FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Mujke1921
Postovi: 209
Pridružen/a: 20 avg 2019, 23:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Mujke1921 » 01 sep 2019, 10:25

bordopoeta je napisao/la:
Alen1987 je napisao/la:3 gola nam dala nasa dva bivsa igraca (Krpic i Alispahic). Zeljeznicar hoce ko Zrinjski da pokupi nase otpatke i da osvaja ligu.

Al' koji su to papci, pa bolan, iz kurtoazije ne proslavljaš gol protiv tima za koji si nekada igrao i u kojem si hljeb zarađivao. Stvarno su obojica teške seljačine, za Krpića sam znao, ali za ovog drugog... :puke:

E pa stvar je u tome sto nisu hljeb zaradjivali, nije bilo plate u tim vremenima u Sarajevu :lol: Alispahic je iz Bugojna, navijac Želje vazda bio, za Krpica sam isto siguran jer je Brcko (gdje je on rodjen) imao u to vrijeme veliku bazu navijaca Želje, al eto.. ne slazem se s tobom uglavnom..

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 01 sep 2019, 10:29

Husref je najveći krivac sinoć, bez dileme.
Greška je vezni red i napad, neminovno je da smo morali krpiti, neminovno je da smo neke potrošene igrače morali čuvati da izdrže cijelih 90 minuta. Bilo je milion problema sinoć ali i dosta boljih rješenja. Njemu na dušu visok poraz.

Vrhunac gluposti je izmjena Šabanović - Đokanović, prvi jest loš bio ali koja je svrha izmjene? Ne može ti drugo dijete na neprirodnoj poziciji biti bolje, može biti u najboljem slučaju isto loš ili još gori a gubiš jednu izmjenu. Šta će onda koji vrag Hodzic na klupi?
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

scudetto89
Postovi: 2660
Pridružen/a: 25 dec 2016, 16:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la scudetto89 » 01 sep 2019, 10:30

Sta radi ovaj padobranac na nasem pdf-u?, kako se meni brise post sinoc na njihovoj temi, daj reagujte budite isti prema svima !!

@ Mujke razguli **** te seljo u dupe ! ;)

Ne truj temu fks ne zanima nas nista sta vi mislite :guz:
Zadnja izmjena: scudetto89, dana/u 01 sep 2019, 10:31, ukupno mijenjano 2 puta.
04.10.2009 !
1946 !
HZ ' 87 !

Grizzlies FC

Avatar
AngelDiMaria
Postovi: 2109
Pridružen/a: 22 avg 2018, 16:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AngelDiMaria » 01 sep 2019, 10:30

Da mi je uci na forum Reala da vidim sta su njihovi pisali kad su gubili 5:0 od barse... I da, vrijedja me prvo ko covjeka, pa onda ko navijaca da jedni drugima psujemo bogove itd... Niko ovdje nije rekao nema veze, zato sto nam je svejedno sto smo izgubili. Ja sam rekao nema veze, idemo zbit redove, ne smije se ponoviti i kriza se mora odmah zauataviti i tjt.
"Ćiro je trenirao svjetske igrače, ali je Safet Sušić neponovljiv, jedan i jedini. On je bio umjetnik!"

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 01 sep 2019, 10:31

AngelDiMaria je napisao/la:
AlfredNobel je napisao/la:Samo moram izdvojiti jednu strašnu tezu da su Stanojević i Rahman samo mali upgrade u odnosu na Gavrića i Mustafića.

Alal vera. Do sinoć sve bilo super, sad opet sve kontra, standardno. Odjaviti se koji dan, tako je najbolje dok ne prođe ovo serrendanje.
Poslije zvijezde opet svrsavanje, pa pisle prvog remija lizanje i sve tako u krug...
Ma standardica.. Debili debilski opet u krug pišu, svi do sada pisali kako smo taktički uzeli Zrinjskog, kako je sve ovo na mišiće zbog umora i povreda, kako se jedva čeka pauza da se osvježe, niko nije riječi rekao kako nemamo igre od početka sezone, ali eto sad lafo našli. Najlakše je srrati kad se desi prvi kiks, to svi mogu, evo sad svi pametni opet idu standardne glupe priče.

