FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Kamuflazn
Postovi: 1950
Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kamuflazn » 19 avg 2019, 23:11

Tezak mec, mi bez kuveta od 30e. Bitna 3 boda za samopouzdanje. Protiv veleza odmoriti 2 3 igraca.
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

Avatar
THEC
Postovi: 4494
Pridružen/a: 25 avg 2011, 21:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la THEC » 19 avg 2019, 23:13

bordobijeli je napisao/la:Sad gledam na areni CZ dovela nekog Romea iz Arisa 2 miliona odšteta pih. Za iskorak mora se jacati tim svake godine, mora se ulagati. Ovo je odlicno sto FKS radi al moramo još jacati i vise ulagati, bit ce bolje i akademiji ako napravimo iskorak u europi.
treba i para i vremena, ako nastavimo ovako bit ce nesto od nas ali opet ne tako brzo, evo recimo ove sezone imamo priliku da krenemo sa malo vecim ulaganjem u tim a to bi bilo da otkupimo Serberica ako bi recimo cijena bila do 500k eura, isplatilo bi nam se sigurno, nisu to male pare za nase uslove al je on igrac kojeg mozes prodati za 3-4 puta vecu cifru kroz godinu dana
Pyro is not a crime !

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 19 avg 2019, 23:13

"Čestitam Sarajevu na pobjedi. Mi smo došli da pokušamo dobrom igrom da se nametnemo, u tome smo uspjeli, bili smo bolji u određenim fazama. Sarajevo je postiglo dva, a mi jedan pogodak i mislim da je to jedina razlika. Nemam šta prigovoriti igračima, ali još jednom ponavljam da se fudbal igra radi golova. Teško je igrati u ovakvim okolnostima, međutim mi ćemo se izdići iz ove krize. Bilo ih je i ranije u nekom periodu, ali ćemo pokušati riješiti to što prije. Čini mi se da je bila sumnjiva situacija kod gola Sarajeva i još jednom im čestitam na pobjedi, rekao je Žižović.

Yebemo ti mamu Mladene!!!
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Sjeverjecudo
Postovi: 606
Pridružen/a: 09 avg 2019, 02:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sjeverjecudo » 19 avg 2019, 23:17

Stroj1946 je napisao/la:3 bobe su najbitnije. I zalibo me za igru. Igrali su protiv BATEa sa 120%, ovo večeras je odlično. Sad protiv Velež imaju vremena da se odmore koliko toliko. Samo da se povrede saniraju. Al se Lazić trudio da dobije žuti :urnebes:
A Radnik :puke: Odron od ekipe. Fuj kako su odvratni. Prava ona seoska ekipa bez imalo obraza. Ispali daBogda na kraju sezone.
Slazem se 100 % nek nemamo igru nikako Al nek svaku pobjedjujemo
Kurs je isti sa puta ne skrecemo, jer rekli smo da nikada odustati necemo !!!!

Istina za Vedrana - Pravda za Horde Zla !!!!!

duplakruna46
Postovi: 408
Pridružen/a: 16 maj 2019, 18:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la duplakruna46 » 19 avg 2019, 23:19

pitara je napisao/la:Nikad vise na Istok na utakmicu **** te grob kakvih mentola ima, vodite djecu na Sjever, bolje da budu huligani nego debilčine.
Ma ne lazi sabane. Istok nosi klub kako su ovi poceli navijati sami za sebe. Ne pravi se pametan!
“Znate, kada su u Parizu i Londonu izmet istresali kroz prozor na ulice mi smo u Sarajevu imali kanalizaciju, vodovod i šadrvan sa 16 česama. On je imao sistem za zagrijavanje vode tako da ste mogli usred zime na Baščaršiji uzeti abdest toplom vodom.”

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 19 avg 2019, 23:22

pitara je napisao/la:Nikad vise na Istok na utakmicu **** te grob kakvih mentola ima, vodite djecu na Sjever, bolje da budu huligani nego debilčine.
:rol: :rol: :rol:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Sjeverjecudo
Postovi: 606
Pridružen/a: 09 avg 2019, 02:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sjeverjecudo » 19 avg 2019, 23:23

duplakruna46 je napisao/la:
pitara je napisao/la:Nikad vise na Istok na utakmicu **** te grob kakvih mentola ima, vodite djecu na Sjever, bolje da budu huligani nego debilčine.
Ma ne lazi sabane. Istok nosi klub kako su ovi poceli navijati sami za sebe. Ne pravi se pametan!
Vidili smo kako ga nosi psovkama,a sjever nikad nije niti ce staviti grupu ispred Sarajeva,druga je stvar sto to vi kompleksasi sa istoka pokusavate predstavit,Zaklet na bordo bjele bojeee......
Kurs je isti sa puta ne skrecemo, jer rekli smo da nikada odustati necemo !!!!

Istina za Vedrana - Pravda za Horde Zla !!!!!

