KK Bosna

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la Kevin » 09 nov 2010, 21:21

nerminh74 je napisao/la:
Kevin je napisao/la:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

proradi li onaj semafor? :lol: :lol: :lol:
zar stvarno mislis da smo mi toliko naivni i glupi i da mislimo da je ovo ustvari kreativno pitanje o domacinstvu a ne cisto izrugivanje i provociranje, a onda imas toliko obraza da nekome propovjedas o postenju i da se ljutis kada brisem tvoj spam

samo nastavi ovako i ja cu sve tvoje postove koji nemaju veze sa topicom samo brisati
znaci neam pravo pitat jel proradi osemafor koji nije radio, a naravno da je ovo malo podjebavanje..isto ko što ste vi nas podjebavali kad nismo izborili NLB ligu, tada nisi brisao postove...

ovo je mala zezancija ali normalna..šta fali...
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la nerminh74 » 09 nov 2010, 21:31

Kevin je napisao/la:
nerminh74 je napisao/la: quote="Kevin"]

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

proradi li onaj semafor? :lol: :lol: :lol:/quote]

zar stvarno mislis da smo mi toliko naivni i glupi i da mislimo da je ovo ustvari kreativno pitanje o domacinstvu a ne cisto izrugivanje i provociranje, a onda imas toliko obraza da nekome propovjedas o postenju i da se ljutis kada brisem tvoj spam

samo nastavi ovako i ja cu sve tvoje postove koji nemaju veze sa topicom samo brisati
znaci neam pravo pitat jel proradi osemafor koji nije radio, a naravno da je ovo malo podjebavanje..isto ko što ste vi nas podjebavali kad nismo izborili NLB ligu, tada nisi brisao postove...

ovo je mala zezancija ali normalna..šta fali...
niko vas nije toliko zezao, koliko vi non stop ovdje visite sa tim "malim" zezancijama
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la neno#4 » 09 nov 2010, 21:50

@ neno joj dijete jesi se navio veceras sta ti je iskuliraj malo :D nemoj da ciko mora opet da te uci kako se ponasa :D
neznaju ljudi ovdje da je neno lopov
Za klevetu cu da te tuzim ;) ;) ;)
Pripazi malo decko...
I da dodjes mi kafu za ono maltretiranje od neku noc :D :D
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

Genije
Postovi: 129
Pridružen/a: 02 avg 2010, 23:54
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la Genije » 09 nov 2010, 21:51

neno#4 je napisao/la:
Genije je napisao/la:
neno#4 je napisao/la:
Godisnja karta se moze kupiti u klubu svaki dan po cijeni od 50 KM..Prati malo...

Sto onda pricas da su ostali placenici, a kao Bosna nije....
Nemoj molim te da sirimo pricu na Covica, Radovanovicu i FMP..Da nije bilo tog Covica FMP ne bi nikada postojao...
Bosna NIKADA nije bila u goroj situaciji nego sto je sad...

Samim tim, sto tebe zaboli sta ostali "strucnjaci" misle o NLB govori sve....Jer ako ne postujes tudje misljenje kako ocekujes da neko postuje tvoje...Ja licno postujem svacije misljenje....Ali uvijek sam za dobronamjernu diskusiju....

Za ove kvalifikacije i ti sto kazes "ulizica sa nepoznatim ciljem", ne znam zasto tebi smeta ako ja sa ovdje par ljudi iz Sirokog imam sasvim normalnu diskusiju...Hocu li da vodim diskusiju kako je ti vodis, da pogrdno nazivam sve sto nije moje...Ja nisam takav, niti cu ikada da budem....A tebi to ocigledno prolazi, a da sam ja ili bilo ko drugi nesto slicno napisao, dobio bi ban iste sekunde....Kako, zasto to nije moj problem....
sem dva spomenuta,koga sam ja to pogrdno nazvao??????????navedi klub i lijepo obrazloži pošto si jako bezobrazan.

Ponosit se lijepom diskusijom sa onim(mada je to jedno lice ili u vrh glave dvoje sa više nikova) odozdo je samo po tebi za pohavalu.
Nemoj da pricas nesto o cemu veze nemas..Cuj jedno lice, ili uvrh glave dva...Vrlo konstruktivne odovore dajes...
Osim dva pomenuta kluba....Vrlo dobro...
Ono s kime ja pricam i pisem i sve sto je u domenu kosarke, imam pravo...Ako nekada nesto pogresno napisem i van teme, slobodno nek dobijem ban...

