FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
ado-hz
Postovi: 3401
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 01 sep 2019, 11:42

Nije meni krivo sto smo primili peticu od najgoreg moguceg protivnika, primi i Real od Barse pa zivot ide dalje.
Problem je u tome sto nemamo vizije sta dalje, kako dalje, sta uraditi da se popravi stanje...nikakve odgovornosti.
Problem je sto nemamo strucne ljude za fizicku spremu, problem je sto je kod 7 povrijedjenih igraca Ismar uzeo godisnji odmor, problem je sto ja ne vjerujem da je Jeleskovic otisao jer nema vremena da radi i u klubu i na svom poslu, a do sad je imao i bio u ostalim klubovima.
Problem je sto kad uzmes duplu krunu ti ne dovedes 2-3 kapitalca da se usere liga kad ih predstavis kao pojacanja.
Pa kad ces dovesti takve igrace ako neces nakon duple krune i igranja u LP, pa kasnije u EL.
Problem je sto imas vec 5god vecinskog vlasnika a imas kamp koji je zavrsen 20%...to nije kamp to su samo tereni za treniranje gdje na česmi koja je vani u koritu peru kopacke.
Problem je sto ne mozes dati pisljivih 200.000km Slobodi da dovedes Todorovica.
Problem je sto Vladanu poziv u repku skoci na nos pa mu udare pare u glavu, jer nemamo strucne ljude u klubu prije svega dobre psilologe da svakodnevno pricaju sa igracima.
Problem je sto imas 30lezbejki u klubu koje rade u marketingu ko da samo Microsoft, a za to ti trebaju dva ozbiljna i skolovana covjeka koja zele da rade a ne da se slikaju i dzabaluka hodaju po bjelosvjetskim gradovima.
Problem je sto otjeraju Suljagica iz akademije pa ga istu noc zovu da se vrati, covjek prvi na tabeli bio sa djecom tog uzrasta.
Problem je sto kod dobrih rezultata zazmirimo na druge stvari pa nam sve dodje na naplatu, a naplata je surova i bolna.
Problem je sto nemamo sistem ni plan za bilo sto, pa se radujemo tituli koja je instant titula jer se problemi guraju pod tepih i vrate se ko bumerang.
I tako iz godine u godinu!!!

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 01 sep 2019, 11:42

BordoSarajevo je napisao/la:Nakon teškog poraza u utakmici protiv gradskog rivala, rukovodstvo Fudbalskog kluba Sarajevo održalo je hitan sastanak kako bi se razgovaralo o aktuelnim temama o potencijalnim uzročnicima oslabljene igre u posljednjem periodu.

Na sastanku je iskazano nezadovoljstvo i razočarenje igrom i odnosom na terenu u utakmici protiv FK Željezničara, a u narednom periodu rukovodstvo će se posvetiti analizi svih slabih tačaka u radu sportskog segmenta FK Sarajevo, te poduzeti adekvatne korake kako bi se ustanovila odgovornost za nastalu situaciju.

O analizi situcije i iznalasku rješenja je upoznat i uključen i predsjednik Nadzornog odbora Nguyen Hoai Nam koji se trenutno nalazi u Sarajevu.

Bez obzira na činjenicu što je određeni broj igrača u procesu oporavka od povreda, trenutni roster Fudbalskog kluba Sarajevo kojim raspolaže stručni štab ima dovoljan kapacitet i kvalitet da naivnost u igri i odsustvo motivacije i strasti nikako ne smiju biti prisutni kao što je to bio slučaj u proteklom periodu.
Ova ekipa ima itekako kvaliteta, al taj kvalitet strucna osoba treba da iskoristi na najbolji nacin, a ocito da nemamo strucnu osobu tj trenera.

Svi vidjeli da je taktika zaqurac, lik mjenja igrac za igraca, bez ikakve takticke promjene. o cem pricsmo ovde ? Ne branite neodbranjivo.

Ovo je najtezi poraz koji je mogao da nas potrefi, ako je ovo vama uredu, napushite se svi husrefovog qurca.... Yebo vas on vise, SARAJEVO CE UVIJEK BITI IZNAD NJEGA, MA STA VI PRICALI.

