FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Aerials » 31 avg 2019, 22:48

Stvarno smo loše odigrali večeras. Je l' im išta isplaćeno? Ako nije, razumljivo je što nisu igrali.
Što se podjela tiče, samo ih tamo ugostiti kao i sve navijače do sad, kavez pa navijajte, i to isti princip - imaš neko njihovo obilježje, ideš tamo i doviđenja.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Daduli
Postovi: 673
Pridružen/a: 10 avg 2016, 14:30
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Daduli » 31 avg 2019, 22:48

_dreamer_ je napisao/la:
Daduli je napisao/la:
_dreamer_ je napisao/la:korektna izjava Bosnjakovica
Meni djeluje da se dobro opet pomokrio javno po Lazareviću, pohavli igru Slobode i kaže da prepoznaje rukopis njegovog prijatelja Admira Smajića.
ma ja mislim na onaj dio kad je rekao da je sloboda njegov klub...

tuzla je ipak kvalitetniji tim, negledljivi su ali tvrdo igraju. sloboda neprepoznatljivo losa, nismo tri akcije uvezali, jel realno da vise prilika stvorimo protiv zelje i sarajeva... uzas
Da al heh opet mi je čudno govori da je Tuzlak da voli Slobodu i navija za Slobodu, i onda ispali da mu nije žao što su izgubili. :crazy:
Glory Glory Man United

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 31 avg 2019, 22:51

Pa vi opet recite nemojte.
Lijep fudbal i to oni su tu da ostanu.seljaci naravno.
Kakav narod takva i drzava i fudbal i sve goni u tri lijepe..
Mater im je bem

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MMA075 » 31 avg 2019, 22:52

Brate ono sto sam vidio iznenadio sam se.

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 31 avg 2019, 22:53

_dreamer_ je napisao/la:korektna izjava Bosnjakovica
Ma Milenko je gospodin.


Nemam ništa protiv naroda iz podrinja, samo vidi se da to nije za stadiona i za fudbala.

Dobro je pa nam ide pauza, da se i Bekić oporavi akobogda.
Igra ko muda sve više kako sezona odmiče, l i očekivano s obzirom na ove vanjske faktore.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
Beduin
Postovi: 16350
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 31 avg 2019, 22:55

Bjeze pickice, bjezite mamu vam j3bem seljobersku. J3bo im Azmir svima matere. Usli besplatno, zato sad po cesti slusajte kako vam j3bemo mamu a nista ne smiju reci, glavice dole i mrs u rupu.

Pojeli smo ih na tribini, draze mi je nego 10 bodova. Kobajagi u obiljezjima, a cetvrtina ih bez ikakvog obiljezja, one pizde tuzlanske koje samo gledaju besplatno neka je. J3bem vam mater jeftinu, kao i Ikini i slicnima jeftinjacima.

Sloboda u srcu dok postojim.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 31 avg 2019, 22:56

Picke prodane.
Prave bambuce i to..
Kaze nemoj puuu

Avatar
_dreamer_
Moderator
Postovi: 6335
Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la _dreamer_ » 31 avg 2019, 22:56

wobly92 je napisao/la:
_dreamer_ je napisao/la:korektna izjava Bosnjakovica
Ma Milenko je gospodin.


Nemam ništa protiv naroda iz podrinja, samo vidi se da to nije za stadiona i za fudbala.

Dobro je pa nam ide pauza, da se i Bekić oporavi akobogda.
Igra ko muda sve više kako sezona odmiče, l i očekivano s obzirom na ove vanjske faktore.
a krene covjek od sebe. imas npr kredit, djecu, treba to platiti nahraniti. a para nema. ne znas kad ce... ko tu moze biti motivisan i fokusiran kad imas takve ziivotne probleme koji te muce svakodnevno. dok ne bude para, uvijek ce biti ovako a ono sto valja obrace zeljo, sarajevo i tc.

tuga jbt...
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 31 avg 2019, 23:00

Nije problem igraca problem je one fukare prodane na tribini pu nikad vise nista snjima puuu
Izgorice plastika kad tad a valjda ce bit neko od nas da uziva u trenutku...
To su picke prave.prodane.

Avatar
harry_90
Postovi: 19803
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 31 avg 2019, 23:00

Sloboda bila losa,seljoberi malo bili bolji,da im nije Ubiparipa ne bi ga dali za godinu..Samo ne znam gdje skupi se onoliko simpatizera prigradskog kluba??

Najveći uspjeh slave kao titulu i onaj mali trans Sloboda 1:2 Krupa :rol:

Pohvale za fukare sto su se sjetila markama i najveci spic bio kad je Suljo poveo navijanje prije meca :njanjanja:
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
DamirT
Postovi: 13974
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 31 avg 2019, 23:01

Nek su malo podrinjci vidjeli grada.Treba ponekad iz sela izac
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
Madal
Postovi: 3603
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 31 avg 2019, 23:02

Nema se sta reci momcima, borili su se kao lavovi. Onom linijskom do sjevera **** mrtve po mezarima i onom ko mu je dao pare da onako sudi. Kako se zove on jel zna neko? Ono sta je radio nije slučajno ali ni u ludilu. Samo se nakuplja bijes sto se tice kradja, zaplatit će neko i sa razbijenom glavom će iz Tuzle ići a ne treba to nikom bgm. Meni malo falilo da halalim mobitel i sve sto ide uz njega, ne bil se makar okušao u gađanju. Ostale sudije regularne, doduše penal nisam vidio ali pretpostavljam da je opravdan.


