NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
avenija
Postovi: 13599
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 30 avg 2019, 17:04

FliX je napisao/la:Koji balans u anketi.. X ne gine!
eno seferovic kaze idemo samo da ne izgubimo :lol:

a mi kad idemo po bod zna se sta slijedi :lol:

Hocemo pobjedu :!:
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
FliX
Postovi: 4704
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FliX » 30 avg 2019, 17:08

avenija je napisao/la:
FliX je napisao/la:Koji balans u anketi.. X ne gine!
eno seferovic kaze idemo samo da ne izgubimo :lol:

a mi kad idemo po bod zna se sta slijedi :lol:

Hocemo pobjedu :!:
Ovaj put to je takticki. Navraca ih da krenu grlom u jagode.. Sto bi Susic svojevremeno reko "volio bih da nas izreal napadne". I tako i bi. Izrael nas napade i tricu nam zabi hahaha..
Izvinjavam se na malom skretanju s teme

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Schlager » 30 avg 2019, 17:09

Pozdrav svim navijačima Čelika.

Uvijek citam ove teme protivnika,pred nase utakmice sa njima,i neko prije par stranica napisa da mu je Kemo Hafizovic najdrazi trener,ali strah ga da nije mozda covjek u preozbiljnim godinama...Kakva je to legenda,hahaha...Ono,prije dve godine kad smo igrali u BL na otvaranju sezone,kad se Čelik raspadao i bio najgori u istoriji,daje Kemo izjavu poslije utakmice.."Branio mi je ovaj mali...ne znam sad tačno kako se zove..ali dobar je bio" :lol: :lol:

CAR!!!!

A dijete došlo u nekom rasparnom dresu,šorc do koljena,neka tuga me uhvatila :D

Drago mi je da se Čelik debelo trgao od tog perioda.

aeroms33
Postovi: 685
Pridružen/a: 10 dec 2017, 05:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la aeroms33 » 30 avg 2019, 17:49

Halo ba ljudi prestanite sanjati. Mi možemo Evrope vidjeti samo na cosku lamele. Je. bote ja naroda zatucanog. Halooo nemas uslova za Evropu ba. Imas raspali klub sa milionima dugova. Forom od investitora na koji narod onanise cim se milion spomene i politikom glavnog baje u gradu . I 90% forumasa koji aminaju na gluposti. Nemozes u Evropu shvatite. Tu smo da izborimo od cetvrtog do desetog mjesta. Da se mobilise rulja za koji glas. Ubode koja kvota. I kakva druga crna rabota. Ajd pozdrav.

ZenickiLC
Postovi: 571
Pridružen/a: 20 feb 2018, 15:07
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la ZenickiLC » 30 avg 2019, 18:00

Schlager je napisao/la:Pozdrav svim navijačima Čelika.

Uvijek citam ove teme protivnika,pred nase utakmice sa njima,i neko prije par stranica napisa da mu je Kemo Hafizovic najdrazi trener,ali strah ga da nije mozda covjek u preozbiljnim godinama...Kakva je to legenda,hahaha...Ono,prije dve godine kad smo igrali u BL na otvaranju sezone,kad se Čelik raspadao i bio najgori u istoriji,daje Kemo izjavu poslije utakmice.."Branio mi je ovaj mali...ne znam sad tačno kako se zove..ali dobar je bio" :lol: :lol:

CAR!!!!

A dijete došlo u nekom rasparnom dresu,šorc do koljena,neka tuga me uhvatila :D

Drago mi je da se Čelik debelo trgao od tog perioda.
Iste godine je izjavio "moj napadac dok primi loptu i okrene se ja ispusim cigaru".
CAR!
Uzavreli grad gori ugasiti se nece !

zenickidokosti1
Postovi: 125
Pridružen/a: 21 jun 2019, 18:28
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zenickidokosti1 » 30 avg 2019, 18:32

ZenickiLC je napisao/la:
Schlager je napisao/la:Pozdrav svim navijačima Čelika.