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 01 sep 2019, 11:45

Napapijri je napisao/la:
Zip je napisao/la:Kome da dovodis, osobi zbog koje je najbolji kondicioni otisao, pricalo se ovde o tome?
Buraz, pricao sam ja o tome, ali ako se vec zauzeo stav da se u toj situaciji zastiti Musemic, je li to znaci da trebamo biti sezonu bez kondicionog? Evo, ja sam spominjao onog Kineza (Adnan mislim da se zove), garantujem da nije nista slabiji od Jeleskovica i garantujem da ima jos par ljudi koji ce podjednako spremiti igrace. Kondicioni trener + zadnji vezni je pod moranje u ovih 15 dana!
Pa svi to vide, ja ne mogu vjerovati da nisu trazili kondicionog... Vjerujem da jesu, ali ocito je to bio u dogovoru sa strukom da il ne treba il ne znam... Nemam logicno objasnjenje.
Al opet, da dodje kondicioni, kakve ti pripreme mozes uraditi sa ovako izmorenom i nespremnom ekipom u jeku sezone?

Kamuflazn
Postovi: 1950
Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kamuflazn » 01 sep 2019, 11:48

Ljudi rade sa onim sto imaju. Niko na svijetu ne dovodi zamjene za povrijedjene igrace, znaci trebalo se dovesti jos 7 8 novih igraca i imati 50ak na plati? Jedino se trebao dovesti jos jedan zadnji vezni karakteristika Stanojevicevih ostalo se je ok. Izvukao se maksimum iz postojeceg kadra. Tako sad krivit hadziju ili husrefa je klasicni baliluk posmjesan sa pitarskim nepoznavanjem fudbala. Izvucen je maksimum maksimuma sa ovom ekipom koja je fizicki potrosena i sa 3 4 igraca koja nisu dorasli ovom nivou fudbala. Bez 7 igraca i sa 5 rovitih drugo mjesto je maksimum.
Drugo, valjda nakon prosle sezone bi trebalo da odrastemo i da shvatimo da jedna utakmica ne cini sezonu. Duga, duga sezona je pred nama. Okrenut list i ici dalje.

Trece, imamo kondicionog kojeg je preporucio jeleskovic i koji radi prema planu i programu jeleskovica.
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

dundee
Postovi: 510
Pridružen/a: 19 jan 2017, 11:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la dundee » 01 sep 2019, 11:49

Zip je napisao/la:
BordoSarajevo je napisao/la:Nakon teškog poraza u utakmici protiv gradskog rivala, rukovodstvo Fudbalskog kluba Sarajevo održalo je hitan sastanak kako bi se razgovaralo o aktuelnim temama o potencijalnim uzročnicima oslabljene igre u posljednjem periodu.

Na sastanku je iskazano nezadovoljstvo i razočarenje igrom i odnosom na terenu u utakmici protiv FK Željezničara, a u narednom periodu rukovodstvo će se posvetiti analizi svih slabih tačaka u radu sportskog segmenta FK Sarajevo, te poduzeti adekvatne korake kako bi se ustanovila odgovornost za nastalu situaciju.

O analizi situcije i iznalasku rješenja je upoznat i uključen i predsjednik Nadzornog odbora Nguyen Hoai Nam koji se trenutno nalazi u Sarajevu.

Bez obzira na činjenicu što je određeni broj igrača u procesu oporavka od povreda, trenutni roster Fudbalskog kluba Sarajevo kojim raspolaže stručni štab ima dovoljan kapacitet i kvalitet da naivnost u igri i odsustvo motivacije i strasti nikako ne smiju biti prisutni kao što je to bio slučaj u proteklom periodu.
Ova ekipa ima itekako kvaliteta, al taj kvalitet strucna osoba treba da iskoristi na najbolji nacin, a ocito da nemamo strucnu osobu tj trenera.

Svi vidjeli da je taktika zaqurac, lik mjenja igrac za igraca, bez ikakve takticke promjene. o cem pricsmo ovde ? Ne branite neodbranjivo.