Neka nama kluba iz Tuzle, jel de prijatelji moji :D Zdrava konkurencija :D Ali neka sad je i derbi, do sad su bili simpatični klub u pokušaju. I treba nesto da nas ujedini i da **** ove smecare od nas kako u fudbalu tako i općenito u gradu :thumbup: Nek smo se malo probudili, uvijek nam treba nesto da se probudimo i ujedinimo, a znamo sta je sve Tuzla sposobna kad se ujedini :thumbup:
Jos bih da prokomentarisem Fukare koje u momentima kad smo svi na nogama i vršimo pritisak na terenu, bacaju baklje u teren i prekida se utakmica :bow: :bow: :bow:
Stvarno ne sumnjam u rad, trud i iskrenu ljubav momaka ali o ovim stvarima veze nemaju.

I od tad mrzim Bratunac, Vlasenicu i Podrinje, ne mogu ih smisliti jarane :D
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

costacurta08
Postovi: 512
Pridružen/a: 12 sep 2016, 17:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la costacurta08 » 31 avg 2019, 23:02

HankMoody je napisao/la: Samo sam izrevoltiran komentarima ljudi s najružnijom morfologijom lica, onim capinama, čehrama, krezavim ustima, valjala im je Tuzla kad su se trebali negdje sakriti, žao mi što ih ne ostavismo da pokrepaju.
Aj da odebeš u skokovima. Šta uopšte imas ti sa Slobodom i ovom temom?! Imaš dva upisa na ovoj temi od kojih jednim vrijeđaš i ponižavaš.
Glede igre i svega oko Slobode,
Sve isto kao i svih ovih godina. 7 kolo, 9 bodova od mogućih 21. Preživljavanje i borba za opstanak u najavi
Nova uprava isto qarina. Fol se nešto solidarišu. :crazy:
Imao sam očekivanja ali bgmi isti ko i svi prethodni.
I tako ćemo pisati i pisati sve dok sportom menadžeruje Grad/opština. Nema tu hajra. Ojebine neke od trenera se dovode, igrači neki to ni na mapi nema, i obavezno iz Srbije, isto ko i košarka isto ko i sve drugo.
TC drugi na tabeli. Samo se ti Kozliću solidariši. Daj plate, daj izvještaje, daj sponzore daj Huaveija, 100godina!! eeeeej.......

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MMA075 » 31 avg 2019, 23:03

wobly92 je napisao/la:
_dreamer_ je napisao/la:korektna izjava Bosnjakovica
Ma Milenko je gospodin.


Nemam ništa protiv naroda iz podrinja, samo vidi se da to nije za stadiona i za fudbala.

Dobro je pa nam ide pauza, da se i Bekić oporavi akobogda.
Igra ko muda sve više kako sezona odmiče, l i očekivano s obzirom na ove vanjske faktore.
Bolji komentar nisam procitao sjedio sam medju njima, kakva mrznja prema Slobodi i gradu u kojem zivis, radis itd. nisam nikad dozivio a obisao sam sve stadione u BiH.

Neandertalci teski.

mirza24
Postovi: 630
Pridružen/a: 11 nov 2018, 22:49
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la mirza24 » 31 avg 2019, 23:04

ovaj beganovic kako dobi kapitensku traku sve gore igra

tuzla075
Postovi: 478
Pridružen/a: 30 apr 2016, 22:15
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzla075 » 31 avg 2019, 23:04

Idi Mile zajedno sa Smajicem u tri lijepe pm,kakva vam je bila taktika za veceras jeli da igrate na nerijeseno.Hej jesteli svjesni da su oni samo formalno bili domacini.To je nas stadion nas grad a vi pripremiliu kukavicku taktiku.Ovo se nemoze oprostiti sram vas bilo.Ako imate imalo postovanja prema navijacima Slobode i ovome gradu sutra podnesite ostavke pickurine nesposobne.A ti predsjednice Kozlicu ako nemas nikakvog boljeg trenera da postavis pusti Spahu vjeruj da ce postici bolje rezultate od ovoga nesposobnog tandema koji nas osramoti veceras.

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 31 avg 2019, 23:06

Svi sto slavite poraz slobode stucalo vam se godinama.
A prodanim jos koju godinu vise.
Ne vole nas mrze nas pa vi opet fino. puuu
Stucalo im se svima

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 31 avg 2019, 23:06

Dobili nas na iskustvo. Ne znam zašto toliko mijenjaju naši. Prso i Martelat su dobro igrali. A. Hodzic umjesto Martelata nije nesto odigrao. Maksimovic nije mogao u napadu protiv njihovih stopera ništa. Fali nam Amer bili bi mnogo opasniji s njim u ekipi.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
harry_90
Postovi: 19803
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 31 avg 2019, 23:09

I da onom linijskom do sjevera **** najmilije,koliko je navlacio za seljobere,dovoljno govori kada u 93 minuti igrac sitija izbija loptu u aut,on svira aut za njih..umro dabogda :kafa:
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MMA075 » 31 avg 2019, 23:11

Ma samo u kost kad budemo domacini vratiti jos vecom mjerom.
Ali ko sto gledam opet cemo finjake glumit, nemoj ih i tako to.

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.