P.S. I da samo da se zahvalim Slobodnoj Bosni sto je na osnovu mojih postova izasao tekst o stanju u Bosni 8-) 8-) 8-)
ja kruške,ti jabuke.......ja o "moralu" ti o pravu........haj Allahimanet.

P.S.Obraćaš mi se sa veze nemaš u vezi broja onih,a upravo za to imam dokaze(neću ti ih iznositi jer nisi vrijedan toga ali ću izletiti u neko doba) ali i ja ću u tonu tvoje mladalačke diskusije tebi reći "pokupi se" i sa njima odozdo diskutuj kako hoćeš ali tako samnom nećeš.

drug

Re: KK Bosna

Post Postao/la drug » 09 nov 2010, 21:53

Bez ikakve uvrede. Iako vas dvojica (neno i nermin + fera najviše pišete ovdje (moze se u vašim postovima naći zanimljivih stvari za klub koji svi volimo), napisat cu još samo 2 slova da vas podsjetim.

PP

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la neno#4 » 09 nov 2010, 21:58

sem dva spomenuta,koga sam ja to pogrdno nazvao??????????navedi klub i lijepo obrazloži pošto si jako bezobrazan.

Ponosit se lijepom diskusijom sa onim(mada je to jedno lice ili u vrh glave dvoje sa više nikova) odozdo je samo po tebi za pohavalu.

Nemoj da pricas nesto o cemu veze nemas..Cuj jedno lice, ili uvrh glave dva...Vrlo konstruktivne odovore dajes...
Osim dva pomenuta kluba....Vrlo dobro...
Ono s kime ja pricam i pisem i sve sto je u domenu kosarke, imam pravo...Ako nekada nesto pogresno napisem i van teme, slobodno nek dobijem ban...
ja kruške,ti jabuke.......ja o "moralu" ti o pravu........haj Allahimanet.

P.S.Obraćaš mi se sa veze nemaš u vezi broja onih,a upravo za to imam dokaze(neću ti ih iznositi jer nisi vrijedan toga ali ću izletiti u neko doba) ali i ja ću u tonu tvoje mladalačke diskusije tebi reći "pokupi se" i sa njima odozdo diskutuj kako hoćeš ali tako samnom nećeš.
Pogledaj samo boldovani dio i sve ce da ti bude jasno....Ko je kome rekao da je bezobrazan...
Upravo za to nemas dokaze jer Fidelis, Barney, kksiroki su totalno razliciti ljudi....Ostale ne znam i to je to....
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la nerminh74 » 09 nov 2010, 22:05

drug je napisao/la:Bez ikakve uvrede. Iako vas dvojica (neno i nermin + fera najviše pišete ovdje (moze se u vašim postovima naći zanimljivih stvari za klub koji svi volimo), napisat cu još samo 2 slova da vas podsjetim.

PP

imas pravo, ova diskusija ovdje zavrsava, neno ako mi imas sta reci slobodno posalji pp, druge vise necemo zamarati
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Biko
Postovi: 95
Pridružen/a: 30 nov 2008, 18:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la Biko » 09 nov 2010, 22:12

Mislim da nema potrebe, za svadjom ili nekim zescim prepirkama. I neno i nermin imaju istu osobinu, a to je da vole Bosnu, s tim da svako ima svoj nacin razmisljanja. Dosta stvari je ovdje pogresno protumaceno i okarakterisano kao napadanje ili nesto slicno. Losa situacija u nasem klubu izgleda da se prenijela na forum, sto je kulminiralo svadjama. Ja u ovome pronalazim i nesto pozitivno, a to je da se vidi da vam je stalo do Bosne, s tim da normalno svako to izrazava drugacije. Ja shvatam nenu, i svjestan sam da je ovo jedna od najgorih ako ne i najgora situacija u kojoj se Bosna nasla, ali opet se nadam da cemo ugledati svjetlo na kraju tunela, kad tad. Najbolje da neno i nermin ovu bespotrebnu svadju ostave iza sebe, i da nastave sa svojim pisanjem o Bosni kako su do sada uspjesno radili.

