NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 30 avg 2019, 22:45

NeretvanskaPastrmka je napisao/la:Nalic bunkeras. Imao izbor dovodjenja igraca i zabio 20 golova u citavoj sezoni. Ono nebi da ulazim ali po meni ako dodje los izbor. Pusti sminke i evropske metode nismo mi na tom levelu nikako. Nasim igracima i timovima treba autoritet i kandzijas koji ce nabrijavat ekipu i je.bat majku igracima a ne neko ko brise providne lenonke maramicom u toku utakmice :salut:
Nije nikada nijednog igraca doveo. :D
Ostalo se slazem, nema moje simpatije.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 30 avg 2019, 23:38

Zodi javi se.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 31 avg 2019, 06:42

prisonbreak je napisao/la:Zodi javi se.
Zodi volimo te
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la staragarda » 31 avg 2019, 08:39

Nalic je šlihter pravi...priča ti ono što želiš da čuješ...u sve se miješa ko vegeta...puno zuji, malo meda daje...neće ni sa kim da se zamjeri i sve može...nek mu sutra ovaj turcin predloži da neki napadač igra na beku on će pristat....ne da nije za čelika nego za ovaj odron od lige uopšte...inače, kao lik je uvijek prefinjen i uglađen...gospodin pravi
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 31 avg 2019, 09:37

Što je s prevozom? Može li neko u pp reći !?
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 31 avg 2019, 09:46

Još par sitnih detalja, malo popravkice, i to je to :salut: :ljepota:

slika

slika
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
firefirefirely
Postovi: 3156
Pridružen/a: 22 dec 2013, 00:11
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la firefirefirely » 31 avg 2019, 09:51

Convicts1988 je napisao/la:Što je s prevozom? Može li neko u pp reći !?
Imas na zvaničnoj grupe ..


Drago mi je da je većina prozrijela ovog šarlatana Nalića, neko ga je baš dobro opisao, puno zuji, malo meda daje

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 31 avg 2019, 09:59

firefirefirely je napisao/la:
Convicts1988 je napisao/la:Što je s prevozom? Može li neko u pp reći !?
Imas na zvaničnoj grupe ..


Drago mi je da je većina prozrijela ovog šarlatana Nalića, neko ga je baš dobro opisao, puno zuji, malo meda daje
Da, pročitao, ali da li je išta dogovoreno ? Vidim nema autobusa pa zato pitam.
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
firefirefirely
Postovi: 3156
Pridružen/a: 22 dec 2013, 00:11
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la firefirefirely » 31 avg 2019, 10:00

Biti će na vrijeme napisano sigurno šta dalje ;)

P.S.
Mogući sastav Čelika: Pavlović, Blažević, Brekalo, Vrhovac, Carlos, Jamak, Perišić, Huseinbašić (Grahovac), Okić (Resić), Dedić (Salčinović), Dilaver (Mahmutović).
Sjeća li se ko kada je Feno počeo zadnju u gostima?
Zadnja izmjena: firefirefirely, dana/u 31 avg 2019, 10:03, ukupno mijenjano 1 put.

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 31 avg 2019, 10:01

firefirefirely je napisao/la:Biti će na vrijeme napisano sigurno šta dalje ;)
:bih:
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 31 avg 2019, 10:02

Izgleda da ce sastav bas biti dosta 0rema naprijed izrotiran :D
Pa i da hoce.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
noke21
Postovi: 467
Pridružen/a: 22 feb 2017, 09:34
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la noke21 » 31 avg 2019, 10:52

firefirefirely je napisao/la:
Convicts1988 je napisao/la:Što je s prevozom? Može li neko u pp reći !?
Imas na zvaničnoj grupe ..


Drago mi je da je većina prozrijela ovog šarlatana Nalića, neko ga je baš dobro opisao, puno zuji, malo meda daje
https://****/27311-video-b ... -prvenstva

Avatar
avenija
Postovi: 13592
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 31 avg 2019, 11:25

Pavlovic Isic -Vrhovac - Carlos- Blazevic Jamak Perisic Resic Okic Huseinbasic Mahmutovic

Dedic Dilaver Salcin od 60 minute

0-2
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 31 avg 2019, 11:27

avenija je napisao/la:Pavlovic Isic -Vrhovac - Carlos- Blazevic Jamak Perisic Resic Okic Huseinbasic Mahmutovic

Dedic Dilaver Salcin od 60 minute

0-2
Ne moze niko igrati AMF. Ama bas nikako. Mora Salcin ili Dedic igrati
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
avenija
Postovi: 13592
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 31 avg 2019, 12:00

Jel vrijeme da nas sreca pogleda nakon 3 kola, precke(Zeljo), stative(TC), 100 % sanse, al nece u gol.
To nas je rishovski ukleo kako imamo srece prva 3 kola a sad suti kad drugi imaju srece protiv Celika i nezasluzeno osvajaju bod ili bodove.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
rishovski
Postovi: 2715
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la rishovski » 31 avg 2019, 12:32

