Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

Avatar
Sjeverjecudo
Postovi: 606
Pridružen/a: 09 avg 2019, 02:51
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Sjeverjecudo » 28 avg 2019, 17:47

DamirT je napisao/la:
akisarajevo92 je napisao/la:
FoSte95 je napisao/la:eto DZ i CZ u LŠ a gdje smo mi :urnebes:
jutros na N1, javljaju se iz tri regionalna centra, top vijest u Zagrebu plasman Dinama u LP, u Beogradu plasman Zvezde u LP, u Sarajevu top vijest godisnjica nekog ratnog dogadjaja prije 24 godine
Mi samo znamo govorit o ratu i obiljezavat ratne dogadjaje.Rat zavrsio prije 25 godina mi se nismo pomjerili sa mjesta po pitanju sporta,infrastrukture,politike itd.
I treba da se obiljezava zauvjek,to sto vama haklamasima smeta sto se obiljezava zlocin agresora nad gradzanima BiH govori vise o vama ja ne bih trosio rijeci,steta je I to za takve i vama slicne.
Sreca pa je nas patriota i onih koji ne zaboravljamo puno vise.
Kurs je isti sa puta ne skrecemo, jer rekli smo da nikada odustati necemo !!!!

Istina za Vedrana - Pravda za Horde Zla !!!!!

FoSte95
Postovi: 12621
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la FoSte95 » 28 avg 2019, 18:31

I 2119 će nam rat od prije (tada) skoro dva vijeka biti kriv za sve :rol:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
Hajdeee
Postovi: 5563
Pridružen/a: 05 maj 2018, 01:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Hajdeee » 28 avg 2019, 18:48

BosniaBoston je napisao/la:
zvucis mi kao neki krezavi samoprozvani huligan sa neke navijacke tribine koji me uzivo ne bi smio pogledati u oci, jedino mozda u nekoj grupici bi ti porasla muda
Vecina Hz su takvi
Tebe je ko maloga bas neki hordas dobrano maltretirao :rol:
Prosto isijava iz svakog drugog tvog posta.
- FKS -

Avatar
Demi
Postovi: 1012
Pridružen/a: 14 mar 2019, 18:15
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Demi » 28 avg 2019, 19:01

Pa rat je pocetak svega ovoga sto imamo sad.
Nije Beograd nista ispred nas a pogotovo ostatak Srbije,nazalost isto je to sve svi mi bjezimo u Njemacku kolektivno...Srbiju su zato bombardovali,unistili infrastrukturu,tvornice,poubijali narod...I tamo je bilo opsade.
" "!
1926

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11406
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Aerials » 28 avg 2019, 19:37

Prenosi li neko ove utakmice danas?
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

johntravolta123
Postovi: 855
Pridružen/a: 16 maj 2019, 13:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la johntravolta123 » 28 avg 2019, 19:40

Aerials je napisao/la:Prenosi li neko ove utakmice danas?
Mojatv iz listice

Avatar
zlajci
Postovi: 2605
Pridružen/a: 18 apr 2010, 17:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la zlajci » 28 avg 2019, 21:53

Ne znam kolko je juznoamerikanaca igralo u Evropi, al ovaj Cruz je vjerovatno najlosiji
tuzlanska Sloboda

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la drakensang » 28 avg 2019, 21:55

zlajci je napisao/la:Ne znam kolko je juznoamerikanaca igralo u Evropi, al ovaj Cruz je vjerovatno najlosiji
Ma nije. Jednostavno, ovako je i Brandao izgledao kad je tek dosao, dodje ti neki Jurilj i gurne te rukom odnese te a ti to nisi ucio i ne znas, jer si dosad igrao fudbal bez kontakta. Brandao je zasad izrastao u odlicnog igraca, al smo imali tu mogucnost da ga istrpimo kroz razne Capljine, Bratstva i slicne ekipe koje igraju fizicki jako.

