U-21, U-19, U-17

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la DrFilgud » 20 avg 2019, 15:18

Ghuraba je napisao/la:Poenta je u tome da je i Sunjic recimo igrao nasu ligu do 24. ili 25. godine, pa je na kraju bio itekako koristan za reprezentaciju. Za mene je Serbecic 10x veci potencijal od njega i samo ga teske povrede i supalj mozak mogu upropastiti da ne napravi vecu karijeru od Tonija.

Karijera Spahica uopste nije spektakularna, mada je mogao daleko vise. On je tek s 29 godina zaigrao u jednoj od liga petice, i to u ekipi koja se tek bila vratila u prvu francusku ligu. Ne kazem da ce Besim imati vecu internacionalnu karijeru jer je to tesko prognozirati (mada se nadam i prizeljkujem to), ali ga vidim kao dugogodisnjeg standardnog stopera i dirigenta odbrane A reprezentacije. Veci je potencijal i od Memisevica, i od Mihojevica, i od Mujakica, i od Kovacevica, i od Celikovica.

Mnogi su od vas ovdje dizali Memisevica i prizeljkivali ga u startnih 11 A reprezentacije. Momak igra u jednoj od najlosijih ekipa holandske lige, a vidjeli smo kako se Zrinjski izborio s Utrechtom - ekipom koja je u samom vrhu iste te lige. Da je on toliko kvalitetan, otisao bi bar u taj Utrecht ili neku od jacih holandskih ekipa, ako vec ne moze u BL, koju je ko fol u svim intervjuima spominjao. Ali, on igra u super jakom Groningenu i automatski ga treba gurati u prvi tim reprezentacije (iako ga nikad niko nije pogledao), a Serbecic igra bez greske u smijesnom Sarajevu i treba ga maksimalno omalovazavati zbog toga. :thumbup:
A je li Sunjic kvalitet koji ce nam omoguciti plasmane na EP ili SP? Mislim da nije.
Ti si uzeo Utrecht-Zrinjski da holandsku ligu prikazes kao losu i osporis kvalitet Memisevica, a evo ja cu uzeti Ajax-Juventus kao argument da je holandska liga izuzetno kvalitetna i da je Memisevic igracina ;)

Koliki je Serbecic kvalitet i potencijal, govori cinjenica da se za sezonu i po nije uspio izboriti za klupu Rosenborga.
Sezonu i po! Norveska liga i povratak u BHPL. To je danas realno, vidljivo i mjerodavno, a kakvu ce on internacionalnu karijeru imati, koliko ce biti bolji od ovoga, onoga...spada u domen vidovite Dzemile, kristalne kugle i slicnih vansportskih aktivnosti.
Da se razumijemo, kamo srece da bude Nesta, a ja ispadnem neznalica. Ne bi mi bilo sekunde krivo.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la jasmin10 » 20 avg 2019, 15:59

Pa ne igra Memisevic u Ajaxu nego u slabijem klubu od Utrechta. Ajax i PSV su drugi svijet . I ne lazi da nije bio ni na klupi. Momak bio povrijedjen.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la DrFilgud » 20 avg 2019, 16:07

Ako je Zrinjski izbacio Utrecht, a Sarajevo je sampion BiH, to znaci da je Sarajevo bolje i od Utrechta i od Zrinjskog.
Eh, sad ako je Utrecht zavrsio na 6. mjestu holandske lige, to znaci da bi Sarajevo bilo medju prve 4 ekipe u Eredivisie. :clap: :clap:
Defakto, Serbecic je dolaskom u Sarajevo napravio veliki korak naprijed u karijeri. Dosao u klub ranga Ajaxa, PSV-a ili Feynoorda.
Kad ovako pogledas, nisam ni znao koliko smo jaki. :salut:

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Vucevich » 20 avg 2019, 16:12

To što je Zrinjski izbacio Utrecht znači da je Eredivisie loša, pa ne funkcioniše tako...

To je kao da kažeš da ne treba zvati igrače iz Engleske Premier League jer je Astra Giurgiu izbacila West Ham :think:

Avatar
Mokes
Postovi: 14835
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Mokes » 20 avg 2019, 16:15

Vucevich je napisao/la:To što je Zrinjski izbacio Utrecht znači da je Eredivisie loša, pa ne funkcioniše tako...

