NBA chat/svastara/prepucavanja

Where amazing happens.

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha

Avatar
GOAT
Postovi: 4690
Pridružen/a: 14 jul 2018, 03:42
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la GOAT » 20 avg 2019, 17:14

filip13 je napisao/la:slika
Nakon 30 k postova fico postavio nesto pametno. :bow:
23

filip13
Postovi: 38054
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la filip13 » 20 avg 2019, 17:17

sve i jedan ficin post bar postoji,za razliku od necijiih imaginarnih knjiga o košarci,i imaginarnih nba sajtova

Avatar
Bobadilla
Postovi: 2358
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:42
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la Bobadilla » 20 avg 2019, 18:04

Treba izbjegavat konzumiranje alkohola na ovim vrelinama :shock:
Jordan bara bez Pippena
"Krene Ronaldo u kontranapad a Nesta i ja sami u odbrani" Siniša Mihajlović
El Fenomeno <3
"Never underestimate a heart of a champion" LBJ

Avatar
GOAT
Postovi: 4690
Pridružen/a: 14 jul 2018, 03:42
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la GOAT » 20 avg 2019, 18:20

Bobadilla je napisao/la:Treba izbjegavat konzumiranje alkohola na ovim vrelinama :shock:
Jordan bara bez Pippena
Rodjo moj,bez cuturice ni u wc.
23

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la BIHfan » 20 avg 2019, 18:29

:urnebes: :urnebes: :urnebes: Vidi ovog GOAT-a.
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
GOAT
Postovi: 4690
Pridružen/a: 14 jul 2018, 03:42
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la GOAT » 20 avg 2019, 18:34

BIHfan je napisao/la::urnebes: :urnebes: :urnebes: Vidi ovog GOAT-a.
Pravi goat :kafa:
23

Bordeaux46
Postovi: 241
Pridružen/a: 16 avg 2019, 09:44
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la Bordeaux46 » 20 avg 2019, 19:15

Niko nikad nije sam mogao, pa ni Jordan. Čim je dobio all stara, počeo je pobjeđivati.
koliko volim te zna samo ludo srce moje, proći će godine, ja neću izdati bordo boje!

filip13
Postovi: 38054
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la filip13 » 20 avg 2019, 19:28

Bordeaux46 je napisao/la:Niko nikad nije sam mogao, pa ni Jordan. Čim je dobio all stara, počeo je pobjeđivati.
:thumbup:

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15726
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la BosniaBoston » 20 avg 2019, 20:08

Drzati ove statistike protiv jordana je isto sto i kritikovati lebrona sto je prve 2 godine propustio PO
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la Tracy3McGrady » 20 avg 2019, 20:58

BosniaBoston je napisao/la:Drzati ove statistike protiv jordana je isto sto i kritikovati lebrona sto je prve 2 godine propustio PO
Ali činjenica je da nije zlato sve sto sija. Itekako mu se ovo treba uzeti u obzir. Šta i koliko je mogao dok mu se nije pridružio Pippen. Da li bi James na njegovom mjestu isto uzeo 6 prstenova itd.. Ali nebitno, ja oduvjek mislim da je GOAT, ali sigurno ne u tolikoj prednosti u odnosu na Jamesa.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25268
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la NEZALAGANJE » 20 avg 2019, 21:06

Tracy3McGrady je napisao/la:
BosniaBoston je napisao/la:Drzati ove statistike protiv jordana je isto sto i kritikovati lebrona sto je prve 2 godine propustio PO
Ali činjenica je da nije zlato sve sto sija. Itekako mu se ovo treba uzeti u obzir. Šta i koliko je mogao dok mu se nije pridružio Pippen. Da li bi James na njegovom mjestu isto uzeo 6 prstenova itd.. Ali nebitno, ja oduvjek mislim da je GOAT, ali sigurno ne u tolikoj prednosti u odnosu na Jamesa.
Hmmm da li bi James???James je izgubio 2 finala sa jos 2 All stara pored sebe.

Bordeaux46
Postovi: 241
Pridružen/a: 16 avg 2019, 09:44
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la Bordeaux46 » 20 avg 2019, 21:49

NEZALAGANJE je napisao/la:
Tracy3McGrady je napisao/la:
BosniaBoston je napisao/la:Drzati ove statistike protiv jordana je isto sto i kritikovati lebrona sto je prve 2 godine propustio PO
Ali činjenica je da nije zlato sve sto sija. Itekako mu se ovo treba uzeti u obzir. Šta i koliko je mogao dok mu se nije pridružio Pippen. Da li bi James na njegovom mjestu isto uzeo 6 prstenova itd.. Ali nebitno, ja oduvjek mislim da je GOAT, ali sigurno ne u tolikoj prednosti u odnosu na Jamesa.
Hmmm da li bi James???James je izgubio 2 finala sa jos 2 All stara pored sebe.
za GS mu se ne može zamjeriti, protiv Dallasa užasno. meni lično James nije uopće još u konverzaciji za goat-a. top 5, vrlo moguće kad završi karijeru da će bit drugi najbolji svih vremena, preko Jordana teško.
koliko volim te zna samo ludo srce moje, proći će godine, ja neću izdati bordo boje!

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25268
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la NEZALAGANJE » 20 avg 2019, 22:16

Bordeaux46 je napisao/la: za GS mu se ne može zamjeriti, protiv Dallasa užasno. meni lično James nije uopće još u konverzaciji za goat-a. top 5, vrlo moguće kad završi karijeru da će bit drugi najbolji svih vremena, preko Jordana teško.
Izgubio je protiv SA 2014 sa jos 2 AS igraca pored sebe,a ovano je samo Parker bio AS te godine.I to najvecom razlikom u historiji NBA finala.