Uvijek citam ove teme protivnika,pred nase utakmice sa njima,i neko prije par stranica napisa da mu je Kemo Hafizovic najdrazi trener,ali strah ga da nije mozda covjek u preozbiljnim godinama...Kakva je to legenda,hahaha...Ono,prije dve godine kad smo igrali u BL na otvaranju sezone,kad se Čelik raspadao i bio najgori u istoriji,daje Kemo izjavu poslije utakmice.."Branio mi je ovaj mali...ne znam sad tačno kako se zove..ali dobar je bio" :lol: :lol:

CAR!!!!

A dijete došlo u nekom rasparnom dresu,šorc do koljena,neka tuga me uhvatila :D

Drago mi je da se Čelik debelo trgao od tog perioda.
Iste godine je izjavio "moj napadac dok primi loptu i okrene se ja ispusim cigaru".
CAR!
Ili ona, imam ja onog Kou...( ne zna izgovorit Kouadio), ja njega Kutinjo zovnem, okrene se on hahaha

Ahmedpasa
Postovi: 62
Pridružen/a: 14 jul 2019, 20:47
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Ahmedpasa » 30 avg 2019, 18:58

Zlatan Nalić je persona koja svojim izjava nikada ne bi ostavio navijače Čelika nezadovoljnim. Njegov problem je bio Mujkan i mali Smajić, a inače je progurao i u vatru gurao mlade igrače (Beganović, Hodžić,..) , dok je od poluraspalih napravio respektabilne (Alispahić, Husejinović, Adžem,..). Imao je i pacijenata u ekipi sa kojima nije mogao ništa. Slušam komentare da su bili neefikasni, čovjek koji je imao sporaće u igri je opet uspio odigrati čvrsto u odbrani, a navala u susjednoj Tuzla City dokazuje danas koliko je neefikasna. Da nije Ubiparipa dali bi jedan gol do sada.

Zašto je otišao iz Slobode. Gospodin Nalić kako ga i danas zovu u Tuzli je tražio da igraju Evropu da dobiju prave igrače na pravim pozicijama. Mislim da bi se svidio Aydinu po toj viziji. Od svih nabrojanih trenera najviše sam za dolazak EDF-a.

OdmutNicaze1988
Postovi: 996
Pridružen/a: 19 feb 2018, 09:39
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la OdmutNicaze1988 » 30 avg 2019, 19:40

Da vidim koliko nas ima sa ovog foruma da ide u nedjelju u Banja luku da podere dlanove i grlo.
:mrgreen:
Zenički Čelik 1945
Robijaši Zenica 1988

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 30 avg 2019, 19:54

OdmutNicaze1988 je napisao/la:Da vidim koliko nas ima sa ovog foruma da ide u nedjelju u Banja luku da podere dlanove i grlo.
:mrgreen:
+1

Bilo bi zanimljivo kada bi se nekad mi s foruma okupili, pa popili pićence i bacili koju o Čeliku :D :lol:
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 30 avg 2019, 20:16

Jamak najavi 6 boba, i kaze borba za 3 boda. Tako se razmislja.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
avenija
Postovi: 13599
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 30 avg 2019, 20:34

Menadžment Čelika u potrazi je za novim trenerom, nakon što je početkom sedmice ostavku podnio turski stručnjak Hasan Ozer.

Potez Ozera iznenadio je mnoge Zeničane, a u Čeliku več tragaju za novim rješenjem. Prvi pick kluba sa Bilinog polja je Zlatan Nalić, prošlosezonski “coach” Slobode, piše Faktor.

Razgovori su već obavljeni i sada se čeka odgovor stručnjaka sa adresom u Švedskoj. Čeliku u prilog ide i predstojeća reprezentativna pauza.

Čelik u sedmom kolu Premijer lige BiH gostuje kod banjalučkog Borca. Ekipu će sa klupe predvoditi Almir Seferović, koji je kondicioni trener zeničkog kluba.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
redbull93
Postovi: 14404
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 30 avg 2019, 21:44

Nesto i nisam odusevljen sa Nalicem, al eto ako hoce nek im bude.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
zlajci
Postovi: 2605
Pridružen/a: 18 apr 2010, 17:04
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zlajci » 30 avg 2019, 21:53

Oprostite na upadu i ako dopustite par rijeci o Nalicu pa neka svako donese svoj sud.

