TV-all about

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la Tracy3McGrady » 14 avg 2019, 15:27

Ima li neko sličan problem?
Uzeo sam resiver moja tv, uplatio na dvije godine, i nikad u životu nisam mogao gledati tekmu normalnu a da ne ledi slika. Ostali programi su ok, rijetko koji ledi ali Arene sve lede. A najveći problem mi je Ovaj sportski kanal 1. Na njemu ne mogu nikako da gledam ništa, znači prekida bukvalno svaki sekund, dok drugi radi odlično. Pisao sam im mail ali ništa nisu odgovorili već 10 dana.

Sa problemom da moram iskljuciti iz struje i uključiti sam se pomirio. Ak9 ne gledam tv nekih 24h odma dođe poruka no signal ili error 440. Bukvalno sam platio ni za šta.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
Tesnjak1991
Postovi: 1844
Pridružen/a: 06 jan 2018, 17:45
Lokacija: Tešanj - Zenica
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la Tesnjak1991 » 14 avg 2019, 15:42

Tracy3McGrady je napisao/la:Ima li neko sličan problem?
Uzeo sam resiver moja tv, uplatio na dvije godine, i nikad u životu nisam mogao gledati tekmu normalnu a da ne ledi slika. Ostali programi su ok, rijetko koji ledi ali Arene sve lede. A najveći problem mi je Ovaj sportski kanal 1. Na njemu ne mogu nikako da gledam ništa, znači prekida bukvalno svaki sekund, dok drugi radi odlično. Pisao sam im mail ali ništa nisu odgovorili već 10 dana.

Sa problemom da moram iskljuciti iz struje i uključiti sam se pomirio. Ak9 ne gledam tv nekih 24h odma dođe poruka no signal ili error 440. Bukvalno sam platio ni za šta.
Ja sam u stanu gdje sam živio tokom studiranja koristio Moju TV (ne što sam želio, već eto silom prilika). Veće smeće od tog nisam vidio, auto prođe brže pored stana slika se pojebe, il' se sve zaledi i moraš ga iz struje čupati. Dolazili par x kao da to neš poprave, i na kraju ja odustao. Ne bih ih sad kod kuće pa da su džabe eto. U krajnjem slučaju TV box neki, ako je internet konekcija solidna i uživaš ko čovjek. Sad bar imamo izbora, i ne moraš koristiti nešto što ne valja. Naravno, ovo je samo moje lično iskustvo.
Izmislili su hiljadu načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi... Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš i nisu neka vremena za zaustavljanje.

Mes Que Un Club!

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la Heller » 14 avg 2019, 15:44

Vjerovatno vam parica ne valja, zahtijevate da promijene. Kod mene su novu postavili i sve fercera.
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la Tracy3McGrady » 14 avg 2019, 15:51

Tesnjak1991 je napisao/la:
Tracy3McGrady je napisao/la:Ima li neko sličan problem?
Uzeo sam resiver moja tv, uplatio na dvije godine, i nikad u životu nisam mogao gledati tekmu normalnu a da ne ledi slika. Ostali programi su ok, rijetko koji ledi ali Arene sve lede. A najveći problem mi je Ovaj sportski kanal 1. Na njemu ne mogu nikako da gledam ništa, znači prekida bukvalno svaki sekund, dok drugi radi odlično. Pisao sam im mail ali ništa nisu odgovorili već 10 dana.

Sa problemom da moram iskljuciti iz struje i uključiti sam se pomirio. Ak9 ne gledam tv nekih 24h odma dođe poruka no signal ili error 440. Bukvalno sam platio ni za šta.
Ja sam u stanu gdje sam živio tokom studiranja koristio Moju TV (ne što sam želio, već eto silom prilika). Veće smeće od tog nisam vidio, auto prođe brže pored stana slika se pojebe, il' se sve zaledi i moraš ga iz struje čupati. Dolazili par x kao da to neš poprave, i na kraju ja odustao. Ne bih ih sad kod kuće pa da su džabe eto. U krajnjem slučaju TV box neki, ako je internet konekcija solidna i uživaš ko čovjek. Sad bar imamo izbora, i ne moraš koristiti nešto što ne valja. Naravno, ovo je samo moje lično iskustvo.
Ne zivim u Bosni jbg. Pa ne znam kakvih ponuda ima, nisam upucen, kontam legalno je ne bi trebalo biti problema, kad imam sta vidjeti.

