Manchester United FC - Transferi

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Koga bi od navedenih željeli kao pojačanje?

Morata
29
16%
Belotti
18
10%
Lukaku
21
11%
Lacazette
13
7%
Griezman
42
23%
neko drugi
14
8%
dovoljni su Rashford i Martial
49
26%
 
Ukupno glasova: 186

Avatar
Biscione
Postovi: 4572
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Biscione » 29 avg 2019, 17:28

Policeman je napisao/la:Pa cinjenica jeste da Lukaku nije dovoljno dobar za United zbog cega je i prodan
A nije ti palo na pamet da je možda United toksično okruženje u kojem ni najbolji ne uspiju pokazat šta znaju? Nije vam ništa čudno u tome da vam 3 najskuplja pojačanja iz zadnjih par godina flopaju? Alexis čak bio proglašen za najboljeg igrača te iste lige i dođe vama i odjednom zaboravio igrat lopte? Možda ti je teško priznat ali trenutni United nije dovoljno dobar za te igrače.
Policeman je napisao/la:"Englezi imaju nesposobne sportske direktore" :lol: a prvaci i EL i LP s 4 ekipe u 1/4 i 3 u 1/2 LP i od 4 finalista oba takmicenja sve Englezi sto znaci brutalna dominacija :lol: :
Da ali samo zbog para, jbg kad ti je klupa skuplja nego protivnikovih prvih 11 onda ne treba bit puno pametan. Lahko je dovodit igrače kad imaš neograničen budžet. Ali eto nekome ni pare nisu dovoljne da kupi pobjednički tim: Juventusova najskuplja prodaja u historiji (Pogba u United); Evertonova najskuplja prodaja (Lukaku u United), Leicesterova najskuplja prodaja ujedno najskuplji obrambeni ikad (Maguiere u United), Cristal Pallaceova najskupja prodaja (Wan-Bissaka u United), Šahtarova najskuplja prodaja (Fred u United)... Tolika rastrošnost i opet ne možete ni CL izborit. A vama navijačima glavni krivci za sve Pogba, Lukaku, Alexis i trener a nesposobne glavonje iz Uprave koji su doveli do svega ovoga niko ne spominje.
Policeman je napisao/la:ali zato je tu srecom Inter da im ispravlja greske :lol:

Sto se tice Freda moguce da zbijaju sale i sad isto kao i mi za Lukakua, Sancheza i Inter :lol:
Znači date nam Alexisa na besplatnu posudbu i još plaćate više od pola njegove plate i ti to zoveš ispravljanje greške? :crazy:
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
TheNorthFace
Postovi: 189
Pridružen/a: 28 jan 2019, 00:09
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la TheNorthFace » 30 avg 2019, 01:26

Fakat nmg da skontam sta je Edu i ostaloj ekipi u glavama... Znacii pored ionako lose ekipe, ocajne sirine, povrede Martiala, ti na to sve jos rijesis se i Sancheza, eto onako... Kakav god je, bar nam je mogao biti nada.

I da si se bar otarasio njegove ogromne plate pa hajd, nego mu plaćaš pisljive 2/3 plate :crazy:

Očajan deal, realno.
1946

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41149
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 30 avg 2019, 09:06

Biscione je napisao/la:A vama navijačima glavni krivci za sve Pogba, Lukaku, Alexis i trener a nesposobne glavonje iz Uprave koji su doveli do svega ovoga niko ne spominje.
Ti fakat ne pratiš ovu temu tako da nemoj tih gluposti, te glavonje se spomi8nju ovdje svaki dan, ja pišem od prvog dana na forumu ti dođeš sad i uhvatiš nešto srati, kad budeđš pratio temu onda ćeš moći reći tako nešto. Nemoj da sad nađem jedno hiljadu svojih postova, i to samo svojih gdje sam pisao o njima i kritikovao. Al najbolje misliti da si popio svu pamet svijeta zato što si pročitao zadnje dvije stranice teme. :crazy:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Patrice_Evra_3
Postovi: 4977
Pridružen/a: 04 maj 2011, 13:38
Lokacija: Destination unknown
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Patrice_Evra_3 » 30 avg 2019, 09:59

TheNorthFace je napisao/la:Fakat nmg da skontam sta je Edu i ostaloj ekipi u glavama... Znacii pored ionako lose ekipe, ocajne sirine, povrede Martiala, ti na to sve jos rijesis se i Sancheza, eto onako... Kakav god je, bar nam je mogao biti nada.