To je kao da kažeš da ne treba zvati igrače iz Engleske Premier League jer je Astra Giurgiu izbacila West Ham :think:
Jedva dočekaš da naši timovi ispadnu iz Europe kako bi mogao pljuvati i govoriti kako je liga loša, a sad odjednom druga priča kad su druge lige u pitanju :rol:
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la DrFilgud » 20 avg 2019, 16:19

Jok , nasa liga je dobra pa cemo je hvaliti na sva usta :lol:
Nasa liga nije losa, nego odron odrona.
Umjesto da se svi uhvatimo za glavu i cupamo kosu, vi cete se izrugivati i smisljati besmislena opravdanja. :facepalm:
Zadnja izmjena: DrFilgud, dana/u 20 avg 2019, 16:21, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Vucevich » 20 avg 2019, 16:20

Mokes je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:To što je Zrinjski izbacio Utrecht znači da je Eredivisie loša, pa ne funkcioniše tako...

To je kao da kažeš da ne treba zvati igrače iz Engleske Premier League jer je Astra Giurgiu izbacila West Ham :think:
Jedva dočekaš da naši timovi ispadnu iz Europe kako bi mogao pljuvati i govoriti kako je liga loša, a sad odjednom druga priča kad su druge lige u pitanju :rol:
Pa jeste, drugačije je kada bukvalno svaki tim u ligi ne može dogurati ni do plejofa, i to svake godine.

To nije selektivno već se dešava masovno svake godine protiv svakog mogućeg protivnika.

A ti si onaj koji je rekao kako je liga odlična jer je tu Modrić bio na posudbi prije 15 godina :rol: :rol: :rol:

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la legenda reala » 20 avg 2019, 16:23

DrFilgud je napisao/la: Defakto, Serbecic je dolaskom u Sarajevo napravio veliki korak naprijed u karijeri. Dosao u klub ranga Ajaxa, PSV-a ili Feynoorda.
Kad ovako pogledas, nisam ni znao koliko smo jaki. :salut:
Pa nemaju oni tamo u Norveškoj neki kvalitet Sarajevo i Zrinjski bi se i tamo borili za Evropu, bolja im je infrastruktura al kvalitet fudbala upitan, ono što upratim na Areni je baš loše, Šerbečić je sigurno mogo naći angažman u drugim timovima u Norveškoj da je htio
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Mokes
Postovi: 14835
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Mokes » 20 avg 2019, 16:23

Vucevich je napisao/la:
A ti si onaj koji je rekao kako je liga odlična jer je tu Modrić bio na posudbi prije 15 godina :rol: :rol: :rol:
Gdje sam rekao da je liga odlična samo zato jer je Luka igrao u njoj :think:
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la jasmin10 » 20 avg 2019, 16:32

DrFilgud je napisao/la:Ako je Zrinjski izbacio Utrecht, a Sarajevo je sampion BiH, to znaci da je Sarajevo bolje i od Utrechta i od Zrinjskog.
Eh, sad ako je Utrecht zavrsio na 6. mjestu holandske lige, to znaci da bi Sarajevo bilo medju prve 4 ekipe u Eredivisie. :clap: :clap:
Defakto, Serbecic je dolaskom u Sarajevo napravio veliki korak naprijed u karijeri. Dosao u klub ranga Ajaxa, PSV-a ili Feynoorda.
Kad ovako pogledas, nisam ni znao koliko smo jaki. :salut:
Momak brukas se.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la DrFilgud » 20 avg 2019, 16:42

legenda reala je napisao/la:
DrFilgud je napisao/la: Defakto, Serbecic je dolaskom u Sarajevo napravio veliki korak naprijed u karijeri. Dosao u klub ranga Ajaxa, PSV-a ili Feynoorda.
Kad ovako pogledas, nisam ni znao koliko smo jaki. :salut:
Pa nemaju oni tamo u Norveškoj neki kvalitet Sarajevo i Zrinjski bi se i tamo borili za Evropu, bolja im je infrastruktura al kvalitet fudbala upitan, ono što upratim na Areni je baš loše, Šerbečić je sigurno mogo naći angažman u drugim timovima u Norveškoj da je htio
Nemas ti argument na osnovu kog bi to tvrdio, osim licne perspektive.
Rosenborg i Molde su igrali grupnu fazu CL, Rosenborg , Molde i Tromso su igrali grupnu fazu EL barem 6-7 puta i sad mi kao tvrdimo da oni nisu neki kvalitet. :roll:
Zadnja izmjena: DrFilgud, dana/u 20 avg 2019, 16:43, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4175
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Ghuraba » 20 avg 2019, 16:43

