FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Lecler
Postovi: 2428
Pridružen/a: 25 sep 2018, 23:35
Lokacija: Vratnik
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lecler » 25 avg 2019, 22:25

Inijesta je napisao/la:
Lecler je napisao/la:Inijesta ta priča oko povreda je ispričana ovdje najmanje 7,8 puta u zadnjih mjesec dana.
Upravu si brate i nepotrebna je, al me svaka nova povreda iz cipela izbije, sta trebam gledat Sisica i Guzinu i nadat se bodovima na dva najteza godtovanja, al haj ionako ne mozemo nista promjenit
Najvažnije je izdržati braco do ove pauze,još heftu nek se stisnu i ide odmor nakon kojeg ćemo nadam se biti kompletniji i svježiji. Moramo biti strpljivi.
ISTINA ZA VEDRANA!

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 25 avg 2019, 22:27

Lecler je napisao/la:
Inijesta je napisao/la:
Lecler je napisao/la:Inijesta ta priča oko povreda je ispričana ovdje najmanje 7,8 puta u zadnjih mjesec dana.
Upravu si brate i nepotrebna je, al me svaka nova povreda iz cipela izbije, sta trebam gledat Sisica i Guzinu i nadat se bodovima na dva najteza godtovanja, al haj ionako ne mozemo nista promjenit
Najvažnije je izdržati braco do ove pauze,još heftu nek se stisnu i ide odmor nakon kojeg ćemo nadam se biti kompletniji i svježiji. Moramo biti strpljivi.
Na hajr i na dobro aBd !
Za mene sve osim poraza u slijedece dvije odlican rezultat
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
vest
Postovi: 723
Pridružen/a: 17 mar 2011, 13:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la vest » 25 avg 2019, 22:32

Siroki x znaci 1-1 a na grbavici festifal 1-7 za nas.
Nad Banja Lukom svice sudnja zora, s rusima se ratovati mora!

Avatar
tm01hzne
Postovi: 5508
Pridružen/a: 06 jan 2019, 23:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tm01hzne » 25 avg 2019, 22:32

Izgleda da će nam opet Luka Bilbija suditi u Lištici (prošli put je bilo 0-3 :D)

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 25 avg 2019, 22:51

Kome psujes glupane, trojica su nas gore i kojim povodom
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
egzodus1946
Postovi: 259
Pridružen/a: 20 feb 2016, 17:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la egzodus1946 » 25 avg 2019, 23:05

Inijesta je napisao/la:
egzodus1946 je napisao/la:
Inijesta je napisao/la:Kome psujes glupane, trojica su nas gore i kojim povodom
Nabijem i tebe na **** pola vas je strumfova ovdje
Slobodno, hoces i mene pronaci, javi se u pp naci cu ja tebe ako treba a i da vidis jesam li strumf ;)
Za tebe znam da nisi strumf ali pola teme jeste od onog sa brojevima vanje tobeta i jos par likova

Avatar
Kaunas
Postovi: 13318
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kaunas » 25 avg 2019, 23:05

Niste odavno pp spominjali :clap:
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 25 avg 2019, 23:08

Kaunas je napisao/la:Niste odavno pp spominjali :clap:
A sta da mu kazem majke ti lik yebe sve po spisku nabija na ****, naziva strumfovima a daj Boze da ima pola tekmi Sarajeva i gostovanja ko ja
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
egzodus1946
Postovi: 259
Pridružen/a: 20 feb 2016, 17:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la egzodus1946 » 25 avg 2019, 23:08

Kaunas je napisao/la:Niste odavno pp spominjali :clap:
Ma to ovi sa sjevera jedino spominju mislim nemam nista protiv njih ali su previse agresivni prema ostalim pitarima

Avatar
egzodus1946
Postovi: 259
Pridružen/a: 20 feb 2016, 17:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la egzodus1946 » 25 avg 2019, 23:10

Vanja klosaru javi se da isamaram i tebe i drugove ti gurbete

Samo reci odakle si grbavica malta ili hrasno odgovara mi dje god **** ti sve sto imas

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 25 avg 2019, 23:12

Morteme halali na ovim glupostima i brisi ziv bio
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
Hajdeee
Postovi: 5576
Pridružen/a: 05 maj 2018, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hajdeee » 25 avg 2019, 23:13

Jel moguce da je ovaj Vanja ovoliko dugo glumio da navija za FKS.
Psihopatija jbt.
- FKS -

duplakruna46
Postovi: 408
Pridružen/a: 16 maj 2019, 18:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la duplakruna46 » 25 avg 2019, 23:14

Jeste vi ovo fakat mislili da je Vanja8 nas momak. Ovo je drugi profil, nije onaj isti Vanja.
Pa ima jos 10 profila koji nisu nasi vec sluze za huskanje lose atmosfere.
A jeste lahko pitara navuci. Ljudi dragi samo strumf i bezmozgovic moze pisati lose o nasem klubu. Kako to ne namirisete odmah.
“Znate, kada su u Parizu i Londonu izmet istresali kroz prozor na ulice mi smo u Sarajevu imali kanalizaciju, vodovod i šadrvan sa 16 česama. On je imao sistem za zagrijavanje vode tako da ste mogli usred zime na Baščaršiji uzeti abdest toplom vodom.”