I da si se bar otarasio njegove ogromne plate pa hajd, nego mu plaćaš pisljive 2/3 plate :crazy:

Očajan deal, realno.
Ma, preloš deal svakako, ali možda i to nešto govori o Sanchezu, koliko su ga se očajnički željeli otarasiti.

Mislim, realno, bez ikakvog pretjerivanja, lik nije odigrao dvije dobre utakmice za United, evo ja se ne mogu sjetit nekog njegovog bitnog momenta, možda jedino onaj gol glavom za izjednačenje kad je s klupe ušao (ne znam protiv koga, mrsko mi tražit). Uglavnom prosjek ili ispod toga cijelo vrijeme. :crazy:

U svakom slučaju, ja nisam očekivao da će ga pustiti u ovakvim okolnostima, kad se nema neke širine u ofanzivi. Da je barem permanent deal, pa hajde, ali ovako mi je baš neočekivano.

Nadam se da može tamo odigrati barem nešto, pa da ga sljedeće ljeto kupe. Zamisli odigra prelošu sezonu i tamo i eto ti ga opet na grbaču, ko će ga tek onda uzeti. :?

Sad realno minute mogu očekivati i Chong i Gomes.

Ako je neki prvi izbor sljedeći: James, Lingard, Rashford - Martial

Rezerve su: Mata, Gomes, Chong - Greenwood
Sve je relativno u odnosu na vrijeme i mjesto.

SS.ba liga | Jedinstvo Manchester

Avatar
Patrice_Evra_3
Postovi: 4977
Pridružen/a: 04 maj 2011, 13:38
Lokacija: Destination unknown
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Patrice_Evra_3 » 30 avg 2019, 11:30

Smalling latest

It’s just come up the last couple of days, this opportunity for Chris. Of course we sat down yesterday and discussed it. At the moment we’ve got six fit centre-backs. I couldn’t promise Chris regular football. He’s on the plane over now and I think he’ll enjoy the experience over there.
Zadnji od stopera kojeg bih ja pustio da ide. :crazy:
Darmian and Rojo

I can see maybe Matteo going. There has been some interest in him, Marcos is staying definitely. We have a squad now which is less in numbers but still big enough and strong enough.
Bitno da ovaj debil ostaje. :facepalm:
Decision to let Sanchez leave

I think Alexis needed to go. It has not really worked out for him, for him as well. It will only benefit everyone.

I’m trusting Marcus, Anthony, Mason to be our centre forwards. We’ve got loads of options and for me it is time for our boys to feel the pressure. It is something which we are looking forward to.
Sve je relativno u odnosu na vrijeme i mjesto.

SS.ba liga | Jedinstvo Manchester

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Policeman » 30 avg 2019, 12:53

Slazem se za Smalla ali jednostavno je neko morao otici

Small Jones Rojo Bailly

Ko ce kupiti Jonesa realno niko ko ima gram mozga jer je lik u prosjeku 70% sezone out s njim je United vjerovatno zaglavio dok mu ne istekne ugovor

Rojo nakon one povrede nije to taj igrac ni blizu izgubio dosta na brzini ali ako je Everton bio stvarno voljan da ga dovede mislim da su pogrijesili sto su trazili velike pare za njega(£25m) jer ovo ljeto je vjerovatno i zadnje gdje se moglo uzeti 15tak mil

Bailly ima tesku povredu ali mislim da njemu treba dati jos jednu sansu ali sve su prilike da ce biti africki Jones

I onda ko je ostao Small koji nije bio u rosteru ni u jednom od 3 kola EPL kao ni Rojo ni Jones i lik je potrazio novi klub sto mu realno ne moze niko zamjeriti i sto realno treba cijeniti jer je pokazao zrno ambicije za razliku od ova 2 pogotovo Jones koji godinama ne doprinosi klubu
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
Belmin6
Postovi: 12968
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Belmin6 » 30 avg 2019, 14:50

Darmian u Parmu za malo jace od miliona. :rol:

