FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Federer17
Postovi: 7134
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Federer17 » 01 sep 2019, 00:04

Beduin je napisao/la: Samo budala ne voli osvojiti 3 boda, ali nakon ovakvih seljackih pokusaja Azmira i likovanja njegove seljadije mi je jos draze sto smo platili kartu skuplje nego ce ikada njegovi simpatizeri i posrali se na njihove besplatne ulaze.
Nema se tu sta pokazivati ko je glavni i ti fazoni, u Tuzli postoji i vjecno ce postojati samo Sloboda, Sloga ce uvijek biti seljacki klub kojeg favorizuju Podrinjci i to samo zbog Azmira i jer igraju u PL.
Sutra neka ispadnu i ode Azmir, ne bi ih pratilo ni 50 ljudi i to nesplatno.
E tako i likovi poput tebe, idite vi tamo gdje je besplatno, **** obraz i to sto ce ti se ljudi smijati. Glumi ti nekog neutralca i neka se stvara lazna slika kako i njih prati i podrzava veliki broj, zbog takvih poput tebe.
Ti da volis Slobodu i da si je pratio ti ne bi dozvolio sebi takve stvari.
Ja cu ti placati kartu ako si dekintiran, ali ne daj bolan obraza ni za sta na svijetu.
I sta ce biti, opet ce Fukara na narednoj utakmici biti 20, a od navijanja i istinskog podrzavanja kluba nista. Sta je cilj, pokazati se da si glavni u Tuzli, pred klubom za kojeg 90% ljudi do jucer nije ni culo? Ako je to cilj tebi i drugima, a jok imati klub koji ce pucati visoko i osvojiti jednom tu titulu, onda nemamo sta vise pisati.

Pa hvala Bogu da ih ne bi pratilo, kao sto ce ogroman broj 'navijaca' odustati od Slobode, kad bi kojim slucajem ispala u nizi rang. To je prosta racunica i potpuno logican slijed dogadjaja.

Kako biti medju ljudima koji tek onako nekom drugom psuju majku, nazivaju ih seljackim pi*kama i slicno? Biti medju onima koji se ismijavaju na racun ljudi koji su zivote svoje dali za ovu drzavu. Je li to taj mentalitet gradjana GRADA TUZLE, je li to ta kultura na koju se vi vazda pozivate? Ako jeste - AFERIM! I da se ne lazemo, ta mrznja, ponizavanja i sl. traju oduvijek, a ne od prije 5 dana kada je donesena odluka za ovo oko ulaznica.

Bio sam ja tu mnogo puta zbog Slobode, navijao, docekivao igrace kada su rusili Sarajevo, ali ovo ponasanje od strane navijaca mi se ni najmanje ne svidja. Pare nikada nisu problem, samo sto ne dozivljavam ovaj nas jadni fudbal tako strastveno, samo iz razloga sto nema kvaliteta i zelje za napretkom. Dok komsije igraju Ligu prvaka, mi smo jaki sto jedni drugima psujemo majku.

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MMA075 » 01 sep 2019, 00:06

Forum previse kancerogen postao, do nekih boljih vremena pozz.

Cuj ovog neutralnog npr. ne dozivljava fudbal, ne prati uopste, veze nema al de da on baci koju pametnu.
Veze to nema ko je na terenu, 5 utakmica ako si Slobode pogledao ja cu **** odsjec.
Zadnja izmjena: MMA075, dana/u 01 sep 2019, 00:07, ukupno mijenjano 1 put.

desperados
Postovi: 1083
Pridružen/a: 07 apr 2019, 11:13
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la desperados » 01 sep 2019, 00:06

Madal je napisao/la:Ime i prezime sudije do sjevera, molim vas?
Ono je cistokrvni majmun, okrece se prema tribini i smije u fazonu ko vas ****. I odmah na pocetku nas je poceo klat, glavnog ne treba ni spominjati, sjeckanja i sviranje svakog kontakta. **** im Sisoje mamu.