Avatar
TaRgEt_
Interni moderator
Postovi: 5327
Pridružen/a: 05 maj 2008, 10:40
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la TaRgEt_ » 09 nov 2010, 22:55

neno#4 je napisao/la:
TaRgEt_ je napisao/la:
neno#4 je napisao/la:Meni nije bila namjera da nekome nesto dokazujem, ali Nermin je ocigledno pogubljen u par prethodnih dana, i napisao je jedan totalno neregularan post..Ja nisam vidio nista lose sto sam napisao da je to pojedinacno misljenje, sto i jeste..Nek se vrati malo unazad pa nek vidi sta su mu drugi rekli...Kraj price, sto se mene tice, ja sam se izvinio, ali drugi put nece on mene bez razloga napadati i prosipati silu, ako je moderator...Mislim da sam krajnje korektan bio prema svim ljudima ovdje, i to je to...

Juniori Bosne ce da igraju ove godine pod juniorima Realwaya, osipa se juniorski kadar, cini mi se da je vec 4 - 5 juniora otislo....Ovi trenutno ljudi koji su u klubu, nemaju platu, nemaju nista....Grijanje ne radi, maltene je haos...
Vecinom sto se desava klub vuce naprijed Almir Spaho, covjek koji nas je vratio u Skenderiju....
Uprava ne reaguje na pozive direktora Bukve, ne zele da kupe ni odredjeni kontingent godisnjih karata i tako makar malo pomognu da se trenerima isplati dio zaostalih placa...

Protiv Varde u Visegradu Zurap ce da nam sudi..Inace Zurap koji sudi protiv repke nase u prijateljskoj, a kamoli sta drugo :D :D :D :D

JA bih te zamolio da protiv mog kolege i prijatelja ne govoris tako , hvala ti :)
Vidimo se u Tuzli 27.11 aBd....
Imam plan da dodjem pa cemo sad da vidimo :P :P

JEdva cekam da sjednemo znas da si dobro dosao kod mene uvijek :)
R.I.P Amna Fazlić

KK Sloboda Tuzla
Šampioni BiH : 1994 1996 1997 2000 2001
Finalisti prvenstva : 1995 , 1998 , 1999, 2002
Pobjednici kupa BiH : 1994, 1995,1996,1997, 1999 , 2001
Pobjednici Super Kupa BiH : 1994,1995, 1996,1997, 1998, 1999, 2001

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la neno#4 » 09 nov 2010, 23:36

Drago mi je da smo Nermin i ja rijesili neke nesuglasice....
Bilo je svega od sinoc, ali sve je rijeseno na pravi nacin....
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la fera » 10 nov 2010, 00:16

Biko je napisao/la:Mislim da nema potrebe, za svadjom ili nekim zescim prepirkama. I neno i nermin imaju istu osobinu, a to je da vole Bosnu, s tim da svako ima svoj nacin razmisljanja. Dosta stvari je ovdje pogresno protumaceno i okarakterisano kao napadanje ili nesto slicno. Losa situacija u nasem klubu izgleda da se prenijela na forum, sto je kulminiralo svadjama. Ja u ovome pronalazim i nesto pozitivno, a to je da se vidi da vam je stalo do Bosne, s tim da normalno svako to izrazava drugacije. Ja shvatam nenu, i svjestan sam da je ovo jedna od najgorih ako ne i najgora situacija u kojoj se Bosna nasla, ali opet se nadam da cemo ugledati svjetlo na kraju tunela, kad tad. Najbolje da neno i nermin ovu bespotrebnu svadju ostave iza sebe, i da nastave sa svojim pisanjem o Bosni kako su do sada uspjesno radili.
ma i ja gledam i kontam sto se bezze posvađaše a dobri likovi i jedan i drugi. al najsmjesnije od svega je to sto svi sa strane pisu nemojte se svađati neno nermine i onda dodaju i mene tu a ja svu tu svađu sa strane posmatrao :D
@ neno nemoj tako moras se navici na maltretiranje a ne za to kafu traziti :D
You are someone else I am still right here

