FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 31 avg 2019, 23:59

Ne smije biti patetike i svetih krava! Svi pamet u glavu, ovo nije bio šamar, nego šamarčina iz koje će NADAM SE Husref izvući hebene pouke i nakon pauze proigrati malo. Šta je radio u posljednje 2-3 tekme sa ovim potezima i pozicijama je za Haške optužnice. Nestade nafake iz Širokog i dođe sex. :facepalm:
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 01 sep 2019, 00:00

OsmanhodzicBuco je napisao/la:Sto bi valjalo da sad imamo wildcard ko na fantasyu...

A jesu nas ljudi razbili, svaka im čast, sye.bo sam se, nista mi nije jasno. Mi jesmo prošli derbi dobili 3-0, al nije bilo tu ni blizu dominacije ko danas. Nema izgovora zbog povreda, jer kod njih igraju Sadikovici, Osmankovici, Boje i sl. I od takve ekipe primimo 5 golova. Ne znam nema logike. Jedino neki meteor neka kometa da padne, što bi onaj reko.
Nije Osim glup frajer, udario je on tamo gdje smo najtanji, na vezni red. Spustio loptu na zemlju. Al tu mu je Husref pomogao ko bratu rodjenom, jer čovjek u situaciji kad je veza grozna, još je dodatno oslabljuje tako sto igra da 2 napadača. Znači Zeljin grač utakmice večeras Musemic.

Da imamo vlasnika fanatika kao npr. Maminjo sto je, šta mislite sta bi se desilo? A ovako se nista neće promijeniti, svako svoju g.uzicu čuva. Ali ovo je bas sramota, primiti pet komada. Na nekom se kola moraju slomiti, ne može ovo proći kao da se ništa nije desilo.
A jesmo se i smijali onom "spustit ćemo im loptu". Spustiše je i razbiše nas na paramparčad.

Nama noćas ni Bench Boost ne bi pomogao, da su svi s klupe uletjeli i igrali, ne bismo mi ništa mogli. :lol:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 01 sep 2019, 00:01

Sjeverjecudo je napisao/la:Hajmo Jos jace generali poslije bitke,sve strucnjaci,oni bi da tjeraju nekog,sreca ne pitate se nista i necete se nikad pitati,na sjeveru ce opet biti podrska a vi pljujte kao sto ste pljuvali I prije ovog poraza,strucnjaci na baterije eno vas PSG trazi za mjesto trenera.
Hvala cao
Sto nebi one vcrs "On voli..... ?

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 01 sep 2019, 00:01

Sabinho je napisao/la:
OsmanhodzicBuco je napisao/la:Sto bi valjalo da sad imamo wildcard ko na fantasyu...

A jesu nas ljudi razbili, svaka im čast, sye.bo sam se, nista mi nije jasno. Mi jesmo prošli derbi dobili 3-0, al nije bilo tu ni blizu dominacije ko danas. Nema izgovora zbog povreda, jer kod njih igraju Sadikovici, Osmankovici, Boje i sl. I od takve ekipe primimo 5 golova. Ne znam nema logike. Jedino neki meteor neka kometa da padne, što bi onaj reko.
Nije Osim glup frajer, udario je on tamo gdje smo najtanji, na vezni red. Spustio loptu na zemlju. Al tu mu je Husref pomogao ko bratu rodjenom, jer čovjek u situaciji kad je veza grozna, još je dodatno oslabljuje tako sto igra da 2 napadača. Znači Zeljin grač utakmice večeras Musemic.
Post veceri, svaka ti cast.
Pa ušlo im je sve što su opucali. Pa čak i ono što su pucali na svoj go. Zasluženo dobili. Ne bi dobili da smo kompletni. Veća je dominacija bila na onom prošlom derbiju na Koševu kad smo dobili 2:1. Oni nisu do gola došli osim penala a mi se gore namašali.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 01 sep 2019, 00:02

ĆERAJ SVE OD ČISTAČICE! JURIŠ OBJEKTIVNA PUBLIKO!
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
ado-hz
Postovi: 3402
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 01 sep 2019, 00:03

Kad shvatite da nemamo duplo bolje igrace od onih koje ima Zrinjski i Zeljo bice vam lakse.
Bolji igraci se placanju i to su stranci koje dovodi Zvezda, Dinamo....a Guzina, Milanovic, Gavric....takvih Zrinjski ima na bacanje. Sad ce neko biti pametan pa reci navijaj za njih.
Nije to poenta da se svadjamo nego da shvatimo koliko para toliko muzike.
Dok neko ne ulozi ozbiljnije pare u igracki kadar nema ovdje hajra.

