FK Borac - Banja Luka - ARHIVA POSTOVA

Moderator/ica: vlakanje

miki651
Postovi: 1681
Pridružen/a: 30 jun 2013, 19:15
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la miki651 » 26 avg 2019, 16:53

061657451 je napisao/la:Borac je ostecen kontra Zrinjskog i to treba jasno reci.Da nije ponisten cistt gol Borcu sumnjam da bi se domacin vratio u tekmu.Nerijeseno bi bilo najmanje.
Ono misliš protiv Borusije 87 ili imaš nešto svježije :D

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2838
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la vlakanje » 26 avg 2019, 18:30

061657451 je napisao/la:Borac je ostecen kontra Zrinjskog i to treba jasno reci.Da nije ponisten cistt gol Borcu sumnjam da bi se domacin vratio u tekmu.Nerijeseno bi bilo najmanje.
Mislim da si se malo preracunao :)
Gol je ponisten kod rezz 3-0 za domacina tako da bi zrinjski i dalje imao prednost ali sa druge strane, borac je nastavio da pravi sanse i na kraju poraz sigurno ne bi bio ovako ubjedljiv.

Avatar
Demi
Postovi: 1012
Pridružen/a: 14 mar 2019, 18:15
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Demi » 27 avg 2019, 17:58

Rezultat nikako nije mjerilo igre ali tako je to z fudbalu,onaj bod sa Grbavice ili 3 boda protiv Zvijezde su nam naplacena sad kad smo primili 4 komada iako nam je igra bila bolja nego u te dvije pomenute utakmice ali eto.Tad igre nije ni bilo pa smo upisivali bodove,to se mora nekad vratiti.Vazno je da se igra poboljsava.
Treba se okrenuti Celiku gdje ce igra nadam se konacno da lici na nesto i da uz pomoc domace publike pobjedimoslika
" "!
1926

Avatar
Riziko
Postovi: 5819
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Riziko » 29 avg 2019, 10:09

U nedelju sa Čelikom.

Poslije pauze idemo Slobodi, dolazi Široki pa na Koševo. To je poprilično dugo, ali nakon gostovanja SArajevu imamo jako dobar raspored.
Kući Velež, Željo, gostovanje Zvijezdi, dolaze nam Tuzla pa Radnik, pa u Kakanj, kući sa Zrinjskim gostovanje u Zenici, kući Sloboda.
Tu se treba dobro spremiti i u tih 9 kolo veliki broj bodova izmusti,
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 30 avg 2019, 16:13

Ocekujem sigurna tri boda protiv Celika.

maraBL
Postovi: 139
Pridružen/a: 27 maj 2012, 12:50
Lokacija: ?
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la maraBL » 31 avg 2019, 15:54

:hmmmm:
Schlager je napisao/la:Ocekujem sigurna tri boda protiv Celika.
Pozdrav
Zašto sigurna , gledao sam sve utakmice od početka nove sezone igramo očajno posebno u napadu. Bez 5 100% šansi ne dajemo gol a da li ćemo ih napraviti pitanje je.
Zanima me na čemu se temelji tvoja sigurnost da i ja sutra budem bezbrižan dok budem gledao ? :) :)
& & ?
FC LIVERPOOL

Avatar
Riziko
Postovi: 5819
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Riziko » 01 sep 2019, 07:49

Zasnovano mišljenje na tradiciji rezultata protiv zeničana.
Ubićemo ih 1-0.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

HeraklitMracni
Postovi: 5341
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la HeraklitMracni » 01 sep 2019, 14:03

Još jednom da pitam , kako Schlager vidi Borac medju prva 4 ?
Objasni legendo , gdje vidiš jačinu Borca ? Za Želju sam rekao aj mogu da osvoje al da Borac bude medju četiri teško , uvijek pogledam tabelu i pokušavam ugurat Borca al ne ide :)

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2838
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la vlakanje » 01 sep 2019, 21:40

bjelice, iskljuci jos nekoga, svirni neki penal kontra Borca... ajde, znamo da mozes, ne bi ti bilo prvi put @ !

061657451
Postovi: 507
Pridružen/a: 03 jul 2018, 23:55
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la 061657451 » 01 sep 2019, 21:56

Odlican Borac veceras.Svska cast.Idete u borbu za Evropu

Fighter1926
Postovi: 760
Pridružen/a: 21 avg 2019, 00:41
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Fighter1926 » 01 sep 2019, 22:19

Super tekma veceras. Mnogo bolje to izgleda sa Acom, Subom, Comorom...mnogo tecnije i agresivnije, steta sto se Suba povrijedi, cak smo i sa igracem manje stajali bolje. Celik bezopasan. U Tuzli ce biti tesko, bod bi bio ko kuca!
U zivotu je vazno biti BORAC!!!

