FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12029
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la BoixosNois1899 » 31 avg 2019, 19:45

Pronađi razliku

slika

Najgore od svega je što on sad može zaredati sve poraze do januara opet ga levati ne bi nogirali.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
LEO10
Postovi: 1290
Pridružen/a: 03 dec 2013, 19:13
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la LEO10 » 31 avg 2019, 19:48

Ma normalno da nece ga otjerati kad je prvi Messi ga podrzao 110% i opet bi ga podrzali. Jednostavno Romario bio u pravu oko toga da su se smekeri ulijenili i ovaj im pase da ih gladi niz dlaku.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 31 avg 2019, 19:49

Ma meni je fenomen kako recimo i sad nakon sto si prosuo 5 bodova u 3 kola, NITI JEDAN JEDINI medij nije NISTA napisao protiv njega? KO ga stiti? I zbog cega? Nemoguce da je ovako covjek zasticen i od igraca i od medija i uprave. Tu nesto smrdi.
27.10.2020

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 31 avg 2019, 19:54

Ovaj današnji tim je bio od mog druga @Romarija.....bez manekena Mesija i Suareza koji usporavaju igru i sputavaju druge da dodju do izražaja i pokažu svoju klasu i kreativnost. Jedva čekam njegovu ocenu utakmice...Hegemonija se nastavlja :mrgreen:

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 31 avg 2019, 20:04

leorey je napisao/la:Ma meni je fenomen kako recimo i sad nakon sto si prosuo 5 bodova u 3 kola, NITI JEDAN JEDINI medij nije NISTA napisao protiv njega? KO ga stiti? I zbog cega? Nemoguce da je ovako covjek zasticen i od igraca i od medija i uprave. Tu nesto smrdi.
Pa nema tu ništa čudno.....baš kao i ti i oni su okupirani hoće li ili neće Neymar doći. Realno niko ozbiljan od pera tj. tastature neće se usuditi davati procene kakva je trenutna Barcelona. To je i logično kad prava Barcelona još nije odigrala ni jedan meč, čak ni pripremni ni prijateljski...

Mesi i Grizman još ni na treningu nisu jedan drugom loptu dodali....neko se ovde usudjuje komentarisasti učinak Grizmana kome je partner u napadu danas bio jedan 15-ogodišnjak i jedan anonimus Perez. Dečaci obećavaju ali su upravo to....anonimusi ;)

Bogu hvala 2. Septembra će sve biti gotovo ma kako završilo...potom ide reprezentativna pauza i konačno počinje sezona za FC Barcelonu....onda ih neće štedeti ni u kritici ni u hvali u zavisnosti šta budu prezentovali na terenu....nama realno ostaje takodje da se do tad samo sprdamo sa njima...jer ovo danas nema blage veze ni sa timom ni sa potencijalom Barse za ovu sezonu... :lol:

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 31 avg 2019, 20:11

parangal je napisao/la:
leorey je napisao/la:Ma meni je fenomen kako recimo i sad nakon sto si prosuo 5 bodova u 3 kola, NITI JEDAN JEDINI medij nije NISTA napisao protiv njega? KO ga stiti? I zbog cega? Nemoguce da je ovako covjek zasticen i od igraca i od medija i uprave. Tu nesto smrdi.
Pa nema tu ništa čudno.....baš kao i ti i oni su okupirani hoće li ili neće Neymar doći. Realno niko ozbiljan od pera tj. tastature neće se usuditi davati procene kakva je trenutna Barcelona. To je i logično kad prava Barcelona još nije odigrala ni jedan meč, čak ni pripremni ni prijateljski...

