FK Mladost DK

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 28 avg 2019, 21:07

Ako su papiri problem, pitanje je hoće li zaigrati ikako u ovoj sezoni : )

Nešto se stvarno mora uraditi, jer igra nam je za povratiti. Prošlu domaću nijednog udarca na protivnički go iz igre, sad trica u gostima, znači igra bez karaktera. Nastavel ovako ne piše nam se dobro. Nadao sam se da je do neuigranosti, mlada ekipa, da im treba vremena da odčepe, ali izgleda da je do kvaliteta igrača. Bez Isakovića su ko muha bez glave, bez Fanima nema opasnosti nikakve, sredina nije ni za federalne, a izjava trenera uvijek ista "zasluženo su nas pobijedili"...
Ne znam, piju mi krv na slamku, mislio sam da imam neograničeno strpljenja, ali izgleda da nemam, odražava se sve ovo na moje zdravlje, od pritiska do živčanluka i potištenosti, a najbolnije mi je što sve njih boli k...c, svedno im.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la shaman7 » 28 avg 2019, 23:57

Posto ste mo bas simpatican klub, par vas zna da se javim uvijek lijepo na temu. Nekako mi nije pametan potez dovodjenke Ibre. Ne sto je los trener, Ibro je odlican, nego sto je u zadnke vrijeme otisao na zivcima, postao je dosta negativan, iako je pricao uvijek pozitivno u medijima cak i pretjerano. Zivio je snove s Velezom, sto nr znaci da nece s vama, ali se razocarao. Neke stvari i nisu za javnost, ali se istrosio ove 3 godine maksimalno. Uglavnom mac sa dvije ostrice. Moge biti za dlaku bolji, a moze i gori od Beganovica. Vama sretno svakako, simpaticna ekipa meni od kako ste se pojavili u prvoj ligi, uvijek pogledam prvo kako je Mladost igrala kad gledam rezultate :)

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la drakensang » 29 avg 2019, 00:41

shaman7 je napisao/la:Posto ste mo bas simpatican klub, par vas zna da se javim uvijek lijepo na temu. Nekako mi nije pametan potez dovodjenke Ibre. Ne sto je los trener, Ibro je odlican, nego sto je u zadnke vrijeme otisao na zivcima, postao je dosta negativan, iako je pricao uvijek pozitivno u medijima cak i pretjerano. Zivio je snove s Velezom, sto nr znaci da nece s vama, ali se razocarao. Neke stvari i nisu za javnost, ali se istrosio ove 3 godine maksimalno. Uglavnom mac sa dvije ostrice. Moge biti za dlaku bolji, a moze i gori od Beganovica. Vama sretno svakako, simpaticna ekipa meni od kako ste se pojavili u prvoj ligi, uvijek pogledam prvo kako je Mladost igrala kad gledam rezultate :)
Ibro je vrhunski trener i poredit njega i Beganovica je neukusno. Ovdje ce moci radit bez pritiska objektivnih strucnjaka za koje jenon seljak pa samim tim i los trener, i vjerovatno napravit rezultat

DembaBa21
Postovi: 974
Pridružen/a: 09 feb 2019, 00:02
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la DembaBa21 » 29 avg 2019, 07:21

drakensang je napisao/la:
shaman7 je napisao/la:Posto ste mo bas simpatican klub, par vas zna da se javim uvijek lijepo na temu. Nekako mi nije pametan potez dovodjenke Ibre. Ne sto je los trener, Ibro je odlican, nego sto je u zadnke vrijeme otisao na zivcima, postao je dosta negativan, iako je pricao uvijek pozitivno u medijima cak i pretjerano. Zivio je snove s Velezom, sto nr znaci da nece s vama, ali se razocarao. Neke stvari i nisu za javnost, ali se istrosio ove 3 godine maksimalno. Uglavnom mac sa dvije ostrice. Moge biti za dlaku bolji, a moze i gori od Beganovica. Vama sretno svakako, simpaticna ekipa meni od kako ste se pojavili u prvoj ligi, uvijek pogledam prvo kako je Mladost igrala kad gledam rezultate :)
Ibro je vrhunski trener i poredit njega i Beganovica je neukusno. Ovdje ce moci radit bez pritiska objektivnih strucnjaka za koje jenon seljak pa samim tim i los trener, i vjerovatno napravit rezultat
Dobar je Ibro trener ali za Federalne sa svijim bombasticnim izjavam (prosetat cemo se ligom mi nemamo konkurenciju)

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la drakensang » 29 avg 2019, 09:55

Eh evo ti dokaza kakva smo mi pogan. Pa i setali smo se ligom, jedini porazi i kiksevi u drugoj polusezoni su kad si peotig sudije igrao. Al mi smo pogan najveca, bili i ostali. Ibro sretno, nadam se da ces ostat u ligi.

