FK Mladost DK

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 29 avg 2019, 21:41

ASD je napisao/la:
ASD je napisao/la:Jesu li Velići zvanično otišli?
Da li je Tandina i dalje u klubu?
:?:
Jos su tu. Vela trenira redovno koliko sam čuo sa njegove strane sve korektno za razliku od strane kluba....

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la shaman7 » 29 avg 2019, 23:27

dime je napisao/la:
shaman7 je napisao/la:Posto ste mo bas simpatican klub, par vas zna da se javim uvijek lijepo na temu. Nekako mi nije pametan potez dovodjenke Ibre. Ne sto je los trener, Ibro je odlican, nego sto je u zadnke vrijeme otisao na zivcima, postao je dosta negativan, iako je pricao uvijek pozitivno u medijima cak i pretjerano. Zivio je snove s Velezom, sto nr znaci da nece s vama, ali se razocarao. Neke stvari i nisu za javnost, ali se istrosio ove 3 godine maksimalno. Uglavnom mac sa dvije ostrice. Moge biti za dlaku bolji, a moze i gori od Beganovica. Vama sretno svakako, simpaticna ekipa meni od kako ste se pojavili u prvoj ligi, uvijek pogledam prvo kako je Mladost igrala kad gledam rezultate :)
Bože kakve samo đubradi ima na ovom svijetu, ubij se jadniče.
Nisi ti mene nista skontao :)

fudbalfudbal
Postovi: 2490
Pridružen/a: 18 jun 2018, 16:54
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la fudbalfudbal » 30 avg 2019, 02:29

shaman7 je napisao/la:
dime je napisao/la:
shaman7 je napisao/la:Posto ste mo bas simpatican klub, par vas zna da se javim uvijek lijepo na temu. Nekako mi nije pametan potez dovodjenke Ibre. Ne sto je los trener, Ibro je odlican, nego sto je u zadnke vrijeme otisao na zivcima, postao je dosta negativan, iako je pricao uvijek pozitivno u medijima cak i pretjerano. Zivio je snove s Velezom, sto nr znaci da nece s vama, ali se razocarao. Neke stvari i nisu za javnost, ali se istrosio ove 3 godine maksimalno. Uglavnom mac sa dvije ostrice. Moge biti za dlaku bolji, a moze i gori od Beganovica. Vama sretno svakako, simpaticna ekipa meni od kako ste se pojavili u prvoj ligi, uvijek pogledam prvo kako je Mladost igrala kad gledam rezultate :)
Bože kakve samo đubradi ima na ovom svijetu, ubij se jadniče.
Nisi ti mene nista skontao :)

Mislim da se niste sporazumili, zapravo ne osporava Ibru Rahimića kao stručnjaka već osporava njega sa emotivne strane. Smatra da je u prethodne tri godine emotivno se istrošio i vezao za drugi klub, i smatra da će teško koncentraciju vratiti na pravi kolosijek jer mu se desilo nešto čemu se on nije nadao.
Pozdrav Mladosti i puno sreće!
Ti si naša ljubav jedina!

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 30 avg 2019, 10:52

Kakav je ovaj Fanimo cisto informativno pitam :mrgreen:
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
Fareus1921
Postovi: 602
Pridružen/a: 13 jul 2019, 16:43
Lokacija: Nema je ni na vojnim mapama
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Fareus1921 » 30 avg 2019, 20:06

Sretno ekipi sutra protiv da konačno pobijede!!!
Mi smo Željini,Željo je naš!!!
2.8.2019.Semir Štilić potpisao za Željezničar

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 30 avg 2019, 22:18

NeretvanskaPastrmka je napisao/la:Kakav je ovaj Fanimo cisto informativno pitam :mrgreen:
Od kako nam on ne igra, gola ne znamo zabit.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 31 avg 2019, 12:02

Nova utakmica novi kidanja živaca. Protiv Zrinjskog nismo imali neke rezultate ni sa jačim sastavom samo da ne bude neka teška blamaza. :facepalm:

amar009
Postovi: 427
Pridružen/a: 07 okt 2013, 18:27
Lokacija: kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la amar009 » 31 avg 2019, 13:14

Danas siguran poraz...nadam se samo da ne bude katastrofa...u klubu je toliko loša situacija koja nije zapamćena od kako smo u pl. Izgleda da ove godine ispadamo...i Musija izgleda zavrce ventila...sretno danas našoj mladosti...

