FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Samozdravlje
Postovi: 7748
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 22 avg 2019, 15:21

bordopoeta je napisao/la:
Pozdrav i tebi prijatelju! Ma ja sam to davno prebrodio, vjeruj. Možda to nisam trebao ni pominjati bitna je sadašnjosti i skorija prošlost i neobično me raduje što je to tako. Vjerujem da je tome u dobrom dijelu pridonio prošli rat, jer smo mi (iz Sarajeva) mnogo pomagali Mostar (starješinski kadar, ljekari i drugo medicinsko osoblje). Mi smo prema svima otvoreni za najbolje odnose, a ako je sa njihove strane ovo prijateljstvo iskreno, mene a i sve ostale ljubitelje bordo boje to može samo da raduje. :bih:
Pustimo mi omladinu nek grade svoje relacije . Ocito mi stariji to nismo znali . Iskreno puno su pametniji od nas . :bih:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 22 avg 2019, 15:22

kad Heba ode inshallah

https://www.transfermarkt.com/marko-pet ... ler/156722


otkud Keba sa Emirom na intervjuu? :rol: :urnebes:
slika
Cilj akademije, tako i razmišljamo, ne smije biti rezultat omladinskih kategorija. Primarna zadaća je stvaranje igrača i njihovo priključivanje prvom timu.
Očigledan sukob interesa, odmah ga treba otjerat :D
Kako sam ga doveo? On je prije svega sjajan momak, a i kvalitetan fudbaler. Upoznali smo se još dok je on igrao u Hajduku, a ja u Istri. Onda smo se ponovo sreli u Izraelu. Par puta smo izlazili zajedno, ostali smo u kontaktu. Pet godina je bio u Izraelu, ostavio je tamo dobar dojam, a kako smo bili u kontaktu znao sam da mu ističe ugovor. I nekako smo se dogovorili. U ovom poslu su bitna poznanstva, konekcije koje ostvarite vani.
Zadnja izmjena: Denchi, dana/u 22 avg 2019, 15:27, ukupno mijenjano 1 put.
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Sjeverjecudo
Postovi: 606
Pridružen/a: 09 avg 2019, 02:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sjeverjecudo » 22 avg 2019, 15:26

,,Nećemo više nikad dozvoliti da igrači na koje računamo iz kluba odu tek tako. Toga u Sarajevu dok sam ja neće biti " Ljepota kad ovo cujes
Kurs je isti sa puta ne skrecemo, jer rekli smo da nikada odustati necemo !!!!

Istina za Vedrana - Pravda za Horde Zla !!!!!

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 22 avg 2019, 15:27

Denchi je napisao/la:kad Heba ode inshallah

https://www.transfermarkt.com/marko-pet ... ler/156722


otkud Keba sa Emirom na intervjuu?
slika
Pa ko će ti uskoro zapvjevat "Plavo oko plakalo je" Bgt?
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
miky_hz
Postovi: 23107
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 22 avg 2019, 15:33

Kada je Nam preuzeo klub, prvo što je uradio je to da je poslao svoje ljude od povjerenja da vide kakva je situacija u Akademiji i kampu. Na čelu te delegacije bio je Philippe Troussier, legendarni francuski trener. Znate o kome pričam? Četiri dana sam sa njim proveo u kampu. Jedan od glavnih ciljeva kluba, osim izgradnje stadiona, je podizanje Akademije na viši nivo. Imamo kamp, ali moramo napraviti internat za igrače, moramo napraviti zgradu, kuhinju za igrače. Moramo sve to imati na jednom mjestu. To je neki dugoročni cilj o kojem se razmišlja, a kad će se to desiti doista u ovom trenutku ne znam. Bio bih najsretniji da sad imamo to na raspolaganju, a mislim da ako želimo napraviti iskorak, kao što su napravili Dinamo ili Zvezda, jedna od osnovnih stvari za ostvarenje cilja uz vlastiti stadion je i Akademija. Kada kažem Akademija mislim na cjelokupnu infrastrukturu sa svim ovim pratećim sadržajima."

Sve treba pod jedno,stadion uz akademiju i udri :kafa:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 22 avg 2019, 15:34

BordoSarajevo je napisao/la:Al ovi su mi najjači što mole da Hebib ode, i ovi koji će slavit kada isti ode.

Šabanović je daleko, daleko od Hebibovića trenutno, u odbrani su tu negdje ali se u ofanzivnom dijelu ne mogu niti porediti, trenutno. Moje mišljenje. Al ako ode, što će najvjerovatnije i desiti, nažalost, vidjet ćete šta je značio Hebib.
pa ako je tako dobar sa 29 godina, što ne bi otišo?
kad će? sa 38?