Ima li kakva ponuda da imaju arene i SK, ili barem Arene Ali da je kvalitetno a ne ka ovo?
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
Tesnjak1991
Postovi: 1844
Pridružen/a: 06 jan 2018, 17:45
Lokacija: Tešanj - Zenica
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la Tesnjak1991 » 14 avg 2019, 16:01

Tracy3McGrady je napisao/la:
Tesnjak1991 je napisao/la:
Tracy3McGrady je napisao/la:Ima li neko sličan problem?
Uzeo sam resiver moja tv, uplatio na dvije godine, i nikad u životu nisam mogao gledati tekmu normalnu a da ne ledi slika. Ostali programi su ok, rijetko koji ledi ali Arene sve lede. A najveći problem mi je Ovaj sportski kanal 1. Na njemu ne mogu nikako da gledam ništa, znači prekida bukvalno svaki sekund, dok drugi radi odlično. Pisao sam im mail ali ništa nisu odgovorili već 10 dana.

Sa problemom da moram iskljuciti iz struje i uključiti sam se pomirio. Ak9 ne gledam tv nekih 24h odma dođe poruka no signal ili error 440. Bukvalno sam platio ni za šta.
Ja sam u stanu gdje sam živio tokom studiranja koristio Moju TV (ne što sam želio, već eto silom prilika). Veće smeće od tog nisam vidio, auto prođe brže pored stana slika se pojebe, il' se sve zaledi i moraš ga iz struje čupati. Dolazili par x kao da to neš poprave, i na kraju ja odustao. Ne bih ih sad kod kuće pa da su džabe eto. U krajnjem slučaju TV box neki, ako je internet konekcija solidna i uživaš ko čovjek. Sad bar imamo izbora, i ne moraš koristiti nešto što ne valja. Naravno, ovo je samo moje lično iskustvo.
Ne zivim u Bosni jbg. Pa ne znam kakvih ponuda ima, nisam upucen, kontam legalno je ne bi trebalo biti problema, kad imam sta vidjeti.

Ima li kakva ponuda da imaju arene i SK, ili barem Arene Ali da je kvalitetno a ne ka ovo?
Gdje živiš? Pošto si vani onda ti je vjerovatno internet vrhunski? Kupiš neki od TV boxova, sad ih ima mali milion, prikopčaš na net i na TV, ti boxovi dolaze sa nekim unaprijed instaliranim stvarima, najčešće Android programom, na njega skineš aplikaciju tipa KODI, skineš određene addone za određenu vrstu programa (npr. Imaš posebno za skoro sve sportske, onda za domaće kanale (balkanske), posebni addons gdje imaš baze filmova i serija, i još mnogo toga). Proguglaj malo, mislim da ti je to ekstra opcija, sa nekim minimalnim ulaganjem na početku (TV boxovi su otprilike od 100-200 KM pa naviše u zavisnosti od specifikacija).
Izmislili su hiljadu načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi... Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš i nisu neka vremena za zaustavljanje.

Mes Que Un Club!

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la Tracy3McGrady » 14 avg 2019, 16:31

Tesnjak1991 je napisao/la: Gdje živiš? Pošto si vani onda ti je vjerovatno internet vrhunski? Kupiš neki od TV boxova, sad ih ima mali milion, prikopčaš na net i na TV, ti boxovi dolaze sa nekim unaprijed instaliranim stvarima, najčešće Android programom, na njega skineš aplikaciju tipa KODI, skineš određene addone za određenu vrstu programa (npr. Imaš posebno za skoro sve sportske, onda za domaće kanale (balkanske), posebni addons gdje imaš baze filmova i serija, i još mnogo toga). Proguglaj malo, mislim da ti je to ekstra opcija, sa nekim minimalnim ulaganjem na početku (TV boxovi su otprilike od 100-200 KM pa naviše u zavisnosti od specifikacija).
Živim u Francuskoj, brzina nije problem preko 90Mbps, ali vjeruj da sam sve probao. DreamBox, Kodi, IPTV (još uvjek ga imam), Balkaniyum... Ali ništa nije kako treba, uvijek ima nekih problema. Zato sam i uzeo MojaTv na preporuku kao legalno ne ledi itd... Kad ono gore od svega što sam imao. Kontam da probam Total ili kakvih već opcija ima, ali oni opet slabo prenose Premijer Ligu.