E čujj ti kako ćeš izgubiti na derbiju, ejjj smak svijeta ebote. Psuju odmah mrtve kao da su najveći dušmani, a ne naši igrači. Barca godinama ubija hljeb u Realu, jedu ih vazda, znali im nabiti po pet komada, po tri komada, po šest komada. Real znao guzziti Barcu zabijati po sedam komada itd. Bilo svakakvih rezultata godinama, pa opet ljudi prime i nastave dalje najnormalnije, i to je veći derbi 1000%.

Ali, jok glave kod nas bi glave padale zbog rezultata u jednom sportu. Samo se levati provaljuju, mogu misliti kakvih će još priča biti. Sport je, dobili, svaka im čast, idemo dalje.

Evo taman pišem ovo, kad vidim ti spomenu Real i Barcu. :mrgreen:
Zadnja izmjena: AlfredNobel, dana/u 01 sep 2019, 10:33, ukupno mijenjano 1 put.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

bordopoeta
Postovi: 755
Pridružen/a: 19 mar 2015, 15:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordopoeta » 01 sep 2019, 10:32

holyman je napisao/la:Problem lezi duboko ispod ovog derbija, to i ptice na grani znaju, suludo je traziti krivce u ovoj utakmici veceras, pogotovo vruce glave i napetog uma.

Greske koje su veceras pravili i strucni stab i igraci nisu rezultat umora nego jednostavan izostanak kvaliteta. Shvatite da se krpimo sa igracima zbog povreda jos od pocetka sezone, da nam se igraci rotiraju iz jedne u drugu utakmicu, da nema sigurnih 11. Ne zaboravite da su mali plavi drkali qrac sa famosom dok smo mi igrali evropu sa seltikom i bateom. Boze moj evo i dinamo izgubi derbi jos su u full sastavu. Uredu je iznijeti kritiku, ali vrijedjati ovu drugu postavu, ove nase akademce? Je li vas stid?
KO TE NIJE VOLIO NIJE NI OBOLIO

Porediš neuporedivo 0-1/2-5! Sjećaš li se kad nam je neko od domaćih timova uvalio peticu. Još najomraženiji tim.

Avatar
emir79
Postovi: 8765
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la emir79 » 01 sep 2019, 10:33

Koji krkanluk ovdje vlada, gluho bilo. Sta moze jddna negativna utakmica uraditi jbt.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 01 sep 2019, 10:34

ado-hz je napisao/la:Nama bi sad valjao u veznoj liniji i Velibor Djuric iz Radnika sa svojih 37godina, koji nas je bacao na guuzicu zadnju na Kosevu.
Pitam se jel im dosta sad ovih 15dana da se odmore ili ce i nakon ove pauze da se zale ba umor.
Ja mislim i zivot dajem da se nista nece promijeniti toliko na bolje sto se tice fizicke spreme jer je sve naopako i pogresno uradjeno na pripremama koje su bile sve ne samo pripreme!!!!
Ovo ce biti patnja ziva sve do zimske pauze.
Velkoski, Mustafić, Gavrić, Đokanović, Krste.

Izaberi bilo koja tri igrača, pa rotiraj, isprobavaj.
Glavu dajem da je bilo koja veza u ligi, uključujući i Mladost, i Zvijezdu i sve ostale, bolja od ove naše.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 01 sep 2019, 10:36

ado-hz je napisao/la: Pitam se jel im dosta sad ovih 15dana da se odmore ili ce i nakon ove pauze da se zale ba umor.
Ja mislim i zivot dajem da se nista nece promijeniti toliko na bolje sto se tice fizicke spreme jer je sve naopako i pogresno uradjeno na pripremama koje su bile sve ne samo pripreme!!!!
Ovo ce biti patnja ziva sve do zimske pauze.
Tako ti je to kad pripreme ne odradis kako treba.
Sreca pa poslije septembra ide reprezentstivni odmor i u oktobru :lol:
Od pauze do pauze ce biti opis nase polusezone...