Šabanović je bek, centrira 7 svjetlosnih godina bolje od Hebibovića, takođe uspije ne ujebat ofsajd zamku, visočiji je i učinkovitiji u dueliranju i borbeniji...a 10 godina mlađi, smiješ li zamisliti kakav će Šabanović biti sa 29 ako su sad bare-bare njih 2....iako je po meni Halid bolji(bar kao bek)....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 22 avg 2019, 15:36

BordoSarajevo je napisao/la:
Denchi je napisao/la:kad Heba ode inshallah

https://www.transfermarkt.com/marko-pet ... ler/156722


otkud Keba sa Emirom na intervjuu?
slika
Pa ko će ti uskoro zapvjevat "Plavo oko plakalo je" Bgt?
:ljepota: :salut:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 22 avg 2019, 15:38

miky_hz je napisao/la:
Btw. Sta mislite koliko Norvezani traze za Besima.Moze se vec na pola sezone otkupiti a moze cekati i kraj sezone? Jel realno da im platimo to :think:
pošaljemo im 10 Seata i gotovo :salut:
:rol: :njanjanja:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
AngelDiMaria
Postovi: 2109
Pridružen/a: 22 avg 2018, 16:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AngelDiMaria » 22 avg 2019, 15:40

Denchi je napisao/la:
BordoSarajevo je napisao/la:Al ovi su mi najjači što mole da Hebib ode, i ovi koji će slavit kada isti ode.

Šabanović je daleko, daleko od Hebibovića trenutno, u odbrani su tu negdje ali se u ofanzivnom dijelu ne mogu niti porediti, trenutno. Moje mišljenje. Al ako ode, što će najvjerovatnije i desiti, nažalost, vidjet ćete šta je značio Hebib.
pa ako je tako dobar sa 29 godina, što ne bi otišo?
kad će? sa 38?

Šabanović je bek, centrira 7 svjetlosnih godina bolje od Hebibovića, takođe uspije ne ujebat ofsajd zamku, visočiji je i učinkovitiji u dueliranju i borbeniji...a 10 godina mlađi, smiješ li zamisliti kakav će Šabanović biti sa 29 ako su sad bare-bare njih 2....iako je po meni Halid bolji(bar kao bek)....
Hajd ti ljudima opet objasni da hebib nije bek, a husref ga tu trpa,i hajd ti ljudima objasni, da kad dodje oremus da ce igrati krilo a hebib nece, sto opet znaci propuh po toj strani,,, i da, vakat mu je vala da se uhljebi, nit ga hejtam nit ga volim, ali za beka nije nit ce kad biti
"Ćiro je trenirao svjetske igrače, ali je Safet Sušić neponovljiv, jedan i jedini. On je bio umjetnik!"

Samozdravlje
Postovi: 7748
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 22 avg 2019, 15:41

keno83 je napisao/la:Oj poeta posta glupa, a sta mi iz mostara nismo pomagali Sarajevo, civali cijelu liniju dole, nasi borci upadali gore kad je kriza bila.

Od smrti Vedrana prijateljstvo se diglo na najveci moguci nivo i tako treba zauvijek da ostane, a sta je prije bilo, pa svasta ko i svugdje, treba ganjat buducnost, i hradit linepe odnose sa svima, posebno kad su u pitanju nasa dva najljepsa grada i turisticka potencijala..
Halali @keno83 , sve si u pravu . Razumijem ja poetu , cak znam o cemu prica , bilo je to neko drugo vrijeme(gdje se grijesilo). Samo vi (RA i Hz) cuvajte i produbljujte prijateljstvo . Ono je vise od igre . Rezultat nasih utakmica nek bude u drugom planu . Mnogo je vaznije nase , odnosno prijateljstvo te dvije navijacke skupine od Titula . Mnogima ce to prijateljstvo smetati i sada smeta . Vase prijateljstvo je puno , puno vise od 3 boda i Titula. Mostaru i Mostarcima se divim i klanjam . Mozda malo pateticno zvuci , ali cu napisati:
CUVAJTE VASE PRIJATELJSTVO , KAO ZJENICU OKA SVOGA .
Ovo napisa neko ko bas i nije cesto u Mostaru ( u zivotu samo 24 sata). Zivi mi i zdravi bili Mostarci , yebo bodove , prijateljstvo je puno vaznije , mnogima je to prijateljstvo trn u oku . :bih: :bih: :bih:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 22 avg 2019, 15:43

Denchi je napisao/la:
BordoSarajevo je napisao/la:Al ovi su mi najjači što mole da Hebib ode, i ovi koji će slavit kada isti ode.

Šabanović je daleko, daleko od Hebibovića trenutno, u odbrani su tu negdje ali se u ofanzivnom dijelu ne mogu niti porediti, trenutno. Moje mišljenje. Al ako ode, što će najvjerovatnije i desiti, nažalost, vidjet ćete šta je značio Hebib.
pa ako je tako dobar sa 29 godina, što ne bi otišo?
kad će? sa 38?