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 31 avg 2019, 18:44

Ocekivao sam samaranje a ono ekipa nikad borbenije. Svaka cast pojedinicma.
Isaku spomnik dici.
Hiros najbolja partija odkako igra za nas. Cesto sam ga osporavao i dalje mislim da ne moze on drzati sredinu ali danas pravo dobar.
Smajlagic dobar i jak. Iskoristit ga maksimalno.
Amar :tokralju: Kako se samo hrvao i igrao. Steta sto nema igrace tipa Nane, Boje, Arezine ovaj mali bi bio samo takav dragulj.
I dalje u ekipi ima letvi. Ako se ne pojacamo sto prije bit ce nam ovo zadnja sezona u PL.

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 31 avg 2019, 19:22

Nije problem izgubiti kada igraš borbeno. Danas su momci odigrali borbeno, a pri tome nisu zaslužili poraz. Jednostavno, nismo imali sreće i to je to. Da nam je igrao Fanimo bili bi još opasniji. Usput, jesu li papiri za njega završeni, kad ga možemo očekivati u ekipi?
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Addict » 31 avg 2019, 22:51

FKMLADOSTDK je napisao/la:Nije problem izgubiti kada igraš borbeno. Danas su momci odigrali borbeno, a pri tome nisu zaslužili poraz. Jednostavno, nismo imali sreće i to je to. Da nam je igrao Fanimo bili bi još opasniji. Usput, jesu li papiri za njega završeni, kad ga možemo očekivati u ekipi?
Nije uopće stvar u papirima nego u doprinosima koji nisu plaćeni. Kad ne platiš doprinose na platu ne možeš dobiti radnu dozvolu. Isto se dešavalo Čeliku s Kuadiom I Pavićem. Već mjesecima nisu plaćeni porezi i doprinosi, situacija nije nimalo dobra.
Zašto I kako, to ne znam, ali nije dobro.
Ako se ništa ne promijeni neće biti ništa bolje.
Još uvijek vjerujem u Mušiju i nadam se da je to neka kriza koja je nastala ko zna zašto, ali nisam više tako siguran ni u šta.
Ako više nema para i ako je problem neki možemo samo ustati i zahvaliti se na svemu, ali moguće je da plešemo i zadnji ples u PL.
Pa ipak, poznavajući tog čovjeka, vjerujem u njega.
Treba ipak biti svjestan da smo mi u jako teškoj situaciji trenutno, nadam se da je samo prolazna kriza.

Amar124
Postovi: 40
Pridružen/a: 04 avg 2019, 18:46
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Amar124 » 31 avg 2019, 23:21

Wolffire je napisao/la:Ocekivao sam samaranje a ono ekipa nikad borbenije. Svaka cast pojedinicma.
Isaku spomnik dici.
Hiros najbolja partija odkako igra za nas. Cesto sam ga osporavao i dalje mislim da ne moze on drzati sredinu ali danas pravo dobar.
Smajlagic dobar i jak. Iskoristit ga maksimalno.
Amar :tokralju: Kako se samo hrvao i igrao. Steta sto nema igrace tipa Nane, Boje, Arezine ovaj mali bi bio samo takav dragulj.
I dalje u ekipi ima letvi. Ako se ne pojacamo sto prije bit ce nam ovo zadnja sezona u PL.

Nisam uspio gledati utakmicu kako su ova NASA djeca igrala Begic Musija i Vehab?