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 01 sep 2019, 00:04

Nakon pauze ide niz lakših tekmi, podrška momcima tu! Zrinjski odigrao 2 tekme više u evropi, ne čujem ni da su umorni, ni sjebani, daju golove u 97. i 100. minuti. Jelešković ako se posvađao sa Husrefom, sam je kriv jer Husref nije niti može pogriješiti. On je naš mesija. Vidimo se protiv 09.
Bahati, bahati Željkan!
1946

scudetto89
Postovi: 2640
Pridružen/a: 25 dec 2016, 16:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la scudetto89 » 01 sep 2019, 00:06

ado-hz je napisao/la:Kad shvatite da nemamo duplo bolje igrace od onih koje ima Zrinjski i Zeljo bice vam lakse.
Bolji igraci se placanju i to su stranci koje dovodi Zvezda, Dinamo....a Guzina, Milanovic, Gavric....takvih Zrinjski ima na bacanje. Sad ce neko biti pametan pa reci navijaj za njih.
Nije to poenta da se svadjamo nego da shvatimo koliko para toliko muzike.
Dok neko ne ulozi ozbiljnije pare u igracki kadar nema ovdje hajra.
Upravo tako :bow: :thumbup:
04.10.2009 !
1946 !
HZ ' 87 !

Grizzlies FC

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 01 sep 2019, 00:06

Vezni red je problem, kreacija. Veza ne postoji. Ne možeš očekivat lijepu i dominantnu igru sa Mustafićem, Velkoskim, Đokanovićem u vezi. Nisu kvalitet, nit su uigrani, nit im je to prirodna pozicija. Velika rupa nam je vezni red. Tako je bilo i konama sa Šabanadžovićem i Hajdarevićem prošle sezone. Ne može ba, šta vam je.

Ako se Stanoje neće uskoro vratiti i ako Oremuša nema u ovoj polusezoni, okrenite se novom veznom igraču već sutra, tražite, izmislite, rodijte.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 01 sep 2019, 00:07

Ova ekipa je vrhunska. To sto se pokusavaju ocigledne greske trenera prebaciti na nekvalitet igraca moze proci kod poltrona, i slijepaca....

Jesm li mi spremali ekipu ili trener?

Avatar
Suki46
Postovi: 2934
Pridružen/a: 18 jan 2014, 18:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Suki46 » 01 sep 2019, 00:08

Dovoljno je samo viditi koliko se stranica ispiše nakon poraza protiv Batea ili ova sad ; i nakon svih pobjeda , titula i ostalog.Najviše pričaju ovi "objektivni" navijači , a na Koševu nas bude 2-3 000.Idemo dalje , 7 kolo 1 bod manje od 1 , naučiti iz poraza lekcije i biti bolji u budućnosti :bih:
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★★
YNWA <3

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 01 sep 2019, 00:08

ado-hz je napisao/la:Kad shvatite da nemamo duplo bolje igrace od onih koje ima Zrinjski i Zeljo bice vam lakse.
Bolji igraci se placanju i to su stranci koje dovodi Zvezda, Dinamo....a Guzina, Milanovic, Gavric....takvih Zrinjski ima na bacanje. Sad ce neko biti pametan pa reci navijaj za njih.
Nije to poenta da se svadjamo nego da shvatimo koliko para toliko muzike.
Dok neko ne ulozi ozbiljnije pare u igracki kadar nema ovdje hajra.
Objasnio !
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 01 sep 2019, 00:10

joker90 je napisao/la:Nakon pauze ide niz lakših tekmi, podrška momcima tu! Zrinjski odigrao 2 tekme više u evropi, ne čujem ni da su umorni, ni sjebani, daju golove u 97. i 100. minuti. Jelešković ako se posvađao sa Husrefom, sam je kriv jer Husref nije niti može pogriješiti. On je naš mesija. Vidimo se protiv 09.
Pa i taj Zrinjski je muku mučio dok je igro evropu i bio pri dnu. Pobjediše najlošije ekipe u ligi, Zvijezdu i Mladost i sad su tu gdje jesu. Bilo je i kod njih priče o umoru, mjenjali su skoro pa cijele postave protiv kona pa izgubiše, mjenjali sve protiv Veleža pa onaj nesretnik sam sebi dade go, samk njih ne yebu povrede.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
ado-hz
Postovi: 3402
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 01 sep 2019, 00:13

Zip je napisao/la:Ova ekipa je vrhunska. To sto se pokusavaju ocigledne greske trenera prebaciti na nekvalitet igraca moze proci kod poltrona, i slijepaca....