DrFilgud je napisao/la: A je li Sunjic kvalitet koji ce nam omoguciti plasmane na EP ili SP? Mislim da nije.
Ti si uzeo Utrecht-Zrinjski da holandsku ligu prikazes kao losu i osporis kvalitet Memisevica, a evo ja cu uzeti Ajax-Juventus kao argument da je holandska liga izuzetno kvalitetna i da je Memisevic igracina ;)

Koliki je Serbecic kvalitet i potencijal, govori cinjenica da se za sezonu i po nije uspio izboriti za klupu Rosenborga.
Sezonu i po! Norveska liga i povratak u BHPL. To je danas realno, vidljivo i mjerodavno, a kakvu ce on internacionalnu karijeru imati, koliko ce biti bolji od ovoga, onoga...spada u domen vidovite Dzemile, kristalne kugle i slicnih vansportskih aktivnosti.
Da se razumijemo, kamo srece da bude Nesta, a ja ispadnem neznalica. Ne bi mi bilo sekunde krivo.
Apsolutno ne. Ja sam uzeo tu utakmicu za primjer da pokazem koliko je Groningen losa ekipa, a ne koliko je losa holandska liga (mada, cinjenica je da Eredivisie trenutno i nije nesto jaka, ali je naravno neuporedivo jaca od nase). Da je Memisevic sta valjao, sigurno bi medju jacim holandskim ekipama bilo interesanata za njegov potpis, pogotovo sto je bio jeftin jer mu je isticao ugovor. U Holandiji je vec cetvrtu godinu i nema teorije da niko nije zagrizao za njega, ako vec posjeduje toliki kvalitet... Btw, nemam namjeru da obezvrijednim bilo koga, ali je smijesna logika kojom se vodis.

Takvi poput tebe ne gledaju utakmice i sude samo na osnovu minutaze, a nemaju pojma kolika je razlika izmedju Rosenborga i Groningena i koliko je jaka konkurencija u tim ekipama. Meni je bilo totalno nelogicno sto Serbecic gotovo nikako nije dobijao priliku da igra i iskreno sam mislio da je na dobrom putu da propadne (uostalom, to je glavni razlog sto sam ga prestao i pratiti). Medjutim, njegova konkurencija u Norveskoj je bila prejaka, a i sam sam to vidio tek kad mi je nedavno jedan forumas skrenuo paznju na to. Radi se o bukvalno dva najstandardnija igraca ekipe, koji su, usput, norveski reprezentativci. Meni je bilo dovoljno da pogledam 5-6 meceva Sarajeva i da se uvjerim da Besim definitivno ima kvalitet i da nije propao. To isto bi tvrdio i da sam ga gledao u NK Slavenu iz Zivinica, jer se kvalitet uvijek pokaze. A, suvisno je pricati o protivnicima kakvi su Celtic i Bate, dva redovna ucesnika grupnih faza oba evropska takmicenja.

Nego, po tebi se sad treba omalovazavati jedan Malcom, koji se jednostavno nije uklopio u Barcelonu (ponajvise zbog paklene konkurencije), a 80% evropskih ekipa bi sve dale da ga imaju u svom rosteru? Da ne navodim milion drugih primjera.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la DrFilgud » 20 avg 2019, 16:54

Ghuraba je napisao/la: Apsolutno ne. Ja sam uzeo tu utakmicu za primjer da pokazem koliko je Groningen losa ekipa, a ne koliko je losa holandska liga (mada, cinjenica je da Eredivisie trenutno i nije nesto jaka, ali je naravno neuporedivo jaca od nase). Da je Memisevic sta valjao, sigurno bi medju jacim holandskim ekipama bilo interesanata za njegov potpis, pogotovo sto je bio jeftin jer mu je isticao ugovor. U Holandiji je vec cetvrtu godinu i nema teorije da niko nije zagrizao za njega, ako vec posjeduje toliki kvalitet... Btw, nemam namjeru da obezvrijednim bilo koga, ali je smijesna logika kojom se vodis.

