NFL

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12680
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Mig_Mig » 25 avg 2019, 23:16

MElloo je napisao/la:Eh sad sta mogu Coltsi sa Brisettom.
Imaju jako dobrog trenera, dobrana je 10. u ligi prosle sezone bila, ofanzivna linija im je top 5, imaju dobre skill igrace.Da je Luck tu rekao bih playoff sigurno vjerovatno osvajanje divizije.Ovako u onom diviziji moze svasta bit.Rekao bih 8-8 osim ako Brisett ne bude imao ludu sezonu
Nista se ludo nece desit. Odlazak Lucka ne samo da je uzdrmao navijace, vec sigurno i igrace. Mozda je od marta sve bila laz? Uglavnom, meni Bolje izgleda Chad od Briseta.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la amerosm » 25 avg 2019, 23:31

Problem je što se je većina mlađih QB-ova ugledala na Rodgersa (koji je također načet povredama), a ne na Breesa ili Brady-ja...

Jednostavno žele ispasti heroji i onda im se ovo desi da u 30. godini moraju okončati karijeru...

Brees i Brady prihvate sack kada se ruši pocket i vode se logikom bolje izgubiti bitku nego rat, dok Rodgers i kompanija glume heroje i bježe iz pocketa i onda su još više izloženi udarcima.
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
MElloo
Postovi: 13021
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la MElloo » 26 avg 2019, 00:06

Sad sam tek skonto da je Chuck Pagano novi DC Berasa.Sa Ravensima je 2011 radio cuda.Ta odbrana je strasna bila.Mozda bersi nece bit losiji zbog odlaska Fangia :mrgreen:

Avatar
Amarinho
Postovi: 1162
Pridružen/a: 07 mar 2013, 11:13
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Amarinho » 26 avg 2019, 09:30

amerosm je napisao/la:Problem je što se je većina mlađih QB-ova ugledala na Rodgersa (koji je također načet povredama), a ne na Breesa ili Brady-ja...

Jednostavno žele ispasti heroji i onda im se ovo desi da u 30. godini moraju okončati karijeru...

Brees i Brady prihvate sack kada se ruši pocket i vode se logikom bolje izgubiti bitku nego rat, dok Rodgers i kompanija glume heroje i bježe iz pocketa i onda su još više izloženi udarcima.
I ima uvijek release od 2 sekunde ili 2.5 sekunde. Znaci skoro i nije moguce doci do njega kad jos drzi loptu u ruci. Pa se bune ljudi kad protivnik dobije zastavicu...pa gdje nece kad je u 90% slucajeva late hit u pitanju. Covjek bacio prije pola sata i oni ga napadaju.

A TB nema mozda najbolju OL, al uglavnom je solidna i igraju pametno. Bas sam neki dan gledao Mic d'Up Superbowla gdje se Donald dere na Andrewsa u stilu ono "haj 1 na 1 ako smijes" - posto su ga stalno pazili i Andrews i Shaq Mason. I poslje Donald se izvinjava na klupi Suh-u jer je u 4th imao 1na1 par puta i nije prosao (to kad su igrali u empty formacij i gdje Gronk nije imao obaveze da ide u Block).

Upravu si sto se tice tih mladih QB-ova. U neku ruku i razumijem to...jeste lude gledat Rodgersa kako spasava broken play nego onu siguricu po 3-4 yarda :D

Avatar
jestamaji
Postovi: 16492
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 26 avg 2019, 09:58

work je napisao/la:
Mig_Mig je napisao/la:
work je napisao/la:wtf
dobar je Brissett, nece biti tank mode
Pa najgora moguca stvar. 5 11! Ni tamo ni vamo.
Da, od contendera do, ne znam ni ja kakvo je sadd stanje, treba vidjet pocetak sezone.

Kako je sad sa parama kad se penzionise. Cap se oslobodi, koliko znam. Je li se njemu imap isplacuje ugovor ili waive-a pare?
za penziju imaju jako komplikovana pravila, to je da te glava zaboli ali njemu penzija sigurno ne treba :mrgreen:

što se cap-a tiče on se oslobađa osim ako postoji dead-cap (kod isplata unaprijed, npr. isplate mu tri godine a on igra samo dvije), mada se i te opcije (skoro) uvijek predvide u ugovoru. naravno može i igrač vratiti te pare ...