Mesi i Grizman još ni na treningu nisu jedan drugom loptu dodali....neko se ovde usudjuje komentarisasti učinak Grizmana kome je partner u napadu danas bio jedan 15-ogodišnjak i jedan anonimus Perez. Dečaci obećavaju ali su upravo to....anonimusi ;)

Bogu hvala 2. Septembra će sve biti gotovo ma kako završilo...potom ide reprezentativna pauza i konačno počinje sezona za FC Barcelonu....onda ih neće štedeti ni u kritici ni u hvali u zavisnosti šta budu prezentovali na terenu....nama realno ostaje takodje da se do tad samo sprdamo sa njima...jer ovo danas nema blage veze ni sa timom ni sa potencijalom Barse za ovu sezonu... :lol:
Pa stoji to, realno i ja imam osjecaj kao da sezona i nije pocela. Smijesno je ovo sto haman sredinom augusta krene sezona, citao sam da se mnogi zale, i u Engleskoj i Njemackoj na to, rok jos traje, ljudi svako malo pauzu prave da se vode napiju zbog vrucine.

Bas me zanima hoce li arapi ostaviti u klubu covjeka koji je spreman platit iz svog dzepa da ode, tako nije ni nas zayebao :urnebes:
27.10.2020

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 31 avg 2019, 20:28

leorey je napisao/la: Pa stoji to, realno i ja imam osjecaj kao da sezona i nije pocela. Smijesno je ovo sto haman sredinom augusta krene sezona, citao sam da se mnogi zale, i u Engleskoj i Njemackoj na to, rok jos traje, ljudi svako malo pauzu prave da se vode napiju zbog vrucine.

Bas me zanima hoce li arapi ostaviti u klubu covjeka koji je spreman platit iz svog dzepa da ode, tako nije ni nas zayebao :urnebes:
Pa dobro ako bih sad morao da izdvojim nešto što obeležava ovaj početak sezone to je da ih izgleda ove sezone interesuje samo LP....Ja se izvinjavam ako ću pogrešiti (iako to retko radim kad su podatci u pitanju) ali mislim da je ovo nakon koliko već bem li ga 14-15 sezona Leo Messi nije započeo prvo kolo....čak evo prodjoše i 3 kola njega nema. Veliki luksuz čak i za jednu Barcelonu. potom to dočekivanje Septembra a da se ne zna ni ko je došao ni ko otišao iz kluba...ne znam da li to da nazovem neozbiljnost ili samo splet okolnosti ali očito eto i da tamošnji mediji se ne usudjuju davati konkretne ocene o svemu tome da se ne bi na kraju zahebali...i posipali pepelom :lol:

Avatar
Romariooo
Postovi: 6922
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 31 avg 2019, 20:31

parangal je napisao/la:Ovaj današnji tim je bio od mog druga @Romarija.....bez manekena Mesija i Suareza koji usporavaju igru i sputavaju druge da dodju do izražaja i pokažu svoju klasu i kreativnost. Jedva čekam njegovu ocenu utakmice...Hegemonija se nastavlja :mrgreen:
To je malo i smijesno poredjenje, moj tim o kojem sam govorio bi je bez ove nakaze od trenera, sa mesijem u spicu i bez suareza, i sa jos nekim igracima koji su falili

Ovakvih ko danas utakmica imali smo mali milion i kad su mesi i suarez i nejmar igrali, nidje veze ovaj neki pokusaj povezivanja

A ono sto pokusavas imputirati da smo **** bez mesija, mozemo gledati iz drugog ugla, koji je on **** i umisljen lik koji ne zeli da igra utakmice a toliko je placen, ne zeli se covjek umarati, pa to je dno dna, eto na sta je ovaj klub, da ga mesi smatra manjim od sebe i da kad mu se cefni moze pishati po klubu, to spadalo koje sam kritikovao i vece kritike zasluzuje, kako vrijeme prolazi da je sve losiji kao igrac i da je sve bezobrazniji
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 31 avg 2019, 20:40

Romariooo je napisao/la:
parangal je napisao/la:Ovaj današnji tim je bio od mog druga @Romarija.....bez manekena Mesija i Suareza koji usporavaju igru i sputavaju druge da dodju do izražaja i pokažu svoju klasu i kreativnost. Jedva čekam njegovu ocenu utakmice...Hegemonija se nastavlja :mrgreen:
To je malo i smijesno poredjenje, moj tim o kojem sam govorio bi je bez ove nakaze od trenera, sa mesijem u spicu i bez suareza, i sa jos nekim igracima koji su falili

