FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 31 avg 2019, 23:16

@jadosao, takvih pojedinaca ima kod nas, dok je "vaših" bilo na stotine. Provokacije, pljuvanje, ne znam što te čudi ovoliki revolt.
Meni nije toliko, iskreno ovo sam i očekivao da će biti, jednostavno taj narod treba da se drži sela i načina života koji su dosad živjeli. Ovo što ih Azmir nazor pokušava afirmisat u urbane građane ne ide.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Aerials » 31 avg 2019, 23:17

tuzla075 je napisao/la:Idi Mile zajedno sa Smajicem u tri lijepe pm,kakva vam je bila taktika za veceras jeli da igrate na nerijeseno.Hej jesteli svjesni da su oni samo formalno bili domacini.To je nas stadion nas grad a vi pripremiliu kukavicku taktiku.Ovo se nemoze oprostiti sram vas bilo.Ako imate imalo postovanja prema navijacima Slobode i ovome gradu sutra podnesite ostavke pickurine nesposobne.A ti predsjednice Kozlicu ako nemas nikakvog boljeg trenera da postavis pusti Spahu vjeruj da ce postici bolje rezultate od ovoga nesposobnog tandema koji nas osramoti veceras.
Ovo najviše boli. Ljudi ba, mi smo ovdje domaćini bili. Da smo igrali gdje drugo moglo bi se nešto kao malo kroz prste progledati.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

sloboda1921
Postovi: 237
Pridružen/a: 30 dec 2018, 21:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sloboda1921 » 31 avg 2019, 23:19

Izgubili jesmo al nije smak svijeta. Bilo je dosta naših mladih igrača koji nisu navikli na ambijent koji je ipak bio nešto kači od uobičajenog. Pauza, malo odmora i idemo dalje. Nije ovo zoliko loše jer treba imati u vidu da su naši igrači prvi put pitaj boga od kada dobili prije neki dan plate. Ako je ta tranša puštena do kraja godine bi trebalo ići redovno plaćanje a time i igrači zadovoljniji.

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 31 avg 2019, 23:21

Ne mozes kad je sudija sjeko igru na nasoj polovinu u njihovu korist svaki put.
Oteto prokleto
Bice uzitak pratit trenutak gasenja ove plastike kad tad.
Stucalo se svakoj prodanoj dusi busom prevezenim i oatalim u plavom na b i c.. Pda ckepi prodane

desperados
Postovi: 1083
Pridružen/a: 07 apr 2019, 11:13
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la desperados » 31 avg 2019, 23:24

Dva naivna gola smo primili. Prvo penal, gdje Beganovic nije smio onako reagovati i drugi Perin go, imao je prostora da prije dodje do lopte ili je barem zagradi. Sta je tu je, idemo dalje.

Koji seljaci u pm, prolazi autobus kroz grad i sviraju ko debili, policajac izlazi i upozorava ih da to ne rade. :urnebes:

Avatar
Beduin
Postovi: 16353
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 31 avg 2019, 23:25

Jos gledam sad slike izbacuju par drugova, na tribini Sloge sjede, podrinjci naravno, a do juce se na poslu kleli u 075 FFC Sloboda, jeb3m vas u usta usrana prodana.
Sve cu ih obrisat sad da se ne bih jos vise nervirao.

Sariele, kakva je ono ganja nakon tekme hahaha
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
DamirT
Postovi: 13994
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 31 avg 2019, 23:25

Ovi se za 3-4 godine gase
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MMA075 » 31 avg 2019, 23:26

Sariel1987 je napisao/la:Ne mozes kad je sudija sjeko igru na nasoj polovinu u njihovu korist svaki put.
Oteto prokleto
Bice uzitak pratit trenutak gasenja ove plastike kad tad.
Stucalo se svakoj prodanoj dusi busom prevezenim i oatalim u plavom na b i c.. Pda ckepi prodane
Ma nema tih prodanih dusa 2-3 koji su pratili Slobodu pa presli od toga 2 na ovom forumu taksista i onaj iz revde al haj on nije dobar sa glavom.
Ovo ostalo publike 90% zene i djeca, isto ko da su dosli na okupljanje neko, slavlje sta ja znam
Vidilo to nije fudbalske publike.