Ovaj IPTV je donekle najbolji, nemam problema sa francuskim i njemačkim programima, ali samo naši zezaju.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
legenda reala
Postovi: 33808
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la legenda reala » 14 avg 2019, 16:54

Tracy3McGrady je napisao/la: Ima li kakva ponuda da imaju arene i SK, ili barem Arene Ali da je kvalitetno a ne ka ovo?
Total TV dodu ljudi postave u roku dva dana i gledaj sve, placas 20 maraka imas SK i ARENA SPORT ako si u ovim vecim gradovima tipa SA imas Telemach isto ima to al mislim da je skuplji


mozes nositi resiver i u Francusku i gledati ako te ne ufate :urnebes:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Tesnjak1991
Postovi: 1844
Pridružen/a: 06 jan 2018, 17:45
Lokacija: Tešanj - Zenica
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la Tesnjak1991 » 14 avg 2019, 16:59

Tracy3McGrady je napisao/la:
Tesnjak1991 je napisao/la: Gdje živiš? Pošto si vani onda ti je vjerovatno internet vrhunski? Kupiš neki od TV boxova, sad ih ima mali milion, prikopčaš na net i na TV, ti boxovi dolaze sa nekim unaprijed instaliranim stvarima, najčešće Android programom, na njega skineš aplikaciju tipa KODI, skineš određene addone za određenu vrstu programa (npr. Imaš posebno za skoro sve sportske, onda za domaće kanale (balkanske), posebni addons gdje imaš baze filmova i serija, i još mnogo toga). Proguglaj malo, mislim da ti je to ekstra opcija, sa nekim minimalnim ulaganjem na početku (TV boxovi su otprilike od 100-200 KM pa naviše u zavisnosti od specifikacija).
Živim u Francuskoj, brzina nije problem preko 90Mbps, ali vjeruj da sam sve probao. DreamBox, Kodi, IPTV (još uvjek ga imam), Balkaniyum... Ali ništa nije kako treba, uvijek ima nekih problema. Zato sam i uzeo MojaTv na preporuku kao legalno ne ledi itd... Kad ono gore od svega što sam imao. Kontam da probam Total ili kakvih već opcija ima, ali oni opet slabo prenose Premijer Ligu.

Ovaj IPTV je donekle najbolji, nemam problema sa francuskim i njemačkim programima, ali samo naši zezaju.
Ahm, eh onda stvarno nemam ideje. Već spomenuti TV box mi je dosta ljudi falilo, i sam imam neko kraće iskustvo sa njim i bilo je okej. Stvar je samo u onim addons, jer ti oni i određuju sadržaj u principu.

Ja svakako ono što me zanima nađem većinom na netu i gledam, al' svakako da to nije gušt kao kad gledaš normalno na tvu.
Izmislili su hiljadu načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi... Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš i nisu neka vremena za zaustavljanje.

Mes Que Un Club!

Avatar
Azpi
Postovi: 4459
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la Azpi » 14 avg 2019, 17:07

Tracy3McGrady je napisao/la:
Tesnjak1991 je napisao/la: Gdje živiš? Pošto si vani onda ti je vjerovatno internet vrhunski? Kupiš neki od TV boxova, sad ih ima mali milion, prikopčaš na net i na TV, ti boxovi dolaze sa nekim unaprijed instaliranim stvarima, najčešće Android programom, na njega skineš aplikaciju tipa KODI, skineš određene addone za određenu vrstu programa (npr. Imaš posebno za skoro sve sportske, onda za domaće kanale (balkanske), posebni addons gdje imaš baze filmova i serija, i još mnogo toga). Proguglaj malo, mislim da ti je to ekstra opcija, sa nekim minimalnim ulaganjem na početku (TV boxovi su otprilike od 100-200 KM pa naviše u zavisnosti od specifikacija).
Živim u Francuskoj, brzina nije problem preko 90Mbps, ali vjeruj da sam sve probao. DreamBox, Kodi, IPTV (još uvjek ga imam), Balkaniyum... Ali ništa nije kako treba, uvijek ima nekih problema. Zato sam i uzeo MojaTv na preporuku kao legalno ne ledi itd... Kad ono gore od svega što sam imao. Kontam da probam Total ili kakvih već opcija ima, ali oni opet slabo prenose Premijer Ligu.