Ovo je najtezi poraz koji je mogao da nas potrefi, ako je ovo vama uredu, napushite se svi husrefovog qurca.... Yebo vas on vise, SARAJEVO CE UVIJEK BITI IZNAD NJEGA, MA STA VI PRICALI.
:salut:

Avatar
ledesma
Postovi: 4965
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 01 sep 2019, 11:50

Zivot svojin garantujem da mi uzimamo na kraju titulu, da cemo pobjediti i mafiju i škutore!!!
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Avatar
Arnelv52
Postovi: 1531
Pridružen/a: 05 apr 2016, 14:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Arnelv52 » 01 sep 2019, 11:53

Eto sad, popušili su što su imali za popušiti. Do kraja prvenstva ne smiju nijednu izgubiti. Imaju kapacitet da pobjede ili izvuku neriješeno na svakoj utakmici do kraja samo ako udju ozbiljno i odlučno na svaku od njih.

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 01 sep 2019, 11:53

Dizdarević, Hodžić, Lazić, Šerbečić, Letić, Kurdić, Đokanović, Gavrić, Hebibović, Velkoski, Handžić

Ta ekipa mora počet narednu utakmicu. I Velkoski ne bi smio bit tu al od Milanovića sam i ja bolji igrač. Glavonja Kurchić nek igra razbijača, nije mu prvi put, igrao ga je u Mostaru kad smo igrali 2:2 sa Zrinjom a bez jedne takve sirovine u sredini i nema rezultata. Kovačevića hladit dok ne skonta šta radi, tri gola njegova sinoć, Mešin gol se na sokeru prima kad ti golman dođe "na ljubičastom". Ahmetović mora postat drugi izbor, drag mi je al ne može ove sezone više. Yebi emociju, mi patimo za emocijom uvijek, al jednostavno se desio taj prelaz kad igrač više ne može pružit najbolje od sebe. Kao Chelsea, u sezoni 14/15 osvojili titulu, u sezoni 15/16 bili deseti, skoro isti roster bio, al Ivanović, Fabregas, Cahill više nisu bili za tog nivoa fudbala i to se osjeti na terenu.
Porazgovarat sa svima, za ton alarma im pustit navijanje kona sinoć, na ulazu u Butmir pustit video Osima kako slavi peti gol, nek skontaju šta su nam uradili. Boli me qrac za povrede ba, mi se uvijek nešta vadimo, jednom ne znamo u blatu, drugi put povrede... Što neko reče, bez dva igrača smo znali nulu sačuvat, koje ba povrede? Pet ne smiješ primit u derbiju da svi s jednom nogom izađu na teren.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

HeraklitMracni
Postovi: 5340
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HeraklitMracni » 01 sep 2019, 11:55

Još Nam došao sa članovima familije bogami bilo ih je preko 8
a mi ga osramotimo :lol:

Avatar
Napapijri
Postovi: 4579
Pridružen/a: 02 jan 2019, 15:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Napapijri » 01 sep 2019, 11:57

Zip je napisao/la:
Napapijri je napisao/la:
Zip je napisao/la:Kome da dovodis, osobi zbog koje je najbolji kondicioni otisao, pricalo se ovde o tome?
Buraz, pricao sam ja o tome, ali ako se vec zauzeo stav da se u toj situaciji zastiti Musemic, je li to znaci da trebamo biti sezonu bez kondicionog? Evo, ja sam spominjao onog Kineza (Adnan mislim da se zove), garantujem da nije nista slabiji od Jeleskovica i garantujem da ima jos par ljudi koji ce podjednako spremiti igrace. Kondicioni trener + zadnji vezni je pod moranje u ovih 15 dana!
Pa svi to vide, ja ne mogu vjerovati da nisu trazili kondicionog... Vjerujem da jesu, ali ocito je to bio u dogovoru sa strukom da il ne treba il ne znam... Nemam logicno objasnjenje.
Al opet, da dodje kondicioni, kakve ti pripreme mozes uraditi sa ovako izmorenom i nespremnom ekipom u jeku sezone?
Pokusavam pronaci, ali ne uspijevam, klip koji je u skorije vrijeme bio i govori o regeneraciji igraca NK Rijeka, eh to treba biti tacka polazista! Skupo jeste, ali u ovoj buraniji od lige gdje se manekeni umaraju od par sedmica u kojima odigraju visak utakmica, cinit ce razliku itekako. Naravno, smanjit ce i broj povreda.