Nemojte slucajno da kazete da je trener kriv za spremu igraca, i sami igrac, i uprava... Krivi smo mi navijaci koji smo onako popisani izasli sa one sugavice...

Avatar
AngelDiMaria
Postovi: 2109
Pridružen/a: 22 avg 2018, 16:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AngelDiMaria » 01 sep 2019, 10:45

A sta je ovo jos niko nije spomenuo kako nemamo para i kako je Nam ubleha...
"Ćiro je trenirao svjetske igrače, ali je Safet Sušić neponovljiv, jedan i jedini. On je bio umjetnik!"

Avatar
bibula
Postovi: 333
Pridružen/a: 12 mar 2016, 11:26
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bibula » 01 sep 2019, 10:46

Mislim da je Letic veci problem od Halida jer na desnom beku ako nista imas Hodzica i Hebibovica a na lijevom trenutno nikoga. Sto je najgore, lik je trebao biti veliko “pojacanje”.

Kovacevic se mora uozbiljiti.

Puno je 5 komada ali vidjelo se protiv Veleza i Radnika da mi trenutno nemamo igre niti ekipu.

Mozemo mi pricati sta hocemo ali bez Stanojevica, Tatara i Rahmanovica ovo je totalno druga ekipa. Pa da za njih nisu igrali npr Zec, Alispahic i Sadikovic to bi bila druga prica.

Samo meni nije jasno, zar se ne moze nesto uraditi da popravimo fizicku spremu??? Jel to neka naucna fantastika??

Avatar
emir79
Postovi: 8765
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la emir79 » 01 sep 2019, 10:46

Tacno 3-4 ista lika izađu iz mišijih rupa svaki put kada se desi poraz da prosipaju negativnost. I to standardno rade ovdje. Pitanje je i koliko se radi o navijacima kluba.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
Osttribine
Postovi: 2778
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Osttribine » 01 sep 2019, 10:49

Pantelija je napisao/la:
Denchi je napisao/la:fino su sačekali moment ljudi, spremali se u karantenu, gledali snimke, i došao momenat idealan, mi umorni , par bitnih igrača fali zbog ozljeda i sudca završili prelošeg amatera da padne samo tako i pao je....

i to je 5 komada, pogledajte snimak 3 neregularna gola...bili su spremni i znali su da padamo u drugom...

naše spremanje za ovaj meč je bilo 2 dana...i izjave su bile ne treba ništa za derbi se spremat, ne treba motivisat nikako...

oni nisu spavali od one trice i samo su mislili o osveti....i tako se desi ovo sinoć....morao se dovest destruktivac....sad Akademci krivi jer su podbacili u najjačoj tekmi sezone :D e jbg Husrefe.....
Mozes li mi objasniti kakav je ono defanzivni blok gfje se pomjesaju i vezni i krila i stoperi i bekovi? Evo ja pratim fudbal, postoje dva ili tri bloka, i medjuprostor koji se brani presjecanjem, blokiranjem, ali ono sto smo mi citavu yekmu igrali ja ne vidjeh. Razbacani igraci na sve strane, pola igraca na divljim pozicijama, nezainteresovani, mlitavi, svaki duel njihov, dva puta cista kontra, handzic umjwsto da gurne loptu ceka ahmetovica da udje u ofsajd, a joa gori je bio hebib koji nakon sto je em cekao da ovoga u ofsajdu uhvate, jos i loptu loau gurne i onda mlatara rukama kao ovaj kriv hahaahhaha.

