FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
UBIPITAR
Postovi: 2014
Pridružen/a: 21 mar 2018, 18:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la UBIPITAR » 24 avg 2019, 23:54

Kakva krađa,nezabiljezena u PLBIH,sramota ako SIPA ne reaguje!
MIGRANTI iz METROPOLE!
Strah je neizlječiva bolest....

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15711
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BosniaBoston » 25 avg 2019, 00:04

Nemojte sad s tim pritiscima poslije derbija imamo autoput.Cak stavise,ako Sarajevo kiksa protiv sirokog oni ce bit pod vecim pritiskom.Sampioni duple krune i nedopustivo ce im bit izgubit 2 tekme zaredom
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la UstanikSBII » 25 avg 2019, 00:14

Odlična utakmica ... Bilo je sudačkih grešaka na obje strane ali opet tempo i sama igra vrh za našu ligu! Sretni u nastavku i kad već Široki ne može do prvog mjesta nadam se da će Željo uzeti kantu! Sad treba razguziti pitare i lagano!
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 25 avg 2019, 00:19

UstanikSBII je napisao/la:Odlična utakmica ... Bilo je sudačkih grešaka na obje strane ali opet tempo i sama igra vrh za našu ligu! Sretni u nastavku i kad već Široki ne može do prvog mjesta nadam se da će Željo uzeti kantu! Sad treba razguziti pitare i lagano!
Majke ti koja je sudijska greška bila u korist Želje večeras? Jedino treći gol ako je bio ofsajd, a prilično sam siguran da nije.

Pitam fakat bez provokacije, zanima me na čemu temeljiš svoje mišljenje :D

PS: Čestitke na odličnoj utakmici, uz one dvije, vaše i naše sa Zrinjskim, najbolja tekma u zadnjih 6-7 sezona sigurno.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

BocaJuniors1905
Postovi: 1698
Pridružen/a: 17 avg 2019, 23:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BocaJuniors1905 » 25 avg 2019, 00:20

UstanikSBII je napisao/la:Odlična utakmica ... Bilo je sudačkih grešaka na obje strane ali opet tempo i sama igra vrh za našu ligu! Sretni u nastavku i kad već Široki ne može do prvog mjesta nadam se da će Željo uzeti kantu! Sad treba razguziti pitare i lagano!
Ubio nas je sudija, nepostojeći penal van 16 metara i čist crveni karton nije dao Ćoriću za start nad Alispahićem, katastrofa, Bjelici **** sve pogano
MANIJACI JUG 1987
MI SMO ONI ŠTO NE DAJU NA SVOJE!

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la UstanikSBII » 25 avg 2019, 00:24

Raonffa je napisao/la:
UstanikSBII je napisao/la:Odlična utakmica ... Bilo je sudačkih grešaka na obje strane ali opet tempo i sama igra vrh za našu ligu! Sretni u nastavku i kad već Široki ne može do prvog mjesta nadam se da će Željo uzeti kantu! Sad treba razguziti pitare i lagano!
Majke ti koja je sudijska greška bila u korist Želje večeras? Jedino treći gol ako je bio ofsajd, a prilično sam siguran da nije.

Pitam fakat bez provokacije, zanima me na čemu temeljiš svoje mišljenje :D

PS: Čestitke na odličnoj utakmici, uz one dvije, vaše i naše sa Zrinjskim, najbolja tekma u zadnjih 6-7 sezona sigurno.
Pa kod 2 gola prije auta je bio čist faul koljenom vaš igrač nosi našeg. 3 gol po meni sa tribine jer sam bio pri dnu samog sjevera blizu kaveza čini se ka "veliko" zalede (bar 1 metar) sad da li je pomoćni mislio da je netko od naših igro ili nešto drugo ne mogu sigurno tvrditi. Nas je možda pogurao za penala onako sa tribina ne mogu reći ništa jeli bilo vani ili unutra brzo se odigralo u gužvi. Ostalo bilo je sve par sitnih grešaka na obje strane. Al ajde kakva je vama 2 penala svirao one godine u Kupu ovo je još OK :mrgreen: :lol: :lol:

Sretno u nastavku!
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 25 avg 2019, 00:25

UstanikSBII je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
UstanikSBII je napisao/la:Odlična utakmica ... Bilo je sudačkih grešaka na obje strane ali opet tempo i sama igra vrh za našu ligu! Sretni u nastavku i kad već Široki ne može do prvog mjesta nadam se da će Željo uzeti kantu! Sad treba razguziti pitare i lagano!
Majke ti koja je sudijska greška bila u korist Želje večeras? Jedino treći gol ako je bio ofsajd, a prilično sam siguran da nije.