Jesm li mi spremali ekipu ili trener?
Evo oporavit ce se kad tad svi igraci....gostovat cemo Zrinjskom....pa cemo da vidimo.
Milanovic nije bolji a ni stabiji od Mandica
Gavric=Sovsic
Guzina no comment
Serbecic eto bolji od njiova dva stopera...al ne igra on sam.
Mi imamo ekipu koja se moze i mora boriti za titulu...al da je superiorna u odnosu na dva konkurenta....nije!!!

Avatar
broj6
Postovi: 533
Pridružen/a: 04 mar 2017, 15:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la broj6 » 01 sep 2019, 00:17

Inijesta je napisao/la:
broj6 je napisao/la:
Inijesta je napisao/la:Husrefe ti nisi glupan ti si turbo glupan, igras ivu formaciju protiv listice i rastave te ljudi trebaju 8 golova da ti zabiju, i ti dodjes na derbi ponovo sa tim formacijom
**** ti sina retardiranig ovog sto pise ivdje, nek nastavi slupat cu i njeg i citroena sto vozi

Sabanovic i mustaficu dati ispisnicu ili ih poslat u picku materinu, dva antitalenta koja se nazor guraju jer du akademci

Ono sto me posebno razocaralo su nasa dva “bedema” serbecic i lazic, dan te yebo dueala nisu dobili s krpicem , ubio ih obojicu

Hadzija nemoj ti molit Jeleskovica da se vrati , poslji Husrefa nek se izvine covjeku i nek mi ga popusi
Selam ti što tvoja ljubav prema Sarajevu mjere nema.

De mi samo reci je li ovo tvoj post od danas.

"A sta mislis o Krletu na klupi? A Handzic i Ahmet da se laktaju gore , Krle ne moze guzit duze od pola sata :D
Meni sve nekako na X mirise, sto po meni i nije lise"

Nemoj da jedeš ono što si posrao, ne valja to. I nemoj za par kola opet te što si nabrojao da uzdižeš. Boli nas sviju, ali prespavaj, ne piši svašta..
Moja ljubav za razliku id husrefove i ostalih placenika i nema mjeru, ja od svojih usta i usta dijeteta odvajam da bodrim klub samo zbig ljubavi nikakve koristi

Jesam ja ovdje napiso da se slazem sa formacijom, nisam, nadovezo sam se na post skorin i napiso mu da sam cuo da ce pocet sa handzicem i ahmetom a krste na klupi
Molio Boga prije tekme za X
Itekako ti se svidjela formacija kao i većini. Svi su pozivali Velkoskog na klupi i dobili to i opet nešto ne valja. Svi traže Hebiba na krilu i govore kako nije za beka, hoće Šabanovića. Šaban odigra jednu dobru - daj nam akademce, odigra loše - prevara tjeraj ga. Na Cruza se drka, Cruz dobije šansu i umalo da zbog njeg izgubimo u Lištici, u duelu ga sklanjaju rukama ko dijete. Šišić fuli protiv Batea loptu - tjeraj ga, Milanović igra - odmah što ne igra Šišić. Guzina igra - promašen transfer. Đokanović se izgubi na evropskom gostovanju pa ga treba mijenjati nakon 20 minuta utakmice, pa bi nakon toga ljudi da ga startaju u derbiju. Šta je to trebao Husref? Roditi kojeg igrača za derbi da popuni sredinu? Nema gore bolesti od pitarluka, od grupne faze lige prvaka do tjeranja svega u 10 dana.

bordobijeli
Postovi: 14258
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 01 sep 2019, 00:22

Jednostavno sve nas je stiglo u ovoj utakmici. Povrede, Nismo dovoljno ojacali tim kako smo svi prizeljkivali narocito poslje duple , kasnili na pripreme, ispucali srecu u predhodnim utakmicama,pad fizicki, psihicki, takticki. Muka jest al eto suzdrzite se vrijedjanja. Nadam se poslije pauze da cemo opet biti pravi

Avatar
SedrenikHz
Postovi: 1552
Pridružen/a: 07 avg 2018, 18:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SedrenikHz » 01 sep 2019, 00:22

Raja, ovo je Husrefov poraz bez obzira na povrede.
Hajde uredu kreneš sa dva napadača i zavrsi se poluvrijem 2:2 , a teebali su tad vodit 2:0, umjesto da se opametiš pojačas sredinu gdje su nas ubili. Ti izbacis Mustafica a ubacis Velkoskog u sredinu, PA KAKO DRAGI HUSREFE ???
To kad sam vidio znao sam da nam je poraz, ljudi nam pojeli sredinu, ali dobro sa ovakvim igrackim kadrom -1 , solidno.
Kada se vrate svi aBd vidjet ćemo gsje smo, a tada mislim da smo sigurno jači puno i od Zrinjskog i od Želje.