DembaBa21
Postovi: 974
Pridružen/a: 09 feb 2019, 00:02
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la DembaBa21 » 29 avg 2019, 11:12

drakensang je napisao/la:Eh evo ti dokaza kakva smo mi pogan. Pa i setali smo se ligom, jedini porazi i kiksevi u drugoj polusezoni su kad si peotig sudije igrao. Al mi smo pogan najveca, bili i ostali. Ibro sretno, nadam se da ces ostat u ligi.
Najveca pogan sto postoje dali bi guzuce za kafu samo sitni interesi imali mene tu a Ibro je to dobro znao jesmo se setali ali u Gracanici sa namjestenom utakmicom nemoj da dalje pricam kome je davo pare za podrsku ko je namjestio utakmicu u gracanici koje agencije su dovodili igrace itd.

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la shaman7 » 29 avg 2019, 12:21

drakensang je napisao/la:
shaman7 je napisao/la:Posto ste mo bas simpatican klub, par vas zna da se javim uvijek lijepo na temu. Nekako mi nije pametan potez dovodjenke Ibre. Ne sto je los trener, Ibro je odlican, nego sto je u zadnke vrijeme otisao na zivcima, postao je dosta negativan, iako je pricao uvijek pozitivno u medijima cak i pretjerano. Zivio je snove s Velezom, sto nr znaci da nece s vama, ali se razocarao. Neke stvari i nisu za javnost, ali se istrosio ove 3 godine maksimalno. Uglavnom mac sa dvije ostrice. Moge biti za dlaku bolji, a moze i gori od Beganovica. Vama sretno svakako, simpaticna ekipa meni od kako ste se pojavili u prvoj ligi, uvijek pogledam prvo kako je Mladost igrala kad gledam rezultate :)
Ibro je vrhunski trener i poredit njega i Beganovica je neukusno. Ovdje ce moci radit bez pritiska objektivnih strucnjaka za koje jenon seljak pa samim tim i los trener, i vjerovatno napravit rezultat
Jasta je nego vrhunski, govorim samo s psiholoske strane da mozda nece moci prenijeti sve sto zna. Istrosio se bas puno

DembaBa21
Postovi: 974
Pridružen/a: 09 feb 2019, 00:02
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la DembaBa21 » 29 avg 2019, 12:37

shaman7 je napisao/la:
drakensang je napisao/la:
shaman7 je napisao/la:Posto ste mo bas simpatican klub, par vas zna da se javim uvijek lijepo na temu. Nekako mi nije pametan potez dovodjenke Ibre. Ne sto je los trener, Ibro je odlican, nego sto je u zadnke vrijeme otisao na zivcima, postao je dosta negativan, iako je pricao uvijek pozitivno u medijima cak i pretjerano. Zivio je snove s Velezom, sto nr znaci da nece s vama, ali se razocarao. Neke stvari i nisu za javnost, ali se istrosio ove 3 godine maksimalno. Uglavnom mac sa dvije ostrice. Moge biti za dlaku bolji, a moze i gori od Beganovica. Vama sretno svakako, simpaticna ekipa meni od kako ste se pojavili u prvoj ligi, uvijek pogledam prvo kako je Mladost igrala kad gledam rezultate :)
Ibro je vrhunski trener i poredit njega i Beganovica je neukusno. Ovdje ce moci radit bez pritiska objektivnih strucnjaka za koje jenon seljak pa samim tim i los trener, i vjerovatno napravit rezultat
Jasta je nego vrhunski, govorim samo s psiholoske strane da mozda nece moci prenijeti sve sto zna. Istrosio se bas puno
jos samo neka uzme i ove vrhunske igrace sto je dovodio u Velez tipa Berisha,Marquez,Osmic,Dudic,Behram,Samardzic...

