FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
holyman
Postovi: 8158
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la holyman » 01 sep 2019, 23:46

Ovi nasi generali poslije bitke misle da u slucaju povrede igraca na odredjenoj poziciji moras odmah krenuti u kupovinu. Pa ni na PESu ne mozes kupovati igrace kad ti se qrac digne, postoje odredjeni limiti i mogucnosti. :kafa:
NEMA NAZAD

Avatar
Sjeverjecudo
Postovi: 606
Pridružen/a: 09 avg 2019, 02:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sjeverjecudo » 01 sep 2019, 23:49

bordobijeli je napisao/la:
Sabinho je napisao/la:
bordobijeli je napisao/la:Terzic direktor CZ :
Bez ulaganja u ekipu nema europe, bez jakog budzeta nema europe. Fudbal je specifican biznis bez dobri igraca nema rezultata, bez rezultata nema zarade, nema publike. U domacem prvenstvu cz u prosjeku gleda 7 hiljada, za LP imaju vec tag za107 000.
Terzic nek' bude sretan sto iza sebe i kluba ima predsjednika drzave i kompletan drzavni vrh koji im dijeli i sakom i kapom. Gdje je prije bio Terzic kad ih je Partizan silovao i u fudbalu i u kosarci? I sad on jos ispada pametan sa ovom izjavom kako toboze bez para i dobrih igraca nema uspjeha...
Poenta je u ulaganju i jacanju igrackog kadra odnosno kluba, cz tri godine igra grupe u europi zato sam ih stavio za primjer. Nebi ulazio u to kako dolaze do love. Ocekivao sam da cemo i mi ulagati biti bolji nego prosle godine a mi lošiji o tome se treba ovdje pricati
Do sad nisam kritikovao niti cu,al cinjenica jeste da umjesto da smo ulozili u igracki kadar i imali bar malo jacu ekipu u odnosu na onu koja je osvojila DK,mi smo se nazalost vratili stepenicu nazad i u odnosu na proslu sezonu imamo losiji igracki kadar.
Kurs je isti sa puta ne skrecemo, jer rekli smo da nikada odustati necemo !!!!

Istina za Vedrana - Pravda za Horde Zla !!!!!

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 01 sep 2019, 23:50

Da smo pametniji bili, ne bi nama Crepulja bio skup. Skuplja je ova sramota, al dobro.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 01 sep 2019, 23:58

bordobijeli je napisao/la:
Sabinho je napisao/la:
bordobijeli je napisao/la:Terzic direktor CZ :
Bez ulaganja u ekipu nema europe, bez jakog budzeta nema europe. Fudbal je specifican biznis bez dobri igraca nema rezultata, bez rezultata nema zarade, nema publike. U domacem prvenstvu cz u prosjeku gleda 7 hiljada, za LP imaju vec tag za107 000.
Terzic nek' bude sretan sto iza sebe i kluba ima predsjednika drzave i kompletan drzavni vrh koji im dijeli i sakom i kapom. Gdje je prije bio Terzic kad ih je Partizan silovao i u fudbalu i u kosarci? I sad on jos ispada pametan sa ovom izjavom kako toboze bez para i dobrih igraca nema uspjeha...
Poenta je u ulaganju i jacanju igrackog kadra odnosno kluba, cz tri godine igra grupe u europi zato sam ih stavio za primjer. Nebi ulazio u to kako dolaze do love. Ocekivao sam da cemo i mi ulagati biti bolji nego prosle godine a mi lošiji o tome se treba ovdje pricati
Nece privatnik nikad tako divljacki ulagati u klubove na ovim prostorima, to rade samo klubovi koji su uveliko na drzavnoj pipi. Najbolji primjeri su ti Rijeka i Olimpija. Jednostavno se ne isplati boriti protiv drzavnih aparata (Rijeka) ako si privatnik i ulazes vlastiti novac. Ovaj iz Olimpije je odustao brzo isto tako.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Suki46
Postovi: 2923
Pridružen/a: 18 jan 2014, 18:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Suki46 » 02 sep 2019, 00:01

Hajmo biti pozitivni i dići se iz ovog poraza.Kao što je bilo nakon Atalante , tako očekujem i nakon jučerašnjeg poraza.
slika :kafa: :kralj:
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★★
YNWA <3

bordobijeli
Postovi: 14251
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 02 sep 2019, 00:02

holyman je napisao/la:Ovi nasi generali poslije bitke misle da u slucaju povrede igraca na odredjenoj poziciji moras odmah krenuti u kupovinu. Pa ni na PESu ne mozes kupovati igrace kad ti se qrac digne, postoje odredjeni limiti i mogucnosti. :kafa:
Doveli smo mi Milanovic, Guzina, Letić Gavric, Oremus, posudba Šerbecic. Oremus povreda Šerbercic se jako dobro pokazao ostalo loše. Nam obeca igrat cemo u europu a lošijo igracki nego lani, još kasnimo na pripreme zbog love. tako ne ide mora se ulagati i svake godine jacati da bi isplivao. Ja sam to ocekivao ove godine nazalost korak smo nazad.