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 01 sep 2019, 22:22

maraBL je napisao/la::hmmmm:
Schlager je napisao/la:Ocekujem sigurna tri boda protiv Celika.
Pozdrav
Zašto sigurna , gledao sam sve utakmice od početka nove sezone igramo očajno posebno u napadu. Bez 5 100% šansi ne dajemo gol a da li ćemo ih napraviti pitanje je.
Zanima me na čemu se temelji tvoja sigurnost da i ja sutra budem bezbrižan dok budem gledao ? :) :)
Pa jest,u pravu si....ja se bas rijetko razbacujem da ce Borac pobjediti uopste,a kamoli sigurno...ali za ovu utakmicu nisam imao nikakvu dilemu da se pobjedjuje....osjetilo se u vazduhu :D

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 01 sep 2019, 22:33

HeraklitMracni je napisao/la:Još jednom da pitam , kako Schlager vidi Borac medju prva 4 ?
Objasni legendo , gdje vidiš jačinu Borca ? Za Želju sam rekao aj mogu da osvoje al da Borac bude medju četiri teško , uvijek pogledam tabelu i pokušavam ugurat Borca al ne ide :)
Mislim da sam ti vec jednom odgovorio,ali pokusacu ponovo...
Misljenje da Borac moze biti cetvrti,temeljim na tome sto imamo igrace za tako nesto!
Cak se moze reci da za svaku poziciju imamo dva sasvim pristojna igraca,a to ce biti od ogromnog znacaja u nastavku sezone,kad krene i Kup,i ritam srijeda-subota....Ne treba zaboraviti da se,osim Kupa,ove jeseni igra cak 19 kola!..a na proljece samo 14...mislim da nas uopste nece moci izbaciti iz ritma povrede ili kartoni,zbog te sirine...recimo,igraci koji veceras nisu poceli,od u 21 reprezentativca Trkulje,do Sinise Dujakovica,Nemanje Janicica,Almedina Ziljkica,Runica,Jakupovica,Sase Kajkuta,malog Bosancica,Markovica,Crnova..citav tim provjerenih igraca...A ovaj tim ce se tek uigravati i rasti

Ili ako hoces ovako,da odgovorim protivpitanjem.....Posto kazes da ne kapiras na cemu ja temeljim optimizam da ce Borac biti cetvrti...Hajde ti meni nabroj,ko je to jos toliko bolji od nas u ligi,osim Zeljeznicara,Zrinjskog i Sarajeva?
Da je u tolikoj mjeri bolji,da se ja ne bih nadao 4-tom mjestu i Evropi?
Sad smo otprilike negdje oko tog mjesta,iako smo imali potpuno nov tim,i tri domace i 4 gostovanja...i to prilicno neugodna....Grbavica,Tuzla,Bijeljina i Zrinjski.

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2838
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la vlakanje » 01 sep 2019, 22:57

Ma ljudi pisu kao da nakon 7 kola kasnimo 10 bodova iza vodeceg! Za vodecim kasnimo 4 boda a od mjesta u evropi 3 boda?! U cemu je problem da se imaju ambicije a 26 utakmica do kraja?

Pa prosle godine se pricalo kako prvenstvo ulazi u neizvijesnu zavrsnicu jer je zrinjski prisao sarajevu na 7 bodova, 4 kola do kraja?! Msm, koji qrz...

Avatar
Riziko
Postovi: 5819
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Riziko » 01 sep 2019, 23:07

Meni je fasicinatna Čelik, po sata sa igračem više, na gol nisu šutnuli.

Mirić i dalje ne postoji, Vujaklija je bar asist zabilježio i koju loptu spustio.

Dosad najbolja naša partija, mada nam je i Čelik pomogao.

Vranješu kapa do poda.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

HeraklitMracni
Postovi: 5341
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la HeraklitMracni » 01 sep 2019, 23:17

Schlager je napisao/la:
HeraklitMracni je napisao/la:Još jednom da pitam , kako Schlager vidi Borac medju prva 4 ?
Objasni legendo , gdje vidiš jačinu Borca ? Za Želju sam rekao aj mogu da osvoje al da Borac bude medju četiri teško , uvijek pogledam tabelu i pokušavam ugurat Borca al ne ide :)
Mislim da sam ti vec jednom odgovorio,ali pokusacu ponovo...
Misljenje da Borac moze biti cetvrti,temeljim na tome sto imamo igrace za tako nesto!
Cak se moze reci da za svaku poziciju imamo dva sasvim pristojna igraca,a to ce biti od ogromnog znacaja u nastavku sezone,kad krene i Kup,i ritam srijeda-subota....Ne treba zaboraviti da se,osim Kupa,ove jeseni igra cak 19 kola!..a na proljece samo 14...mislim da nas uopste nece moci izbaciti iz ritma povrede ili kartoni,zbog te sirine...recimo,igraci koji veceras nisu poceli,od u 21 reprezentativca Trkulje,do Sinise Dujakovica,Nemanje Janicica,Almedina Ziljkica,Runica,Jakupovica,Sase Kajkuta,malog Bosancica,Markovica,Crnova..citav tim provjerenih igraca...A ovaj tim ce se tek uigravati i rasti