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 31 avg 2019, 23:28

Svejedno dosad sam bio neutralan sad ih hejtam.
Jbo forum ..

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Heller » 31 avg 2019, 23:31

Nemojte ba rat spominjati i te stvari. Što su oni nezahvalna dezerterska marva je njihova sramota.
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Heller » 31 avg 2019, 23:33

harry_90 je napisao/la:Sloboda bila losa,seljoberi malo bili bolji,da im nije Ubiparipa ne bi ga dali za godinu..Samo ne znam gdje skupi se onoliko simpatizera prigradskog kluba??

Najveći uspjeh slave kao titulu i onaj mali trans Sloboda 1:2 Krupa :rol:

Pohvale za fukare sto su se sjetila markama i najveci spic bio kad je Suljo poveo navijanje prije meca :njanjanja:
Pola ih ni pročitati ne zna :mrgreen:
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Avatar
Madal
Postovi: 3603
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 31 avg 2019, 23:35

MMA075 je napisao/la:
Sariel1987 je napisao/la:Ne mozes kad je sudija sjeko igru na nasoj polovinu u njihovu korist svaki put.
Oteto prokleto
Bice uzitak pratit trenutak gasenja ove plastike kad tad.
Stucalo se svakoj prodanoj dusi busom prevezenim i oatalim u plavom na b i c.. Pda ckepi prodane
Ma nema tih prodanih dusa 2-3 koji su pratili Slobodu pa presli od toga 2 na ovom forumu taksista i onaj iz revde al haj on nije dobar sa glavom.
Ovo ostalo publike 90% zene i djeca, isto ko da su dosli na okupljanje neko, slavlje sta ja znam
Vidilo to nije fudbalske publike.
Ma drugovi nebitni su oni skroz i kao klub i kao "navijači". Ovaj klub neće privući nove publike i navijača čak i da u Europu izadju.
I ne znam čemu nafuravanje da im pokažemo ko je glavni u gradu i to. Mislim izmisljamo sami sebi neprijatelja koji jedva postoji.

Meni su ovi ljudi više interesantni jer nemam dodira s njima uopšte, a eto recimo oni ti biraju politiku kantona, pa donekle i države. I eto vise mi to prodje kroz glavu na ovim utakmicama sa Slogom, da nikad ne dozvolimo ovakvim seljacinama da se pitaju u gradu i igraju bitnu ulogu.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Heller » 31 avg 2019, 23:38

Vidjećemo šta ima u kuhinji seljak za sljedeće izbore.
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

MakabiTuzla
Postovi: 1213
Pridružen/a: 27 dec 2017, 14:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MakabiTuzla » 31 avg 2019, 23:39

Podrzali smo klub, to je ogromna stvar. Losa igra, tu se nema sta reci. Sudije lagano siljile. Valjda ce Smajic skontati neke stvari. Sto se tice igre van terena, sve je identicno kao i sa Zmajem. Scenario je isti, pravi deja vu. Biće teška borba, moracemo kao navijaci dobro stati iza Kluba, ali na kraju pobjeda slatka kada i njih upokojimo :) Samo nastaviti sa jos vecom posjetom i podrskom. A drago mi je da su pokazali svoje pravo krezavo lice, primitivno, izmjenjeno mrznjom. Stoku zaboraviti i nastaviti dalje.
Zadnja izmjena: MakabiTuzla, dana/u 31 avg 2019, 23:41, ukupno mijenjano 2 puta.
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MMA075 » 31 avg 2019, 23:39

Heller je napisao/la:Vidjećemo šta ima u kuhinji seljak za sljedeće izbore.
Pa sve ti se ovo vec unaprijed kuha, ko misli da taj lik namazan teska je budala.
Treba bjezat odavde savjet svima.

sloboda1921
Postovi: 237
Pridružen/a: 30 dec 2018, 21:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sloboda1921 » 31 avg 2019, 23:40

Hajmo završit diskusije sa TC, prošlo usmjerimo se na budućnost šta se može iz ove ekipe izvuć i šta reba uraditi da se stanje u klubu normalizuje, Pustimo mi ove oni imaju pare, savez i sudije nema za njih frke. Mi konstantnom pričom o slogi Azmiru samo njih uzdižemo.

