OKK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

MakabiTuzla
Postovi: 1213
Pridružen/a: 27 dec 2017, 14:58
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MakabiTuzla » 18 avg 2019, 12:19

Starargarda, jesi uplatio porez da mozemo dovesti kojeg jaceg igraca? Ili krades drzavu taksirajuci bez racuna kao inace i kukas na budzet?
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 19 avg 2019, 01:16

MakabiTuzla je napisao/la:Starargarda, jesi uplatio porez da mozemo dovesti kojeg jaceg igraca? Ili krades drzavu taksirajuci bez racuna kao inace i kukas na budzet?
Sve plaćam....frankestajna mi.....a za koji klub vam trebaju igrači...Jel za Slobodu :rol: :urnebes: :rol: :urnebes:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
DamirT
Postovi: 13648
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 21 avg 2019, 23:57

Dosao i centar.Svasta ce biti u ovoj sezoni
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Wandelanoite » 22 avg 2019, 01:56

Ne smijem ni zamisliti sta bi bilo kada bi se plasirali u ABA ligu.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Drape » 22 avg 2019, 02:04

Tri Amerikanca i sva trojica bijelci :hmmmmm:

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4175
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Ghuraba » 22 avg 2019, 03:06

I meni je to prvo palo na pamet. :lol:

Ovo je ogroman ispit za Pandzu. Bojim se samo da ce se sve rasformirati vec nakon 5-6 kola. Od svih pojacanja se ocekuje puno, a mozda apsolutno nista ne ponude i ne opravdaju (nadam se da ipak hoce). Na osnovu hajlajtsa koje sam nasao, ovaj novi Amer bi trebao imati totalno suprotne karakteristike od onog prvog na centarskoj poziciji, sto bi, naravno, bilo odlicno. Ovaj ima dobar sut i igru licem ka kosu, a onaj prvi je operisan od suta i forsira igru ledjima. Mislim da je to to sto se pojacanja tice. Mozda jedino dovedu jos jednu cetvorku, mada cisto sumnjam.

Avatar
GoskGabela
Postovi: 546
Pridružen/a: 24 maj 2015, 16:25
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la GoskGabela » 22 avg 2019, 16:58

Cestitke na najvecem uspjehu od nastanka 2011. godine
Plasman u aba2, nije malo
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8122
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Tracy3McGrady » 22 avg 2019, 17:07

Ghuraba je napisao/la:I meni je to prvo palo na pamet. :lol:

Ovo je ogroman ispit za Pandzu. Bojim se samo da ce se sve rasformirati vec nakon 5-6 kola. Od svih pojacanja se ocekuje puno, a mozda apsolutno nista ne ponude i ne opravdaju (nadam se da ipak hoce). Na osnovu hajlajtsa koje sam nasao, ovaj novi Amer bi trebao imati totalno suprotne karakteristike od onog prvog na centarskoj poziciji, sto bi, naravno, bilo odlicno. Ovaj ima dobar sut i igru licem ka kosu, a onaj prvi je operisan od suta i forsira igru ledjima. Mislim da je to to sto se pojacanja tice. Mozda jedino dovedu jos jednu cetvorku, mada cisto sumnjam.
ima da nam šalješ izvještaj non-stop :thumbup: dobro ovo izgleda
Anfernee "Penny" Hardaway #1

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 22 avg 2019, 23:02

GoskGabela je napisao/la:Cestitke na najvecem uspjehu od nastanka 2011. godine
Plasman u aba2, nije malo
Tako mlad a već aba2 :tokralju: :tokralju:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Madal
Postovi: 3584
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 23 avg 2019, 00:15

Bit ce dobre košarke u Mejdanu ove godine, a i pričam s ljudima svi su pozitivno iznenađeni novim igračima i dolazak u Mejdan najavljuju i oni koji do sad nisu bili uz ovaj klub. Tako da se nadam i brojnijoj publici ove sezone, a onda niko nije nepobjediv.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4175
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Ghuraba » 23 avg 2019, 01:06

Tracy3McGrady je napisao/la:Ima da nam šalješ izvještaj non-stop :thumbup: dobro ovo izgleda
Planiram aBd ici na sve domace utakmice ABA2 lige. Valjda se ne rasformiraju. :mrgreen: Realno, ovo zasad je bas ozbiljan roster, a najvise me zanima kako ce se u tom regionalnom takmicenju pokazati Gegic, Campara, Cerkezovic i Manjgafic. Naravno, najvise od svega bih volio da nekako upadnu u prvu ligu. Mogli bi i Sparsi biti zanimljivi, vidio sam da i Buza i Vrabac treniraju s njima. Dobri bi bilo kad bi Nedim tu i ostao.

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4175
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Ghuraba » 23 avg 2019, 18:07

Sto jos ne zaganjaju Seju Hadzifejzovica, svakako se razisao s Pazarcima na kraju sezone? On bi im bas legao na toj poziciji cetvorke. Igrao je vec u Tuzli i mislim da ne bi imao nista protiv da ponovo dodje. Odigrao je brutalnu sezonu prosle godine u KLS-u, do vrha je trpao i abaligaske ekipe poput Mege i Partizana. Pricao sam s njim kad je bio basket turnir na Telexu, igrao je sa Sarajlijama u ekipi. Momak je legenda i bas bih ga volio vidjeti u Slobodi, pogotovo sto im fali jos samo jedna dobra cetvorka.