Polahko pitari ba koji vam je k, ovaj bi yebo sve, ovaj bi palio auto Husrefovom djetetu, šta vam je bolan, nemojte silu vi glumiti preko foruma.
I da, Kaljancu se usta pos.rem !
VOLIM TE SARAJ'VO !
Zadnja izmjena: SedrenikHz, dana/u 01 sep 2019, 00:24, ukupno mijenjano 2 puta.
železničar RS !!!
"Sve laže onaj mali sa Sedrenika"

Avatar
holyman
Postovi: 8296
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la holyman » 01 sep 2019, 00:23

Problem lezi duboko ispod ovog derbija, to i ptice na grani znaju, suludo je traziti krivce u ovoj utakmici veceras, pogotovo vruce glave i napetog uma.

Greske koje su veceras pravili i strucni stab i igraci nisu rezultat umora nego jednostavan izostanak kvaliteta. Shvatite da se krpimo sa igracima zbog povreda jos od pocetka sezone, da nam se igraci rotiraju iz jedne u drugu utakmicu, da nema sigurnih 11. Ne zaboravite da su mali plavi drkali qrac sa famosom dok smo mi igrali evropu sa seltikom i bateom. Boze moj evo i dinamo izgubi derbi jos su u full sastavu. Uredu je iznijeti kritiku, ali vrijedjati ovu drugu postavu, ove nase akademce? Je li vas stid?
KO TE NIJE VOLIO NIJE NI OBOLIO
NEMA NAZAD

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 01 sep 2019, 00:29

Itekako ti se svidjela formacija kao i većini. Svi su pozivali Velkoskog na klupi i dobili to i opet nešto ne valja. Svi traže Hebiba na krilu i govore kako nije za beka, hoće Šabanovića. Šaban odigra jednu dobru - daj nam akademce, odigra loše - prevara tjeraj ga. Na Cruza se drka, Cruz dobije šansu i umalo da zbog njeg izgubimo u Lištici, u duelu ga sklanjaju rukama ko dijete. Šišić fuli protiv Batea loptu - tjeraj ga, Milanović igra - odmah što ne igra Šišić. Guzina igra - promašen transfer. Đokanović se izgubi na evropskom gostovanju pa ga treba mijenjati nakon 20 minuta utakmice, pa bi nakon toga ljudi da ga startaju u derbiju. Šta je to trebao Husref? Roditi kojeg igrača za derbi da popuni sredinu? Nema gore bolesti od pitarluka, od grupne faze lige prvaka do tjeranja svega u 10 dana.[/quote]

Haj brate svakako ne mogu zaspat pa da se ispricamo bar
Nadji mi post gdje sam napiso a mi se svidja formacija?
Nakon drugog poluvremena protiv sirokog i ja i bruku raje je pisalo da su ovi eksperimenti uzasni, da smo se izvukli samo uz dozu srece i da Husref ne treba sakatit ekipu dodatno kad smo vec povredama osakaceni
Na Saban drka par pojedinaca a i svi fudbal gledamo drugim ocima nekom se svidja nekom ne
Ono sto je cinjenica da je Sabanovicu ovo vec treci derbi gdje prave idiota od njeg i gdje ga vozaju ko na djecijem igralistu, a Mustaficu drugi derbi gdje je bas podbacio, za mene licno ne trebaju nikad utakmice u dresu sarajeva odigrat
Ja sam za Velkoskog prvi put nakon Sirokog napiso da treba na klupu jer se vidi da je preumoan i da se vuce po terenu
Sta je trebo Husref?? Stavit Hodzica bar da koliko toliko zatvori veselinovica, stavit djokanovica sa gavricem na sredinu jer je 100 puta bolji od mustafica, i igrat standardnu formaciju koju igramo
Al aad svakako nebitno, bezveze komentarisemo nakon bitke
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

zagorski
Postovi: 7675
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 01 sep 2019, 00:30

Bilo je pitanje samo kad i gdje cemo cucnuti i evo desilo se to tamo gdje najvise boli, na derbiju.
Na zalost ovo nije samo jos jedan poraz u derbiju ovo je poraz koji otkriva mnoge nase slabosti od trenerskih, igrackih pa ako hocete i finansijskih i organizacionih. Nekima ce bas dobro doci da razbiju iluzije koje su gajili.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.