I opet, onakav defanzivni blok, gdje u igraci govana na 16 primali loptu i igrali duple pasove, ono pl nije vidjela od leotara iz sezone kad jedva par bodova osvojise
Nek je zato Halid igracina, g.uzili nas po njegovoj strani i u moru losih igraca sinoc ti se opet hvatas Hebibovica, stvarno mi nisi jasan, evo npr. sta je odigrao Letic, Milanovic itd.

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 01 sep 2019, 10:49

scudetto89 je napisao/la:Shvatite ljudi su nas ponizili, iskoristili nas umor i tu se prica zavrsava, sad slijedi pauza , puno kola je jos u igri, kad se vracaju povrijedjeni igraci znali ko npr rahman?

Ali najace juce je bilo izjava husrefa: “ prepustam ulogu njima” , pa eto prepustio si moj sefe ! :lol: :mrgreen:
Ja se sjecam derbija kojeg smo znali zavrsiti sa 2 igraca manje( kad Avdic ljubi grb na dresu pri izmjeni) , znaci sa 9 igraca i izvuces 0-0
Primit 5 golova od ovih jadova i vuci se po terenu ko picke raspale...najveca bruka ubjedljivo

Sta je sad se loptica prebacuje na Hadziju, nema veze sto je covjek doveo Oremusa Gavrica koji bi uz stanojevica i Rahmanovica sasvim dovoljni bili za sredine da se moze prilika dati i djokanovicu i mustaficu

Krivac je najveci Husref, prvo i glavno za tjeranje Jeleskovica i samom tim tolike povrede, o ovom je par nas pislo ima mjesec ali jok neka povrea to znaci da dobro rade, i treba Boga moliti da je ovo zadnja u nizu bruka koju ce nm prirediti vec je uso u historiju sa negativnim rekordima
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
AngelDiMaria
Postovi: 2109
Pridružen/a: 22 avg 2018, 16:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AngelDiMaria » 01 sep 2019, 10:50

AlfredNobel je napisao/la:
AngelDiMaria je napisao/la:
AlfredNobel je napisao/la:Samo moram izdvojiti jednu strašnu tezu da su Stanojević i Rahman samo mali upgrade u odnosu na Gavrića i Mustafića.

Alal vera. Do sinoć sve bilo super, sad opet sve kontra, standardno. Odjaviti se koji dan, tako je najbolje dok ne prođe ovo serrendanje.
Poslije zvijezde opet svrsavanje, pa pisle prvog remija lizanje i sve tako u krug...
Ma standardica.. Debili debilski opet u krug pišu, svi do sada pisali kako smo taktički uzeli Zrinjskog, kako je sve ovo na mišiće zbog umora i povreda, kako se jedva čeka pauza da se osvježe, niko nije riječi rekao kako nemamo igre od početka sezone, ali eto sad lafo našli. Najlakše je srrati kad se desi prvi kiks, to svi mogu, evo sad svi pametni opet idu standardne glupe priče.

E čujj ti kako ćeš izgubiti na derbiju, ejjj smak svijeta ebote. Psuju odmah mrtve kao da su najveći dušmani, a ne naši igrači. Barca godinama ubija hljeb u Realu, jedu ih vazda, znali im nabiti po pet komada, po tri komada, po šest komada. Real znao guzziti Barcu zabijati po sedam komada itd. Bilo svakakvih rezultata godinama, pa opet ljudi prime i nastave dalje najnormalnije, i to je veći derbi 1000%.

Ali, jok glave kod nas bi glave padale zbog rezultata u jednom sportu. Samo se levati provaljuju, mogu misliti kakvih će još priča biti. Sport je, dobili, svaka im čast, idemo dalje.

