Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Rokoko87 » 26 avg 2019, 21:22

bhfanatic14 je napisao/la:
DrFilgud je napisao/la:Aldin Cajic strijelac za Istanbulspor, protiv Altaya :salut:
Ima materijala u toj turskoj drugoj lig, ima dosta süper külübü i süper igraca...scuk Jasmin igra za erzurümu niko da ga ugleda, tamo brani i onaj lav jašin jest da je rus i da ga traze Parma,besiktas, fener, inter, bologna Ali on bi igro za nas samo da ga neko ugleda. Jest da ga trpaju u toj drugoj lig ali nije do njega. Ima Jos blagojevic i lasta todorovic! To su moji prijedlozi za Bosnu i Menadzersku .
Tvoj Bega ne može ni u Erzurumi braniti
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
coelho41
Postovi: 12582
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la coelho41 » 26 avg 2019, 21:24

"Begović posljednje četiri ligaške utakmice nije bio ni na klupi, a do prije nekoliko sedmica je trenirao odvojeno od ekipe.
Howe je jučer izjavio kako je bh. golman cijenjen član ekipe te da nema novih informacija o njegovom eventualnom odlasku.
"Nema novih informacija o tome da ide bilo gdje, ali Asmir je cijenjen član ekipe. Svakodnevno trenira dobro i nemam s njim problema, rekao je Howe.
"Nažalost, moram izabrati tim. To je veoma težak proces sa dosta kvalitetnih igrača. Ali Asmir je bio odličan".
U istom periodu prošle godine Begović je bio prvi izbor mladog stručnjaka, dok sada prednost imaju Aaron Ramsdale, Artur Boruc i Mark Travers.
"Morate razočarati ljude, ali Asmir je dio našeg tima. Njegov način ponašanja je na najvećem nivou. Nema dileme da bi mogao ponovo zaigrati", rekao je Howe."


bitno je da se Begović dobro ponaša jer to je obraz vaspitanja Bošnjaka i to se nosi iz kuće

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Rokoko87 » 26 avg 2019, 21:31

Haahahahahah četvrti golman ekipe, čitaj Č E T V R T I!
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15704
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la BosniaBoston » 26 avg 2019, 21:36

Rokoko87 je napisao/la:Haahahahahah četvrti golman ekipe, čitaj Č E T V R T I!
Eric bi se izborio za ulogu 3.golmana jbt :D
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DrFilgud » 26 avg 2019, 21:51

Jos da dovedu Ivana Brkica, Asmir bi bio peti izbor. :lol:

Avatar
ASD
Postovi: 26217
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la ASD » 26 avg 2019, 21:53

Rokoko87 je napisao/la:Haahahahahah četvrti golman ekipe, čitaj Č E T V R T I!
Upravu bi Fanatic da Boruc neće dugo biti prvi golman.
Aaron Ramsdale branio 3 meča. :D

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la paulus » 26 avg 2019, 21:54

Zn li iko sta se desava sa onim Dilaverom iz Dinama , Momka pratim na ovim Evropskim tekmama dinama i strasan je i ove i prosle sezone , jak u skoku , dobro se pozicionira , jos nisam vidio da ga je neko uzo 1 na 1, on bi bio pravo pojacanje i to me nervira jer Prosinecki je pola vremena tamo , ko nes se zakotrljalo i sad opet tisina,
Jos jedna stvar , zovnes Kvrzica ne zoves Hajrovica , mislim ko jis misli da je Hajrovic dovrodosao u neke tamo ekipe, mjesto da se dpbro pocesu po glavi i skontaju da im ja Hajrovic donio Svjetsko, ja ne mogu skontat da ga Prosinecki nes ne coli , to je dublje. Al ipak on je sef , Hajrovic je odigrao kamaru dobrih tekmi za dinamo , igra jako dissciplinovano pod Bjelicom , prva je , sto ga ne zove , eto povejedio se KIvrzic opet ga nece zvat , zvao je Zakarica pobogu.
Sve je nako usporeno ljeno , podsjeca me na Bazdarevica samo sto su pokazali protiv Talijana da mogu igrati. Trebaju sjesti i treba im rec prosinecki ,Losa Italija kakve su nekad generacije imali , Grcka gubi od Armenije kuci vi je ne pobjedite jer padnete ko picke , Finska nas dobila glat a imaju dva igraca klase Visca, jel vas sranota ne bit drugi u ovoj grupi ne dobit Armeniju vani sad i Fince kuci i Grke koje je redom dobilo 5 repki na gostovanju , 2 puta Finska , 1 Madjarska 1 estonija i Armenija , Jer se Finske trebate bojat , nemojte igrat fudnal vise
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la paulus » 26 avg 2019, 21:57

a ovi Lulic Ibisevic i par ostalih su se rabo oprostili , sa njima bi bio siguran na Euru, Ovako ocel doc Visca jednom u tupavoj formi , ocel Dulja , ocel Edin setat i ko ce nam pobogu zamjenit Pjanu ikad
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DrFilgud » 26 avg 2019, 22:00

Nego ovaj propali hrvatski U21 reprezentativac, koliko ce trebati vremena da sredi papire?
Je li se savez angazovao?
To nema golmana s bh pasosem, da bude treca opcija, nego cemo uvozit hrvatski skart?

