FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
tm01hzne
Postovi: 5508
Pridružen/a: 06 jan 2019, 23:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tm01hzne » 31 avg 2019, 22:18

Zašto je većina ovakva...mi smo FK Sarajevo!

benko1946
Postovi: 150
Pridružen/a: 05 maj 2018, 19:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la benko1946 » 31 avg 2019, 22:19

Zasluzena pobjeda Zeljeznicara,malo previsok(nerealan) rezultat,ali pobjeda cista kao suza.Akademci rinaka,bas mi puca klinac sto cete osut paljbu po meni,umjesto da oni imaju osjecaj gradskog derbija,oni najgori! Veselinovic,Alispahic i ta ekipa nas razbili,he prosjecni igraci.Da smo kompletni ne bih sumnjao u nasu pobjedu,ali sad smo bar vidjeli koliko su nam "neki" nasi igraci(akademci) limitirani,Boga vam ne dizite ih u visine,nit su prevaga nit ikoji klinac.Izmedju kvalitetnog igraca koji nije nas, i nekvalitetnog naseg akademca,biram stranca.Rezultat ljudi rezultat

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 31 avg 2019, 22:20

Da je ostalo 4:2, uredu, boli poraz ali uredu kad uzmeš sve činjenice. Ovaj zadnji go je previše, razlog da nas zayebavaju, revanširali su nam se.

Djecu istrpit, Sampdoria, Austrija, Napoli, pič.ke materine, goni ih.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
Giljotina
Postovi: 1728
Pridružen/a: 24 jul 2019, 12:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Giljotina » 31 avg 2019, 22:20

Nevjerovatno je kako vam rezultat toliko upropasti dan / noć i da nakon ovoga psujete igračima ili kome god, a pogotovo kad im psujete mrtve. Živjeti od rezultata fudbalske utakmice i graditi ikakvu sreću na tome je čisti šupljaluk.

Bordolav
Postovi: 289
Pridružen/a: 04 avg 2019, 13:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bordolav » 31 avg 2019, 22:21

De polako necemo sada sve rusiti!
I kada je najteze stisnuti zube, postrojiti se poslije pauze!
Iz analizirati strucno greske i krenuti svom snagom!
Bilo je za ocekivati neku vrstu pehluka poslije prosle duple krune!
Sve nas je snaslo od povreda pa do razocarenja.
Ali dici ce mo se mi jos jaci, presaburati ovo!
Najgore je biti dvolicnjak, dajte raja samo se druzimo jednog i kad ne ide
Zadnja izmjena: Bordolav, dana/u 31 avg 2019, 22:25, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8155
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stroj1946 » 31 avg 2019, 22:22

Željo bio tri puta bolji, odlučniji i više želio!!!! Svaka im čast. A igračima pojedinim se na yebem najmilije. Hadalji!!!!

Avatar
ado-hz
Postovi: 3402
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 31 avg 2019, 22:22

Sabinho je napisao/la:Nikakve ostavke, sankcije, nit' ista. Ovakav period bez pola tima zavrsavamo sa -1 za vodecim plus narednu tekmu igramo kuci. Po povratku povrijedjenih igraca pokusati odbraniti duplu.
Brate, ovi nisu u Evropu otisli, pare od Evrope nisu dobili, mi kao puni ko brod od para.
Ok 7.kolo je ima jos da se igra, al da li bi tebi bruka bila da nakon onakve sezone i duple krune, ne napravis jos bolju ekipu koja ce da razvali ovu ligu, ili da li bi tebi bila bruka da zeljo koji je prosle sezone bio kita, uz par igraca koji mogu da igraju po 60min ti bude konkurent....ili hipoeticki da osvoji titulu....mene bi bilo stid.
Zar je toliko tesko, nezz nisam pametan jel toliki problem uloziti pare u ekipu....2-3Miliona???
Hocemo li ikad znati od Tana pa do ovoh Nama sta je plan dugorocni??
Hocemo li ikad znati kad cemo moci placati malo skuplje igrace, jer niko me ne moze ubijediti da se ne moze dovesti jos bolji igrac evo recimo od Oremusa.
Ne jedan takav igrac nego 3-4 takva

fks74
Postovi: 9248
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 31 avg 2019, 22:24

Znam da boli, bit ce bolje. Mora biti, kada se vrate igraci.

Avatar
hurem
Postovi: 8617
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hurem » 31 avg 2019, 22:24

Samo da podsjetim one koji su se sprdali zadnjih mjesec, dva...ZELJO je itekako kandidat za titulu, ako nista bar ce do aprila biti rame uz rame Zrinjskom i nama.

Nije mi se svidjela postavka sa 2 spica i 2 klasična krila...i SAMO 2 veznjaka...
Husref me veceras podsjetio na Bazdarevica iz najgorih dana u reprezentaciji!
Sreca pa nisam bio u prilici da gledam tekmu.

visokohz
Postovi: 2932
Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la visokohz » 31 avg 2019, 22:25

Ma i 10 da smo primili,ja ga opet volim SARAJEVOOOO!!!

Avatar
Pantelija
Postovi: 12895
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 31 avg 2019, 22:26

Jos jedan rekord upisan , 5 komada...
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 31 avg 2019, 22:26

Čestitam komšijama, ruku pružit i priznat da su nam se revanširali za 0:3. Tu smo sad.