Sto se tice konidicionog, vjeruj da se u 15 dana u nekom "prosjecnom" tempu moze izvrsiti regeneracija i podizanje nivoa fizicke spreme. Prevazidjene su te ruske metode trcanja dok ne padnes u nesvijest, sada se i taj segment radi uz laganije, zanimljivije, vjezbe s loptom.

Trece, zadnji vezni je pod moranje. Ovdje se sr.alo po Crepulji, a isti je klasa iznad svakog trenutnog veznog igraca, a u najmanju ruku je isti rang sa Oremusom, Rahmanovicem i Stanojevicem. Mi nemamo igraca koji ce doci po loptu izmedju stopera, iznijeti do centra ili podijeliti pas iza ledja u slucaju presinga protivnika.

Cetvrto i posljednje, ako ova uprava misli da ce isti igraci iznijeti teret do polusezone (krenut ce i kup), hajmo se odmah spremiti za borbu sa Tuzla Cityem za to trece mjesto.
For those who have been involved, no explanation is needed. For those who haven't, no explanation is possible.

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 01 sep 2019, 12:02

Neko kratko poređenje igrača i sastava, gdje postaje evidentno koliko je Musemić sinoć fulio sve što je mogao, a koliko ga je Ivicino kopile taktički pojelo, motivisalo više ove svoje levate i analiziralo sve naše mane i nedostatke. Mi smo bili ekipa koja ne zna ni što je došla, ni za šta se bori, ni gdje napada, ni od čega da se brani i gdje da obrati najveću pažnju.

Erić vs Kovačević - Jedan dogurao do A repke, drugom majka nije znala da joj se dijete bavi profesionalnim fudbalom dok nije došao kod kona.

Sipović vs Lazić - Sipović termin stoper, kao što je i sinoć pokazao.

Osmanković vs Šerbečić - jedan je prosjčan stoper ove lige, dugi najbolji na svojoj poziciji u njoj.

Pavić vs Letić - obojica ništa specijalno, srednja žalost.

Stanić vs Šabanović - Stanić u nogama ima još ozbiljnog fudbala koliko i ja, rupa koju apsolutno sinoć nismo taktički iskoristili, Šabanović je otprilike bio isti kao Stanić, samo što su oni to Bgm fino iskoristili. Halida sam branio, sve čekam da pročepi, ali on ne može, pa ne može. Možda još nije kasno za kick-box.

Bojo vs Gavrić - Gavrić je mnogima začepio usta, pokazao da je momak za ovu ligu dobro pojačanja, pogotvo kad se uzme u obzir da će povratkom odsutnih biti igrač za rotacije. Sinoć ginuo, nije imao s kim. Ovaj Bojo kod njih propuh, nezadovoljni i oni sa njim, ništa još pokazao nije.

Krpić vs Ahmetović Obojica su kvalitet za ovu ligu, Ahmetu blaga prednost, generalno korisniji i kada ne zabija.

Zec vs Handžić - Jedina pozicija gdje bih baš njima dao prednost, Zec je sinoć radio šta je htio dok je imao snage, sreća pa je izašao oko 70. minute.

Veselinović vs Heba - Obojica solidna krila za ovu ligu, za nešto više teško. Obojica imaju svoje prednosti i mane, ali kvalitetom su u pet deka.

Sadiković vs Mustafić - Ovo baš boli, ovaj mali rahmetli Sadiković protiv nas izgleda kao igrač, a svi znamo koji mu je domet. Nažalost, Mustafić je još tanji, osnove neke još savladao nije.

Alispahić vs Milanović - Mehmed rahmetli, naša nikad dočekana eksplozija, igrač koji je davno završio s nekim ozb fudbalom, zabija nam gol i u ovom taktičkom samoubistvu Husrefa Musemića izgleda kao veznjak i po. Milanović puno zuji, meda ne daje nikako.

