FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 20 avg 2019, 16:20

Sjeverjecudo je napisao/la:Koliko Sam upratio,fedja dudic koristi istu prvu postavu kao I ibro,samo sto je izbacio behrama i berishu iz prve I koristi ih kao izmjene,koliko Sam vidio nisam siguran,mislim da ne bi trebalo biti problema protiv Veleza,prognoza 2-1 za nas,atmosfera ce sigurno biti prava svecana i prijateljska,bit ce to praznik fudbala.to je sigurno.
stavlja stopera na zadnjeg veznog, ostalo ugl. isto...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

16022019
Postovi: 449
Pridružen/a: 10 avg 2019, 14:32
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 16022019 » 20 avg 2019, 16:23

Sedin Torlak pravim imenom nazvao sve one koji pljuju po sjeveru. Licemjeri !
Ne mogu ja brate potpisati ugovor, a da u njemu nema klauzule da mi moraju sve isplatiti. Sta cu volim Sarajevo...

Kamuflazn
Postovi: 1950
Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kamuflazn » 20 avg 2019, 16:26

Krle najvise pretrci, jos je rovit. Kapiten. Podjele nam ne trebaju, svi moramo biti ko 1!
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

16022019
Postovi: 449
Pridružen/a: 10 avg 2019, 14:32
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 16022019 » 20 avg 2019, 16:30

Vratnik10 je napisao/la:Jedan dan Velkoski valja, drugi ne valja. Hebo nas, znaš nas...
Za mene je Krste Velkoski odlican igrac od prvog dana pa do danas... Bude losih utakmica to ne sporim ali jedan od nainteligentniji igraca u ekipi a i cijela liga ima sta od njega da nauci. Ja njega nikad nisam prozivao lose niti cu, jer je odraz pravog covjeka i ljudskosti. Ovdje se pojedinci varaju i misle da kapiten mora biti najbolji fudbaler u ekipi a to nema veze sa kapitenskom trakom... Krste je prihvatio traku i promijenio svoj nacin fudbala... Sad igra za ekipu i trci kao nikad prije i tom borbom tjera svoje saigrace da daju sve od sebe... Kapitenski. Ovdje se samo o njemu i Hebibu prica a jako bitne karike u ekipi... Ali je dobar Andrej ( ne kazem da nece biti) koji realno nema 5 kontakata sa loptom svaku utakmicu...jos ga porede sa Cimirotom sto je jedna od najvecih provala ovog svijeta i foruma. Gdje su oci tim ljudima porediti Gojka koji je imao loptu u posjedu svaki napad i decka koji je nedorecen. Ovo ne znaci da ne volim i ne gotivim Djokanovica vec da ima puno vise igraca za komentat osim Kreste Velkoskog jednog od najucinkovitiji igraca kluba ikad. Kreste kapiten !
Ne mogu ja brate potpisati ugovor, a da u njemu nema klauzule da mi moraju sve isplatiti. Sta cu volim Sarajevo...

zagorski
Postovi: 7675
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 20 avg 2019, 16:32

Uvlaci se...

Avatar
miky_hz
Postovi: 23121
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 20 avg 2019, 16:36

Vec su pustene u prodaju karte za Velež
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54338
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 20 avg 2019, 16:38

miky_hz je napisao/la:Vec su pustene u prodaju karte za Velež
Da i njima nije pozlilo u marketingu, šta će ovo biti? :angel:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 20 avg 2019, 16:40

Ma nema se Krletu šta prigovoriti. Čovjek ima loših izdanja, kao što ih imaju i najbolji igrači svijeta. Kad vidiš njegovu borbenost i pogibiju na terenu, niko ne može ostati ravnodušan, a neću spominjati njegov fudbalski kvalitet, jer ga naravno ima. Recimo, protiv Celtica je odigrao fenomenalno onu prvu tekmu, a uzmite u ozbir da igra na zadnjem veznom, što u životu nije igrao.
Ne treba srrati bespotrebno, poštovanje Krsteu, odličan momak.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
Osttribine
Postovi: 2769
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Osttribine » 20 avg 2019, 16:42

Pantelija je napisao/la:
Inijesta je napisao/la:Prica o bakljama se rijesava tako sto zovnes u klub sjednes i dogovoris se, ili se bar pojavis kao predstavnik kluba kd te nbijaci zovu na dogovor
Ovo huskanje, zvizdanje, paljenje nece nam nista dobro donijeti

Ta prica ide istok i zapad po godtovanjima i popravljaju brojku je prica za malu djecu, osim grbavice i zenice na koje gostovanje dodjete pitari, jel dodjete u bijeljinu listicu i kojekakvu vukojebinu gdje bude 50-60 do 100 ljudi i jel mislite da se ti ljudi ne znaju izmedju sebe i ko je s koje tribine ??