Šabanović je bek, centrira 7 svjetlosnih godina bolje od Hebibovića, takođe uspije ne ujebat ofsajd zamku, visočiji je i učinkovitiji u dueliranju i borbeniji...a 10 godina mlađi, smiješ li zamisliti kakav će Šabanović biti sa 29 ako su sad bare-bare njih 2....iako je po meni Halid bolji(bar kao bek)....
Tvoje mišljenje, koje poštujem. Volio bi da Šabanović bude Alveš. Za mene još nije puno pokazao, al se nadam da hoće.

Žao će mi biti ako Hebibović ode, ali kad će ako neće sad. Samo sam konstatovao da će se u ofanzivnom dijelu itekako osjetiti kad ne bude tu. A ovo slavlje i moljenje da ode od pojedinih mi je smiješno. Ispade da level Kramara, Simunovića i ostalih krampi.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8136
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stroj1946 » 22 avg 2019, 15:47

Hebiba i jos 100.000 ljami za Serbu :kafa:

I kad se vec prica potegla oko "moguce kupovine" Serbecica. Sjecam se kad je igro za Radnik, jbte nije znao dodati igracu do sebe, bio samo dobar u skok igri i izbit loptu. Sad je dobar i u predaji, taktickom postavljanju, citanju igre, koncentracija, skoku jos bolji i duel igri. Sta znaci godina i po dana pravilnog treninga, strucnih trenera i dobri uslovi, i to u Rosenborgu, jbm ti zemlju :crazy:

Avatar
holyman
Postovi: 8219
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la holyman » 22 avg 2019, 16:06

Zna li neko koji su klubovi zagrijani za vladana?
NEMA NAZAD

Avatar
AngelDiMaria
Postovi: 2109
Pridružen/a: 22 avg 2018, 16:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AngelDiMaria » 22 avg 2019, 16:14

holyman je napisao/la:Zna li neko koji su klubovi zagrijani za vladana?
Paris, Rennes, Marsej, ma cijela italija brate
"Ćiro je trenirao svjetske igrače, ali je Safet Sušić neponovljiv, jedan i jedini. On je bio umjetnik!"

bordopoeta
Postovi: 755
Pridružen/a: 19 mar 2015, 15:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordopoeta » 22 avg 2019, 16:16

AngelDiMaria je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:
AngelDiMaria je napisao/la:
Njega je trebalo poslat na vježbe istezanja da dobije 20ak centimetara. :rol:
Nedavno ga sretoh na ilidji, hajd za visinu, nego sto mi djeluje neuhranjeno... a opt na terenu dere

Pa kako ti je djelovao Suljić, pa ranije Paja.

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 22 avg 2019, 16:27

bordopoeta je napisao/la:
AngelDiMaria je napisao/la:
skoroalen je napisao/la: Nedavno ga sretoh na ilidji, hajd za visinu, nego sto mi djeluje neuhranjeno... a opt na terenu dere

Pa kako ti je djelovao Suljić, pa ranije Paja.
ko rocky naspram nathana :D
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
siroliver69
Postovi: 571
Pridružen/a: 31 mar 2018, 14:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la siroliver69 » 22 avg 2019, 16:33

Dobar Hadžic, na pocetku kaže da smo bolji od Batea bili u 180 min i da smo zasluzili prolaz, a onda poslije da nam ni igranje na Koševu nebi pomoglo i da bi svakako izgubili :facepalm:
Vješto izbjegao pitanje o Rahmanu i potvrdio nesporazum sa Jeleškovicem.
Ipak, korektan intervju i dobro zasad radi svoj posao.

bordopoeta
Postovi: 755
Pridružen/a: 19 mar 2015, 15:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordopoeta » 22 avg 2019, 16:42

Denchi je napisao/la:
bordopoeta je napisao/la:
AngelDiMaria je napisao/la:

Pa kako ti je djelovao Suljić, pa ranije Paja.
ko rocky naspram nathana :D

Ih, kad je Paja igrao za juniore, da si ga samo vidio! Noge isto k'o dvije olovke (one grafitne) :D Rek'o bi da će ga onaj koševski vjetar otpuhati, al' je i tada pokazivao da će biti veliki majstor.

bordobijeli
Postovi: 14251
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 22 avg 2019, 16:44

Meni se ne svidja jedna stvar a to je da je akademija vrh piramide a onda prva ekipa. Meni je prioritet prva ekipa FKS i njeni rezultati. Uopšte ne zelim reci nista loše za akademiju to je odlicna stvar za klub.

Avatar
obiteljskicovjek
Postovi: 1684
Pridružen/a: 06 feb 2015, 18:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la obiteljskicovjek » 22 avg 2019, 17:05

siroliver69 je napisao/la:Dobar Hadžic, na pocetku kaže da smo bolji od Batea bili u 180 min i da smo zasluzili prolaz, a onda poslije da nam ni igranje na Koševu nebi pomoglo i da bi svakako izgubili :facepalm:
Vješto izbjegao pitanje o Rahmanu i potvrdio nesporazum sa Jeleškovicem.
Ipak, korektan intervju i dobro zasad radi svoj posao.
Nevješto paša, nevješto.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Evander i 21 gost.