Pitam fakat bez provokacije, zanima me na čemu temeljiš svoje mišljenje :D

PS: Čestitke na odličnoj utakmici, uz one dvije, vaše i naše sa Zrinjskim, najbolja tekma u zadnjih 6-7 sezona sigurno.
Pa kod 2 gola prije auta je bio čist faul koljenom vaš igrač nosi našeg. 3 gol po meni sa tribine jer sam bio pri dnu samog sjevera blizu kaveza čini se ka "veliko" zalede (bar 1 metar) sad da li je pomoćni mislio da je netko od naših igro ili nešto drugo ne mogu sigurno tvrditi. Nas je možda pogurao za penala onako sa tribina ne mogu reći ništa jeli bilo vani ili unutra brzo se odigralo u gužvi. Ostalo bilo je sve par sitnih grešaka na obje strane. Al ajde kakva je vama 2 penala svirao one godine u Kupu ovo je još OK :mrgreen: :lol: :lol:

Sretno u nastavku!
Ok, također sretno dalje :thumbup:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 25 avg 2019, 00:26

Joj Veselinovica :lol:
Ovaj ga novinar pita nesto konkretno on prepricava utakmicu hahaha
Izgubio se.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
kerimatomic1921
Postovi: 3966
Pridružen/a: 14 maj 2018, 20:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kerimatomic1921 » 25 avg 2019, 00:31

Bjelica je pitaraki ker, lizu se se po lukavici. Sisa obicna. Sto niko ne prica o katastrofalnim greskama na nasu stetu? Gdje su
sada galamdzije smogovci i tuzlaci?

Meni je ovo ok, mada mi malo smeta sto smo 5 fasovali u 2 tekme.

Manje vise se sve zna, nama fale 3 igraca za titule. Bice dobrih izdanja a bice i kikseva kao protiv Slobode. Limitirani smo u nekim segmentima, ali imamo to sto imamo. Samo neka se bore, neka pokazuju zelju i neka uhvate neku konstantu laganog napretka i evropa je tu glat, bez po muke. Navijacki zelim da se borimo za titulu, ali realno gledajuci, fali nam ipak 2,3 igraca.

Derbi je derbi, posaketajte se pa sta Bog da. Mi cemo navijati iz petnih zila, vratite nam borbom i sve ok.
ŽELJEZNIČAR ZA ŽIVOT CIJELI.

Avatar
GOAT
Postovi: 4690
Pridružen/a: 14 jul 2018, 03:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GOAT » 25 avg 2019, 00:36

AJDINATOR je napisao/la:Pa trebamo odigrati jednu jaču prijateljsku utakmicu
Jer previše je Lahko dobiti ove protivnike
Barem treba da se igra protiv Olimpika ili malo jačeg
Bosna Visoko ili Jedinstvo Bihac?Koju da nam ugovorim?
23

Avatar
Fareus1921
Postovi: 602
Pridružen/a: 13 jul 2019, 16:43
Lokacija: Nema je ni na vojnim mapama
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Fareus1921 » 25 avg 2019, 00:36

UstanikSBII je napisao/la:Odlična utakmica ... Bilo je sudačkih grešaka na obje strane ali opet tempo i sama igra vrh za našu ligu! Sretni u nastavku i kad već Široki ne može do prvog mjesta nadam se da će Željo uzeti kantu! Sad treba razguziti pitare i lagano!
Sretno i vama i vi zgazite pitare u srijedu!!!
Mi smo Željini,Željo je naš!!!
2.8.2019.Semir Štilić potpisao za Željezničar

Avatar
GOAT
Postovi: 4690
Pridružen/a: 14 jul 2018, 03:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GOAT » 25 avg 2019, 00:40

UstanikSBII je napisao/la:Odlična utakmica ... Bilo je sudačkih grešaka na obje strane ali opet tempo i sama igra vrh za našu ligu! Sretni u nastavku i kad već Široki ne može do prvog mjesta nadam se da će Željo uzeti kantu! Sad treba razguziti pitare i lagano!
Sretno i vama.Zgazite ih!!
23

Avatar
Radovan2006
Postovi: 119
Pridružen/a: 19 jul 2019, 06:34
Lokacija: Sokolac
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Radovan2006 » 25 avg 2019, 00:44

Koliko ce kostati karte za derby?