Ja se iskreno nadam da ce preovladat zdrav rauzum i da ce se pronaci neki kompromis ljudi iz kluba i Hz, a vi ostali stisnite muda pa na grbavici zvizdite
Ma stvarno to mislis? Evo, tuzla city, isao sa likovima sa 40+ , s istoka. Zatim doboj kakanj, zenica, sva gostovanja izuzev npr radnik bijeljina, radni dan ili slicno i vidim bruku raje istok, zapad posebno ekipe koje su bile nekad na sjeveru.pa u zenici protiv batea 8000 ljudi, sjevera nije bilo vise od 1500... to se vidjelo na videu navijanja...

Ne mozes mi reci da na domacoj tekmi ima 500hz a onda na gostovanju u foboju kod kaknja 1000 hz... e ne moze
Isti sam, sa svojom rajom sve starija ekipa sa Istoka sezonama unazad idemo po gostovanjima gdje god se sa autom moze doci jer zivaca nemamo po autobusima se handriti, bili smo i u Gabeli zadnje kolo kad je sve bilo rijeseno i titula proslavljena. U Zenici sve super do onog ubacivanja u teren baklji i topovskih, ono je dno dna, i zato je raja ogorcena jer zna sta nas ceka od UEFA, i zbog toga su sinoc oni zvizduci i upuceni. A sto se tih prijetnji tice, ne zavaravajte se momci, djeco ili ko vec, ima nas svakakvih po svim tribinama, pa ako nam je to cilj, a ne podrska klubu onda jbg.

Avatar
kengur
Postovi: 2108
Pridružen/a: 30 nov 2008, 21:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kengur » 20 avg 2019, 16:43

simidobar je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:Objavila stranica kluba na fejsu "hvala svim navijačima koji su bodrili klub protiv Radnika", i slike istoka i zapada. :rol:
:facepalm: :facepalm:

Kakvi deb*ili na tom rade..

Nisu u stanju obavjestit ljude o povredama, o stanju medju igracima, trenerima... Nisu niti jednom izasli da zastite klub zbog sudijskih kradja, nerealnih kazni...

Al kad treba napravit problem medju navijacima svi se trude... zasto sjest sa ljudima i razgovarat kad je ljepse dizat tenzije.. Namazano treba zakuhat i pokazat beogradjanima kako se rjesava problem sa navijacima..

Sjever... :bih: :bih: :ljepota:
Istok.. :bih: :bih: :ljepota:
Zapad :bih: :bih: :ljepota:

Svadjacemo se izmedju sebe i slavit njihove privatne uspjehe.. to je rjesenje...

Ovi sto se odricu bilo koje tribine nek razmisle o tom koliko je pametno svadjat se izmedju sebe i sta nam to donosi.. Brata i osobe koje volis ne pljujes i ne ponizavas javno... vec sjedes i popricas, rijesis problem.

Po meni zvizduci su sramota, znak da smo podijeljeni ili se dijelimo... A uprava ako nastavi sa ovim huskanjem treba im je*at mater svima, zajedno sa Namom...
:tokralju: :tokralju:
Ne treba nama dusmana kad imamo imbecile u upravi. Koliki debil trebas sada biti pa raspirivati rat i mrznju izmedju tribina. Umjesto ljudski da se dogovore oni benzin na vatru dolijevaju. Bas su **** balijska bez grama mozga. Poslusajte Torlaka.