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la BosanacGorstak » 28 avg 2019, 21:58

Odlicna tekma na Pecari,oba tima su imala svoje sanse.Siroki nesto blize pobjedi veceras al samo iz razloga jer je Sarajevo nastupilo sa drugim timom.
Ono sto je interesantno je postavka igraca Sarajeva.Prosto mi nevjerovatno izgleda da je Husref izasao veceras ovako visoko na Siroki i to jos sa skoro pa polovinom igraca iz Akademije.Muda do poda.Tempo u drugom poluvremenu odlican.Cruz ocajan,nadam se da ga Azmir nece kaparisat ako mu se zahvale u Sarajevu.Kurdic odigrao dobro,Serbecic klasa.Ostalo tu i tamo.
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la BosanacGorstak » 28 avg 2019, 22:00

drakensang je napisao/la:
zlajci je napisao/la:Ne znam kolko je juznoamerikanaca igralo u Evropi, al ovaj Cruz je vjerovatno najlosiji
Ma nije. Jednostavno, ovako je i Brandao izgledao kad je tek dosao, dodje ti neki Jurilj i gurne te rukom odnese te a ti to nisi ucio i ne znas, jer si dosad igrao fudbal bez kontakta. Brandao je zasad izrastao u odlicnog igraca, al smo imali tu mogucnost da ga istrpimo kroz razne Capljine, Bratstva i slicne ekipe koje igraju fizicki jako.
Na koliko je potpisao Brandao ugovor sa Velezom?
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

ZaZelju
Postovi: 1353
Pridružen/a: 09 avg 2014, 23:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la ZaZelju » 28 avg 2019, 22:15

Siroki je realno mogao dati bar dva gola. Onaj sut Jovica je teze bilo promasiti nego pogoditi. Onda stativa, pa lopta koju je igrac Sarajeva spasio na liniji. Jos bar dvije stopostotne prilike u drugom i stopostotna sansa u prvom, glavom pored gola.

U kakvoj drugoj ekipi Sarajeva se ovdje pise. Falili su: Gavric, Lazic i Tatar.

Da druge strane Sirokom falili: Bagaric, Coric i Kvesic.

Jesu li Kovacevic, Hodzic, Serbecic, Velkoski, Hebibovic, Milanovic, Letic, Ahmetovic, Handzic b, odnosno c ekipa kao sto neki ovdje pisu?

Ma nije igrala ni c, mego d ekipa Sarajeva.

Avatar
HordasOdMalena
Postovi: 3104
Pridružen/a: 29 jun 2015, 01:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la HordasOdMalena » 28 avg 2019, 22:18

ZaZelju je napisao/la:
U kakvoj drugoj ekipi Sarajeva se ovdje pise. Falili su: Gavric, Lazic i Tatar.
A nisu falili Oremuš, Rahmanović, Pidro, Stanojević? Niko od njih ne bi igrao u prvoj postavi?
"Imao sam puno bolje opcije za ljeto, za mene lično su to bili odlični uslovi, puno bolji nego sad, ali mi je želja bila da Sarajevo zaradi. Klub je to zaslužio. Koliko god igrač bio dobar, uvijek je klub taj koji gura igrača."

ZaZelju
Postovi: 1353
Pridružen/a: 09 avg 2014, 23:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la ZaZelju » 28 avg 2019, 22:21

HordasOdMalena je napisao/la:
ZaZelju je napisao/la:
U kakvoj drugoj ekipi Sarajeva se ovdje pise. Falili su: Gavric, Lazic i Tatar.
A nisu falili Oremuš, Rahmanović, Pidro, Stanojević? Niko od njih ne bi igrao u prvoj postavi?
Pricamo o standardnim igracima Sarajeva koji su donijeli cetiri pobjede i remi Sarajevu ove sezone. Koji su igrali dosad.

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la drakensang » 28 avg 2019, 22:24

BosanacGorstak je napisao/la:
drakensang je napisao/la:
zlajci je napisao/la:Ne znam kolko je juznoamerikanaca igralo u Evropi, al ovaj Cruz je vjerovatno najlosiji
Ma nije. Jednostavno, ovako je i Brandao izgledao kad je tek dosao, dodje ti neki Jurilj i gurne te rukom odnese te a ti to nisi ucio i ne znas, jer si dosad igrao fudbal bez kontakta. Brandao je zasad izrastao u odlicnog igraca, al smo imali tu mogucnost da ga istrpimo kroz razne Capljine, Bratstva i slicne ekipe koje igraju fizicki jako.
Na koliko je potpisao Brandao ugovor sa Velezom?
2021. Al voljni smo ga prodat za 2.5 mil E, mislim da je fer cijena obzirom na bogastvo azmirovo :D

gruezi
Postovi: 3895
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la gruezi » 28 avg 2019, 22:26

Demi je napisao/la:Pa rat je pocetak svega ovoga sto imamo sad.
Nije Beograd nista ispred nas a pogotovo ostatak Srbije,nazalost isto je to sve svi mi bjezimo u Njemacku kolektivno...Srbiju su zato bombardovali,unistili infrastrukturu,tvornice,poubijali narod...I tamo je bilo opsade.
Srbiju su rokali 2 mjeseca sarajevo i mostar su licili na hirosimu 96te i rokani su 3 i po godine.... A broj ubijenih tokom bombardovanja u srbiji je smjesan u odnosu na broj ubijenih u sarajevu ili zvorniku ili foci ili prijedoru vlasenici bratuncu itd...beograd jeste ispred nas i to dobro jer sve para sto se slijeze u srbiju ide u beograd dok je ostatak srbije isti ku.rac...

