AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
slobodaTZ
Postovi: 497
Pridružen/a: 02 jun 2009, 20:38
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la slobodaTZ » 19 avg 2019, 23:49

Sevco, crveno crni brat dokoljenka :D

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2539
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la LegendKiller » 19 avg 2019, 23:50

Sarrifufna je napisao/la:Saspi nam svima sefko. Ako ne radi nas onda radi sebe.
Hvala!
ovo je dokaz da je strani faktor, podmetnuti lik, šefćo stari juventino, još izjavi da maldini nije nešto, a bufona sliku drži iznad kreveta. Znakovi su očiti :lol: :lol: :lol: :lol:
Sarrifufna ništa lično ;)

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Fantasista » 19 avg 2019, 23:54

Nisi zanimljiv jbg

Al opet hvala ti za ovo sa Maldiniem, nisam se dugo ovako ismijao

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2539
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la LegendKiller » 19 avg 2019, 23:56

slobodaTZ je napisao/la:Sevco, crveno crni brat dokoljenka :D
jezik pregrizo, hoću reći prst slomio, šta spominješ tu kreaturu ovdje, dosta što imamo šefću, još nam samo i taj koljenković fali.
I hajde i ti sa teme, uhvati se PL prepucavanja sa svojim društvom, stupi nas, povedi šefću jedino.

Avatar
Sarrifufna
Postovi: 1635
Pridružen/a: 16 jun 2019, 15:32

Re: AC Milan

Post Postao/la Sarrifufna » 19 avg 2019, 23:57

Hocete vi da sefket, memaga i sarrifurna napisu post u istoj sekundi. :kafa:

Kad sam ja kome sta rekao ovdje prvi, je li legendkiller!
pocasni precjednik @ FK Formula

Avatar
meecko
Postovi: 1524
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meecko » 19 avg 2019, 23:58

:crazy: Navijanje za AC Milan ovih 8 posljednjih godina me je naučilo strpljenju. Onih drugih od 1988 g do 2011g se skoro i ne sjećam više
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la shevchet » 20 avg 2019, 00:01

Da se zna koji likovi su ti bolesnici koji prozivaju svaki moj post, šta god da napišem, valjda imaju kompleks niže vrijednosti ili šta već...

Čisto da normalna raja može upratiti, jel' ja pričam istinu ili oni, ko se kome kači na postove i sl.

Psihijatrijski slučajevi i neizlječiva dijagnoza: muxa, muha milanez, fantasista, beduin!

Ostali likovi u priči su tu sa vremena na vrijeme da podrže budalaštine poput ovog sarrifufne, gamblera, killera, meecka i sl, za neke od njih i ima nade da se unormale.

P.S. Normalni likovi su Raonffa, Rope, Milanista itd.

Ostali koje nisam nabrojao ili se nisam sjetio su zlatna sredina, tj. više ih smatram kao normalne, kao nekoga sa kim se može pričati!

Hvala! :mrgreen:

Avatar
muha milanez
Postovi: 5812
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 20 avg 2019, 00:04

Aferim!
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la shevchet » 20 avg 2019, 00:04

slobodaTZ je napisao/la:Sevco, crveno crni brat dokoljenka :D
Crveno crna armija, respekt za Slobodu, dosta bliskih prijatelja mi je igralo u Slobodi, poštujem i volim taj klub! :salut:

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2539
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la LegendKiller » 20 avg 2019, 00:09

Sarrifufna je napisao/la:Hocete vi da sefket, memaga i sarrifurna napisu post u istoj sekundi. :kafa:

Kad sam ja kome sta rekao ovdje prvi, je li legendkiller!
čega se lik dosjetio. Tri dana na stomaku ležao i skontao da on nikome ništa prvi nije rekao. Pa šefćo jesi li to počeo i da misliš?
:lol: :lol: :lol: :lol:

Kažu za sutra najavljeni razgovori između uprave i trenera, nisu zadovoljni posljednjom pripremnom tekmom. A nismo ni mi, ali smo ranije mogli normalno između sebe raspraviti neke stvari, a sada se peglamo sa ovim šefćom

Avatar
Sarrifufna
Postovi: 1635
Pridružen/a: 16 jun 2019, 15:32

Re: AC Milan

Post Postao/la Sarrifufna » 20 avg 2019, 00:13

Svi su digli ruke od mene, ali evo ponovno zraka sunca probija kroz roletnu moga zivota - Sefko misli da ima jos nade. :pray: :opaopa:
pocasni precjednik @ FK Formula

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la shevchet » 20 avg 2019, 00:15