Takvi poput tebe ne gledaju utakmice i sude samo na osnovu minutaze, a nemaju pojma kolika je razlika izmedju Rosenborga i Groningena i koliko je jaka konkurencija u tim ekipama. Meni je bilo totalno nelogicno sto Serbecic gotovo nikako nije dobijao priliku da igra i iskreno sam mislio da je na dobrom putu da propadne (uostalom, to je glavni razlog sto sam ga prestao i pratiti). Medjutim, njegova konkurencija u Norveskoj je bila prejaka, a i sam sam to vidio tek kad mi je nedavno jedan forumas skrenuo paznju na to. Radi se o bukvalno dva najstandardnija igraca ekipe, koji su, usput, norveski reprezentativci. Meni je bilo dovoljno da pogledam 5-6 meceva Sarajeva i da se uvjerim da Besim definitivno ima kvalitet i da nije propao. To isto bi tvrdio i da sam ga gledao u NK Slavenu iz Zivinica, jer se kvalitet uvijek pokaze. A, suvisno je pricati o protivnicima kakvi su Celtic i Bate, dva redovna ucesnika grupnih faza oba evropska takmicenja.

Nego, po tebi se sad treba omalovazavati jedan Malcom, koji se jednostavno nije uklopio u Barcelonu (ponajvise zbog paklene konkurencije), a 80% evropskih ekipa bi sve dale da ga imaju u svom rosteru? Da ne navodim milion drugih primjera.
Groningen je zavrsio na 8. mjestu holandske lige prosle sezone. Imao treću najbolju odbranu lige, iza Ajaxa i PSV-a !
Ne kontam zasto Serbecica pokusavas reklamirati, kroz diskreditaciju Memisevica? :shock: Memisevic je jedna od rijetkih svijetlih tacaka iz odron lige, koji je uspio da se nametne na ozbiljnom nivou.
Decko je po ocjenama medju najboljim defanzivcima Eredivisie.

Dakle u Rosenborgu je bila paklena konkurencija, pa supertalentovani Serbrcic nije mogao da se zadrzi u ekipi? I sada mi usta ubacujes malcolma i Barcelonu!? :lol:
To kako Serbecic djeluje u sarajevu je skoro irelevantno. Ja sam Asmira Suljica gledao na Kosevu vise puta, tamo 2012. i djelovao je kao Messi.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la jasmin10 » 20 avg 2019, 17:03

Prestani.

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4175
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Ghuraba » 20 avg 2019, 17:19

Ne diskredituje njega niko, i sam sam u svom prethodnom postu napisao da nemam namjeru obezvrijedniti bilo koga, ali je smijesno kojom logikom se ti vodis. Za Samira ste govorili da treba u prvu postavu reprezentacije, a igra u ekipi koja se uglavnom bori za opstanak u ligi i vec 4 godine nije napravio nikakav iskorak. Nek bude da je on najbolji stoper te holandske lige, ali ga niko od jacih ekipa nije htio dovesti jer je preskup. Isticao mu je ugovor, a Groningen je svejedno trazio 50 miliona za njega i jednostavno niko nije mogao izdvojiti te pare. S druge strane, Serbecic je odron igrac i Sarajevo mu je vrhunac u karijeri. Je l' ti sad dusa na mjestu?

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la DrFilgud » 20 avg 2019, 17:27

Nije mi dusa na mjestu, ja bi volio da ga sutra gledam protiv Dinama u play offu za CL, ali ne da se usranom do potoka.
Ne kazem ja ni da je on propao, niti da mu je Sarajevo vrhunac karijere, kamo srece da nije.
Kazem da ne mozemo zivjeti u paralelnom svemiru, u kom se igrac koji je nakon godinu i po vracen iz Norveske, naziva velikim potencijalom i stubom odbrane reprezentacije u narednih 10 godina.
To nema veze s realnoscu ili nam je sudbina reprezentacije fakat crna.