U Slobodi mu je bio prvi trenerki posao u karijeri. Dugo se sutilo zbog igracke karijere njegovog oca. Imao je Ignjatovica uz kojeg je Adzem licio na nesto, a ne zbog Nale. Beganovic je dobio sansu u 14.min 2.kola u Ugljeviku nakon sto se ozlijedio Terzic i zato sto je bio jedini rezervni desni bek u ekipi. Tada je ekipu jos uvijek vodio Bosnjakovic, mali je kasnije sezonu razvalio. Mali Hodzic je dobio punih 110minuta za cijelu sezonu kod Nalica. Maksimovica nije na zimu htio vratiti sa posudbe iz Zvijezde uz izgovor da nije takmicarski igrac. Istu je frazu koristio kad god smo izgubili, a jako smo cesto gubili. U 14 kola proljeca je osvojio 10 bodova.
Primili gol od Krupe na Tusnju u 52.min,on kaze poremetio nas rani gol. Izgubimo 4-0 u Sirokom, kaze fenomenalno smo igrali.

Kakvu je ekipu imao? Said Huseinovic, Alispahic, Prses, Ignjatovic, Adzem, Ivetic, Baraban, Vidovic, Handzanovic, Beganovic, Livancic, Muminovic na golu. Imali smo prosjek suta u okvir 1 po utakmici, a gol smo davali svaku trecu utakmicu. Na papiru je njegova Sloboda puno jaca nego sada sto imamo.

Ali seljak nije, to stoji.
tuzlanska Sloboda

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 30 avg 2019, 21:57

zlajci je napisao/la:Oprostite na upadu i ako dopustite par rijeci o Nalicu pa neka svako donese svoj sud.

U Slobodi mu je bio prvi trenerki posao u karijeri. Dugo se sutilo zbog igracke karijere njegovog oca. Imao je Ignjatovica uz kojeg je Adzem licio na nesto, a ne zbog Nale. Beganovic je dobio sansu u 14.min 2.kola u Ugljeviku nakon sto se ozlijedio Terzic i zato sto je bio jedini rezervni desni bek u ekipi. Tada je ekipu jos uvijek vodio Bosnjakovic, mali je kasnije sezonu razvalio. Mali Hodzic je dobio punih 110minuta za cijelu sezonu kod Nalica. Maksimovica nije na zimu htio vratiti sa posudbe iz Zvijezde uz izgovor da nije takmicarski igrac. Istu je frazu koristio kad god smo izgubili, a jako smo cesto gubili. U 14 kola proljeca je osvojio 10 bodova.
Primili gol od Krupe na Tusnju u 52.min,on kaze poremetio nas rani gol. Izgubimo 4-0 u Sirokom, kaze fenomenalno smo igrali.

Kakvu je ekipu imao? Said Huseinovic, Alispahic, Prses, Ignjatovic, Adzem, Ivetic, Baraban, Vidovic, Handzanovic, Beganovic, Livancic, Muminovic na golu. Imali smo prosjek suta u okvir 1 po utakmici, a gol smo davali svaku trecu utakmicu. Na papiru je njegova Sloboda puno jaca nego sada sto imamo.

Ali seljak nije, to stoji.
Nemamo bahatog moderatora kao vi, pa tako da ovo vjerovatmo nece biti obrisano. Prije svega :D

Svjesni smo, i ja sam prvi govorio da je Nalic jedna ogromna ubleha, dok ste me vi svi pravili budalom :D
Samoposteno, avenija i ja vam govorili odron od trenera, al jbg, takav nam grah pao :D mada se to jos nista ne zna.

Opet Sloboda je imala malo i cudnu ekipu te godine, igrao je Vidovic napadaca a nine bas efikasan, tako da se tjesim da je to problem. :D najbolji fudbal ste igrali u prvom djelu, samo zato sto on nije spremao igrace :D
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
firefirefirely
Postovi: 3156
Pridružen/a: 22 dec 2013, 00:11
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la firefirefirely » 30 avg 2019, 21:58

zlajci je napisao/la:Oprostite na upadu i ako dopustite par rijeci o Nalicu pa neka svako donese svoj sud.