Cikorija
Postovi: 53
Pridružen/a: 23 avg 2019, 14:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Cikorija » 01 sep 2019, 00:08

Federer17 je napisao/la:
Beduin je napisao/la: Samo budala ne voli osvojiti 3 boda, ali nakon ovakvih seljackih pokusaja Azmira i likovanja njegove seljadije mi je jos draze sto smo platili kartu skuplje nego ce ikada njegovi simpatizeri i posrali se na njihove besplatne ulaze.
Nema se tu sta pokazivati ko je glavni i ti fazoni, u Tuzli postoji i vjecno ce postojati samo Sloboda, Sloga ce uvijek biti seljacki klub kojeg favorizuju Podrinjci i to samo zbog Azmira i jer igraju u PL.
Sutra neka ispadnu i ode Azmir, ne bi ih pratilo ni 50 ljudi i to nesplatno.
E tako i likovi poput tebe, idite vi tamo gdje je besplatno, **** obraz i to sto ce ti se ljudi smijati. Glumi ti nekog neutralca i neka se stvara lazna slika kako i njih prati i podrzava veliki broj, zbog takvih poput tebe.
Ti da volis Slobodu i da si je pratio ti ne bi dozvolio sebi takve stvari.
Ja cu ti placati kartu ako si dekintiran, ali ne daj bolan obraza ni za sta na svijetu.
I sta ce biti, opet ce Fukara na narednoj utakmici biti 20, a od navijanja i istinskog podrzavanja kluba nista. Sta je cilj, pokazati se da si glavni u Tuzli, pred klubom za kojeg 90% ljudi do jucer nije ni culo? Ako je to cilj tebi i drugima, a jok imati klub koji ce pucati visoko i osvojiti jednom tu titulu, onda nemamo sta vise pisati.

Pa hvala Bogu da ih ne bi pratilo, kao sto ce ogroman broj 'navijaca' odustati od Slobode, kad bi kojim slucajem ispala u nizi rang. To je prosta racunica i potpuno logican slijed dogadjaja.

Kako biti medju ljudima koji tek onako nekom drugom psuju majku, nazivaju ih seljackim pi*kama i slicno? Biti medju onima koji se ismijavaju na racun ljudi koji su zivote svoje dali za ovu drzavu. Je li to taj mentalitet gradjana GRADA TUZLE, je li to ta kultura na koju se vi vazda pozivate? Ako jeste - AFERIM! I da se ne lazemo, ta mrznja, ponizavanja i sl. traju oduvijek, a ne lood prije 5 dana kada je donesena odluka za ovo oko ulaznica.

Bio sam ja tu mnogo puta zbog Slobode, navijao, docekivao igrace kada su rusili Sarajevo, ali ovo ponasanje od strane navijaca mi se ni najmanje ne svidja. Pare nikada nisu problem, samo sto ne dozivljavam ovaj nas jadni fudbal tako strastveno, samo iz razloga sto nema kvaliteta i zelje za napretkom. Dok komsije igraju Ligu prvaka, mi smo jaki sto jedni drugima psujemo majku.

A ispade jadni Tuzlaci psovali Podrinjcima mater, a ovi eto neduzni i fini... To hoces da nam kazes :)

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 01 sep 2019, 00:08

Pa ebu im ljudi mater logicno samo iz razloga sto se dijele i sto ne vole Tuzlu onakva kakva je, sto im nije dobra Sloboda, sto im nije dobro nista, a zive tu. Nije niko dosao i njima ebavao bez razloga. Ebem im i ja mater jer su stranacki PDA poltroni, zombiji koji sisaju institucije i prave se onako mutavi.