Avatar
DamirT
Postovi: 13642
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la DamirT » 20 avg 2019, 17:39

Ovaj Serbecica usporedjuje sa Spahicem :urnebes:
Serbecic da je toliko dobar otisao bi na posudbu u bilo koji slabiji klub u Evropi,a ne bi se vratio u ovu nasu posranu ligu.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4175
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Ghuraba » 20 avg 2019, 17:48

DrFilgud je napisao/la:Nije mi dusa na mjestu, ja bi volio da ga sutra gledam protiv Dinama u play offu za CL, ali ne da se usranom do potoka.
Ne kazem ja ni da je on propao, niti da mu je Sarajevo vrhunac karijere, kamo srece da nije.
Kazem da ne mozemo zivjeti u paralelnom svemiru, u kom se igrac koji je nakon godinu i po vracen iz Norveske, naziva velikim potencijalom i stubom odbrane reprezentacije u narednih 10 godina.
To nema veze s realnoscu ili nam je sudbina reprezentacije fakat crna.
Vracen je iz najjace norveske ekipe koja ce igrati grupnu fazu LP ili EL, sto uopste nije mala stvar. Nije se uspio nametnuti za startnu postavu pored dva najstandardnija igraca, koji su ujedno i norvesku reprezentativci. Meni to uopste nije toliko porazavajuce. Momak je tek napunio 21 godinu, a ti ga otpisujes kao da ima bar 30. On je s 18 godina bio standardan u Radniku, a Memisevic je s 21 tek dosao u Radnik. Za mene je Serbecic neuporedivo veci potencijal, a vidjet cemo da li ce ga iskoristiti do kraja.

Sta se ovaj strucnjak kesla? Pa, Spahic je s 21 godinom igrao u Gosku iz Dubrovnika. :lol:

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la DrFilgud » 20 avg 2019, 17:59

Ghuraba je napisao/la: Vracen je iz najjace norveske ekipe koja ce igrati grupnu fazu LP ili EL, sto uopste nije mala stvar. Nije se uspio nametnuti za startnu postavu pored dva najstandardnija igraca, koji su ujedno i norvesku reprezentativci. Meni to uopste nije toliko porazavajuce. Momak je tek napunio 21 godinu, a ti ga otpisujes kao da ima bar 30. On je s 18 godina bio standardan u Radniku, a Memisevic je s 21 tek dosao u Radnik. Za mene je Serbecic neuporedivo veci potencijal, a vidjet cemo da li ce ga iskoristiti do kraja.

Sta se ovaj strucnjak kesla? Pa, Spahic je s 21 godinom igrao u Gosku iz Dubrovnika. :lol:
Evo jos jednom da ponovim - ja ga ne otpisujem, ne omalovazavam, samo smatram da se igrac u njegovoj trenutnoj poziciji, ne moze nazivati velikim potencijaklom i igracem koji ce biti stub reprezentacije.
Zaboravi Spahica, Memisevica, Ronalda, Maldinija...pricamo o Serbecicu.
Cak i da je standardan u Rosenborgu, to bi bilo preambiciozno. Ovako je nonsens.

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la legenda reala » 20 avg 2019, 20:30

DrFilgud je napisao/la:
legenda reala je napisao/la:
DrFilgud je napisao/la: Defakto, Serbecic je dolaskom u Sarajevo napravio veliki korak naprijed u karijeri. Dosao u klub ranga Ajaxa, PSV-a ili Feynoorda.
Kad ovako pogledas, nisam ni znao koliko smo jaki. :salut:
Pa nemaju oni tamo u Norveškoj neki kvalitet Sarajevo i Zrinjski bi se i tamo borili za Evropu, bolja im je infrastruktura al kvalitet fudbala upitan, ono što upratim na Areni je baš loše, Šerbečić je sigurno mogo naći angažman u drugim timovima u Norveškoj da je htio
Nemas ti argument na osnovu kog bi to tvrdio, osim licne perspektive.
Rosenborg i Molde su igrali grupnu fazu CL, Rosenborg , Molde i Tromso su igrali grupnu fazu EL barem 6-7 puta i sad mi kao tvrdimo da oni nisu neki kvalitet. :roll:
A ti imaš argument da je Bodo Glimt,Haugesund i sl bolji od Sarajeva i Zrinjskog, reko sam i u Norveškoj ligi bi se Sarajevo i Zrinjski borili za Evropu nisam reko da bi bili prvaci preko Rosenborga ;)
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: bavariapivo, Sveti i 18 gostiju.