@Glen, **** ti staru u prkno, imaš opće diskusije pa tamo piši.
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
HordasOdMalena
Postovi: 3090
Pridružen/a: 29 jun 2015, 01:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HordasOdMalena » 01 sep 2019, 12:05

Jučer zaslužen poraz, ali se mora reći da je suđenje bilo kriminalno.. Nisu dobili ni jedan žuti karton. Kako onaj žvaljo Stanić barem nije dobio? Linijski spavao na sjeveru...
"Imao sam puno bolje opcije za ljeto, za mene lično su to bili odlični uslovi, puno bolji nego sad, ali mi je želja bila da Sarajevo zaradi. Klub je to zaslužio. Koliko god igrač bio dobar, uvijek je klub taj koji gura igrača."

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 01 sep 2019, 12:12

receptura.... :kafa:

1-1 ........Bojo(22) u ofsajdu aktivan, ne izlazi iz ofsajda nego je okrenut lopti i učestvuje u igri...
slika
2-1 ........Faul i situacija...
slikaslika
3-2 .......Bojo ofsajd...
slika
4-2 .......Ofsajd.Igrač krajnje lijevo(Vladanovo desno)
slika
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 01 sep 2019, 12:12

Poraz boli kad bi bio protiv Pofalickog, a kamoli kad te pobjedi najljuci rival. Njima se je jednostavno sve poklopilo i klepili su nas ovako osakacene. Ipak mislim da je nasa zadnja pobjeda od 0:3 veca nego ova njihova, jer su oni tad bili kompletni i opet smo jih silovali na njihovom terenu.

Ljudi dragi pet igraca kad ti fali to nije malo. Jos to nisu igraci bez kojih mozemo igrati, vec su to nosioci nase igre. Nije isto kad su povrijedjeni Stanojevic, Rahmanovic, Oremus, Pidro i Tatar ili recimo kad bi bili povrijedjeni Djokanovic, Mustafic, Gavric, Letic i Milanovic.

Zbiti redove sad, iskoristiti ovu pauzi da se igraci osvjeze, motivisati igrace za unaprijed sa ovim njihovim izjavama i bahacenjem jer 30.11 je novi obracun, ovaj put molim Allaha dragog da budemo kompletni i igraci u dobroj formi.
Zadnja izmjena: ElCartel11, dana/u 01 sep 2019, 12:14, ukupno mijenjano 1 put.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
emir79
Postovi: 8759
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la emir79 » 01 sep 2019, 12:13

BordoSarajevo je napisao/la:Nakon teškog poraza u utakmici protiv gradskog rivala, rukovodstvo Fudbalskog kluba Sarajevo održalo je hitan sastanak kako bi se razgovaralo o aktuelnim temama o potencijalnim uzročnicima oslabljene igre u posljednjem periodu.

Na sastanku je iskazano nezadovoljstvo i razočarenje igrom i odnosom na terenu u utakmici protiv FK Željezničara, a u narednom periodu rukovodstvo će se posvetiti analizi svih slabih tačaka u radu sportskog segmenta FK Sarajevo, te poduzeti adekvatne korake kako bi se ustanovila odgovornost za nastalu situaciju.

O analizi situcije i iznalasku rješenja je upoznat i uključen i predsjednik Nadzornog odbora Nguyen Hoai Nam koji se trenutno nalazi u Sarajevu.

Bez obzira na činjenicu što je određeni broj igrača u procesu oporavka od povreda, trenutni roster Fudbalskog kluba Sarajevo kojim raspolaže stručni štab ima dovoljan kapacitet i kvalitet da naivnost u igri i odsustvo motivacije i strasti nikako ne smiju biti prisutni kao što je to bio slučaj u proteklom periodu.
Hajmo se malo lagati. Koji ba kapacitet i kvalitet bez glavnih igraca pogotovo veznom redu?
Je li se ovo uprava pocela prati kao bivsa? Poceli i oni preko svojih medijskih havera provaljivati o stadionu.

Da imamo isti kvalitet sa Rahmanovicem, Stanojevicem, Oremušem, Tatarom, Pidrom, Hodzicem i bez njih.

Koliko moras biti ljigav novinar pa ovakav tekst pustiti u javnost jbt.

Da igramo sa Milanovicem, Leticem, Guzinom, Sabanovicem, Mustaficem isto kao sa ovima sto fale?
Ovo neka zayebancija u pm.