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Addict » 31 avg 2019, 23:52

Amar124 je napisao/la:
Wolffire je napisao/la:Ocekivao sam samaranje a ono ekipa nikad borbenije. Svaka cast pojedinicma.
Isaku spomnik dici.
Hiros najbolja partija odkako igra za nas. Cesto sam ga osporavao i dalje mislim da ne moze on drzati sredinu ali danas pravo dobar.
Smajlagic dobar i jak. Iskoristit ga maksimalno.
Amar :tokralju: Kako se samo hrvao i igrao. Steta sto nema igrace tipa Nane, Boje, Arezine ovaj mali bi bio samo takav dragulj.
I dalje u ekipi ima letvi. Ako se ne pojacamo sto prije bit ce nam ovo zadnja sezona u PL.

Nisam uspio gledati utakmicu kako su ova NASA djeca igrala Begic Musija i Vehab?
Begić srce ko Mile, na srce je igrao cijelo vrijeme. Fali mu iskustva i snage ali da nam je barem još nekoliko onakvih momaka. Čista desetaka obzirom na sve.
Mušija bio kratko na terenu, ništa nije uradio.
Vehab po meni borbeni ali slab. Ali nema se ni njemu šta zamjeriti, dao je sve što je mogao.
Begić je veliki dobitak i sigurno momak koji ima ogroman potencijal.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 01 sep 2019, 02:43

Dobra utakmica, niste zaslužili poraz! Mali Begić bi se mogao ustaliti u prvoj postavi, dragulj pravi!

Prošla sezona, najbolja u historiji kluba, ostvarilo se nekoliko finih transfera i umjesto da se nastavi sa takvim radom, još bolje i jače, što je uvijek dosad bila praksa, a ono suprotno sve, nikad gora situacija u klubu, izgleda.
Od jednog momka sam čuo da Mušija ima finansijskih problema i u firmi...

Šteta, jer tek su se velike stvari očekivale od vas i što se tiče infrastrukture i rezultata kluba.
#samoRudar #zauvijek

Avatar
Rigoletto
Postovi: 7955
Pridružen/a: 04 apr 2016, 21:06
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Rigoletto » 01 sep 2019, 09:31

pored svih problema dobra igra jučer, uvjeren sam da ostajete u PLBiH, kandidati za ispadanje su svakako vec jasni. Športski pozdrav
goveđigulašmajka

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 01 sep 2019, 10:53

L' Imperator je napisao/la:Dobra utakmica, niste zaslužili poraz! Mali Begić bi se mogao ustaliti u prvoj postavi, dragulj pravi!

Prošla sezona, najbolja u historiji kluba, ostvarilo se nekoliko finih transfera i umjesto da se nastavi sa takvim radom, još bolje i jače, što je uvijek dosad bila praksa, a ono suprotno sve, nikad gora situacija u klubu, izgleda.
Od jednog momka sam čuo da Mušija ima finansijskih problema i u firmi...

Šteta, jer tek su se velike stvari očekivale od vas i što se tiče infrastrukture i rezultata kluba.
To sam i ja govorio. Ako I jesu finansije problem ona postavis kvalitetne ljude tražiš sponzore. On bar ima konekcija koliko hoćes može naći nekog da ulaze u klub eto sad moze pokazati kako se mogu vratiti investicije.
Ali teško kad Bistri ima veću ulogu u klubu nego Musija.

Kažem šteta što mali Bega nema oko sebe igrače kao prošle ili pretprošle sezone.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10167
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la prisonbreak » 01 sep 2019, 11:03

Horic :rol:
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 01 sep 2019, 11:13

prisonbreak je napisao/la:Horic :rol:
?

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10167
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la prisonbreak » 01 sep 2019, 11:14

Wolffire je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:Horic :rol:
?
Zuti karton u 90 minuti, ne igra protiv nas.isto uradio prosle godine.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 01 sep 2019, 11:17

prisonbreak je napisao/la:
Wolffire je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:Horic :rol:
?
Zuti karton u 90 minuti, ne igra protiv nas.isto uradio prosle godine.
Nisam ni skontao u onoj gunguli sto se izdesavala na kraju. Valjda voli više s tribina da gleda xD

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.