Avatar
vest
Postovi: 723
Pridružen/a: 17 mar 2011, 13:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la vest » 19 avg 2019, 23:24

Kovacevic 7.5
Sabanovic 7
Lazic 7
Serbecic 7.5
Letic 6.5
Mustafic 6
Gavric 6.5
Velkoski 6.5
Tatar 6.5
Hebibovic 5
Ahmetovic 5.5
Nad Banja Lukom svice sudnja zora, s rusima se ratovati mora!

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 19 avg 2019, 23:31

Drago mi je zbog Halida. Odigrao je finu, fajtersku tekmu, dobro ce mu doci radi samopouzdanja. Imao je par tanjih izdanja u posljednjih par utakmica, nek je malo zivnuo. :salut:
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 19 avg 2019, 23:31

Stanojevic kako osjetljivu povredu ima daj boze da se ikako oporavi ove sezone, Oremus sigurno jos 1-2 mjeseca out, Rahmanovic Bog zna sta je i hoce li ikako igrati

Mi ne da krpimo sredinu nego je bukvalno nemamo, igra Krle kojem to nije pozicija, dva momka koji ne mogu iznijet polusezonu na ledjima i Gavric koji ce ako se ovako nastavi izdahnuti ma terenu, veceras su nam ljudi pojeli sredinu, ubili nas trkacki , sreca pa imas dva bedema Serbecica i Lazica pa su vecinu tiga ocistili

Ili nek dovedu igraca ili se nadat da ce se Rahman vratit sto prije, ova sredina ne moze dugo izdrzat
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2533
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la LegendKiller » 19 avg 2019, 23:32

Teška tekma, ali zaslužena 3 boda, nekako i kod neriješnog rezultata nije bilo nekog srkleta, počeli smo i rutinski igrati, malo valjanja, malo grublji faul, malo gužve, sve su to odlike jakih ekipa. Krste i Tataru svaka čast za trku, odigrali su sve tekme u evropi i opet trče kao navijeni, i ostali naravno ali njih dvojica su se posebno istakla.
Ja kritiku imam samo na igru Šabanovića (Šišića ovdje ne računam jer njemu fali mozga za fudbalera). Ovo mu je treća sezona u prvom timu, vrijeme mu je za neki upgrade, da pokaže nešto više, ne može u trećoj sezoni igrati isto kao i u prvoj, lik stagnira, gol primamo jer je 10 metara od krila radnika. Ne može igrati isto kao i svaki prosječan bek lige, nije u Zvijezdi, il što bi lutvo reko ovakvog beka ima i stupčanica iz olova. Vrijeme mu je da se trzne inače će završiti kao Čomor.

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 19 avg 2019, 23:37

LegendKiller je napisao/la:Teška tekma, ali zaslužena 3 boda, nekako i kod neriješnog rezultata nije bilo nekog srkleta, počeli smo i rutinski igrati, malo valjanja, malo grublji faul, malo gužve, sve su to odlike jakih ekipa. Krste i Tataru svaka čast za trku, odigrali su sve tekme u evropi i opet trče kao navijeni, i ostali naravno ali njih dvojica su se posebno istakla.
Ja kritiku imam samo na igru Šabanovića (Šišića ovdje ne računam jer njemu fali mozga za fudbalera). Ovo mu je treća sezona u prvom timu, vrijeme mu je za neki upgrade, da pokaže nešto više, ne može u trećoj sezoni igrati isto kao i u prvoj, lik stagnira, gol primamo jer je 10 metara od krila radnika. Ne može igrati isto kao i svaki prosječan bek lige, nije u Zvijezdi, il što bi lutvo reko ovakvog beka ima i stupčanica iz olova. Vrijeme mu je da se trzne inače će završiti kao Čomor.
Evo i ja sad sa tekme i listam malo temu, ne znam jesmo li gledali istu tekmu, ali meni je Šaban isto tako bio loš. U prvom dijelu, svaka akcija preko njegove strane. Nikakvog napretka nema, ali moram pogledati snimak, pošto vidim da se hvali.

3.500 skeniranih ulaznica večeras.. Pa eto, nije loše.
Zadnja izmjena: AlfredNobel, dana/u 19 avg 2019, 23:38, ukupno mijenjano 1 put.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
ado-hz
Postovi: 3401
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 19 avg 2019, 23:38

Neko je pisao ovdje da bi Lazic trebao dobit zuti karton da odmori protiv Veleza. Imao sam isto misljenje al kontam jbt ionako nam fali 7-8 igraca ma nek igra Lazic svaka nam je tekma vazna. Sad i protiv Veleza ce biti gutavo tako da nam treba i u ovoj tekmi. Pametan je on igrac i mislim da ce se sacuvati za Siroki i zelju.