Avatar
jestamaji
Postovi: 16492
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 26 avg 2019, 13:42

alemsa je napisao/la:@melo daj email da zavrsim za fantasy
kad_kako je napisao/la:Ma buraz igra sigurno samo je pitanje odgovara li mu draft day datum.
jel draft kako smo rekli u nedjelju? meni je "nešto iskočilo u subotu naveče" :mrgreen: :mrgreen: tu ne mogu ni pod razno, ostalo sve može :wave:
Zadnja izmjena: jestamaji, dana/u 26 avg 2019, 13:58, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
MElloo
Postovi: 13021
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la MElloo » 26 avg 2019, 13:48

Ja sma poslao alemu pp
Meni odgovara uvijek

Avatar
Amarinho
Postovi: 1162
Pridružen/a: 07 mar 2013, 11:13
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Amarinho » 26 avg 2019, 14:17

Pa jel postoji sad ta druga liga i ima li jos mjesta? Ko je Roger Goodell te lige da se obratim njemu? :D

Avatar
jestamaji
Postovi: 16492
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 26 avg 2019, 14:23

jestamaji je napisao/la:

što se cap-a tiče on se oslobađa osim ako postoji dead-cap (kod isplata unaprijed, npr. isplate mu tri godine a on igra samo dvije), mada se i te opcije (skoro) uvijek predvide u ugovoru. naravno može i igrač vratiti te pare ...

nije valjda .... :mrgreen:

Colts leave door open to Andrew Luck’s return with stunning parting gift of $24.8M

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la kad_kako » 26 avg 2019, 14:56

Nedjelja je najbolja opcija, de samo da se za satnicu skontamo. Kad smo prosli put, nesto oko 8-9 po nasem navecer?
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16492
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 26 avg 2019, 17:10

kad_kako je napisao/la:Nedjelja je najbolja opcija, de samo da se za satnicu skontamo. Kad smo prosli put, nesto oko 8-9 po nasem navecer?
mislim da je bilo u 7, ili je to bilo pretprošle godine, neznam više

Avatar
jestamaji
Postovi: 16492
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 26 avg 2019, 18:17

nego još jednom, ako neko nađe negdje kakav discount code za gamepass a da fercera prije week 2 nek mi šalje.
najjeftinije što sam našao je preko indijskog proxy-ja za 110 €

ima i par tipova koji na ebay-u prodaju gamepass za <40 € ali u pitanju su ukradeni accounti koji rade dok vlasnik ne skonta i ne promjeni password, u to se ne upuštam

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12680
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Mig_Mig » 26 avg 2019, 22:24

Ma nedjelja je draft. Tako godinama radimo, 4dana prije pocetka sezone u 18h. Ne znam da li je draft automatski, ako nije nek to sto prije sredi da se moze koji mok uradit.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
MElloo
Postovi: 13021
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la MElloo » 27 avg 2019, 12:47

jestamaji je napisao/la:nego još jednom, ako neko nađe negdje kakav discount code za gamepass a da fercera prije week 2 nek mi šalje.
najjeftinije što sam našao je preko indijskog proxy-ja za 110 €

ima i par tipova koji na ebay-u prodaju gamepass za <40 € ali u pitanju su ukradeni accounti koji rade dok vlasnik ne skonta i ne promjeni password, u to se ne upuštam
r/nflstreams i uzivaj :mrgreen:

Avatar
jestamaji
Postovi: 16492
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 27 avg 2019, 14:24

vrijeme ganjanja besplatnih streamova koji morebit rade a morebit i nerade sam davno ostavio iza sebe, to uradim samo kad ne ide drugačije! prestar sam ja za to, kod mene dolazi u obzir samo zavaliti se u svoj ćoš i gledati u miru na TVu

Avatar
alemsa
Postovi: 23863
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la alemsa » 28 avg 2019, 01:15

Eh dajte divizije ispisite da rijesimo za fantasy

Hajde Nedzade ti si se vazda pravio mozak za divizije, ispisi tu da odradimo to i raspored

@melo tebi je poslato mijesto @ria

Draft sam stavio u nedelju sad, 6pm Bosanskom vremenu, jel ok to? Jos divizije i raspored da se odradi i to ej to
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12680
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Mig_Mig » 28 avg 2019, 10:04

alemsa je napisao/la:Eh dajte divizije ispisite da rijesimo za fantasy

Hajde Nedzade ti si se vazda pravio mozak za divizije, ispisi tu da odradimo to i raspored

@melo tebi je poslato mijesto @ria

Draft sam stavio u nedelju sad, 6pm Bosanskom vremenu, jel ok to? Jos divizije i raspored da se odradi i to ej to
Danas kad dodjem kuci i upadnem na racunar, posljem pa cemo vidjet.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la kad_kako » 28 avg 2019, 11:41

Pomjeri za sat-dva na gore draft?
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
MElloo
Postovi: 13021
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la MElloo » 28 avg 2019, 11:54

alemsa je napisao/la:Eh dajte divizije ispisite da rijesimo za fantasy

Hajde Nedzade ti si se vazda pravio mozak za divizije, ispisi tu da odradimo to i raspored

@melo tebi je poslato mijesto @ria

Draft sam stavio u nedelju sad, 6pm Bosanskom vremenu, jel ok to? Jos divizije i raspored da se odradi i to ej to
done :salut:

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la kad_kako » 28 avg 2019, 13:20

Ustvari moze u 6 po nasem sto se mene tice.
Postovanje treba zaraditi.

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.