Ovaj IPTV je donekle najbolji, nemam problema sa francuskim i njemačkim programima, ali samo naši zezaju.
Nettvplus?
Mislim da cak mjesec mozes probat besplatno samo ne znam imaju li arene
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la Tracy3McGrady » 14 avg 2019, 17:11

Azpi je napisao/la:
Tracy3McGrady je napisao/la:
Tesnjak1991 je napisao/la: Gdje živiš? Pošto si vani onda ti je vjerovatno internet vrhunski? Kupiš neki od TV boxova, sad ih ima mali milion, prikopčaš na net i na TV, ti boxovi dolaze sa nekim unaprijed instaliranim stvarima, najčešće Android programom, na njega skineš aplikaciju tipa KODI, skineš određene addone za određenu vrstu programa (npr. Imaš posebno za skoro sve sportske, onda za domaće kanale (balkanske), posebni addons gdje imaš baze filmova i serija, i još mnogo toga). Proguglaj malo, mislim da ti je to ekstra opcija, sa nekim minimalnim ulaganjem na početku (TV boxovi su otprilike od 100-200 KM pa naviše u zavisnosti od specifikacija).
Živim u Francuskoj, brzina nije problem preko 90Mbps, ali vjeruj da sam sve probao. DreamBox, Kodi, IPTV (još uvjek ga imam), Balkaniyum... Ali ništa nije kako treba, uvijek ima nekih problema. Zato sam i uzeo MojaTv na preporuku kao legalno ne ledi itd... Kad ono gore od svega što sam imao. Kontam da probam Total ili kakvih već opcija ima, ali oni opet slabo prenose Premijer Ligu.

Ovaj IPTV je donekle najbolji, nemam problema sa francuskim i njemačkim programima, ali samo naši zezaju.
Nettvplus?
Mislim da cak mjesec mozes probat besplatno samo ne znam imaju li arene
Dobri su, ne prekida nista, ali veliki minus sto nemaju Arene. Jos je bio onaj problem sa zakljucavanjem utakmica kad repka igra, ne znm da li su ga rijesili.
u svakom slucaju, morat cu nesto skontati dok isteknu ove dvije godine, ne da mi se gledati preko Neta, nikakav cejf. Preko neta ide samo League Pass ;)
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
Federer17
Postovi: 7129
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: TV-all about

Post Postao/la Federer17 » 23 avg 2019, 18:50

Moze li se sta ocekivati od 01.09. u Telecomu? Citao sam da ce kao biti nesto, eh sad sta... Vjerovatno nista. :mrgreen:

Btw, nudi mi na fb neki Omax tv, zna li neko sta bi to moglo biti? Haman i BiH pocinje od 01.10., ne djeluje lose uopste.

mirsad993
Postovi: 811
Pridružen/a: 18 dec 2013, 01:45
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la mirsad993 » 24 avg 2019, 10:19

Jedno pitanje ako je neko upućen, imam MojaTv e sad da li mogu kako plaćati dodatno na bilo koji način ili nešto da imam i sport klub ova 4 osnovna, znači nek je i 10 maraka mjesečno samo da na ovo što imam Moja Tv mogu kako gledati i 4 sportkluba

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la Heller » 24 avg 2019, 10:46

mirsad993 je napisao/la:Jedno pitanje ako je neko upućen, imam MojaTv e sad da li mogu kako plaćati dodatno na bilo koji način ili nešto da imam i sport klub ova 4 osnovna, znači nek je i 10 maraka mjesečno samo da na ovo što imam Moja Tv mogu kako gledati i 4 sportkluba
vukovar u srcu kodi