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 19 avg 2019, 23:39

Sjeverjecudo je napisao/la:
duplakruna46 je napisao/la:
pitara je napisao/la:Nikad vise na Istok na utakmicu **** te grob kakvih mentola ima, vodite djecu na Sjever, bolje da budu huligani nego debilčine.
Ma ne lazi sabane. Istok nosi klub kako su ovi poceli navijati sami za sebe. Ne pravi se pametan!
Vidili smo kako ga nosi psovkama,a sjever nikad nije niti ce staviti grupu ispred Sarajeva,druga je stvar sto to vi kompleksasi sa istoka pokusavate predstavit,Zaklet na bordo bjele bojeee......
Nije momenat fakat, treba uživati u ovoj pobjedi. Al budi realan i priznaj da su stavili pojedinca ispred Sarajeva.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
Laznjak
Postovi: 1946
Pridružen/a: 23 okt 2017, 14:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Laznjak » 19 avg 2019, 23:45

Saban i Sisic katastrofa.
Gurava tekma, jedva, vidi se umor.
Do subote se odmoriti, valjda je Besim OK.
Puno imamo povrijedjenih tek me sad brine.
Lose sto igramo sa Listicom prije derbija. Stele konama hahahahaha
Samo da ga ne pomjere za nedelju, idem na put. Imam nijet poslije derbija ici na put, veseo, ovako ce me glava bolit.
Husref Musemic!
Sjever odlican, svaka cast momci.
Sta kazu brojaci sa uske pruge koliko nas je bilo?
5-6 milja
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

Titula-🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup-🏆🏆🏆🏆🏆🏆

Avatar
tm01hzne
Postovi: 5508
Pridružen/a: 06 jan 2019, 23:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tm01hzne » 19 avg 2019, 23:46

AlfredNobel je napisao/la:
LegendKiller je napisao/la:Teška tekma, ali zaslužena 3 boda, nekako i kod neriješnog rezultata nije bilo nekog srkleta, počeli smo i rutinski igrati, malo valjanja, malo grublji faul, malo gužve, sve su to odlike jakih ekipa. Krste i Tataru svaka čast za trku, odigrali su sve tekme u evropi i opet trče kao navijeni, i ostali naravno ali njih dvojica su se posebno istakla.
Ja kritiku imam samo na igru Šabanovića (Šišića ovdje ne računam jer njemu fali mozga za fudbalera). Ovo mu je treća sezona u prvom timu, vrijeme mu je za neki upgrade, da pokaže nešto više, ne može u trećoj sezoni igrati isto kao i u prvoj, lik stagnira, gol primamo jer je 10 metara od krila radnika. Ne može igrati isto kao i svaki prosječan bek lige, nije u Zvijezdi, il što bi lutvo reko ovakvog beka ima i stupčanica iz olova. Vrijeme mu je da se trzne inače će završiti kao Čomor.
Evo i ja sad sa tekme i listam malo temu, ne znam jesmo li gledali istu tekmu, ali meni je Šaban isto tako bio loš. U prvom dijelu, svaka akcija preko njegove strane. Nikakvog napretka nema, ali moram pogledati snimak, pošto vidim da se hvali.

3.500 skeniranih ulaznica večeras.. Pa eto, nije loše.
Po meni je bio pravo tanak u prvom dijelu prvog poluvremena

Kamuflazn
Postovi: 1950
Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kamuflazn » 19 avg 2019, 23:50

Joj ovog zizovic jest odvratan lik nevjera teska
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

benko1946
Postovi: 150
Pridružen/a: 05 maj 2018, 19:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la benko1946 » 19 avg 2019, 23:50

Sabana Peco pojeo,mora on ovo puno bolje,siguran sam da moze

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 19 avg 2019, 23:58

Uf kako bitna 3 boda!
Sad sa Velezom jedan pravi derbi, ocekujem dobru posjetu i nadmetanje na tribinama, te aBd nasu pobjedu :D
Nece biti nimalo lako, dobra su ekipa, izgleda su uhvatili sad svoj ritam sa novim trenerom i bice jako nezgodni.

Od ovih upucenijih postoji li mogucnost, da ce Rahmanovic igrati?
Sto se tice Oremusa tad su prognoze bile, da ce biti odsutan od 1-2 mjeseca, ali evo mjesec dana je od povrede i mislim, da ce biti spreman posle reprezentativne pauze.
Stanoje bi isto nekad tad trebao da se vrati (sudeci po njegovoj objavi).
Jedino Pidro ce izgleda tek na zimu.

Da je samo pregurati jos ove 3 utakmice do reprezentativne pauze, pa posle idemo jos jaci u odbranu duple!
Zadnja izmjena: ElCartel11, dana/u 19 avg 2019, 23:59, ukupno mijenjano 1 put.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
holyman
Postovi: 8177
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la holyman » 19 avg 2019, 23:59

Brinem se za onu utakmicu u kojoj ce izostati Lazic, najgore sto to pada vjerovatno na derbi..
NEMA NAZAD

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.