Avatar
HordasOdMalena
Postovi: 3104
Pridružen/a: 29 jun 2015, 01:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la HordasOdMalena » 28 avg 2019, 22:26

ZaZelju je napisao/la:
HordasOdMalena je napisao/la:
ZaZelju je napisao/la:
U kakvoj drugoj ekipi Sarajeva se ovdje pise. Falili su: Gavric, Lazic i Tatar.
A nisu falili Oremuš, Rahmanović, Pidro, Stanojević? Niko od njih ne bi igrao u prvoj postavi?
Pricamo o standardnim igracima Sarajeva koji su donijeli cetiri pobjede i remi Sarajevu ove sezone. Koji su igrali dosad.
Pa evo, gledaj ekipu koja je igrala protiv Celtica, to je prva zvanična utakmica sezone, tu su bili Rahmanović i Oremuš. A i pola ekipe jedva hoda, Ahmetović bi sigurno počeo od prve minute da nije umoran.
"Imao sam puno bolje opcije za ljeto, za mene lično su to bili odlični uslovi, puno bolji nego sad, ali mi je želja bila da Sarajevo zaradi. Klub je to zaslužio. Koliko god igrač bio dobar, uvijek je klub taj koji gura igrača."

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la BosanacGorstak » 28 avg 2019, 22:32

drakensang je napisao/la:
2021. Al voljni smo ga prodat za 2.5 mil E, mislim da je fer cijena obzirom na bogastvo azmirovo :D
Mozemo stadion za te pare napravit :mrgreen:
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

Avatar
zlajci
Postovi: 2605
Pridružen/a: 18 apr 2010, 17:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la zlajci » 28 avg 2019, 22:32

gruezi je napisao/la:
Demi je napisao/la:Pa rat je pocetak svega ovoga sto imamo sad.
Nije Beograd nista ispred nas a pogotovo ostatak Srbije,nazalost isto je to sve svi mi bjezimo u Njemacku kolektivno...Srbiju su zato bombardovali,unistili infrastrukturu,tvornice,poubijali narod...I tamo je bilo opsade.
Srbiju su rokali 2 mjeseca sarajevo i mostar su licili na hirosimu 96te i rokani su 3 i po godine.... A broj ubijenih tokom bombardovanja u srbiji je smjesan u odnosu na broj ubijenih u sarajevu ili zvorniku ili foci ili prijedoru vlasenici bratuncu itd...beograd jeste ispred nas i to dobro jer sve para sto se slijeze u srbiju ide u beograd dok je ostatak srbije isti ku.rac...
Pa i u Sa se slijeze i to puta 2
tuzlanska Sloboda

Avatar
zlajci
Postovi: 2605
Pridružen/a: 18 apr 2010, 17:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la zlajci » 28 avg 2019, 22:35

Pred sarajevski derbi mogu reci da je Zeljo izgledao puno bolje u Sirokom nego Sarajevo. Naravno, ne mora nista znaciti.
tuzlanska Sloboda

ZaZelju
Postovi: 1353
Pridružen/a: 09 avg 2014, 23:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la ZaZelju » 28 avg 2019, 22:40

Ekipa Sarajeva koja je izasla veceras je sasvim solidan sastav, bez obzira sto nisu igrali Lazic i Gavric. Oba ce moci igrati na derbiju. Tatar je povrijedjen, njega pretpostavljam nema. Kurdic je bio jedan od najboljih na terenu.
Siroki nije imao Corica, Bagarica i Kvesica. Bili oslabljeni bas kao i Sarajeva.
Realno, osim Celika, Sarajevo dosad nikog nije nadigralo. Sve cetiri pobjede su imali kod kuce, na strani dva remija. Dosad su ekipa koja je imala najvise srece. Nadam se da je nece biti na derbiju.

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”