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 20 avg 2019, 16:47

16022019 je napisao/la:
Vratnik10 je napisao/la:Jedan dan Velkoski valja, drugi ne valja. Hebo nas, znaš nas...
Za mene je Krste Velkoski odlican igrac od prvog dana pa do danas... Bude losih utakmica to ne sporim ali jedan od nainteligentniji igraca u ekipi a i cijela liga ima sta od njega da nauci. Ja njega nikad nisam prozivao lose niti cu, jer je odraz pravog covjeka i ljudskosti. Ovdje se pojedinci varaju i misle da kapiten mora biti najbolji fudbaler u ekipi a to nema veze sa kapitenskom trakom... Krste je prihvatio traku i promijenio svoj nacin fudbala... Sad igra za ekipu i trci kao nikad prije i tom borbom tjera svoje saigrace da daju sve od sebe... Kapitenski. Ovdje se samo o njemu i Hebibu prica a jako bitne karike u ekipi... Ali je dobar Andrej ( ne kazem da nece biti) koji realno nema 5 kontakata sa loptom svaku utakmicu...jos ga porede sa Cimirotom sto je jedna od najvecih provala ovog svijeta i foruma. Gdje su oci tim ljudima porediti Gojka koji je imao loptu u posjedu svaki napad i decka koji je nedorecen. Ovo ne znaci da ne volim i ne gotivim Djokanovica vec da ima puno vise igraca za komentat osim Kreste Velkoskog jednog od najucinkovitiji igraca kluba ikad. Kreste kapiten !
za mene prvo ime u sastavu ako je zdrav i samo da igra iza napadača a nikako po krilu...promjenio je pristup za 180 stepeni, i tako je i mene kupio dok god ovako igra, ovo je kapitenska igra, ne možeš ti ne trudit se ako vidiš njega da pretrči 15km svake tekme van svoje pozicije...ima tehnike a i iskustva dovoljno da može pritiskanjem i pressingom sa svoje pozicije napravit pometnju kod protivnika(2gi gol na derbiju), dobro zbog ovakvog načina igre i trke konstantne(opet van prirodne pozicije) shvatljivo je da ima i lošijih tekmi i da izgubi malo osjećaj za šut i ofanzivu poneku tekmu....kad se vrate svi u vezi, bit će opet pravi gdje najviše pruža....ne podržavam nikakvo pljuvanje i prozivanje njega(ko što je u Celticu onaj njihov kladimir u sredini od kapitena vjerovatno među tanjim tehničarima u škotskoj ali je neizostavan zbog drugih vrijednosti i statusa...)

Đokanovića ne treba poredit sa Cimijem jer to nije ta pozicija, Andrej je destruktivac, defanzivniji od Cimija dosta, a skromniji tehnički(bar trenutno)...tj. treba još taj segment čuvanja lopte, dodavanja, prenošenja, savladati i trenirati....prvi dodir dobar, prijem i kontrola solidni...građenje ok, nek nastavi raditi i razvijati se, ima momaka u vezi na treningu od kojih može svašta naučiti i vidjeti(Rahman,Stanoje,Oremuš,Gavrić) kako se koristi tijelo i postavlja i sl....

Mustafić malo i previše kopira Rahmana :D
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

16022019
Postovi: 449
Pridružen/a: 10 avg 2019, 14:32
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 16022019 » 20 avg 2019, 16:52

Samo da se ogradim da nisam ja napisao tu provalu i poredio Cimirota i Andreja, vec samo da dam doznanja kakvi strucnjaka ima pa i to porede...
Ne mogu ja brate potpisati ugovor, a da u njemu nema klauzule da mi moraju sve isplatiti. Sta cu volim Sarajevo...

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5814
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 20 avg 2019, 17:01

Mustafic je bas dosta napredove, treba mu davat husref jos vise prostora mogo bi on ubrzo bit u prvi 11, bio je truba teska prosle godine bio sam ga prekrizio al pogrijesio sam.

Dzokanovica treba istrpit on ako bude nasravio radit i sportski zivit ocekujem njegovu prodaju koju za 20 godina niko nece moci prebacit u bh

Avatar
Sjeverjecudo
Postovi: 606
Pridružen/a: 09 avg 2019, 02:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sjeverjecudo » 20 avg 2019, 17:04

Joj tuge ko nam vodi marketing,u objavi na zvanicnoj fb napisase ,,stadium" umjesto stadion i ispravi ih dedo od 80 godina
Kurs je isti sa puta ne skrecemo, jer rekli smo da nikada odustati necemo !!!!

Istina za Vedrana - Pravda za Horde Zla !!!!!

NorthN01
Postovi: 258
Pridružen/a: 02 jun 2019, 12:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NorthN01 » 20 avg 2019, 17:27

Samo me zanima sto niko iz kluba ne da informaciju navijacima zasto su se karte za Celtic uzvratnu tekmu prodavale nasim navijacima po 25funti a te iste klub dobio dzaba?
Zasto se navijacima trazilo po 500eura za mjesto u charter letu za bjelorusiju,letu koji je svakako morao bit placen bio on pun ili ne..a za par ljudi iz kluba se baca ogroman novac za putovanje ,hotele itd ,za ljude koji uopste nemaju potrebe ni svrhe da idu..
Zasto se ne vodi rat protiv saveza koji baklju kaznjava 6000km a ratka mladica 2000...
Imamol odgovore na ta pitanja ?
Ima tu jos stvari