Cikorija
Postovi: 53
Pridružen/a: 23 avg 2019, 14:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Cikorija » 01 sep 2019, 00:10

tuzlak1987 je napisao/la:Pa ebu im ljudi mater logicno samo iz razloga sto se dijele i sto ne vole Tuzlu onakva kakva je, sto im nije dobra Sloboda, sto im nije dobro nista, a zive tu. Nije niko dosao i njima ebavao bez razloga. Ebem im i ja mater jer su stranacki PDA poltroni, zombiji koji sisaju institucije i prave se onako mutavi.
Pusti ba ove neutralne, i ovo ispade Tuzlaci nisu ljudi a ovi eto fini....

MakabiTuzla
Postovi: 1213
Pridružen/a: 27 dec 2017, 14:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MakabiTuzla » 01 sep 2019, 00:14

De pustite vise stoku, nisu vise vrijedni rasprave. Da je htio podici Podrinje kroz fudbal, uzeo bi klub iz tog kraja i postao prvak RS. Pokazali smo veceras da je Tuzla Sloboda i tu sva prica zavrsava oko svih igara van terena.
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

Avatar
Federer17
Postovi: 7134
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Federer17 » 01 sep 2019, 00:15

Cikorija je napisao/la: A ispade jadni Tuzlaci psovali Podrinjcima mater, a ovi eto neduzni i fini... To hoces da nam kazes :)
Ma normalno je cuti psovke, ali da ti to bude skandiranje, za mene besmisleno. Pa sam onaj sjever je sve za sebe rekao i pokazao, svu ljubav prema klubu. Nema potrebe primitivnim istupima to kvariti. To sad samo treba nastaviti, a ne da glavni razlog dolaska na utakmice (ako vec volis klub) bude 'samo da nas je vise od ovih, da im pokazemo ko je babo u gradu'...

Vjerujem da je 90% tih ljudi nema nikakve mrznje prema Slobodi, a vi ih mrzite samo sto ne navijaju za Slobodu (jer, kako je to moguce?!), nego za TC. Pa bas bih volio vidjeti nekog na sjeveru u plavom dresu, kao sto ih je bilo na zapadu u crvenom. I niko im rijec nije rekao.

Evo, Makabi samo potvrdjuje napisano. :D

Avatar
Madal
Postovi: 3603
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 01 sep 2019, 00:17

desperados je napisao/la:
Madal je napisao/la:Ime i prezime sudije do sjevera, molim vas?
Ono je cistokrvni majmun, okrece se prema tribini i smije u fazonu ko vas ****. I odmah na pocetku nas je poceo klat, glavnog ne treba ni spominjati, sjeckanja i sviranje svakog kontakta. **** im Sisoje mamu.
Ma glavni je med i mlijeko naspram njega. Meni je i ok glavni bio, valjda sam propratio sa Slobodom pa i navikao da nas malo zakidaju. Ali ovaj smecar kraj sjevera, familiju mu je.bem klosarsku. Fakat rijetko ustanem psovati sudijama, ali ovom sam jos od početka meča, kad sam skontao da je kupljen, psovao od do.

Samo ga snimam kad ce doći naredni put na Tusanj.


I djeca ona njihova kraj istoka su retaridrana. Jesul nekakve autisticne uzeli ili sta je fazon. Kad god ganjamo rezultat momcine qurcem ne mrdnu da dodaju loptu. Pa vidio sam svašta, i da djeca sporo idu, i dvije lopte ubace, i pogrešno dodaju igraču, ali da doslovno stoje njih dvojica dok nas igrač ide po loptu koja je izmedju njih dvojice... I to u više navrata.
Mislim i nek ne dodaju odmah, naravno da ćeš ukrasti malo, ali daj ba ne možeš toliki idiot biti
Zadnja izmjena: Madal, dana/u 01 sep 2019, 00:20, ukupno mijenjano 1 put.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MMA075 » 01 sep 2019, 00:18

Federer17 je napisao/la:
Cikorija je napisao/la: A ispade jadni Tuzlaci psovali Podrinjcima mater, a ovi eto neduzni i fini... To hoces da nam kazes :)
Ma normalno je cuti psovke, ali da ti to bude skandiranje, za mene besmisleno. Pa sam onaj sjever je sve za sebe rekao i pokazao, svu ljubav prema klubu. Nema potrebe primitivnim istupima to kvariti. To sad samo treba nastaviti, a ne da glavni razlog dolaska na utakmice (ako vec volis klub) bude 'samo da nas je vise od ovih, da im pokazemo ko je babo u gradu'...