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la drakensang » 29 avg 2019, 13:18

E zamisli kakav je to trenerski mag kad je s tim vrhunskim igracima postavio rekord lige po bodovima i golovima. Ko kad su se igraci trgali da dodju u velez u drugu ligu. Mazlume mrtvi. Nezahvalna smo stoka, sitnog zuba, i samo mi mozemo onako otjerat trenera koji se iz mladosti vratio u velez i s ninom jakirovicem i ostalom buranijom izborio ostanak i uveo nas u ligu. Stoka, sve ovakve navijace veleza da ih pitss hoces li ostavitnu mladosti 5k+ platu i vratit se u velez dzaba iz ljubavi rsdit, samo bi se nasmijali a sve satro navijaci.

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la ASD » 29 avg 2019, 13:49

Jesu li Velići zvanično otišli?
Da li je Tandina i dalje u klubu?

DembaBa21
Postovi: 974
Pridružen/a: 09 feb 2019, 00:02
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la DembaBa21 » 29 avg 2019, 13:50

drakensang je napisao/la:E zamisli kakav je to trenerski mag kad je s tim vrhunskim igracima postavio rekord lige po bodovima i golovima. Ko kad su se igraci trgali da dodju u velez u drugu ligu. Mazlume mrtvi. Nezahvalna smo stoka, sitnog zuba, i samo mi mozemo onako otjerat trenera koji se iz mladosti vratio u velez i s ninom jakirovicem i ostalom buranijom izborio ostanak i uveo nas u ligu. Stoka, sve ovakve navijace veleza da ih pitss hoces li ostavitnu mladosti 5k+ platu i vratit se u velez dzaba iz ljubavi rsdit, samo bi se nasmijali a sve satro navijaci.
U najlosijoj ligi u europi bit prvi sa kupljenom utakmicom nakon 3 god. je veliki uspjeh ma svaka cast covjek je promjenio 50 igraca u te 3 god. De mi reci jednog koji moze trenutno igrati u Sarajevu ili Zrinjskom nema ga za 3 god nije stvorio niti jednog igraca hej pa ko se imalo razumije u fudbal Ibro ga je izluđivao svojim sastavim i taktikama ko se bola trgo da dođe u Velez pusti to sto on prica igraci su dovođeni iz 2 agencije zeleni sport centar i zuka soccer

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la drakensang » 29 avg 2019, 14:19

DembaBa21 je napisao/la:
drakensang je napisao/la:E zamisli kakav je to trenerski mag kad je s tim vrhunskim igracima postavio rekord lige po bodovima i golovima. Ko kad su se igraci trgali da dodju u velez u drugu ligu. Mazlume mrtvi. Nezahvalna smo stoka, sitnog zuba, i samo mi mozemo onako otjerat trenera koji se iz mladosti vratio u velez i s ninom jakirovicem i ostalom buranijom izborio ostanak i uveo nas u ligu. Stoka, sve ovakve navijace veleza da ih pitss hoces li ostavitnu mladosti 5k+ platu i vratit se u velez dzaba iz ljubavi rsdit, samo bi se nasmijali a sve satro navijaci.
U najlosijoj ligi u europi bit prvi sa kupljenom utakmicom nakon 3 god. je veliki uspjeh ma svaka cast covjek je promjenio 50 igraca u te 3 god. De mi reci jednog koji moze trenutno igrati u Sarajevu ili Zrinjskom nema ga za 3 god nije stvorio niti jednog igraca hej pa ko se imalo razumije u fudbal Ibro ga je izluđivao svojim sastavim i taktikama ko se bola trgo da dođe u Velez pusti to sto on prica igraci su dovođeni iz 2 agencije zeleni sport centar i zuka soccer
Dudaaaaaa je bila moja kraljica :D duda izguglaj sarkazam

Avatar
miky_hz
Postovi: 23018
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la miky_hz » 29 avg 2019, 14:20

Nikolic poslan u Radnicki (Srbija) na posudbu :think:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