Kad im se govorilo da dovedu zadnjeg veznog koji nam je prijeko potreban, oni nam uvalili Guzinu.

Naravno poraz boli, pogotovo od Zeljeznicara, ali daj malo manje kenjanja jbt.

Cuj zanemaricemo sto nam fali pola prve postave, zanemaricemo i 2 dana utakmicu prije derbija sa Sirokim, zanemaricemo i teske evropske utakmice, dok su kone gladile kitu.

Koja ubleha ovo pise, da nije strumfic SLinanovic?
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 01 sep 2019, 12:16

Jest Denchi, da je VAR bio na Grbavici bilo bi 1:2. De ba, samo je drugi gol sumnjiv zbog laktanja al i tu nam niko nije kriv što Mustafić ne izbacuje loptu u aut nego glumi Kantea. Pošteno su nas satrali, kakvo suđenje sad? Imao je Kaljanac greškica, tipa onai žuti Besimu, al ništa što bi aman uticalo na rezultat.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
MaroonBjelave
Postovi: 4473
Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MaroonBjelave » 01 sep 2019, 12:17

Brate, Sloboda i Velež loši pravo.
Ostajte mi čile i vedre
Moje Bjelave...
Vratit ću vam se ja...

mma_hz
Postovi: 10617
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 01 sep 2019, 12:21

Denchi je napisao/la:receptura.... :kafa:

1-1 ........Bojo(22) u ofsajdu aktivan, ne izlazi iz ofsajda nego je okrenut lopti i učestvuje u igri...
slika
2-1 ........Faul i situacija...
slikaslika
3-2 .......Bojo ofsajd...
slika
4-2 .......Ofsajd.Igrač krajnje lijevo(Vladanovo desno)
slika
Ma daj ba Denchi,bgt dobro smo jos i prosli nemoj bezze kuknjave :roll:
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 01 sep 2019, 12:21

skoroalen je napisao/la:Jest Denchi, da je VAR bio na Grbavici bilo bi 1:2. De ba, samo je drugi gol sumnjiv zbog laktanja al i tu nam niko nije kriv što Mustafić ne izbacuje loptu u aut nego glumi Kantea. Pošteno su nas satrali, kakvo suđenje sad? Imao je Kaljanac greškica, tipa onai žuti Besimu, al ništa što bi aman uticalo na rezultat.
pa pod 1 nije smio ovako neiskusan sudija nikad ni doći tekmi važnosti blizu derbija
na to sam upozoravao i prije tekme....to je to...sa normalnim suđenjem ni umorne nas ne bi mogli uzet....
međutim kad se i to završi....desi se ovo....ogroman broj prekršaja nije svirao....ofsajda takođe....

ali velika je i Husrefova zasluga, ništa nije ni pokušao izmjeniti da iznenadiš, dobro nije ni imao vremena ali opet....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 01 sep 2019, 12:21

emir79 je napisao/la:
BordoSarajevo je napisao/la:Nakon teškog poraza u utakmici protiv gradskog rivala, rukovodstvo Fudbalskog kluba Sarajevo održalo je hitan sastanak kako bi se razgovaralo o aktuelnim temama o potencijalnim uzročnicima oslabljene igre u posljednjem periodu.

Na sastanku je iskazano nezadovoljstvo i razočarenje igrom i odnosom na terenu u utakmici protiv FK Željezničara, a u narednom periodu rukovodstvo će se posvetiti analizi svih slabih tačaka u radu sportskog segmenta FK Sarajevo, te poduzeti adekvatne korake kako bi se ustanovila odgovornost za nastalu situaciju.

O analizi situcije i iznalasku rješenja je upoznat i uključen i predsjednik Nadzornog odbora Nguyen Hoai Nam koji se trenutno nalazi u Sarajevu.

Bez obzira na činjenicu što je određeni broj igrača u procesu oporavka od povreda, trenutni roster Fudbalskog kluba Sarajevo kojim raspolaže stručni štab ima dovoljan kapacitet i kvalitet da naivnost u igri i odsustvo motivacije i strasti nikako ne smiju biti prisutni kao što je to bio slučaj u proteklom periodu.
Hajmo se malo lagati. Koji ba kapacitet i kvalitet bez glavnih igraca pogotovo veznom redu?
Je li se ovo uprava pocela prati kao bivsa? Poceli i oni preko svojih medijskih havera provaljivati o stadionu.

