Arsenal - Chat - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Artetitis

Koje mjesto će Arsenal zauzeti na kraju sezone?

1.
13
22%
Prvo
10
17%
First
36
61%
 
Ukupno glasova: 59

Avatar
Brokula
Postovi: 30860
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la Brokula » 18 avg 2019, 21:43

Čuj lično on doveo igrače. Čisto sumnjam da se išta pitao i u vezi jednog igrača.

Veza bi nam trebala biti dobra kad Torreira bude spreman fizički i uz Willocka i Cebalosa to će biti dobro. Odbrana je loša, nema se tu šta pričati, uz povratak samo tri buduća standardna prvotimca mogla bi se malo i popraviti
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
topnik1
Postovi: 15120
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la topnik1 » 18 avg 2019, 22:54

Brokula je napisao/la:Čuj lično on doveo igrače. Čisto sumnjam da se išta pitao i u vezi jednog igrača.

Veza bi nam trebala biti dobra kad Torreira bude spreman fizički i uz Willocka i Cebalosa to će biti dobro. Odbrana je loša, nema se tu šta pričati, uz povratak samo tri buduća standardna prvotimca mogla bi se malo i popraviti
Vecinu sezone ce nam igrati slagirani Xakha i mali guenduzi(njega gotivim samo da se zna :mrgreen:) ali za moj ukus previse igra jbt lik hladno nalupao 50tekmi za arsenal, ja mislim da ni u ovoj godini mi necwmo imati definisan stil igre i sistem igranja odbrane pa ybt bolje se brane ekipe iz Chempionshipa od nas a nisu kvalitetnije pozadi nit imaju ista kvalitetnije u ekipi, pa bolje smo se branili pod Wengerom
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la Justin » 19 avg 2019, 00:03

Brokula je napisao/la:Čuj lično on doveo igrače. Čisto sumnjam da se išta pitao i u vezi jednog igrača.

Veza bi nam trebala biti dobra kad Torreira bude spreman fizički i uz Willocka i Cebalosa to će biti dobro. Odbrana je loša, nema se tu šta pričati, uz povratak samo tri buduća standardna prvotimca mogla bi se malo i popraviti
Imam osjecaj da ce Drakula iducu ostaviti Ceballosa na klupi, a da ce Xhaka da starta zajedno sa Cupavim.
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Avatar
ItsRamiz
Postovi: 1825
Pridružen/a: 05 apr 2019, 21:37
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la ItsRamiz » 19 avg 2019, 00:06

Ma gubimo iducu zbog odbrane kako god da okrenes
Kad nam presing urade ima da nas nema
Prolaznoscu svojom Tebe svjedocim
stvorio Si mene prvo nemocnim
pa mi snagu dao, sad je uzimas
Ti si tvorac, Ti sve tajne znas

Avatar
Brokula
Postovi: 30860
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la Brokula » 19 avg 2019, 01:35

Jbt pa Liverpool imao 99% osvojenih bodova kući zadnje sezone, i vi nešto krivite nekog u Arsenalu što nemamo velike šanse? Prvaci Evrope, i ekipa koja nije osvojila titulu sa 97 osvojenih bodova, i mi već kritikujemo ekipu u remontu što nemaju velike izglede na Enfildu.
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
anell
Postovi: 21081
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la anell » 20 avg 2019, 21:53

Harika je napisao/la:.
Anketa za Pool.
Pld W D L
38 26 12 0

Avatar
Harika
Postovi: 5022
Pridružen/a: 15 mar 2013, 22:40
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la Harika » 20 avg 2019, 23:49

eto brate
Arsenal FC, FK Željezničar, Damir Džumhur, Nikola "Niko" Kovač, Roger Federer

Avatar
anell
Postovi: 21081
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la anell » 20 avg 2019, 23:54

A ne znam što si stavljo ovo 2:2 :|
Pld W D L
38 26 12 0

Avatar
Harika
Postovi: 5022
Pridružen/a: 15 mar 2013, 22:40
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la Harika » 20 avg 2019, 23:55

čisto da nas ne prozivaju na drugim temama
Arsenal FC, FK Željezničar, Damir Džumhur, Nikola "Niko" Kovač, Roger Federer

Avatar
anell
Postovi: 21081
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la anell » 20 avg 2019, 23:57

I zbog presinga.
Pld W D L
38 26 12 0

Avatar
Harika
Postovi: 5022
Pridružen/a: 15 mar 2013, 22:40
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la Harika » 20 avg 2019, 23:57

anell je napisao/la:I zbog presinga.
eh i to
Arsenal FC, FK Željezničar, Damir Džumhur, Nikola "Niko" Kovač, Roger Federer

Avatar
Arnelv52
Postovi: 1531
Pridružen/a: 05 apr 2016, 14:46
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la Arnelv52 » 21 avg 2019, 21:24

Protiv Liverpoola ako hoćeš igrat samo im daj loptu. Oni se pogube kad treba napadat. Samo kažem... ne očekujem ništa.