Evo taman pišem ovo, kad vidim ti spomenu Real i Barcu. :mrgreen:
Ne kaze niko, sramota jest, ali sad se poznaju junaci, daj igracima oar dana odmora, prvo psihickog, da se dohavizaju, ta to vrijeme sš analizira ko je gdje sta zglajzo, i ispravljati, sasvim dovoljno vremena, u sta ne summjam da ce se desiti. Ovo je samo samar na vrijeme da znamo da nema pisanja po ligi tek tako sa 7-8 povreda. Do kraja sezone jos puno i svi trebaju znati da smo mi jos uvijek, aktuelni prvaci, sa najzejabnijim rasporedom utakmica ove sezone.
"Ćiro je trenirao svjetske igrače, ali je Safet Sušić neponovljiv, jedan i jedini. On je bio umjetnik!"

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 01 sep 2019, 10:51

Većina ovih što pišu da nema veze i da nije strašno što smo primili peterdu su fino pratili tekstualni prenos ili moja tv za 2 markice. Qrčinu bi govorili da nema veze da su na Grbavici bili i pratili onu Husrefovu taktičku sramotu uživo, gledali gurbete kako slave i gledali kako na najmržem stadionu na svijetu primaš **** PETARDU od najmržeg kluba i najmržeg trenera. Eto ima fol opravdanja za ono, Čmeljkan eto neka ekipa sa Alispahićem i Sadikovićem. Pa da Musemić vodi onu njihovu ekipu, sa onim Pavićima, Sipovićima, borio bi se za opstanak. :lol:
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
Osttribine
Postovi: 2778
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Osttribine » 01 sep 2019, 10:52

AngelDiMaria je napisao/la:A sta je ovo jos niko nije spomenuo kako nemamo para i kako je Nam ubleha...
Ma ne pisu ovde ali mu pisu po fb profilu, gdje su kazu pare, sto nisi ulozio 20 milona dolara u ekipu :urnebes:

Avatar
Napapijri
Postovi: 4584
Pridružen/a: 02 jan 2019, 15:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Napapijri » 01 sep 2019, 10:54

AngelDiMaria je napisao/la:A sta je ovo jos niko nije spomenuo kako nemamo para i kako je Nam ubleha...
Je li Nam makar neku torbu para prosvercovao kad je bankarska obrada zakazala :D ?
For those who have been involved, no explanation is needed. For those who haven't, no explanation is possible.

Avatar
Pantelija
Postovi: 12896
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 01 sep 2019, 10:55

Niko nista odigrao nije, svi su kur.cine bili. Sve do jednog. Kovacevicu kroz ruke lopta, odbija na peterac laganu loptu, lazicu zec djecu pravio, jesino serbecic je bio solidan. Halid tobe jarabi, vazda se zalijece , ni sjena igraca iz prosle sezone. Hebibovic sem gola, nista, ni jedan prodor, par izgubljenih lopti. Milanovic nastavio po statom.
Mustafic isto los, jako los, gavric je bio solidan. Letic nije gori od sabana. Gore isto nula sa handzetom i ahmetovicem kojem moramo traziti vec na zimu zamjenu
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
TheNorthFace
Postovi: 189
Pridružen/a: 28 jan 2019, 00:09
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TheNorthFace » 01 sep 2019, 10:56

Ja ne znam sta ste vi dosad gledali ako ste mislili da su Mustafic i Sabanovic kalibri za nesto vise sem Olimpika. Zbog tih nerealnih gledanja bi sad i tjerali redom. Momci koja su najbolja i najjeftinija opcija za 3. opciju na svojim pozicijama, pa ako u medjuvremenu sta i bude od njih, dobro i jest. Ko je normalan mogao ocekivati da ce doci do ovoga da ce ti morati biti standardni...

Pisaj ga, znamo svi kakva je situacija, povrede, umor. Nije opravdanje da primis 5 komada, ni slucajno, ali je realno da u takvoj situaciji na Grbavici casno izgubis. Iako ovo nije bilo casno.
1946

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: bvsic, Nula80, spezial, tabba77, Vanja8 i 48 gostiju.