avenija je napisao/la:Jel vrijeme da nas sreca pogleda nakon 3 kola, precke(Zeljo), stative(TC), 100 % sanse, al nece u gol.
To nas je rishovski ukleo kako imamo srece prva 3 kola a sad suti kad drugi imaju srece protiv Celika i nezasluzeno osvajaju bod ili bodove.
Ja sam uvijek pisao o onome što sam vidio u igri Čelika,a to je da je zadnja linija tanka do vražije matere,a čim ti je to tanko,nemaš šta tražit u prva 3 ili 4 tima... Prva 3 kola su bili spremni,igralo se s ekipama koje su ranije krenule pripreme i utakmice,u tom momentu si mozda svjeziji zbog njihovih europskih avantura,kako prvenstvo odmiče gubit će igrači svjezinu,to treba znati izbalansirat,a ne trčat ko mahnit prvih 20 minuta pa poslije spašavaj se... Ne može biti nesreća ako ne pobijediš jednu Zvijezdu u gostima koju su svi otpisali i prije pocetka lige...Zvijezdin gol brane dva momčića,koji zajedno imaju godina ko Nurković ili Mahmutović... Što je najgore ta se utakmica mogla i gore završit... Na Bilinom osim Želje,Sarajeva,Zrinjskog,ne zelim da komentarisem sreće i nesreće,ako ti ne mozes redom mlatit ostale klubove,onda ne znam o kakvoj se ovdje Europi diskutuje i sanja! Ne znam eto šta im sad fali,odradili su pripreme bolje nego bilo ko u ligi,imali fantastične uslove... I na kraju krajeva,liga je dovoljno duga da se i sreća i nesreća mogu svesti na neku normalu,ako imaš kvalitet,a po meni je problem više u samoj igri,nego u tome jel Željo dao gol poslije faula... Svako ti moze na Bilinom zabiti gol,al brate učini i ti nešto pa uvali 2 ili 3,nego ti ne zabiješ ni jedan u 3 utakmice na Bilinom i ne vidiš da imaš problem... Vrlo je lako skontat da ova ekipa nema kvalitet o kakvom se ovdje pričalo,samo treba biti nekad realan i ne dočekivat svaki komentar na nož! Sarajevo,Željo,Zrinjski pa i ova Tuzla City je u ovom momentu kvalitetnija od Čelika,i to je realnost... Ima ovdje dosta posla da se slozi 11 momaka koji mogu uciniti nesto,s ovima je samo sredina zagarantovana...
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

dinodino2019
Postovi: 2436
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 31 avg 2019, 13:38

rishovski je napisao/la:
avenija je napisao/la:Jel vrijeme da nas sreca pogleda nakon 3 kola, precke(Zeljo), stative(TC), 100 % sanse, al nece u gol.
To nas je rishovski ukleo kako imamo srece prva 3 kola a sad suti kad drugi imaju srece protiv Celika i nezasluzeno osvajaju bod ili bodove.
Ja sam uvijek pisao o onome što sam vidio u igri Čelika,a to je da je zadnja linija tanka do vražije matere,a čim ti je to tanko,nemaš šta tražit u prva 3 ili 4 tima... Prva 3 kola su bili spremni,igralo se s ekipama koje su ranije krenule pripreme i utakmice,u tom momentu si mozda svjeziji zbog njihovih europskih avantura,kako prvenstvo odmiče gubit će igrači svjezinu,to treba znati izbalansirat,a ne trčat ko mahnit prvih 20 minuta pa poslije spašavaj se... Ne može biti nesreća ako ne pobijediš jednu Zvijezdu u gostima koju su svi otpisali i prije pocetka lige...Zvijezdin gol brane dva momčića,koji zajedno imaju godina ko Nurković ili Mahmutović... Što je najgore ta se utakmica mogla i gore završit... Na Bilinom osim Želje,Sarajeva,Zrinjskog,ne zelim da komentarisem sreće i nesreće,ako ti ne mozes redom mlatit ostale klubove,onda ne znam o kakvoj se ovdje Europi diskutuje i sanja! Ne znam eto šta im sad fali,odradili su pripreme bolje nego bilo ko u ligi,imali fantastične uslove... I na kraju krajeva,liga je dovoljno duga da se i sreća i nesreća mogu svesti na neku normalu,ako imaš kvalitet,a po meni je problem više u samoj igri,nego u tome jel Željo dao gol poslije faula... Svako ti moze na Bilinom zabiti gol,al brate učini i ti nešto pa uvali 2 ili 3,nego ti ne zabiješ ni jedan u 3 utakmice na Bilinom i ne vidiš da imaš problem... Vrlo je lako skontat da ova ekipa nema kvalitet o kakvom se ovdje pričalo,samo treba biti nekad realan i ne dočekivat svaki komentar na nož! Sarajevo,Željo,Zrinjski pa i ova Tuzla City je u ovom momentu kvalitetnija od Čelika,i to je realnost... Ima ovdje dosta posla da se slozi 11 momaka koji mogu uciniti nesto,s ovima je samo sredina zagarantovana...
Napokon neko ko je realan i ko razumije nogomet
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

Avatar
chily-rz
Postovi: 8254
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la chily-rz » 31 avg 2019, 13:40

Nek si ti realan kad si ovom Čeliku prognozirao pet komada u Vrapčićima od ekipe koja je prošle sezone igrala federalnu ligu i daj se skontaj jesil navijač Čelika ili Veleža, ne možeš na dvije stolice nikako.

Avatar
Zenicanin988
Postovi: 1846
Pridružen/a: 22 apr 2018, 00:00
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zenicanin988 » 31 avg 2019, 13:40

Feno 99% nece igrati u BL
Čelik Zenica, bosanski gigant!!!

Sanjam sretno Bilinooo!!!

Avatar
firefirefirely
Postovi: 3156
Pridružen/a: 22 dec 2013, 00:11
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la firefirefirely » 31 avg 2019, 13:43

chily-rz je napisao/la:Nek si ti realan kad si ovom Čeliku prognozirao pet komada u Vrapčićima od ekipe koja je prošle sezone igrala federalnu ligu i daj se skontaj jesil navijač Čelika ili Veleža, ne možeš na dvije stolice nikako.
Ja ne znam sto mu se dopusta da pise na nasoj temi uopste

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.