Avatar
TaRgEt_
Interni moderator
Postovi: 5327
Pridružen/a: 05 maj 2008, 10:40
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la TaRgEt_ » 10 nov 2010, 00:21

fera je napisao/la:
Biko je napisao/la:Mislim da nema potrebe, za svadjom ili nekim zescim prepirkama. I neno i nermin imaju istu osobinu, a to je da vole Bosnu, s tim da svako ima svoj nacin razmisljanja. Dosta stvari je ovdje pogresno protumaceno i okarakterisano kao napadanje ili nesto slicno. Losa situacija u nasem klubu izgleda da se prenijela na forum, sto je kulminiralo svadjama. Ja u ovome pronalazim i nesto pozitivno, a to je da se vidi da vam je stalo do Bosne, s tim da normalno svako to izrazava drugacije. Ja shvatam nenu, i svjestan sam da je ovo jedna od najgorih ako ne i najgora situacija u kojoj se Bosna nasla, ali opet se nadam da cemo ugledati svjetlo na kraju tunela, kad tad. Najbolje da neno i nermin ovu bespotrebnu svadju ostave iza sebe, i da nastave sa svojim pisanjem o Bosni kako su do sada uspjesno radili.
ma i ja gledam i kontam sto se bezze posvađaše a dobri likovi i jedan i drugi. al najsmjesnije od svega je to sto svi sa strane pisu nemojte se svađati neno nermine i onda dodaju i mene tu a ja svu tu svađu sa strane posmatrao :D
@ neno nemoj tako moras se navici na maltretiranje a ne za to kafu traziti :D

Nego fera dolazis li ti u Tuzlu da ja ti i Kuna sjednemo i svi ostali malo na kaficu :D
R.I.P Amna Fazlić

KK Sloboda Tuzla
Šampioni BiH : 1994 1996 1997 2000 2001
Finalisti prvenstva : 1995 , 1998 , 1999, 2002
Pobjednici kupa BiH : 1994, 1995,1996,1997, 1999 , 2001
Pobjednici Super Kupa BiH : 1994,1995, 1996,1997, 1998, 1999, 2001

Genije
Postovi: 129
Pridružen/a: 02 avg 2010, 23:54
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la Genije » 10 nov 2010, 00:21

neno#4 je napisao/la:
sem dva spomenuta,koga sam ja to pogrdno nazvao??????????navedi klub i lijepo obrazloži pošto si jako bezobrazan.

Ponosit se lijepom diskusijom sa onim(mada je to jedno lice ili u vrh glave dvoje sa više nikova) odozdo je samo po tebi za pohavalu.

Nemoj da pricas nesto o cemu veze nemas..Cuj jedno lice, ili uvrh glave dva...Vrlo konstruktivne odovore dajes...
Osim dva pomenuta kluba....Vrlo dobro...
Ono s kime ja pricam i pisem i sve sto je u domenu kosarke, imam pravo...Ako nekada nesto pogresno napisem i van teme, slobodno nek dobijem ban...
ja kruške,ti jabuke.......ja o "moralu" ti o pravu........haj Allahimanet.

P.S.Obraćaš mi se sa veze nemaš u vezi broja onih,a upravo za to imam dokaze(neću ti ih iznositi jer nisi vrijedan toga ali ću izletiti u neko doba) ali i ja ću u tonu tvoje mladalačke diskusije tebi reći "pokupi se" i sa njima odozdo diskutuj kako hoćeš ali tako samnom nećeš.
Pogledaj samo boldovani dio i sve ce da ti bude jasno....Ko je kome rekao da je bezobrazan...
Upravo za to nemas dokaze jer Fidelis, Barney, kksiroki su totalno razliciti ljudi....Ostale ne znam i to je to....
Ovo je malo dječije,al haj.
Ja sam tebi rekao da si bezobrazan nakon što si mi rekao da veze nemam i slično.

Što se tiče pomenutih tebi možda jesu različite jer gledaš površno,ali i u bukvalnom smislu eto ima ih 3 sa 33 nika.

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la neno#4 » 10 nov 2010, 00:28

Genije je napisao/la:
neno#4 je napisao/la:
sem dva spomenuta,koga sam ja to pogrdno nazvao??????????navedi klub i lijepo obrazloži pošto si jako bezobrazan.

Ponosit se lijepom diskusijom sa onim(mada je to jedno lice ili u vrh glave dvoje sa više nikova) odozdo je samo po tebi za pohavalu.