Ili ako hoces ovako,da odgovorim protivpitanjem.....Posto kazes da ne kapiras na cemu ja temeljim optimizam da ce Borac biti cetvrti...Hajde ti meni nabroj,ko je to jos toliko bolji od nas u ligi,osim Zeljeznicara,Zrinjskog i Sarajeva?
Da je u tolikoj mjeri bolji,da se ja ne bih nadao 4-tom mjestu i Evropi?
Sad smo otprilike negdje oko tog mjesta,iako smo imali potpuno nov tim,i tri domace i 4 gostovanja...i to prilicno neugodna....Grbavica,Tuzla,Bijeljina i Zrinjski.
Hvala na objasnjenu , po mom skromnom mišljenu od vas su jači Široki kao i Tuzla CITY

Avatar
Riziko
Postovi: 5819
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Riziko » 01 sep 2019, 23:19

Pa dobro, rekao je čovjek da se nada, a ne da ćemo 100% biti četvrti.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Fighter1926
Postovi: 760
Pridružen/a: 21 avg 2019, 00:41
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Fighter1926 » 02 sep 2019, 00:35

HeraklitMracni je napisao/la:
Schlager je napisao/la:
HeraklitMracni je napisao/la:Još jednom da pitam , kako Schlager vidi Borac medju prva 4 ?
Objasni legendo , gdje vidiš jačinu Borca ? Za Želju sam rekao aj mogu da osvoje al da Borac bude medju četiri teško , uvijek pogledam tabelu i pokušavam ugurat Borca al ne ide :)
Mislim da sam ti vec jednom odgovorio,ali pokusacu ponovo...
Misljenje da Borac moze biti cetvrti,temeljim na tome sto imamo igrace za tako nesto!
Cak se moze reci da za svaku poziciju imamo dva sasvim pristojna igraca,a to ce biti od ogromnog znacaja u nastavku sezone,kad krene i Kup,i ritam srijeda-subota....Ne treba zaboraviti da se,osim Kupa,ove jeseni igra cak 19 kola!..a na proljece samo 14...mislim da nas uopste nece moci izbaciti iz ritma povrede ili kartoni,zbog te sirine...recimo,igraci koji veceras nisu poceli,od u 21 reprezentativca Trkulje,do Sinise Dujakovica,Nemanje Janicica,Almedina Ziljkica,Runica,Jakupovica,Sase Kajkuta,malog Bosancica,Markovica,Crnova..citav tim provjerenih igraca...A ovaj tim ce se tek uigravati i rasti

Ili ako hoces ovako,da odgovorim protivpitanjem.....Posto kazes da ne kapiras na cemu ja temeljim optimizam da ce Borac biti cetvrti...Hajde ti meni nabroj,ko je to jos toliko bolji od nas u ligi,osim Zeljeznicara,Zrinjskog i Sarajeva?
Da je u tolikoj mjeri bolji,da se ja ne bih nadao 4-tom mjestu i Evropi?
Sad smo otprilike negdje oko tog mjesta,iako smo imali potpuno nov tim,i tri domace i 4 gostovanja...i to prilicno neugodna....Grbavica,Tuzla,Bijeljina i Zrinjski.
Hvala na objasnjenu , po mom skromnom mišljenu od vas su jači Široki kao i Tuzla CITY
Sve je to u 5 deka, tuzla nista nije bila bolja od nas, ali nas sreca nije pogledala, a za siroki vidjecemo dolaze nam uskoro, a nisu se pokazali nesto posebno...Veceras prvi put vidim neku pozitivnu atmosferu u ekipi, nadam se da ce se Suba oporaviti za slobodu i Crnov umjesto Mirica.
U zivotu je vazno biti BORAC!!!

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la prisonbreak » 02 sep 2019, 09:45

Riziko je napisao/la:Meni je fasicinatna Čelik, po sata sa igračem više, na gol nisu šutnuli.

Mirić i dalje ne postoji, Vujaklija je bar asist zabilježio i koju loptu spustio.

Dosad najbolja naša partija, mada nam je i Čelik pomogao.

Vranješu kapa do poda.
Ma ja mialim da nije sinoc nesto regularno bilo.
Celik onako lose nije odigrao u prerhodni 5-6 kola.
Ili vam dugujemo, ili nam je bas neophodan trener.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Otrovent
Postovi: 46
Pridružen/a: 12 avg 2019, 13:06
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Otrovent » 02 sep 2019, 10:09

Smiješno da jučerašnja utakmica nije bila regularna.
Čelik je tražio svoju šansu, dolazio do gola. Ali nije taj kalibar da rutinski iskoristi prednost igrača više.
Ovaj Borac je puno jači nego što to pokazuju igre prije ove utakmice. Čelik je trebao dobiti porciju već u prvih 15 minuta.
Nadao sam se jednoj pravoj kontri nakon isključenja Jovanovića i srećom iskoristili smo je.
Ovo je puno bolje, iako Mirić i dalje igra kao rekreativac. Ne znam koliko možemo igrati sa igračem manje.
Takođe, ni Mičlutinović me ne oduševljava. Žuti i Aco R. odlični. Žuti bi trebao na ofanzivnog veznog. (juče odigra dobro na štoperu kada je zatrebalo.)

Zaključano

Natrag na “FK Borac”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.