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 25 avg 2019, 23:23

duplakruna46 je napisao/la:Jeste vi ovo fakat mislili da je Vanja8 nas momak. Ovo je drugi profil, nije onaj isti Vanja.
Pa ima jos 10 profila koji nisu nasi vec sluze za huskanje lose atmosfere.
A jeste lahko pitara navuci. Ljudi dragi samo strumf i bezmozgovic moze pisati lose o nasem klubu. Kako to ne namirisete odmah.
Jel ovaj sto pise na temi nas ili strumf, ovaj Vanja8 ??
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 25 avg 2019, 23:28

Štaj' sad bilo?
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

duplakruna46
Postovi: 408
Pridružen/a: 16 maj 2019, 18:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la duplakruna46 » 25 avg 2019, 23:28

Inijesta je napisao/la:
duplakruna46 je napisao/la:Jeste vi ovo fakat mislili da je Vanja8 nas momak. Ovo je drugi profil, nije onaj isti Vanja.
Pa ima jos 10 profila koji nisu nasi vec sluze za huskanje lose atmosfere.
A jeste lahko pitara navuci. Ljudi dragi samo strumf i bezmozgovic moze pisati lose o nasem klubu. Kako to ne namirisete odmah.
Jel ovaj sto pise na temi nas ili strumf, ovaj Vanja8 ??
Ma pretvara se da je stari Vanja. Provaljen odavno. Samo sam mislio da ste ga i vi provalili. Pa salje svakom nicku u pp “provjerene” info iz kluba kako se bojkotuje, svadba, prepire, nema za kifle... Lupa sa kime se pregovara.

Ljudi previse nam ne dobro da ni djubrad sa Grbavice mirovala. Zar jos niste svjesni da nam fakat ali stvarno zadnja generacija njihovih navijaca zeli sve najgore. Po forumima otvoreno prizeljkivaju lomove noge nasih igraca, mole Boga da padne bomba na “Hadison”... Jel vam jos sta treba?

Moja ideja je da svaki profil koji hoce da mu se vjeruje uslika clansku i na papiricu nick svoga profila. Tako bi koliko toliko ocistili forum.
“Znate, kada su u Parizu i Londonu izmet istresali kroz prozor na ulice mi smo u Sarajevu imali kanalizaciju, vodovod i šadrvan sa 16 česama. On je imao sistem za zagrijavanje vode tako da ste mogli usred zime na Baščaršiji uzeti abdest toplom vodom.”

Avatar
simidobar
Postovi: 2447
Pridružen/a: 03 feb 2017, 20:47
Lokacija: Muy lejos de ti...
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la simidobar » 25 avg 2019, 23:31

Inijesta je napisao/la:
duplakruna46 je napisao/la:Jeste vi ovo fakat mislili da je Vanja8 nas momak. Ovo je drugi profil, nije onaj isti Vanja.
Pa ima jos 10 profila koji nisu nasi vec sluze za huskanje lose atmosfere.
A jeste lahko pitara navuci. Ljudi dragi samo strumf i bezmozgovic moze pisati lose o nasem klubu. Kako to ne namirisete odmah.
Jel ovaj sto pise na temi nas ili strumf, ovaj Vanja8 ??
De budite ozbiljni malo...

On je ubaceni element koji zaradjuje na informacijama skupljenim ovdje :urnebes: nema covjek pametnijeg posla nego glumi "pitara".

Dal je moguce... :mrgreen: :mrgreen:
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

Avatar
benko21
Postovi: 2565
Pridružen/a: 17 mar 2016, 13:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la benko21 » 25 avg 2019, 23:31

a sta je bilo sa "starim" Vanjom8
Saraj'vu zakletvu ja sam dao i ponavljam ja nju svaki dan jer njemu ja vjecno cu biti odan
ko Šoja Stojan

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 25 avg 2019, 23:33

duplakruna46 je napisao/la:
Inijesta je napisao/la:
duplakruna46 je napisao/la:Jeste vi ovo fakat mislili da je Vanja8 nas momak. Ovo je drugi profil, nije onaj isti Vanja.
Pa ima jos 10 profila koji nisu nasi vec sluze za huskanje lose atmosfere.
A jeste lahko pitara navuci. Ljudi dragi samo strumf i bezmozgovic moze pisati lose o nasem klubu. Kako to ne namirisete odmah.
Jel ovaj sto pise na temi nas ili strumf, ovaj Vanja8 ??
Ma pretvara se da je stari Vanja. Provaljen odavno. Samo sam mislio da ste ga i vi provalili. Pa salje svakom nicku u pp “provjerene” info iz kluba kako se bojkotuje, svadba, prepire, nema za kifle... Lupa sa kime se pregovara.

Ljudi previse nam ne dobro da ni djubrad sa Grbavice mirovala. Zar jos niste svjesni da nam fakat ali stvarno zadnja generacija njihovih navijaca zeli sve najgore. Po forumima otvoreno prizeljkivaju lomove noge nasih igraca, mole Boga da padne bomba na “Hadison”... Jel vam jos sta treba?

Moja ideja je da svaki profil koji hoce da mu se vjeruje uslika clansku i na papiricu nick svoga profila. Tako bi koliko toliko ocistili forum.
Ma ja nisam bio aktivan kad he taj stari Vanja piso, al ovaj me je opro u porukama sa info iz prve ruke, ja sta god napisem negativno na temi on 1000 pozitivnih info mi u pp napise :crazy:
E grob te **** kakav pacenik moras biti, pa zamisli kako je njemu u zivotu :rol:

Slazem se to za clanske apsolutno!
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
simidobar
Postovi: 2447
Pridružen/a: 03 feb 2017, 20:47
Lokacija: Muy lejos de ti...
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la simidobar » 25 avg 2019, 23:34

benko21 je napisao/la:a sta je bilo sa "starim" Vanjom8
Zar ima novi ? :mrgreen: :mrgreen:
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”