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Heller » 25 avg 2019, 19:59

Ghuraba je napisao/la:Sto jos ne zaganjaju Seju Hadzifejzovica, svakako se razisao s Pazarcima na kraju sezone? On bi im bas legao na toj poziciji cetvorke. Igrao je vec u Tuzli i mislim da ne bi imao nista protiv da ponovo dodje. Odigrao je brutalnu sezonu prosle godine u KLS-u, do vrha je trpao i abaligaske ekipe poput Mege i Partizana. Pricao sam s njim kad je bio basket turnir na Telexu, igrao je sa Sarajlijama u ekipi. Momak je legenda i bas bih ga volio vidjeti u Slobodi, pogotovo sto im fali jos samo jedna dobra cetvorka.
Meni je baš neki dan pao na pamet.
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Bassha » 25 avg 2019, 23:20

Ghuraba je napisao/la:Sto jos ne zaganjaju Seju Hadzifejzovica, svakako se razisao s Pazarcima na kraju sezone? On bi im bas legao na toj poziciji cetvorke. Igrao je vec u Tuzli i mislim da ne bi imao nista protiv da ponovo dodje. Odigrao je brutalnu sezonu prosle godine u KLS-u, do vrha je trpao i abaligaske ekipe poput Mege i Partizana. Pricao sam s njim kad je bio basket turnir na Telexu, igrao je sa Sarajlijama u ekipi. Momak je legenda i bas bih ga volio vidjeti u Slobodi, pogotovo sto im fali jos samo jedna dobra cetvorka.

Nedavno je potpisao za jedan tim iz Ukrajine
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Drape » 30 avg 2019, 01:22

Gegić postigao 20 poena Igokei :eh:

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8122
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Tracy3McGrady » 30 avg 2019, 10:53

Drape je napisao/la:Gegić postigao 20 poena Igokei :eh:
Polako Ali sigurno postaje biti solidan strijelac, vec na onoj turneji je uvijek bio dvocifren. Mozda nesto i bude od njega. Kad igraju slijedecu?
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4175
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Ghuraba » 30 avg 2019, 11:08

Tracy3McGrady je napisao/la:
Drape je napisao/la:Gegić postigao 20 poena Igokei :eh:
Polako Ali sigurno postaje biti solidan strijelac, vec na onoj turneji je uvijek bio dvocifren. Mozda nesto i bude od njega. Kad igraju slijedecu?
Drugog septembra u Mejdanu protiv nekakve ekipe Dunav Stari Banovci. S njima su igrali i prije nekoliko dana i dobili ih velikom razlikom.

vladedivac
Postovi: 359
Pridružen/a: 11 feb 2009, 08:47
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la vladedivac » 30 avg 2019, 17:15

Bio sam na utakmici, i sasvim je jasno da će Gegić biti alfa i omega u Slobodi. I to na poziciji jedan. Dao je jednu trojku o tablu, drugu pokušao pa pogodio vrh table, a sve ostalo su bili ulazi na kakve smo od njega navikli. Što se tiče Čampare, jasno se vidjelo da je Sloboda uglavnom bezopasna kad je on na pleju. Svaka čast momku, ali mislim da on nema šta da traži na nekom ozbiljnijem nivou košarke. Kao da ni fizički ni igrački nije napredovao od kadetskih dana. Volio bih da se varam.

Tomašević je sasvim solidno pojačanje, centri Amerikanci ni tamo ni ovamo, Janjić je ponešto pogodio, dok je Manjgafić bio prilično neprimjetan. Za ostale ne znam šta bih posebno rekao. Mada priznajem da sam uglavnom pratio igru Igokee.

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8122
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Tracy3McGrady » 30 avg 2019, 22:01

vladedivac je napisao/la:Bio sam na utakmici, i sasvim je jasno da će Gegić biti alfa i omega u Slobodi. I to na poziciji jedan. Dao je jednu trojku o tablu, drugu pokušao pa pogodio vrh table, a sve ostalo su bili ulazi na kakve smo od njega navikli. Što se tiče Čampare, jasno se vidjelo da je Sloboda uglavnom bezopasna kad je on na pleju. Svaka čast momku, ali mislim da on nema šta da traži na nekom ozbiljnijem nivou košarke. Kao da ni fizički ni igrački nije napredovao od kadetskih dana. Volio bih da se varam.

Tomašević je sasvim solidno pojačanje, centri Amerikanci ni tamo ni ovamo, Janjić je ponešto pogodio, dok je Manjgafić bio prilično neprimjetan. Za ostale ne znam šta bih posebno rekao. Mada priznajem da sam uglavnom pratio igru Igokee.
Jel igrao ovaj novi Bek šuter amerikanac, ako jeste kakav je bio?
Anfernee "Penny" Hardaway #1

vladedivac
Postovi: 359
Pridružen/a: 11 feb 2009, 08:47
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la vladedivac » 30 avg 2019, 23:07

Tracy3McGrady je napisao/la:Jel igrao ovaj novi Bek šuter amerikanac, ako jeste kakav je bio?
Nije igrao.

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.