisu bile bitne uprave, igraci i treneri pa ni rang takmicenja.

eeee moj combe vidis da nisi najbolji ja nisam ni jedne utakmice propustio ni kuci ni gostovanja na svakoj sam bio i zato nemoj pisati budalastine ovdje

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 19 avg 2019, 10:51

U toku je kosenje trave pored istocne tribine gdje ulaze navijaci. Vjerovatno ce pokosit sve do zapada, a zbog combetovog zdravlja, nadam se i ambroziju uz ogradu
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 19 avg 2019, 11:07

Nema potrebe da radi mene kose. Neka to oni pokose radi sebe, jer "održavanje"(ako se trenutno ono što oni rade može tako nazvati) oni uredno naplaćuju.
I neka ne kose "vjerovatno ovo ili ono", nego cijeli kompleks. Jer cijeli su i dobili na korištenje i održavanje. A ne malo tu i malo tamo.
I još nešto vama ako to ne smeta zašto kod kuće ne pustite da raste trava 2 metra i kosite jednom ili ni jednom godišnje.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: simonknows i 4 gosta.