Ovakvih ko danas utakmica imali smo mali milion i kad su mesi i suarez i nejmar igrali, nidje veze ovaj neki pokusaj povezivanja

A ono sto pokusavas imputirati da smo **** bez mesija, mozemo gledati iz drugog ugla, koji je on **** i umisljen lik koji ne zeli da igra utakmice a toliko je placen, ne zeli se covjek umarati, pa to je dno dna, eto na sta je ovaj klub, da ga mesi smatra manjim od sebe i da kad mu se cefni moze pishati po klubu, to spadalo koje sam kritikovao i vece kritike zasluzuje, kako vrijeme prolazi da je sve losiji kao igrac i da je sve bezobrazniji
Slažem se ja druže sa tobom. Mali je konačno odrastao i sazreo...doduše dugo mu je trebalo, pune 32 godine ali uspeo je napokon i lupio šakom o sto i rekao "ja sam ovde gazda"!!!....Da, u pravu si....ja upravo želim da kažem da je ova ekipa bez Mesija golo goMno....i da slažem se....ova ekipa je toliko goMno da je ponekad čak ni Mesi ne može izvaditi i učiniti da ne smrdi.... :kafa:

Avatar
Romariooo
Postovi: 6922
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 31 avg 2019, 21:09

Sazrio je on vraga, bas suprotno vise je podjetinio i poce prosipati djecije fazone tipa ako nije po mo necu se igrati

Kad pokazuje autoritet onda, ga pokazuje na losim stvarima, tamo gdje treba pokazati autoritet, kad igramo lose i ispadamo, kad treba smijenit loseg trenera itd, tu hinjski suti

Nista on nije sazreo, to se u bosni kaze poceo se preseravati
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
Tesnjak1991
Postovi: 1844
Pridružen/a: 06 jan 2018, 17:45
Lokacija: Tešanj - Zenica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Tesnjak1991 » 31 avg 2019, 21:18

:facepalm:
Izmislili su hiljadu načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi... Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš i nisu neka vremena za zaustavljanje.

Mes Que Un Club!

Avatar
FCBLAUGRANA1987
Postovi: 543
Pridružen/a: 17 avg 2019, 04:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la FCBLAUGRANA1987 » 31 avg 2019, 21:20

Ova utakmica je pokazatelj onoga sta je lose u barceloni, a to je sredina i obrana.
Dzaba sve price kako messi, saurez nece da igraju obrani pa je ostatak ekipe na streljani,
Eto falila su danas 3 napadaca u ekipi i mislis bice tvrda utakmica bez puno golova kad ono mi primismo 2 gola u dvije zaredom utakmice gdje protivnik nista posebno nije igrao....
I tako ce nas opet neko rasuti u lp kao zadnje 2 godine, rotiraju se napadaci, baca se brutalan novac a mi i dalje imamo nedodirljive u ekipi: pique, buskets, alba....
Dok kod oni igraju u prvih 11 ova ekipa je osudjena na poraz,
Ovo sam isto govorio prosle godine i ne mogu da vjerujem da govorim opet...

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 31 avg 2019, 22:11

Francuski "Le Parisien" potvrđuje današnje informacije koje je objavio katalonski "Sport" da je Neymar želio platiti 20 miliona € svog novca kako bi omogućio svoj povratak u Barcelonu! Međutim, ovaj izvor navodi da je uprava PSG-a to odbila jer ne žele dozvoliti Brazilcu da pomaže Barceloni.
Ja patke hahaha, cuj ne zele da pomaze Barceloni, pa covjek je mogao hladno uplatit novac Barci bez da ovi i znaju :urnebes:
Neymar will want to go to Barcelona next year. (The Parisian)
We confirm that the Paris Saint-Germain before Thursday, asked for 130m € + Todibo + Rakitic and loan from Dembele. PSG changed its mind on Friday and asked for a lot more money, Barça decided to withdraw from the process. (Globo)
Bryan Swanson
@skysports_bryan
NEW: We’re told Neymar agrees to stay at Paris Saint-Germain after club fails to reach agreement with Barcelona. Intends to fulfil remainder of PSG contract & commitments. Due to fly to Miami tomorrow to join Brazil squad
Izgleda da ipak ostaje, mada sacekajmo 3 septembar.
27.10.2020

sombrero
Postovi: 1841
Pridružen/a: 25 avg 2009, 04:16
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la sombrero » 31 avg 2019, 22:24

ako ostane, ko mu garantuje da će ga htjeti neko kupiti sljedeće sezone
još jedna povreda i neće ga htjeti kupiti nijedan jači klub, pogotovo za toliku lovu