Vjerujem da je 90% tih ljudi nema nikakve mrznje prema Slobodi, a vi ih mrzite samo sto ne navijaju za Slobodu (jer, kako je to moguce?!), nego za TC. Pa bas bih volio vidjeti nekog na sjeveru u plavom dresu, kao sto ih je bilo na zapadu u crvenom. I niko im rijec nije rekao.
Pa bilo je futavac prosle sezone, kad je citav stadion bio ispunjen, niko ruznu rijec ljudima nije rekao.
Vidis koliko si neupucen i koliko ima utakmica sa tribina u nogama, na provokacije se odgovara provokacijom.
Ako si za pozorista i trebas ici na utakmice TC-a.

Cikorija
Postovi: 53
Pridružen/a: 23 avg 2019, 14:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Cikorija » 01 sep 2019, 00:20

Federer17 je napisao/la:
Cikorija je napisao/la: A ispade jadni Tuzlaci psovali Podrinjcima mater, a ovi eto neduzni i fini... To hoces da nam kazes :)
Ma normalno je cuti psovke, ali da ti to bude skandiranje, za mene besmisleno. Pa sam onaj sjever je sve za sebe rekao i pokazao, svu ljubav prema klubu. Nema potrebe primitivnim istupima to kvariti. To sad samo treba nastaviti, a ne da glavni razlog dolaska na utakmice (ako vec volis klub) bude 'samo da nas je vise od ovih, da im pokazemo ko je babo u gradu'...

Vjerujem da je 90% tih ljudi nema nikakve mrznje prema Slobodi, a vi ih mrzite samo sto ne navijaju za Slobodu (jer, kako je to moguce?!), nego za TC. Pa bas bih volio vidjeti nekog na sjeveru u plavom dresu, kao sto ih je bilo na zapadu u crvenom. I niko im rijec nije rekao.

To da oni ne mrze pojedini Slobodu nije da si se zeznuo malo nego malo više... Ali o tome drugi put većina njih bo da Tuzlu po svom ukusu napravi... Na proslim derbijima svi si sjedili zajedno i nikome ništa nije falilo..

Avatar
infected
Postovi: 116
Pridružen/a: 14 jul 2018, 21:26
Lokacija: Barranquilla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la infected » 01 sep 2019, 00:20

Ja bi im u revansu stavio besplatan ulaz, nece ih doci ni 20.
Nemojte se bespotrebno nervirati. Mile po meni glavni krivac za poraz. Moralo se puno jace krenuti od 1 minute, bas kukavicka igra.
Jel to bilo nekog sranja oko stadiona??
mosa zlatu mosa bodaslo

Avatar
Federer17
Postovi: 7134
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Federer17 » 01 sep 2019, 00:24

MMA075 je napisao/la: Pa bilo je futavac prosle sezone, kad je citav stadion bio ispunjen, niko ruznu rijec ljudima nije rekao.
Vidis koliko si neupucen i koliko ima utakmica sa tribina u nogama, na provokacije se odgovara provokacijom.
Ako si za pozorista i trebas ici na utakmice TC-a.
Ha ya, ti ne znas za bolje. Normalno pokusavas pricati, ocigledno nam se misljenja razlikuju, ali bez uvrede ne ide. :thumbup:

Nejse, budite pozdravljeni (bez sarkazma)!