Avatar
Poligon10
Postovi: 5629
Pridružen/a: 29 jan 2015, 19:30
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Poligon10 » 30 avg 2019, 14:52

Belmin6 je napisao/la:Darmian u Parmu za malo jace od miliona. :rol:
Taman toliko vrijedi, ako je istina. :D

Yebote al ovi naši ne znaju prodat igrača. Pa više bi Sarajevo uzelo za pola igrača. :facepalm:

al...
Postovi: 3902
Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la al... » 30 avg 2019, 16:31

Belmin6 je napisao/la:Darmian u Parmu za malo jace od miliona. :rol:
Stvarno su imbecili. Kakav god da je, opalio je par utakmica u reprezentaciji, igrao je i LP... mislim, ono danas djecu bez minute staza placas 20-25 miliona na osnovu nekog “potencijala”.

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Policeman » 30 avg 2019, 16:44

To je jos jedan u nizu genijalnih poteza Eda a kad se mogao prodati za 10 do 15mil u italiju ljeta 2017 kad je par klubova iz Italije pokazalo interes onda je cirkuzant trazio 20m
Proslo ljeto slicni klubovi opet dosli po njega sto je realno i cudo s obzirom da je bio 95% sezone na tribinama i opet lik cini mi se trazio oko 15m :crazy:

I normalno ovo ljeto nakon bukvalno 3 sezone na tribinama nemas drugog izbora nego da das igraca prakticno besplatno u klub tipa Parma
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la tajger » 30 avg 2019, 16:45

Hahahaha ove naše stručnjake treba ispitat,pa jbt jače bi bare uzeli mi sa foruma za njega,ne mogu da vjerujem da smo postali predmet globalne sprdnje kad je u pitanju kupovina i prodaja igrača,sta se ovo dešava ljudi moji pa kad su oni prodali igraca da zjbu nekog

Daj onu ženu iz uprave Sarajeva bolje ce voditi ovaj cirkus oko igrača nego li ovaj bankar

Jel ovo moguće sta se radi,imal neko pametan da pojasni ovu politiku oko igrača,jel moguće da ovom konju nema ko da kaze haloo dorate ne valja ovo nista,idi ugovaraj ugovore sa traktorski industrijama,bageri,rovokopači mani se igrača stoko jedna,gdje ovo vodi

Avatar
Patrice_Evra_3
Postovi: 4977
Pridružen/a: 04 maj 2011, 13:38
Lokacija: Destination unknown
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Patrice_Evra_3 » 30 avg 2019, 16:57

Policeman je napisao/la:Slazem se za Smalla ali jednostavno je neko morao otici

Small Jones Rojo Bailly

Ko ce kupiti Jonesa realno niko ko ima gram mozga jer je lik u prosjeku 70% sezone out s njim je United vjerovatno zaglavio dok mu ne istekne ugovor

Rojo nakon one povrede nije to taj igrac ni blizu izgubio dosta na brzini ali ako je Everton bio stvarno voljan da ga dovede mislim da su pogrijesili sto su trazili velike pare za njega(£25m) jer ovo ljeto je vjerovatno i zadnje gdje se moglo uzeti 15tak mil

Bailly ima tesku povredu ali mislim da njemu treba dati jos jednu sansu ali sve su prilike da ce biti africki Jones

I onda ko je ostao Small koji nije bio u rosteru ni u jednom od 3 kola EPL kao ni Rojo ni Jones i lik je potrazio novi klub sto mu realno ne moze niko zamjeriti i sto realno treba cijeniti jer je pokazao zrno ambicije za razliku od ova 2 pogotovo Jones koji godinama ne doprinosi klubu
Ma, jasno mi je, Small jedini od ovih i može imati ozbiljniju mušteriju.

Jedino mi je od svega drago što se na Tuanzebea ozbiljnije računa, ako je sudit po ovim prvim mečevima, jer je bio na klupi prije svih ostalih. Nije bilo realno da starta još, ali vjerujem da uskoro hoće, barem u EL.
Sve je relativno u odnosu na vrijeme i mjesto.