LegendKiller je napisao/la:
Sarrifufna je napisao/la:Hocete vi da sefket, memaga i sarrifurna napisu post u istoj sekundi. :kafa:

Kad sam ja kome sta rekao ovdje prvi, je li legendkiller!
čega se lik dosjetio. Tri dana na stomaku ležao i skontao da on nikome ništa prvi nije rekao. Pa šefćo jesi li to počeo i da misliš?
:lol: :lol: :lol: :lol:

Kažu za sutra najavljeni razgovori između uprave i trenera, nisu zadovoljni posljednjom pripremnom tekmom. A nismo ni mi, ali smo ranije mogli normalno između sebe raspraviti neke stvari, a sada se peglamo sa ovim šefćom

Toliko ti mozak ispuhao, da odgovaraš Sarrifufni a misliš da se obraćaš Shevchetu.

Prolupao si druže... :urnebes:

Kakav kompleks, aferim! :rol: :rol:

Hvala!

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2539
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la LegendKiller » 20 avg 2019, 00:23

Piva mi ispade iz ruke šta pročita, ne vjerujem :rol: :rol: :rol:
Dal je moguće da smo dovde dogurali...

Avatar
slobodaTZ
Postovi: 497
Pridružen/a: 02 jun 2009, 20:38
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la slobodaTZ » 20 avg 2019, 00:25

koji car!
@lgk, breete ja pratim milan od '93, nije se imalo sta jest al je radila kablovska :D
Milan - Parma prva utakmica i to je sto pamtim
A sad malo ozbiljno, kolko god vi kmecali, ima kuveta u ovoj ekipi, samo treba galvanzirat sto bi ciro reko.

Dollaruma, jedan od boljih golmana danasnjice, skoro svaki bi ga klub htio.

Rom - almost wc igrac. Kad bude starter u reprezentaciji, tjt.

Suso, moze bit jedan od najboljih assistenta na svjetu kad je u formi.

Pjontek, jbg trebalo bi da je killer onaj pravi, ove sezone ce se znat sigurno. Ako bude iso preko 15 golova onda to je to.

Paqueta, Hakan, Jack, Kessie uz benacera i krunica bi trebalo da je jedan od jacih veznih u ligi

I imaju ovi novi Duarte/Leao, zakon velik brojeva je na nasoj strani, nakon 90% profulanih transfera nesto mora upalit.

Theo je upgrade u odnosu na RR koji ima jednu nogu.
Desni bekovi su solidni mada ja ocekujem da Conti proradi vec jednom kako treba.

Ako silva ostane mogo bi procvjetat :)


Ono sto sam prosle sezone imo priliku gledat, vecina igraca kao da se nije snalazila u tom sistemu nekom koji se ne moze definisat. Kad Giampaolo digne formu ekipi ocekujem pobjede nad jacim ekipama a ne ko proslih godina, sve je to sjajno bajno, dodje napoli i juve i nema hljeba da ista urade.

..

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la shevchet » 20 avg 2019, 00:29

LegendKiller je napisao/la:Piva mi ispade iz ruke šta pročita, ne vjerujem :rol: :rol: :rol:
Dal je moguće da smo dovde dogurali...
Jest moguće, odgovaraš Sarriju a misliš da pišeš Shevchetu...

Hajde sad iskreno, bez svadje i ljutnje...

Što sam nabio pojedincima takve komplekse, šta ti misliš ? :mrgreen:

Zašto se od vas nabrojanih likova, svaki drugi post svodi na pljuvanje i prozivanje Shevcheta?

Niti jedan moj post nikad neće uvrijediti nekoga bez potrebe, niti jedan moj post nije pametovanje, nego samo neka slika onog šta nam se dešava evo već 6-7 godina, ali mnogi to vide na svoj način...

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2539
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la LegendKiller » 20 avg 2019, 00:33

Ma uredu je samo nemoj više prizivati one kreature.
A što se tične veznog reda brate, Hakan, Paketa, Kesi i Jack prošle godine nisu bili među boljim veznim redovima u ligi (realno većina klubova nas pojela u sredini) a još su im ove godine pridružili dvojac iz Empolia koji je imao vjerovatno gori vezni red od Milana prošle sezone, tako da sumnjam da se od ta dva loša vezna reda može napraviti jedan od boljih veznih redova u ligi, jedino ako je Giampaolo Merlin, il barem Gandalf u najmanju ruku.