A ja, necemo o tome nego cemo o Begovicu...

GradKamena2
Postovi: 1609
Pridružen/a: 26 maj 2018, 20:42
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la GradKamena2 » 26 avg 2019, 22:09

Brkic je iz BH samo je igrom slucaja rođen u Koprivnici.

ALI majstore moj Prosinecki je najveci taldzija sa menađerima sto sam vidio u svom zivotu,a cjenio sam ga a on obicna kurcina od covjeka.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DrFilgud » 26 avg 2019, 22:12

GradKamena2 je napisao/la:Brkic je iz BH samo je igrom slucaja rođen u Koprivnici.

ALI majstore moj Prosinecki je najveci taldzija sa menađerima sto sam vidio u svom zivotu,a cjenio sam ga a on obicna kurcina od covjeka.
Nema bosansko fudbalsko drzavljanstvo.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 26 avg 2019, 22:12

paulus je napisao/la:Zn li iko sta se desava sa onim Dilaverom iz Dinama , Momka pratim na ovim Evropskim tekmama dinama i strasan je i ove i prosle sezone , jak u skoku , dobro se pozicionira , jos nisam vidio da ga je neko uzo 1 na 1, on bi bio pravo pojacanje i to me nervira jer Prosinecki je pola vremena tamo , ko nes se zakotrljalo i sad opet tisina,
Jos jedna stvar , zovnes Kvrzica ne zoves Hajrovica , mislim ko jis misli da je Hajrovic dovrodosao u neke tamo ekipe, mjesto da se dpbro pocesu po glavi i skontaju da im ja Hajrovic donio Svjetsko, ja ne mogu skontat da ga Prosinecki nes ne coli , to je dublje. Al ipak on je sef , Hajrovic je odigrao kamaru dobrih tekmi za dinamo , igra jako dissciplinovano pod Bjelicom , prva je , sto ga ne zove , eto povejedio se KIvrzic opet ga nece zvat , zvao je Zakarica pobogu.
Sve je nako usporeno ljeno , podsjeca me na Bazdarevica samo sto su pokazali protiv Talijana da mogu igrati. Trebaju sjesti i treba im rec prosinecki ,Losa Italija kakve su nekad generacije imali , Grcka gubi od Armenije kuci vi je ne pobjedite jer padnete ko picke , Finska nas dobila glat a imaju dva igraca klase Visca, jel vas sranota ne bit drugi u ovoj grupi ne dobit Armeniju vani sad i Fince kuci i Grke koje je redom dobilo 5 repki na gostovanju , 2 puta Finska , 1 Madjarska 1 estonija i Armenija , Jer se Finske trebate bojat , nemojte igrat fudnal vise
Već je jasno da ova ljenčuga neće ništa uraditi da bi pojačao našu reprezentaciju, osim ako nije u pitanju neki domaći menađerski igrač poput ovog Brkića.

Kožulj je to samo potvrdio, a ranije su isto rekli Begović, Lulić, Kolašinac, Ibišević, Jakupović i ostali...
Dosta se slažem s tom izjavom koju je dao, ne vidim svrhu da dođem tamo i treniram. Ne možeš odmah biti standardan. Ne kažem da sam se u međuvremenu pretvorio u Xavija, ali mislim da bi bilo dobro da me neko dođe pogledati u Poljskoj. Koliko znam to još niko nije učinio, sve je rekla-kazala. Očekivao sam da neko dođe i kaže da nisam za reprezentaciju, ja bih to poštovao. Ovako je ispalo kao igra gluhih telefona
Iznenadio bih se kada bi ispalo da ovaj Prosinečki ustvari prati naše igrače, sjećam se je kada je iskoristio jedinu priliku da ode na utakmicu Juve - Roma da prati Pjanića i Džeku, kao da je upitno njihovo mjesto na spisku :lol: on sigurno ima nekih 15-ak igrača (i naravno, na prvom mjestu je Sarić) koji će biti na svakom spisku bez obzira na sve i ostatak spiska dopune prijatelji menaĐeri i ljudi u savezu.

GradKamena2
Postovi: 1609
Pridružen/a: 26 maj 2018, 20:42
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la GradKamena2 » 26 avg 2019, 22:14

DrFilgud je napisao/la:
GradKamena2 je napisao/la:Brkic je iz BH samo je igrom slucaja rođen u Koprivnici.

ALI majstore moj Prosinecki je najveci taldzija sa menađerima sto sam vidio u svom zivotu,a cjenio sam ga a on obicna kurcina od covjeka.
Nema bosansko fudbalsko drzavljanstvo.
I to mi nije jasno sta mu treba ,od kad je doso u Zrinjski vodi se ko igrac sa dvojnim drzavljanstvom,tj vodi se ko domaci igrac.