Avatar
topnik1
Postovi: 15120
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la topnik1 » 21 avg 2019, 21:31

Arnelv52 je napisao/la:Protiv Liverpoola ako hoćeš igrat samo im daj loptu. Oni se pogube kad treba napadat. Samo kažem... ne očekujem ništa.
Das im loptu ako se znas braniti, a posto mi ne znamo popusit nam ga je kako god :kafa:
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Avatar
Brokula
Postovi: 30860
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la Brokula » 21 avg 2019, 21:32

Nek Pepe jednom osramoti VVD-a i to je već moralna pobjeda :kafa:
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
Harika
Postovi: 5022
Pridružen/a: 15 mar 2013, 22:40
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la Harika » 21 avg 2019, 21:33

Vecina je za 2:4

Potcjenili smo sami sebe nazalost
Arsenal FC, FK Željezničar, Damir Džumhur, Nikola "Niko" Kovač, Roger Federer

Avatar
topnik1
Postovi: 15120
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la topnik1 » 21 avg 2019, 21:38

Brokula je napisao/la:Nek Pepe jednom osramoti VVD-a i to je već moralna pobjeda :kafa:
Nece taj ni igrat :mrgreen:
Ocekujem da cemo krenuti sa tri atopera i da ce biti zrtvovan i Lakazet, sto nece nikako valjati, Aubu ce lako osjeci u napadu niti se moze zagraditi niti odigrati neszto Bog zna.
Ja bi ovako poceo
Leno
Sokratis Luiz Chebers/Monreal
AMN. Seo/Monreal
Toreira Xakha/Guendouzi
Ceballos
Auba Laka/Pepe
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Avatar
Brokula
Postovi: 30860
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la Brokula » 21 avg 2019, 21:40

topnik1 je napisao/la:
Brokula je napisao/la:Nek Pepe jednom osramoti VVD-a i to je već moralna pobjeda :kafa:
Nece taj ni igrat :mrgreen:
Ocekujem da cemo krenuti sa tri atopera i da ce biti zrtvovan i Lakazet, sto nece nikako valjati, Aubu ce lako osjeci u napadu niti se moze zagraditi niti odigrati neszto Bog zna.
Ja bi ovako poceo
Leno
Sokratis Luiz Chebers/Monreal
AMN. Seo/Monreal
Toreira Xakha/Guendouzi
Ceballos
Auba Laka/Pepe

Igrat će Lacca, jedini lik koji ima muda za derbije. Iskreno mislim da će jedina promjena biti Nelson- Pepe i Genduzi-Torreira

Ako Xhaka bude igrao rasturiće nas
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
topnik1
Postovi: 15120
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la topnik1 » 21 avg 2019, 22:03

Brokula je napisao/la:
topnik1 je napisao/la:
Brokula je napisao/la:Nek Pepe jednom osramoti VVD-a i to je već moralna pobjeda :kafa:
Nece taj ni igrat :mrgreen:
Ocekujem da cemo krenuti sa tri atopera i da ce biti zrtvovan i Lakazet, sto nece nikako valjati, Aubu ce lako osjeci u napadu niti se moze zagraditi niti odigrati neszto Bog zna.
Ja bi ovako poceo
Leno
Sokratis Luiz Chebers/Monreal
AMN. Seo/Monreal
Toreira Xakha/Guendouzi
Ceballos
Auba Laka/Pepe

Igrat će Lacca, jedini lik koji ima muda za derbije. Iskreno mislim da će jedina promjena biti Nelson- Pepe i Genduzi-Torreira

Ako Xhaka bude igrao rasturiće nas
Nekako bih se kladio da pocinjemo sa tri stopera, al opet kontam valjda ne mozemo fasovat kao prosli putgdje su jedan dali na katastrofalnu gresku odbrane, dva penala imali, i jos igrao slagirani Liht i Musti ali ajde da vidimo :mrgreen:
Mislim dq bi s Pepeom bilo rizicno jos uvjek ne igra skoro nikako odbranu i nekako mi je previse mekan, mozda ga ubaciti u drugom :D
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Avatar
Arnelv52
Postovi: 1531
Pridružen/a: 05 apr 2016, 14:46
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la Arnelv52 » 22 avg 2019, 12:28

slika
Što bi značilo da bi Robertson i Arnold u fazi (njihovog) napada ostajali pozadi i krila bi im kombinirala sa veznim igračima i napadačem. U fazi njihovog napada Lacazettea spustiti na desetku ili osmicu i dobiti viška veznjaka na sredini terena.

slika

Lacazette bi stajao blizu Wijnalduma i pokrivao mu samo dodavanja u stranu time bi bio u poziciji da eventualno oduzetom loptom brzo uposli Aubameyanga ili Pepea. Oni bi dalje morali odlučiti da li da završe polukontru sami ili sačekaju. Ukoliko bi odlučili da sačekaju Lacazette i Willock bi se morali ispaliti u njihovih 16 metara a budući da su znatno brži od Milnera i Wijnalduma i da Manea i Salaha toliko ne zanima odbrana stvorila bi se u najgorem slučaju situacija 3 na 4 ili 4 na 4.

U fazi odbrane Lacazette bi branio pas u stranu što bi u najvećem broju slučajeva prisililo Wijnalduma da dodaje u sredinu. U tom slučaju bi Sokratis ili Luiz i Willock ili Guenduzzi u zavisnosti kome ide pas i Xhaka pritisli onoga ko prima pas i zatvorili dodavanja na bok ili okretanje prema naprijed što bi igrača prisililo da vrati loptu nazad gdje bi Lacazette imao šansu da uzme loptu i proslijedi je u gorenavedeni kontra napad.

Avatar
Brokula
Postovi: 30860
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la Brokula » 22 avg 2019, 13:17

Hladno si izostavio jedinog igrača koji će 100% startat
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Zaključano

Natrag na “Arsenal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.