Barcelona i Real popuše kad im fali 2-3 igrača iz jedne linije a kamoli mi. Ovako ne ide, ali druga priča će biti kada se vrate ostali, ako se uopšte vrate jer nas yebu sa tim povrijeđenim.

Nabijem na qrac one koji ser.u da akademci ne dobijaju priliku dovoljno. Dobijaju i to više nego što treba. Imaju kvalitet da dobiju priliku nekad ali ovoliko koliko dobijaju je previše.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

mma_hz
Postovi: 10626
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 31 avg 2019, 22:27

Nazalost veceras je Husref glavni krivac.Ostaviti ekipu sa dva veznjaka je pogibeljno.Ali moramo zajedno jos jace,dati podrsku jer zato smo tu.Od psovke nemamo nista,moramo dati momcima podrsku nakon ovoga ljudi ne smijemo posustati tek je pocelo.
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

zagorski
Postovi: 7676
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 31 avg 2019, 22:28

Nemojte mi te vise suplje price o umoru i povredama svega vam!
Umor sto smo odigrali 4 utakmice u Evropi, pa Zrinjski je odigrao 6 pa sta, je li se neko od njih zali na umor, opet ljudi imaju igru, evo i rezultat dolazi.
Povrede, pa ko nam je kriv sto smo otjerali najboljeg kondicionog u drzavi, sto mu je gospodin psovao mrtvu majku, pa imamo bolnicu u klubu!? I sta sad Stanojevic i Rahmanovic nekakve igracine koje ce nasu igru preokrenuti za 360 stepeni, hoce ali u kurcu, mali apgrejd u odnosu na Gavrica i Mustafica.
Mi smo u krizi to je evidentno, nesta se radikalno sada mora poduzeti. Trener, igraci, uprava...skripi definitivno. Igraci bojkotuju pripreme nisu im isplacene plate, trener gleda sebe koliko ce mu plata isplatiti ako ga otpuste, ovi iz uprave aute kupuju umjesto da dovedu zadnjeg veznog.... Bjezi ba fujjj, sve je ovo stara vec prozvakana deja vu prica, korak naprijed nazad dva.

Tele33
Postovi: 1147
Pridružen/a: 27 jan 2013, 00:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Tele33 » 31 avg 2019, 22:28

Zasluženo su nas uzeli, nema priče tu ljudi. Nekoliko puta su pokušali da budu mangupi ali pokazali sav svoj seljakluk. Suljo - to smo znali, Ermin - uz to je kabadahija pravi izgleda. I osim amar naravno - ona neka prosalva nešto, ko teletabis neki :rol:

5 sudija da nije vidjelo faul kod drugog gola, to stvarno nije realno.

Ako je išta pozitivno nakon večeras, onda je to da će se hype oko ove ekipe spustit malo, naši će shvatit da moraju radit i ginut za svaki bod. Hus će se vratit na 'normalne' formacije vjerujem, bez ovih 442 pokušaja sa dva teškaša, osim kad stisnemo nekog kući.
Samo naprijed Saraj'vo!

Avatar
emir79
Postovi: 8763
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la emir79 » 31 avg 2019, 22:29

Ma nema se ovdje sta pricati osim da nam fali vezni red.
Ne mozemo da licimo ne ekipu, nema kreaciji, nema nista.
Vec sam milion puta napisao, i opet cu. Samo zato sto neko dolazi iz akademije ne znaci da je kvalitetan.

Ovdje fale Rahmanovic, Stanojevic i Tatar. Vidjeli bi onda igru.

Pauza nam dolazi kao kec na desetku, i da bar koliko toliko odmorimo i komletiramo ekipu.

Nema se ovdje sta ko pljuvati, ako neko ne vidi da smo desetkovana ekipa tom je potreban dobar hećim.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
ledesma
Postovi: 4989
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 31 avg 2019, 22:30

Ljudi sta vam je mi sa ovom ekipom nismo mogli vise. Ima jos puno da se igra. Samo jako poslije pauze!

Titula!
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Bordolav
Postovi: 289
Pridružen/a: 04 avg 2019, 13:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bordolav » 31 avg 2019, 22:30

Ali koji je sudija supcina mislim da sam ga. Nekad prije poznavao da je trenirao u Sarajevu.
Generacija Pelaka mislim?
Ali i pored svega on je bas navlacio za njih
Ne trazeci u njemu krivca

Avatar
ledesma
Postovi: 4989
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 31 avg 2019, 22:34

Bordolav je napisao/la:Ali koji je sudija supcina mislim da sam ga. Nekad prije poznavao da je trenirao u Sarajevu.
Generacija Pelaka mislim?
Ali i pored svega on je bas navlacio za njih
Ne trazeci u njemu krivca
Pa dobro domacinsko suđenje, ali Boze moj idemo dalje. Necemo kmecati kao oni.
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 31 avg 2019, 22:35

Puno jest, ali njihova receptura....
Fali destruktivac...ponovo se grijesi kalkulisanjem...otiso destruktivac, drugi ozlijedjen, ne dovodis nego na Akademca se osloniti....pa ne moze Emire jbg....
Umor....kvalitet....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: fks74, production, Rigoletto, Sanchez87hz i 31 gost.