Avatar
kerimatomic1921
Postovi: 3966
Pridružen/a: 14 maj 2018, 20:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kerimatomic1921 » 25 avg 2019, 00:45

Radovan2006 je napisao/la:Koliko ce kostati karte za derby?
Isto kao i uvijek. Zapad 20, istok 10, sjever 8, jug 5
ŽELJEZNIČAR ZA ŽIVOT CIJELI.

Avatar
GangEvil
Postovi: 934
Pridružen/a: 25 jul 2013, 08:19
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GangEvil » 25 avg 2019, 00:45

UstanikSBII je napisao/la:Odlična utakmica ... Bilo je sudačkih grešaka na obje strane ali opet tempo i sama igra vrh za našu ligu! Sretni u nastavku i kad već Široki ne može do prvog mjesta nadam se da će Željo uzeti kantu! Sad treba razguziti pitare i lagano!
Razguzimo ti staru :opaopa:

Avatar
Radovan2006
Postovi: 119
Pridružen/a: 19 jul 2019, 06:34
Lokacija: Sokolac
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Radovan2006 » 25 avg 2019, 00:48

kerimatomic1921 je napisao/la:
Radovan2006 je napisao/la:Koliko ce kostati karte za derby?
Isto kao i uvijek. Zapad 20, istok 10, sjever 8, jug 5
Hvala :thumbup: Dolazim i ja

Avatar
Radovan2006
Postovi: 119
Pridružen/a: 19 jul 2019, 06:34
Lokacija: Sokolac
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Radovan2006 » 25 avg 2019, 00:49

GOAT je napisao/la:
AJDINATOR je napisao/la:Pa trebamo odigrati jednu jaču prijateljsku utakmicu
Jer previše je Lahko dobiti ove protivnike
Barem treba da se igra protiv Olimpika ili malo jačeg
Bosna Visoko ili Jedinstvo Bihac?Koju da nam ugovorim?
Ne treba sad to igrat pred bitnu utakmicu.

Avatar
Fareus1921
Postovi: 602
Pridružen/a: 13 jul 2019, 16:43
Lokacija: Nema je ni na vojnim mapama
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Fareus1921 » 25 avg 2019, 00:49

Da hoće Veca stat na go barem 20-tak minuta,dobar je on golman.Prošle sezone mu je malo opala forma ali ja mislim da kroz treninge i utakmice je može porpravit
Mi smo Željini,Željo je naš!!!
2.8.2019.Semir Štilić potpisao za Željezničar

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19296
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 25 avg 2019, 00:54

UstanikSBII je napisao/la:Odlična utakmica ... Bilo je sudačkih grešaka na obje strane ali opet tempo i sama igra vrh za našu ligu! Sretni u nastavku i kad već Široki ne može do prvog mjesta nadam se da će Željo uzeti kantu! Sad treba razguziti pitare i lagano!
Napatite pitare, nemoj da im skidate gace da vas taslace.
U kost.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
Fareus1921
Postovi: 602
Pridružen/a: 13 jul 2019, 16:43
Lokacija: Nema je ni na vojnim mapama
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Fareus1921 » 25 avg 2019, 01:01

UstanikSBII je napisao/la:Odlična utakmica ... Bilo je sudačkih grešaka na obje strane ali opet tempo i sama igra vrh za našu ligu! Sretni u nastavku i kad već Široki ne može do prvog mjesta nadam se da će Željo uzeti kantu! Sad treba razguziti pitare i lagano!
Sigurno da ih možete pobijediti.Neke igrače će čuvati za derbi a neki igrači su već umorni od Veleža.2/4 tima im neigra.To iskoristite igrajte kao protiv nas i zagarantovana je pobjeda i povrijedite im onog Gavrića i Šerbečića
Mi smo Željini,Željo je naš!!!
2.8.2019.Semir Štilić potpisao za Željezničar

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.