Kupiš box od nekih 80 KM. Instaliraš KODI, instaliraš Vukovar addon.
Zadnja izmjena: Heller, dana/u 24 avg 2019, 20:08, ukupno mijenjano 1 put.
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Avatar
Azpi
Postovi: 4459
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la Azpi » 24 avg 2019, 15:57

mirsad993 je napisao/la:Jedno pitanje ako je neko upućen, imam MojaTv e sad da li mogu kako plaćati dodatno na bilo koji način ili nešto da imam i sport klub ova 4 osnovna, znači nek je i 10 maraka mjesečno samo da na ovo što imam Moja Tv mogu kako gledati i 4 sportkluba
Nikako
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
Federer17
Postovi: 7129
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: TV-all about

Post Postao/la Federer17 » 24 avg 2019, 21:27

mirsad993 je napisao/la:Jedno pitanje ako je neko upućen, imam MojaTv e sad da li mogu kako plaćati dodatno na bilo koji način ili nešto da imam i sport klub ova 4 osnovna, znači nek je i 10 maraka mjesečno samo da na ovo što imam Moja Tv mogu kako gledati i 4 sportkluba
Meni ovo izbaci neki dan na FB-u. U komentarima odgovaraju ljudima da ce kod nas poceti nekad u oktobru, ako se ne varam. Malo sam im gledao stranicu, ponuda ne izgleda nimalo lose. Ima i sportski paket koji sadrzi sve SK, Arene i ES kanale. Kosta negdje oko 10 KM.

https://www.omax.tv/programska-sema/

Avatar
arelinho
Postovi: 16424
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la arelinho » 24 avg 2019, 21:33

Federer17 je napisao/la:Moze li se sta ocekivati od 01.09. u Telecomu? Citao sam da ce kao biti nesto, eh sad sta... Vjerovatno nista. :mrgreen:

Btw, nudi mi na fb neki Omax tv, zna li neko sta bi to moglo biti? Haman i BiH pocinje od 01.10., ne djeluje lose uopste.
Trebali bi u Telekomu da zamjene resivere od 1.9. Sada je pitanje da li će biti šta dodatno sa tim novim resiverima ili novi paketi to ostaje da vidimo.

Avatar
Federer17
Postovi: 7129
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: TV-all about

Post Postao/la Federer17 » 24 avg 2019, 21:48

arelinho je napisao/la: Trebali bi u Telekomu da zamjene resivere od 1.9. Sada je pitanje da li će biti šta dodatno sa tim novim resiverima ili novi paketi to ostaje da vidimo.
Ma to dok oni zamijene (ako ce i mijenjati), mozda docekamo 1.9.2020.

Kod mene oba hubtech, haman najgori. :facepalm:

Avatar
arelinho
Postovi: 16424
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la arelinho » 24 avg 2019, 21:49

Federer17 je napisao/la:
arelinho je napisao/la: Trebali bi u Telekomu da zamjene resivere od 1.9. Sada je pitanje da li će biti šta dodatno sa tim novim resiverima ili novi paketi to ostaje da vidimo.
Ma to dok oni zamijene (ako ce i mijenjati), mozda docekamo 1.9.2020.

Kod mene oba hubtech, haman najgori. :facepalm:
Kod mene je onaj ZTE. Prije par dana mi je sam odradio update kada sam ga ugasio pa upalio. Sada ne znam šta se promijenilo sa tim updateom.

Avatar
Azpi
Postovi: 4459
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la Azpi » 24 avg 2019, 21:50

Ma iskreno ni Telemach nije nesto pogodio sa EON resiver ima, mozda tih 5-10% korisnika koji hoce android box, pa daj kodi, netflix i sl., ali D3 po meni i dalje dosta laksi i bolji za koristiti, a i stabilniji
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
arelinho
Postovi: 16424
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la arelinho » 24 avg 2019, 21:52

Azpi je napisao/la:Ma iskreno ni Telemach nije nesto pogodio sa EON resiver ima, mozda tih 5-10% korisnika koji hoce android box, pa daj kodi, netflix i sl., ali D3 po meni i dalje dosta laksi i bolji za koristiti, a i stabilniji
Ja sam za sada zadovoljan boxom. Dosta je brži od onog D3 resivera. Ne moram čekati 5 sekundi da prebaci kanal. Pa imam na svim kanalima 7 dana unazad. Budimo realni dosta su bolji od onih starih resivera.

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87 i 25 gostiju.