SS.ba liga | Jedinstvo Manchester

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 31 avg 2019, 13:43

Policeman je napisao/la:Cinjenica je isto tako da Inter nije u samom vrhu najbogatijih klubova tek vjerovatno izmedju 10 i 15tog mjesta dok je United br1
Broj 3 prema zadnjem dostupnom izvjescu.Novo izlazi za 4-5 mjeseci.
Rooney88 je napisao/la:Pogrijesio, boze moj desi se valjda svima. :D

Ti nisi simpatican (ne sjecam se bas ovaj izraz da sam koristio ali ok) jer si osoba koja pamti postove drugih korisnika danima i mjesecima. To je buraz razlog za kritike upucene tebi. Ali sigurno da nemas puno briga u zivotu dok imas prostora za memorisati gluposti s foruma. Preozbiljno ti sve ovo shvatas realno. :D
Jbg,imam dobro pamcenje.Pamtim i nebitnije stvari od postova na forumu.Nema to nikakve veze sa brojem briga u zivotu.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41149
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 31 avg 2019, 15:06

Ti pamtis tudje, al svoje zaboravljas.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la SMR187 » 07 nov 2019, 18:07

trebalo bi iskoristiti ovaj cirkus u napoliju i probat dovest kulibalija
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Rooney88 » 08 nov 2019, 09:02

Ma prva meta bi trebao biti Werner. Ako stvarno ima ta klauzula da ga mozes pokupiti za jbnih 27 mil onda je to grehota ne iskoristiti. Dobijas sjajnog napadaca za malu cifru.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Asteriks
Postovi: 14220
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Asteriks » 08 nov 2019, 09:15

Ovom timu fale rezervni spic, jedan dm (obzirom da je McT odlican kao btb) te kreator dobrih pluca.

Korak po korak lagano se napreduje u nekim segmentima, samo sto rezultati preko noci ne mogu pratiti taj progres. Treba li uopce pominjati da imamo 7 igraca do 23 godine, koji su vazan dio ekipe.

Rash je vec sada zabetonirao mjesto na lijevoj strani dok u vrhu imamo tehnicki potkovanu 9-ku i nevjerovatan potencijal sa Greenwoodom. Taj prekaljeni rezervni napadac potreban je cisto za period dok ovi momci ne izrastu u nosioce igre.

Koliko god da su neophodna pojacanja toliko je na drugoj strani znacajna i cistka. Shodno tome vec u januaru vidim Matica na izlazim vratima (vjerovatno kod naseg partnera za otpad iz Italije) gdje bi se mogao stvoriti jedan balanas pocev od platne liste.
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la bhpremierliga12 » 10 nov 2019, 22:24

Zasto ne probati dovesti Ndidia? Propustili smo sansu da dovedemo Gueye-a koji je otisao u PSG za pisljivih 30 miliona, a momak razvaljuje. Evo druga sansa, Ndidi ove sezone ubija u Premier ligi, sigurno da bi ga mogli dovesti za nekih 40 miliona.
Kao drugu opciju probati Dybalu, momak je konstantno na klupi, izgleda da se ne uklapa u Sarrijev plan, ali svaki put kad udje zabija golove i klasa je od igraca. Dati frizer legendu i nek nam daju Dybalu i jos kesa.
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la SMR187 » 11 nov 2019, 13:29

Poligon10 je napisao/la:
30 avg 2019, 14:52
Belmin6 je napisao/la:Darmian u Parmu za malo jace od miliona. :rol:
Taman toliko vrijedi, ako je istina. :D

Yebote al ovi naši ne znaju prodat igrača. Pa više bi Sarajevo uzelo za pola igrača. :facepalm:
Liverpool za raspalog Solankea 19 mil otkino, a ovaj jos navikan kao najbolji lijevi bek kojeg je italija isprnula, igra za repku i prodas ga za milion :urnebes:
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Format » 16 nov 2019, 10:56

Pise se da u januaru idemo po Sancha i Haalanda(200) miliona spremno kao.

Ja volim Sancha pratim ga ove sezone cesto i mogu reci da je Rashford sosta bolji(hajde i normalno je zbog godina) ali i talentovaniji igrac i bas me zanima koliko bi procjenili Rashforda ako Sancho vrijedi stotku.

Nego meni je prioritet dovest recimo Ndidia,potanki smo tu a i Pogba bi s dolaskom takvog profila igraca mogao na desetku i dobili bi dosta u napadu.
Zeljeznicar! 1921 !

Odgovori

Natrag na “Manchester United FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.