Avatar
Slatinash_7
Postovi: 3099
Pridružen/a: 20 jun 2009, 17:56
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la Slatinash_7 » 20 avg 2019, 22:38

Ma James nikad nije bio dobar protiv tih ekipa koje imaju sirinu pa ga napadaju sa svih strana,eksploatisu mane role playera a uz to i pomazu odakle stignu i to ga je zadesilo protiv SAS tada i protiv Dallasa naravno gdje ga je Kidd jedno vrijeme cuvao u postu i cuvena tetovaze Terrya,toliko samopouzdanja u zivotu nisam vidio.. I to mu je stvarno mrlja kosarkaski gdje ga ne sapra ni zemze voda,plus ono sto mene jako nervira kod igraca takvog kalibra je tolika kukn.java i zelja da se bude najveci a realno ne moze i onda kad se to spoji sve,dobijes lika koji je tu negdje a nema ga ustvari nigdje
Slatina Bog i batina

Fukare Slatina i Modra blatina

Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la Kanye » 20 avg 2019, 23:05

NEZALAGANJE je napisao/la:
Bordeaux46 je napisao/la: za GS mu se ne može zamjeriti, protiv Dallasa užasno. meni lično James nije uopće još u konverzaciji za goat-a. top 5, vrlo moguće kad završi karijeru da će bit drugi najbolji svih vremena, preko Jordana teško.
Izgubio je protiv SA 2014 sa jos 2 AS igraca pored sebe,a ovano je samo Parker bio AS te godine.I to najvecom razlikom u historiji NBA finala.
Oni Spursi bi dobili sva 3 finala protiv Bullsa iz prvog 3peata. Drugi s Rodmanom i Kukočom bi već uzeli 1 ili 2. LeBron je s tim Spursima imao 1 1.
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

GeriOldman
Postovi: 1958
Pridružen/a: 02 feb 2019, 18:28
Lokacija: U ofisu.
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la GeriOldman » 20 avg 2019, 23:18

Hahahaha
1921

Bordeaux46
Postovi: 241
Pridružen/a: 16 avg 2019, 09:44
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la Bordeaux46 » 21 avg 2019, 02:00

Kanye je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la:
Bordeaux46 je napisao/la: za GS mu se ne može zamjeriti, protiv Dallasa užasno. meni lično James nije uopće još u konverzaciji za goat-a. top 5, vrlo moguće kad završi karijeru da će bit drugi najbolji svih vremena, preko Jordana teško.
Izgubio je protiv SA 2014 sa jos 2 AS igraca pored sebe,a ovano je samo Parker bio AS te godine.I to najvecom razlikom u historiji NBA finala.
Oni Spursi bi dobili sva 3 finala protiv Bullsa iz prvog 3peata. Drugi s Rodmanom i Kukočom bi već uzeli 1 ili 2. LeBron je s tim Spursima imao 1 1.
@nezalaganje Da, vidiš zaboravio sam to finale. Mogao je i to dobiti, ali i dalje ti Spursi su debelo bolji od Dallasa, sa Kawhiom koji je odigrao seriju života, i Parker, Ginobili Duncan su dali svoje i Green koliko se sjećam nenormalno igrao i šutao nerealno dobro.
@kanye ti garantujes da bi to tako bilo? Posto Jordan i Pippen imaju dvije izgubljene play off serije ukupno. S mocnim pistonsima u sedam utakmica i to u sedmoj utakmici Pippen imao migrenu i od Orlanda kad se Jordan vratio u pola sezone nakon sto je dvije godine igrao bejzbol.
koliko volim te zna samo ludo srce moje, proći će godine, ja neću izdati bordo boje!

Avatar
Balon
Postovi: 3047
Pridružen/a: 10 okt 2010, 18:24
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la Balon » 21 avg 2019, 02:44

filip13 je napisao/la:slika
Pippen vazda underrated bio i ostao
lagano top 10 all time SF, po mnogima cak i top 5

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25268
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la NEZALAGANJE » 21 avg 2019, 02:46

Pippen je underrated samo kosarkaskim neznalicama,jer je lik izabran u 50 najboljih igraca ikada.

Avatar
GOAT
Postovi: 4690
Pridružen/a: 14 jul 2018, 03:42
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la GOAT » 21 avg 2019, 07:38

Kanye je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la:
Bordeaux46 je napisao/la: za GS mu se ne može zamjeriti, protiv Dallasa užasno. meni lično James nije uopće još u konverzaciji za goat-a. top 5, vrlo moguće kad završi karijeru da će bit drugi najbolji svih vremena, preko Jordana teško.
Izgubio je protiv SA 2014 sa jos 2 AS igraca pored sebe,a ovano je samo Parker bio AS te godine.I to najvecom razlikom u historiji NBA finala.
Oni Spursi bi dobili sva 3 finala protiv Bullsa iz prvog 3peata. Drugi s Rodmanom i Kukočom bi već uzeli 1 ili 2. LeBron je s tim Spursima imao 1 1.
Od A do Z :bow:
Niko nece da kaze da su Spursi bili favoriti u oba finala protiv Lebrona.Dobili bi i ono drugo lagano da Pop nije tjero neki svoj inat (hvala mu sto jest).
23

Odgovori

Natrag na “NBA”

Online

Trenutno korisnika/ca: Maestro^^ i 33 gosta.