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 31 avg 2019, 22:36

sombrero je napisao/la:ako ostane, ko mu garantuje da će ga htjeti neko kupiti sljedeće sezone
još jedna povreda i neće ga htjeti kupiti nijedan jači klub, pogotovo za toliku lovu
Niko ne garantuje, ali kako se u zivotu opcenito sve vrati. Na nacin na koji je otisao, sad daje pare iz svog padze ali ne moze da se vrati. Tako ti je to, u zivotu imas raskrsnice, kad odlucis ici jednim pravcem, nekad nema povratka :mrgreen:

BTW ako je istina da su odbili 150M, Rakitic, Todibo i Dembele na posudbu, onda nisu normalni definitivno :lol:
Zadnja izmjena: leorey, dana/u 31 avg 2019, 22:38, ukupno mijenjano 1 put.
27.10.2020

Avatar
Tesnjak1991
Postovi: 1844
Pridružen/a: 06 jan 2018, 17:45
Lokacija: Tešanj - Zenica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Tesnjak1991 » 31 avg 2019, 22:36

Jel' ko gleda Juve slučajno? Najbolji štoper budućnosti razvaljuje.
:mrgreen:
Izmislili su hiljadu načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi... Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš i nisu neka vremena za zaustavljanje.

Mes Que Un Club!

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 31 avg 2019, 22:39

leorey je napisao/la: Izgleda da ipak ostaje, mada sacekajmo 3 septembar.
Nema od toga ništa dogodine ili će doći sada ili nikada....dogodine će Barsa biti prvak Evrope i Neymar više nikoga neće zanimati u klubu jer će doći MSG doba....eventualno ako ga Naser bude hteo trampiti za Rafinju glava za glavu... :kafa:

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 31 avg 2019, 22:43

parangal je napisao/la:
leorey je napisao/la: Izgleda da ipak ostaje, mada sacekajmo 3 septembar.
Nema od toga ništa dogodine ili će doći sada ili nikada....dogodine će Barsa biti prvak Evrope i Neymar više nikoga neće zanimati u klubu jer će doći MSG doba....eventualno ako ga Naser bude hteo trampiti za Rafinju glava za glavu... :kafa:
Vecina medija objavljuje da je rekao klubu da ce ostati i sljedecu sezonu. Koji SHOW ce da bude to, pogotovo prva tekma pred navijacima, da li ce da zvizde covjeku koji ih je valjao 3 mjeseca i htio iz svog dzepa dati pare da ode? :urnebes:
27.10.2020

Avatar
Sarrifufna
Postovi: 1635
Pridružen/a: 16 jun 2019, 15:32

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Sarrifufna » 31 avg 2019, 22:48

Leo iako li mlad i zelen, imas dovoljno iskustva da shvatis da su ljudi **** koja brzo zaboravljaju (citaj pod: Neymarov transfer u Pariz). :kafa:

Hljeba i igara i on je za 3 tekme opet princ Pariza. :opaopa:

Kralj ne moze biti, Evander je u gradu, jel. :mrgreen:
pocasni precjednik @ FK Formula

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 31 avg 2019, 22:56

@leorey....pusti medije, nemaju pojma

Ovo ti je proveren info.....i Naser i Bartomeu su u svojim klupskim kancelarijama. Ispred obojce je po lonac kafe i box cigareta....čuče, puše i gledaju u ekran svog telefona i igraju čuvenu transfer igru "ko se prvi javi.....pizda" :mrgreen:

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.