Da imamo isti kvalitet sa Rahmanovicem, Stanojevicem, Oremušem, Tatarom, Pidrom, Hodzicem i bez njih.

Koliko moras biti ljigav novinar pa ovakav tekst pustiti u javnost jbt.

Da igramo sa Milanovicem, Leticem, Guzinom, Sabanovicem, Mustaficem isto kao sa ovima sto fale?
Ovo neka zayebancija u pm.

Kad im se govorilo da dovedu zadnjeg veznog koji nam je prijeko potreban, oni nam uvalili Guzinu.

Naravno poraz boli, pogotovo od Zeljeznicara, ali daj malo manje kenjanja jbt.

Cuj zanemaricemo sto nam fali pola prve postave, zanemaricemo i 2 dana utakmicu prije derbija sa Sirokim, zanemaricemo i teske evropske utakmice, dok su kone gladile kitu.

Koja ubleha ovo pise, da nije strumfic SLinanovic?
Evo da se ne lazemo, nego da imamo kvalitetnu ekipu i bez "pola" povrijedjenih...

joker90 je napisao/la:Neko kratko poređenje igrača i sastava, gdje postaje evidentno koliko je Musemić sinoć fulio sve što je mogao, a koliko ga je Ivicino kopile taktički pojelo, motivisalo više ove svoje levate i analiziralo sve naše mane i nedostatke. Mi smo bili ekipa koja ne zna ni što je došla, ni za šta se bori, ni gdje napada, ni od čega da se brani i gdje da obrati najveću pažnju.

Erić vs Kovačević - Jedan dogurao do A repke, drugom majka nije znala da joj se dijete bavi profesionalnim fudbalom dok nije došao kod kona.

Sipović vs Lazić - Sipović termin stoper, kao što je i sinoć pokazao.

Osmanković vs Šerbečić - jedan je prosjčan stoper ove lige, dugi najbolji na svojoj poziciji u njoj.

Pavić vs Letić - obojica ništa specijalno, srednja žalost.

Stanić vs Šabanović - Stanić u nogama ima još ozbiljnog fudbala koliko i ja, rupa koju apsolutno sinoć nismo taktički iskoristili, Šabanović je otprilike bio isti kao Stanić, samo što su oni to Bgm fino iskoristili. Halida sam branio, sve čekam da pročepi, ali on ne može, pa ne može. Možda još nije kasno za kick-box.

Bojo vs Gavrić - Gavrić je mnogima začepio usta, pokazao da je momak za ovu ligu dobro pojačanja, pogotvo kad se uzme u obzir da će povratkom odsutnih biti igrač za rotacije. Sinoć ginuo, nije imao s kim. Ovaj Bojo kod njih propuh, nezadovoljni i oni sa njim, ništa još pokazao nije.

Krpić vs Ahmetović Obojica su kvalitet za ovu ligu, Ahmetu blaga prednost, generalno korisniji i kada ne zabija.

Zec vs Handžić - Jedina pozicija gdje bih baš njima dao prednost, Zec je sinoć radio šta je htio dok je imao snage, sreća pa je izašao oko 70. minute.

Veselinović vs Heba - Obojica solidna krila za ovu ligu, za nešto više teško. Obojica imaju svoje prednosti i mane, ali kvalitetom su u pet deka.

Sadiković vs Mustafić - Ovo baš boli, ovaj mali rahmetli Sadiković protiv nas izgleda kao igrač, a svi znamo koji mu je domet. Nažalost, Mustafić je još tanji, osnove neke još savladao nije.

Alispahić vs Milanović - Mehmed rahmetli, naša nikad dočekana eksplozija, igrač koji je davno završio s nekim ozb fudbalom, zabija nam gol i u ovom taktičkom samoubistvu Husrefa Musemića izgleda kao veznjak i po. Milanović puno zuji, meda ne daje nikako.

@Glen, **** ti staru u prkno, imaš opće diskusije pa tamo piši.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.