U Slobodi mu je bio prvi trenerki posao u karijeri. Dugo se sutilo zbog igracke karijere njegovog oca. Imao je Ignjatovica uz kojeg je Adzem licio na nesto, a ne zbog Nale. Beganovic je dobio sansu u 14.min 2.kola u Ugljeviku nakon sto se ozlijedio Terzic i zato sto je bio jedini rezervni desni bek u ekipi. Tada je ekipu jos uvijek vodio Bosnjakovic, mali je kasnije sezonu razvalio. Mali Hodzic je dobio punih 110minuta za cijelu sezonu kod Nalica. Maksimovica nije na zimu htio vratiti sa posudbe iz Zvijezde uz izgovor da nije takmicarski igrac. Istu je frazu koristio kad god smo izgubili, a jako smo cesto gubili. U 14 kola proljeca je osvojio 10 bodova.
Primili gol od Krupe na Tusnju u 52.min,on kaze poremetio nas rani gol. Izgubimo 4-0 u Sirokom, kaze fenomenalno smo igrali.

Kakvu je ekipu imao? Said Huseinovic, Alispahic, Prses, Ignjatovic, Adzem, Ivetic, Baraban, Vidovic, Handzanovic, Beganovic, Livancic, Muminovic na golu. Imali smo prosjek suta u okvir 1 po utakmici, a gol smo davali svaku trecu utakmicu. Na papiru je njegova Sloboda puno jaca nego sada sto imamo.

Ali seljak nije, to stoji.
:thumbup:

Avatar
zlajci
Postovi: 2605
Pridružen/a: 18 apr 2010, 17:04
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zlajci » 30 avg 2019, 21:59

A inace bi svakako bio show kad u kariranim pantolama proseta Blatusom :mrgreen:
tuzlanska Sloboda

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 30 avg 2019, 22:08

prisonbreak je napisao/la:Samoposteno, avenija i ja vam govorili odron od trenera, al jbg, takav nam grah pao :D mada se to jos nista ne zna.
Ideš na blok bajo. :kafa:

@zlajci
Ma kod vas je bio veliki broj zaluđenih koji su vjerovali svaku riječ i pravdali ga redovno. Meni su njegove izjave bile komedija uglavnom, uvijek nešto potpuno suprotno od onog što se gledalo, ali prolazilo mu je zbog dobrog odnosa u ekipi i svih problema okolo. Pitanje je kakvu bi situaciju ovdje zatekao sa određenim zvjezdicama, ali eto, vrijeme će pokazati. Opet ću ponoviti, ja nisam za njega. Ako ima drugih opcija, treba to razmotriti, ali ako izbor i padne na Zlatana, ima svu moju podršku dok bude (eventualno) trener Čelika.
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 30 avg 2019, 22:15

S-Y-L-A-R je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:Samoposteno, avenija i ja vam govorili odron od trenera, al jbg, takav nam grah pao :D mada se to jos nista ne zna.
Ideš na blok bajo. :kafa:

.
Halali ti meni :pray:
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

worchester
Postovi: 1186
Pridružen/a: 16 jun 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la worchester » 30 avg 2019, 22:38

Ja kad sam cuo (dal je suplja ne znam) da je zenu na telefonu memorisao kao MURINJO pa kad god ga zove qrci se medju rajom da ga zove jose licno...ne znam da li da placem od smijeha ili samo placem :-)

Nalic je prevara bjelosvjetska.
Srecno vam bilo

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 30 avg 2019, 22:43

Nalic bunkeras. Imao izbor dovodjenja igraca i zabio 20 golova u citavoj sezoni. Ono nebi da ulazim ali po meni ako dodje los izbor. Pusti sminke i evropske metode nismo mi na tom levelu nikako. Nasim igracima i timovima treba autoritet i kandzijas koji ce nabrijavat ekipu i je.bat majku igracima a ne neko ko brise providne lenonke maramicom u toku utakmice :salut:
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.