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Rokoko87 » 26 avg 2019, 22:15

GradKamena2 je napisao/la:Brkic je iz BH samo je igrom slucaja rođen u Koprivnici.

ALI majstore moj Prosinecki je najveci taldzija sa menađerima sto sam vidio u svom zivotu,a cjenio sam ga a on obicna kurcina od covjeka.
Misliš?
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DrFilgud » 26 avg 2019, 22:16

Vucevich je napisao/la:
paulus je napisao/la:Zn li iko sta se desava sa onim Dilaverom iz Dinama , Momka pratim na ovim Evropskim tekmama dinama i strasan je i ove i prosle sezone , jak u skoku , dobro se pozicionira , jos nisam vidio da ga je neko uzo 1 na 1, on bi bio pravo pojacanje i to me nervira jer Prosinecki je pola vremena tamo , ko nes se zakotrljalo i sad opet tisina,
Jos jedna stvar , zovnes Kvrzica ne zoves Hajrovica , mislim ko jis misli da je Hajrovic dovrodosao u neke tamo ekipe, mjesto da se dpbro pocesu po glavi i skontaju da im ja Hajrovic donio Svjetsko, ja ne mogu skontat da ga Prosinecki nes ne coli , to je dublje. Al ipak on je sef , Hajrovic je odigrao kamaru dobrih tekmi za dinamo , igra jako dissciplinovano pod Bjelicom , prva je , sto ga ne zove , eto povejedio se KIvrzic opet ga nece zvat , zvao je Zakarica pobogu.
Sve je nako usporeno ljeno , podsjeca me na Bazdarevica samo sto su pokazali protiv Talijana da mogu igrati. Trebaju sjesti i treba im rec prosinecki ,Losa Italija kakve su nekad generacije imali , Grcka gubi od Armenije kuci vi je ne pobjedite jer padnete ko picke , Finska nas dobila glat a imaju dva igraca klase Visca, jel vas sranota ne bit drugi u ovoj grupi ne dobit Armeniju vani sad i Fince kuci i Grke koje je redom dobilo 5 repki na gostovanju , 2 puta Finska , 1 Madjarska 1 estonija i Armenija , Jer se Finske trebate bojat , nemojte igrat fudnal vise
Već je jasno da ova ljenčuga neće ništa uraditi da bi pojačao našu reprezentaciju, osim ako nije u pitanju neki domaći menađerski igrač poput ovog Brkića.

Kožulj je to samo potvrdio, a ranije su isto rekli Begović, Lulić, Kolašinac, Ibišević, Jakupović i ostali...
Dosta se slažem s tom izjavom koju je dao, ne vidim svrhu da dođem tamo i treniram. Ne možeš odmah biti standardan. Ne kažem da sam se u međuvremenu pretvorio u Xavija, ali mislim da bi bilo dobro da me neko dođe pogledati u Poljskoj. Koliko znam to još niko nije učinio, sve je rekla-kazala. Očekivao sam da neko dođe i kaže da nisam za reprezentaciju, ja bih to poštovao. Ovako je ispalo kao igra gluhih telefona
Iznenadio bih se kada bi ispalo da ovaj Prosinečki ustvari prati naše igrače, sjećam se je kada je iskoristio jedinu priliku da ode na utakmicu Juve - Roma da prati Pjanića i Džeku, kao da je upitno njihovo mjesto na spisku :lol: on sigurno ima nekih 15-ak igrača (i naravno, na prvom mjestu je Sarić) koji će biti na svakom spisku bez obzira na sve i ostatak spiska dopune prijatelji menaĐeri i ljudi u savezu.
Ma ovaj je totalni odron :lol:
Za njega je VHS Safet teski profesionalac.

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5717
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la JohnCleese » 26 avg 2019, 22:17

GradKamena2 je napisao/la:
ALI majstore moj Prosinecki je najveci taldzija sa menađerima sto sam vidio u svom zivotu,a cjenio sam ga a on obicna kurcina od covjeka.
Molim konkretan dokaz zbog kojeg si ostao tako zaprepasten
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

GradKamena2
Postovi: 1609
Pridružen/a: 26 maj 2018, 20:42
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la GradKamena2 » 26 avg 2019, 22:21

Zoves Saric ne zoves Kozulja jos kazes da ti nemoze dat ruke frajer prosle sezone 9 golova 9 asistencija.

Zoves Besica ne zoves Jajala npr.

Pa evo i ovaj Brkic na kraju krajeva.

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5717
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la JohnCleese » 26 avg 2019, 22:22

Hvala, prijatno
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 26 avg 2019, 22:23

DrFilgud je napisao/la:Ma ovaj je totalni odron :lol:
Za njega je VHS Safet teski profesionalac.
Ko bi rekao da će nakon Meše Baždarevića doći duplo gori selektor, treba i to znati jebote.

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la ElCartel11 » 26 avg 2019, 22:26

Repka je i prije imala ovakve taldzijske igrace ali mozda 20%, sad je to poraslo na 60%.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”