16022019
Postovi: 449
Pridružen/a: 10 avg 2019, 14:32
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 16022019 » 20 avg 2019, 17:31

NorthN01 je napisao/la:Samo me zanima sto niko iz kluba ne da informaciju navijacima zasto su se karte za Celtic uzvratnu tekmu prodavale nasim navijacima po 25funti a te iste klub dobio dzaba?
Zasto se navijacima trazilo po 500eura za mjesto u charter letu za bjelorusiju,letu koji je svakako morao bit placen bio on pun ili ne..a za par ljudi iz kluba se baca ogroman novac za putovanje ,hotele itd ,za ljude koji uopste nemaju potrebe ni svrhe da idu..
Zasto se ne vodi rat protiv saveza koji baklju kaznjava 6000km a ratka mladica 2000...
Imamol odgovore na ta pitanja ?
Ima tu jos stvari
Zasto se parking u vecini slucajeva zatvara za nas obicne navijace ? Samo mogu da parkiraju "klupski uhljebi" . Zasto su davali besplatne karte za galeriju cijelu proslu sezonu. "klupskim uhljebima" koje su oni dalje raji dijelili prodavali ili sta vec...
Ne mogu ja brate potpisati ugovor, a da u njemu nema klauzule da mi moraju sve isplatiti. Sta cu volim Sarajevo...

Avatar
Sjeverjecudo
Postovi: 606
Pridružen/a: 09 avg 2019, 02:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sjeverjecudo » 20 avg 2019, 17:32

:zzz:
NorthN01 je napisao/la:Samo me zanima sto niko iz kluba ne da informaciju navijacima zasto su se karte za Celtic uzvratnu tekmu prodavale nasim navijacima po 25funti a te iste klub dobio dzaba?
Zasto se navijacima trazilo po 500eura za mjesto u charter letu za bjelorusiju,letu koji je svakako morao bit placen bio on pun ili ne..a za par ljudi iz kluba se baca ogroman novac za putovanje ,hotele itd ,za ljude koji uopste nemaju potrebe ni svrhe da idu..
Zasto se ne vodi rat protiv saveza koji baklju kaznjava 6000km a ratka mladica 2000...
Imamol odgovore na ta pitanja ?
Ima tu jos stvari
Zna se jako cesto desiti i da se ne kazni taj fasizam i velicanje ratnih zlocinaca,sto je najtuznije
Kurs je isti sa puta ne skrecemo, jer rekli smo da nikada odustati necemo !!!!

Istina za Vedrana - Pravda za Horde Zla !!!!!

Avatar
pravnik1981
Postovi: 936
Pridružen/a: 30 jul 2012, 14:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pravnik1981 » 20 avg 2019, 17:35

Pozdrav, koliko je cijena karte za Jug gostujucim navijacima?

Bordeaux46
Postovi: 241
Pridružen/a: 16 avg 2019, 09:44
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bordeaux46 » 20 avg 2019, 17:35

te prve dvije stvari ne znam, u rat protiv saveza nije pametno ulaziti, to znam. kritikovati ok, ali u sezoni kad ti treba titula da uspostaviš dominaciju, kretati u neki rat sa savezom nema nikakve logike. a šta je problem sa stadium, pa tako piše na lokaciji na facebooku, sasvim regularna riječ na engleskom jeziku.
koliko volim te zna samo ludo srce moje, proći će godine, ja neću izdati bordo boje!

Avatar
Sjeverjecudo
Postovi: 606
Pridružen/a: 09 avg 2019, 02:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sjeverjecudo » 20 avg 2019, 17:40

Bordeaux46 je napisao/la:te prve dvije stvari ne znam, u rat protiv saveza nije pametno ulaziti, to znam. kritikovati ok, ali u sezoni kad ti treba titula da uspostaviš dominaciju, kretati u neki rat sa savezom nema nikakve logike. a šta je problem sa stadium, pa tako piše na lokaciji na facebooku, sasvim regularna riječ na engleskom jeziku.
Ma nije napisano kao engleska rijec,sva objava je napisana na bosanskom i ispravili su kada ih je napomenuo dedo od 80 godina
Kurs je isti sa puta ne skrecemo, jer rekli smo da nikada odustati necemo !!!!

Istina za Vedrana - Pravda za Horde Zla !!!!!

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: tabba77 i 21 gost.