Nemoj da pricas nesto o cemu veze nemas..Cuj jedno lice, ili uvrh glave dva...Vrlo konstruktivne odovore dajes...
Osim dva pomenuta kluba....Vrlo dobro...
Ono s kime ja pricam i pisem i sve sto je u domenu kosarke, imam pravo...Ako nekada nesto pogresno napisem i van teme, slobodno nek dobijem ban...
ja kruške,ti jabuke.......ja o "moralu" ti o pravu........haj Allahimanet.

P.S.Obraćaš mi se sa veze nemaš u vezi broja onih,a upravo za to imam dokaze(neću ti ih iznositi jer nisi vrijedan toga ali ću izletiti u neko doba) ali i ja ću u tonu tvoje mladalačke diskusije tebi reći "pokupi se" i sa njima odozdo diskutuj kako hoćeš ali tako samnom nećeš.
Pogledaj samo boldovani dio i sve ce da ti bude jasno....Ko je kome rekao da je bezobrazan...
Upravo za to nemas dokaze jer Fidelis, Barney, kksiroki su totalno razliciti ljudi....Ostale ne znam i to je to....
Ovo je malo dječije,al haj.
Ja sam tebi rekao da si bezobrazan nakon što si mi rekao da veze nemam i slično.

Što se tiče pomenutih tebi možda jesu različite jer gledaš površno,ali i u bukvalnom smislu eto ima ih 3 sa 33 nika.
Nije tacno...Procitaj sve ponovo....I vidjet ces da si ti bio taj koji je rekao da sam ja bezbrazan....Pa tek onda sam ja tebi odgovorio...
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

Avatar
Alhemicar
Postovi: 160
Pridružen/a: 13 apr 2008, 21:36
Lokacija: Sarajevo Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la Alhemicar » 10 nov 2010, 00:33

Ovaj forum propo ko kauc. :) :) :)
-the LORD of the RINGS-

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la neno#4 » 10 nov 2010, 00:38

fera je napisao/la:
Biko je napisao/la:Mislim da nema potrebe, za svadjom ili nekim zescim prepirkama. I neno i nermin imaju istu osobinu, a to je da vole Bosnu, s tim da svako ima svoj nacin razmisljanja. Dosta stvari je ovdje pogresno protumaceno i okarakterisano kao napadanje ili nesto slicno. Losa situacija u nasem klubu izgleda da se prenijela na forum, sto je kulminiralo svadjama. Ja u ovome pronalazim i nesto pozitivno, a to je da se vidi da vam je stalo do Bosne, s tim da normalno svako to izrazava drugacije. Ja shvatam nenu, i svjestan sam da je ovo jedna od najgorih ako ne i najgora situacija u kojoj se Bosna nasla, ali opet se nadam da cemo ugledati svjetlo na kraju tunela, kad tad. Najbolje da neno i nermin ovu bespotrebnu svadju ostave iza sebe, i da nastave sa svojim pisanjem o Bosni kako su do sada uspjesno radili.
ma i ja gledam i kontam sto se bezze posvađaše a dobri likovi i jedan i drugi. al najsmjesnije od svega je to sto svi sa strane pisu nemojte se svađati neno nermine i onda dodaju i mene tu a ja svu tu svađu sa strane posmatrao :D
@ neno nemoj tako moras se navici na maltretiranje a ne za to kafu traziti :D
Fera, decko pripazi se...Sta znas sta moze da ti se desi :P :P :P :P
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la fera » 10 nov 2010, 00:55

TaRgEt_ je napisao/la:
fera je napisao/la:
Biko je napisao/la:Mislim da nema potrebe, za svadjom ili nekim zescim prepirkama. I neno i nermin imaju istu osobinu, a to je da vole Bosnu, s tim da svako ima svoj nacin razmisljanja. Dosta stvari je ovdje pogresno protumaceno i okarakterisano kao napadanje ili nesto slicno. Losa situacija u nasem klubu izgleda da se prenijela na forum, sto je kulminiralo svadjama. Ja u ovome pronalazim i nesto pozitivno, a to je da se vidi da vam je stalo do Bosne, s tim da normalno svako to izrazava drugacije. Ja shvatam nenu, i svjestan sam da je ovo jedna od najgorih ako ne i najgora situacija u kojoj se Bosna nasla, ali opet se nadam da cemo ugledati svjetlo na kraju tunela, kad tad. Najbolje da neno i nermin ovu bespotrebnu svadju ostave iza sebe, i da nastave sa svojim pisanjem o Bosni kako su do sada uspjesno radili.
ma i ja gledam i kontam sto se bezze posvađaše a dobri likovi i jedan i drugi. al najsmjesnije od svega je to sto svi sa strane pisu nemojte se svađati neno nermine i onda dodaju i mene tu a ja svu tu svađu sa strane posmatrao :D
@ neno nemoj tako moras se navici na maltretiranje a ne za to kafu traziti :D