MakabiTuzla
Postovi: 1213
Pridružen/a: 27 dec 2017, 14:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MakabiTuzla » 01 sep 2019, 00:25

infected je napisao/la:Ja bi im u revansu stavio besplatan ulaz, nece ih doci ni 20.
Nemojte se bespotrebno nervirati. Mile po meni glavni krivac za poraz. Moralo se puno jace krenuti od 1 minute, bas kukavicka igra.
Jel to bilo nekog sranja oko stadiona??
Upravo, dati im besplatan ulaz u kavez. Jer gospoda. Inace, u fudbalskom svijetu je je necuveno i najveca sramota naplacivati ulaz gostima, a domacima besplatno. A nisam vidio da je bilo nekog sranja, valjda neko zna vise?
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MMA075 » 01 sep 2019, 00:27

MakabiTuzla je napisao/la:
infected je napisao/la:Ja bi im u revansu stavio besplatan ulaz, nece ih doci ni 20.
Nemojte se bespotrebno nervirati. Mile po meni glavni krivac za poraz. Moralo se puno jace krenuti od 1 minute, bas kukavicka igra.
Jel to bilo nekog sranja oko stadiona??
Upravo, dati im besplatan ulaz u kavez. Jer gospoda. Inace, u fudbalskom svijetu je je necuveno i najveca sramota naplacivati ulaz gostima, a domacima besplatno. A nisam vidio da je bilo nekog sranja, valjda neko zna vise?
Ma kakav besplatan o tome ja pricam, 20KM ulaz sa obiljezjem drugog kluba i u kavez, 5km ostali.
Odma mi neku finocu poceli, al hajde daleko je ta utakmica.

Avatar
samirr
Postovi: 8877
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la samirr » 01 sep 2019, 00:48

Njima obavezno naplatiti ulaz i to 10km
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 01 sep 2019, 01:05

Nevažno skroz koliko je ulaz kao i svima treba da bude.

Do sada su ove utakmice sa slogom bile ok bez podjele publike. Dolazili su na tribinu u dresovima sloge i nije bilo belaja. Oni su uveli podjele to je bit svega. Dakle mi to nismo trazili ni htjeli.

Nema više nazad htjeli su to i dobili su. Malo sutra ce se od danas setkati po gradu u dresu sloge ili pred utakmicu ono laganica. Kupe pichkicama dresove pa ih dovedu na zapad, toga vise nece biti i drago mi je zbog toga.

Trazili su da se podjelimo pa bujrum. Sada okreću priču na svoj mlin i odmah uvode price iz rata, ali svako ko ima mozga i misli svojom glavom zna sta je cilj njihov bio. Tačnije cilj azmirov a oni su ovce koje koristi za to.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 01 sep 2019, 01:09

Još jedna stvar koja se malo provuče, pa čemu bacanje baklji na NOVU atletsku stazu, pa jesu li ova djeca normalna, plus opet kazna nama samima, plus uništavanje sopstvenog stadiona i inventara... :facepalm:
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Cikorija
Postovi: 53
Pridružen/a: 23 avg 2019, 14:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Cikorija » 01 sep 2019, 01:22

wobly92 je napisao/la:Još jedna stvar koja se malo provuče, pa čemu bacanje baklji na NOVU atletsku stazu, pa jesu li ova djeca normalna, plus opet kazna nama samima, plus uništavanje sopstvenog stadiona i inventara... :facepalm:
To za atletsku stazu ja se drugo kolo pitam već...

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 01 sep 2019, 01:26

wobly92 je napisao/la:Još jedna stvar koja se malo provuče, pa čemu bacanje baklji na NOVU atletsku stazu, pa jesu li ova djeca normalna, plus opet kazna nama samima, plus uništavanje sopstvenog stadiona i inventara... :facepalm:
To treba popricati sa vođom. Ne bi se trebalo dešavati ubacivanje baklji na teren i stazu. Ima načina ako se vec pale baklje da ne završe na terenu.
Ovom stručnom štabu bi se trebalo zahvaliti i predati prvi tim Spahi.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 22 gosta.