DembaBa21
Postovi: 974
Pridružen/a: 09 feb 2019, 00:02
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la DembaBa21 » 29 avg 2019, 14:55

drakensang je napisao/la:
DembaBa21 je napisao/la:
drakensang je napisao/la:E zamisli kakav je to trenerski mag kad je s tim vrhunskim igracima postavio rekord lige po bodovima i golovima. Ko kad su se igraci trgali da dodju u velez u drugu ligu. Mazlume mrtvi. Nezahvalna smo stoka, sitnog zuba, i samo mi mozemo onako otjerat trenera koji se iz mladosti vratio u velez i s ninom jakirovicem i ostalom buranijom izborio ostanak i uveo nas u ligu. Stoka, sve ovakve navijace veleza da ih pitss hoces li ostavitnu mladosti 5k+ platu i vratit se u velez dzaba iz ljubavi rsdit, samo bi se nasmijali a sve satro navijaci.
U najlosijoj ligi u europi bit prvi sa kupljenom utakmicom nakon 3 god. je veliki uspjeh ma svaka cast covjek je promjenio 50 igraca u te 3 god. De mi reci jednog koji moze trenutno igrati u Sarajevu ili Zrinjskom nema ga za 3 god nije stvorio niti jednog igraca hej pa ko se imalo razumije u fudbal Ibro ga je izluđivao svojim sastavim i taktikama ko se bola trgo da dođe u Velez pusti to sto on prica igraci su dovođeni iz 2 agencije zeleni sport centar i zuka soccer
Dudaaaaaa je bila moja kraljica :D duda izguglaj sarkazam
Ma kakv duda vidim da taj pise komentare nas ss.ba majstore nemam nista protiv Ibre ali ne mozete pisati da je strucnjak svaka cast njemu na onome kad se vratio u Velez iz Mladosti time je dokazao koliko ga voli ali jbg volim i ja Severinu ali je mogu samo na TV gledat Ibro je imao kredit kao Franz Beckenbauer prepusten mu je citav sportski dio Veleza i evo vidite gdje smo sad grcevita borba za opstanak ako sa ovim kadrom ovo Feđa izvuce sa mu cast jer svaka utakmica ce biti velika borba a ako mislis da sam ka neko ko samo laje i da sam protiv Veleza varas se ja sam t 1 od onih 300 koji su poslje Gorazda i Gradačca otisli u Jajce gdje je ocekivalo da cemo izgubiti prvenrnstvo dolazimo na stadion vire ankeri iz betonskih blokova iznad tebe samo gledas kad ce se sve srusit na tebe a domacini pustili Matu Bulica ako si bio znas o cemu pricam

dime
Postovi: 191
Pridružen/a: 05 avg 2011, 16:15
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la dime » 29 avg 2019, 15:53

shaman7 je napisao/la:Posto ste mo bas simpatican klub, par vas zna da se javim uvijek lijepo na temu. Nekako mi nije pametan potez dovodjenke Ibre. Ne sto je los trener, Ibro je odlican, nego sto je u zadnke vrijeme otisao na zivcima, postao je dosta negativan, iako je pricao uvijek pozitivno u medijima cak i pretjerano. Zivio je snove s Velezom, sto nr znaci da nece s vama, ali se razocarao. Neke stvari i nisu za javnost, ali se istrosio ove 3 godine maksimalno. Uglavnom mac sa dvije ostrice. Moge biti za dlaku bolji, a moze i gori od Beganovica. Vama sretno svakako, simpaticna ekipa meni od kako ste se pojavili u prvoj ligi, uvijek pogledam prvo kako je Mladost igrala kad gledam rezultate :)
Bože kakve samo đubradi ima na ovom svijetu, ubij se jadniče.

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 29 avg 2019, 16:25

miky_hz je napisao/la:Nikolic poslan u Radnicki (Srbija) na posudbu :think:
Mladost je dobila pare a nije mogao se nama vratit na posudbu jer završio prelazni rok kod nas....

Avatar
hugoviana
Postovi: 416
Pridružen/a: 30 jun 2018, 00:50
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la hugoviana » 29 avg 2019, 17:19

Valja nam sad gledati Hreljića na desnom beku :facepalm:

FORZZA
Postovi: 377
Pridružen/a: 18 jan 2018, 22:23
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FORZZA » 29 avg 2019, 17:22

E sad ste gotovi..TIKA TAKA ZA PRVAKA

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 29 avg 2019, 18:55

Ma kakvi gotovi, ako zatreba dovest ćemo skuplje nego što smo prodali : )
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la ASD » 29 avg 2019, 19:13

ASD je napisao/la:Jesu li Velići zvanično otišli?
Da li je Tandina i dalje u klubu?
:?:

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.