Nego fera dolazis li ti u Tuzlu da ja ti i Kuna sjednemo i svi ostali malo na kaficu :D
ma dosao bi ja rado... i sa kunom se nisam cuo dugo moram ga nafatati negdje da se dogovorimo i onda jos i nenu da mi preveze do tamo i eto :D
You are someone else I am still right here

Avatar
TaRgEt_
Interni moderator
Postovi: 5327
Pridružen/a: 05 maj 2008, 10:40
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la TaRgEt_ » 10 nov 2010, 00:59

Nego fera dolazis li ti u Tuzlu da ja ti i Kuna sjednemo i svi ostali malo na kaficu :D[/quote]
ma dosao bi ja rado... i sa kunom se nisam cuo dugo moram ga nafatati negdje da se dogovorimo i onda jos i nenu da mi preveze do tamo i eto :D[/quote]


Pa et dogovori se s nenom da dodjes na tekmu XD
Zadnja izmjena: TaRgEt_, dana/u 10 nov 2010, 01:21, ukupno mijenjano 1 put.
R.I.P Amna Fazlić

KK Sloboda Tuzla
Šampioni BiH : 1994 1996 1997 2000 2001
Finalisti prvenstva : 1995 , 1998 , 1999, 2002
Pobjednici kupa BiH : 1994, 1995,1996,1997, 1999 , 2001
Pobjednici Super Kupa BiH : 1994,1995, 1996,1997, 1998, 1999, 2001

Avatar
kengur
Postovi: 2108
Pridružen/a: 30 nov 2008, 21:35
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la kengur » 10 nov 2010, 01:15

Izvinjavam se zbog onolikog detaljisanja oko politike, ali to je nas glavni problem. Bojim se da nam situaciju nece popraviti ni par sponzora ni novih igraca.

Takodje to je glavni uzrok sto nam se provjereni ljudi ne vratacaju u kosarku i fudbal. Ukratko - mora se temeljno ocistiti baza.

Nermine svaka cast ti si jedan od rijetkih koji pokusava zaustaviti perfidne provokacije navijaca drugih klubova. Stalno se zale da su ugrozeni a nije im dosta da su ravnopravni.

Sto se Nene tice postovi su mogu u rang onih koje je imao 'samo_naprijed'. Iz njihovih analiza se ima sta nauciti.

Svima su malo popustili zivci zbog trenutne situacije, ali nicija nije do zore.

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la Kevin » 10 nov 2010, 08:57

nerminh74 je napisao/la:
Kevin je napisao/la:
nerminh74 je napisao/la: quote="Kevin"]

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

proradi li onaj semafor? :lol: :lol: :lol:/quote]

zar stvarno mislis da smo mi toliko naivni i glupi i da mislimo da je ovo ustvari kreativno pitanje o domacinstvu a ne cisto izrugivanje i provociranje, a onda imas toliko obraza da nekome propovjedas o postenju i da se ljutis kada brisem tvoj spam

samo nastavi ovako i ja cu sve tvoje postove koji nemaju veze sa topicom samo brisati
znaci neam pravo pitat jel proradi osemafor koji nije radio, a naravno da je ovo malo podjebavanje..isto ko što ste vi nas podjebavali kad nismo izborili NLB ligu, tada nisi brisao postove...

ovo je mala zezancija ali normalna..šta fali...
niko vas nije toliko zezao, koliko vi non stop ovdje visite sa tim "malim" zezancijama
vi ste nas zajebavali i omalovažavali i dok smo igrali NLB ligu, a kamoli kad smo onda ostali na samo bh ligi..i bilo je mnogo mnogo vise toga.. :)

al dobro...
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.