Avatar
NKMramor
Postovi: 4139
Pridružen/a: 29 apr 2013, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NKMramor » 31 avg 2019, 23:46

Smajiću, vrijeme je da te zabole leđa... ;)
A kada se,
a kada se
opet vratimo...

Avatar
Madal
Postovi: 3603
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 31 avg 2019, 23:46

sloboda1921 je napisao/la:Hajmo završit diskusije sa TC, prošlo usmjerimo se na budućnost šta se može iz ove ekipe izvuć i šta reba uraditi da se stanje u klubu normalizuje, Pustimo mi ove oni imaju pare, savez i sudije nema za njih frke.
Sredina tabele i "pripreme za narednu sezonu". Vječite. Bit će da pokušamo nesto u kupu i ispast ćemo pacerski od nekog, moguce i na penale. Prosipat će se priča o našoj djeci i prodaji, a džaba će nam otic. Beganovicu prvom ja mislim ugovor ističe na ljeto, ne da mi se tražiti sada.

Al jbg znam sebe, nadat ću i se i za taj kup, a i da će ta naredna sezona biti bolja. Novine, kospe, i na Tusanj podrzati tuzlansku Slobodu, kako sam i naučio. Dokle god hodam na dvije noge.

U srcu mome samo živiš tiiii, Slobodo moja ljubavi :salut:
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Beduin
Postovi: 16353
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 31 avg 2019, 23:47

Federer17 je napisao/la:
Beduin je napisao/la:Bjeze pickice, bjezite mamu vam j3bem 2. J3bo im Azmir svima matere. Usli besplatno, zato sad po cesti slusajte kako vam j3bemo mamu a nista ne smiju reci, glavice dole i mrs u rupu.

Pojeli smo ih na tribini, draze mi je nego 10 bodova. Kobajagi u obiljezjima, a cetvrtina ih bez ikakvog obiljezja, one pizde tuzlanske koje samo gledaju besplatno neka je. J3bem vam mater jeftinu, kao i Ikini i slicnima jeftinjacima.

Sloboda u srcu dok postojim.
Sad se vadis 'pojeli ih na tribinama', a sve bi dao da si to odgledao iz Austrije i da je Sloboda u ovakvom naboju uzela 3 boda. Psovke 'mamu u p' i fazoni u vezi Podrinja je nesto s cime se normalan covjek nikako ne moze ponositi. Ljudi su vas samo ponizili onim aplaudiranjem...

I to sto pricas, a veliki broj navijaca Slobode bio na zapadu zajedno sa simpatizerima TC-a. Ja bio bez ikakvog obiljezja, iskljucivo vodjen time da ce zbog naboja biti bolja utakmica, ali sam se i razocarao nakon prvog poluvremena. Jednostavno mi se ne daje 10 KM za utakmice nase lige. Nekad sam cesto znao dolaziti na utakmice Slobode, ali se i ta zelja vec odavno ugasla.

Do mene svi ljudi uglavnom navijali za Slobodu. :mrgreen:
J3bel te ko za sto?
Sta ti bolan znas sta bih ja volio?

Samo budala ne voli osvojiti 3 boda, ali nakon ovakvih seljackih pokusaja Azmira i likovanja njegove seljadije mi je jos draze sto smo platili kartu skuplje nego ce ikada njegovi simpatizeri i posrali se na njihove besplatne ulaze.
Nema se tu sta pokazivati ko je glavni i ti fazoni, u Tuzli postoji i vjecno ce postojati samo Sloboda, Sloga ce uvijek biti seljacki klub kojeg favorizuju Podrinjci i to samo zbog Azmira i jer igraju u PL.
Sutra neka ispadnu i ode Azmir, ne bi ih pratilo ni 50 ljudi i to nesplatno.
E tako i likovi poput tebe, idite vi tamo gdje je besplatno, **** obraz i to sto ce ti se ljudi smijati. Glumi ti nekog neutralca i neka se stvara lazna slika kako i njih prati i podrzava veliki broj, zbog takvih poput tebe.
Ti da volis Slobodu i da si je pratio ti ne bi dozvolio sebi takve stvari.
Ja cu ti placati kartu ako si dekintiran, ali ne daj bolan obraza ni za sta na svijetu.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Madal
Postovi: 3603
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 01 sep 2019, 00:00

Ime i prezime sudije do sjevera, molim vas?
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.