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la shevchet » 20 avg 2019, 00:40

slobodaTZ je napisao/la:
koji car!
@lgk, breete ja pratim milan od '93, nije se imalo sta jest al je radila kablovska :D
Milan - Parma prva utakmica i to je sto pamtim
A sad malo ozbiljno, kolko god vi kmecali, ima kuveta u ovoj ekipi, samo treba galvanzirat sto bi ciro reko.

Dollaruma, jedan od boljih golmana danasnjice, skoro svaki bi ga klub htio.

Rom - almost wc igrac. Kad bude starter u reprezentaciji, tjt.

Suso, moze bit jedan od najboljih assistenta na svjetu kad je u formi.

Pjontek, jbg trebalo bi da je killer onaj pravi, ove sezone ce se znat sigurno. Ako bude iso preko 15 golova onda to je to.

Paqueta, Hakan, Jack, Kessie uz benacera i krunica bi trebalo da je jedan od jacih veznih u ligi

I imaju ovi novi Duarte/Leao, zakon velik brojeva je na nasoj strani, nakon 90% profulanih transfera nesto mora upalit.

Theo je upgrade u odnosu na RR koji ima jednu nogu.
Desni bekovi su solidni mada ja ocekujem da Conti proradi vec jednom kako treba.

Ako silva ostane mogo bi procvjetat :)


Ono sto sam prosle sezone imo priliku gledat, vecina igraca kao da se nije snalazila u tom sistemu nekom koji se ne moze definisat. Kad Giampaolo digne formu ekipi ocekujem pobjede nad jacim ekipama a ne ko proslih godina, sve je to sjajno bajno, dodje napoli i juve i nema hljeba da ista urade.

..

Ma ovdje je većini likova najveći problem Suso, pa će biti trener, samo neće biti Boban i Maldini...

Kad bi istom tom Susi doveli majstora sa loptom na CM, prodisao bi i Suso odmah, nije on tolika neznalica, koliko se ovdje misli da jest.
Kad bi istom tom treneru doveli nekoga oko koga će graditi ekipu, pokazao bi i trener da vrijedi i da zna šta radi.

Ovako, niti su nosiocima igre iz prošle godine obezbijedili nove dobre saigrače, niti su treneru doveli prava pojačanja.
Pa čovjek ni ova polupojačanja nema na raspolaganju i da se neko nadje da njega blati. Zašto je on kriv?
Kriva su ova dva nesposobnjakovića, a brzo će se to ispostaviti, pred nama je aBd...

Ima tu materijala finog, ali mora se dobro nadograditi za ozbiljne priče!

Avatar
rope11
Postovi: 17654
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 20 avg 2019, 00:49

Al' i tegobite braćo draga i mila, eto kad ja to moram reći.

Izgleda da sad ja trebam sasuti boga, nije me odavno bilo u centru pažnje. Dosta je više i Ševćeta bilo. :think:


Vratio se Di Marzio sa odmora i jedino što veli je da naši i dalje ganjaju Koreju, ali da se prvo mora neko prodati. Otkrio toplu vodu, nismo ovo čuli nijednom u zadnjih mjesec dana. :lolno:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la shevchet » 20 avg 2019, 00:54

rope11 je napisao/la:Al' i tegobite braćo draga i mila, eto kad ja to moram reći.

Izgleda da sad ja trebam sasuti boga, nije me odavno bilo u centru pažnje. Dosta je više i Ševćeta bilo. :think:


Vratio se Di Marzio sa odmora i jedino što veli je da naši i dalje ganjaju Koreju, ali da se prvo mora neko prodati. Otkrio toplu vodu, nismo ovo čuli nijednom u zadnjih mjesec dana. :lolno:
Ne psovati, pogotovo ne to, nema potrebe... :!:

Pa ne kažeš ništa što te idol nacije Shevchet pohvali u postu kao normalnog lika? :D
Nemoj me sad demantovati.

Tegobe ljudi, ali eto, ja sam uvijek za finu priču oko kluba na kraju...

Ma i di Marzio lupa brate x puta, to je sve što i on zna, jer se ne dešava ništa.
Izgleda da naši su u fazonu, ako kupe još koga, to je to, ako ne kupe, ovako se ide u sezonu...
Nadam se da nije tako, jer ako jest, nayebali smo ga i vi, i mi i oni! :mrgreen:

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2539
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la LegendKiller » 20 avg 2019, 01:00

A i taj Di Mario laže kao sva tri člana Predsjedništva zajedno.

PS nemoj ti psovki rope, odmah će doći ovi skloni vjeri, pa će rasprava dobiti novu dimenziju. Ovo sa sefcom je samo zezancija, evo upućujem mu iskrenu ispriku.
Ako laže Di Marzio lažem i ja

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.