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 02 sep 2019, 00:04

Ne bih rekao da se Gavric lose pokazao. Ili je bio u paru sa juniorom (Djokanovic, Mustafic), ili sa ofanzivcem (Krle). Volio bih ga vidjeti uz Stanojevica i da je Rahman ispred njih. Ovako, sa skepljenom ekipom ne moze puno toga pokazati i ne ocekujem to od njega.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

bordobijeli
Postovi: 14251
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 02 sep 2019, 00:14

Sabinho je napisao/la:Ne bih rekao da se Gavric lose pokazao. Ili je bio u paru sa juniorom (Djokanovic, Mustafic), ili sa ofanzivcem (Krle). Volio bih ga vidjeti uz Stanojevica i da je Rahman ispred njih. Ovako, sa skepljenom ekipom ne moze puno toga pokazati i ne ocekujem to od njega.
Recimo da je umjesto Crepulje došao, po meni level ispod Ljubana. Ja o tome pricam, da zelimo iskorak zelimo bolje a krenemo u sezonu igraci odbiju ici na pripreme, ostanes bez kondicionog koji je se dobro pokazao i imas loši tim nego prosle sezone. Ne mozemo tako naprijed.

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 02 sep 2019, 00:21

bordobijeli je napisao/la:
Sabinho je napisao/la:Ne bih rekao da se Gavric lose pokazao. Ili je bio u paru sa juniorom (Djokanovic, Mustafic), ili sa ofanzivcem (Krle). Volio bih ga vidjeti uz Stanojevica i da je Rahman ispred njih. Ovako, sa skepljenom ekipom ne moze puno toga pokazati i ne ocekujem to od njega.
Recimo da je umjesto Crepulje došao, po meni level ispod Ljubana. Ja o tome pricam, da zelimo iskorak zelimo bolje a krenemo u sezonu igraci odbiju ici na pripreme, ostanes bez kondicionog koji je se dobro pokazao i imas loši tim nego prosle sezone. Ne mozemo tako naprijed.
Umjesto njega je dosao Oremus koji ima bolju karijeru od Crepulje i vece je ime sasvim sigurno. Drugi par cipela je druze moj to sto se Crepulja povrijedio. Umjesto Mujakica je dosao Serbecic i to je takodje adekvatna zamjena. E sad iskreno da ti kazem, ja sam ocekivao top krilo, stranca koji ce biti istinska prevaga na dijelu terena koji spada u njegovu zonu odgovornosti. Umjesto tog krila dobili smo Milanovica. Za to ne krivim Husrefa, nije on najavljivao grupne faze i milione vec Nam. Covjek je vecinski vlasnik i do njega je, nije do Husrefa, Hadzije i Sabrine. Daj ti Hadziji milion za godisnja primanja tri igraca, naci ce on top igrace ne brini. Ovako, kad imas 80.000 KM za krilo, dovedes Milanovica i to je to. Da je Pep Guardiola na klupi, on od njega ne moze napraviti drasticno boljeg igraca.

Tuzan sam koliko i ti.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
MaroonBjelave
Postovi: 4473
Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MaroonBjelave » 02 sep 2019, 00:23

Yebem im svima mater. Peticu nismo primili ni kad su igraci na virslama bili.
Ostajte mi čile i vedre
Moje Bjelave...
Vratit ću vam se ja...

Avatar
Manijaci19871921
Postovi: 383
Pridružen/a: 27 maj 2019, 16:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Manijaci19871921 » 02 sep 2019, 00:25

Kamuflazn je napisao/la:
MaroonBjelave je napisao/la:
Pantelija je napisao/la: Pa i husref kad kritikuje je.be majku, jel to i on onda spada medju "elitu" :D



Eeeeej 5 komada od melje...5
Jah, eto, garant isto djeluje na igraca kad mu neko s istoka/zapada opsuje u odnosu na to kad mu Hustef fisne sve po spisku na dva metra od njega.

Malo se pretjeruje sa tom pricom o psovanju takodjer.
ne da mali emirko na babA svog :nene:

Avatar
MaroonBjelave
Postovi: 4473
Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MaroonBjelave » 02 sep 2019, 00:29

Manijaci19871921 je napisao/la:

Malo se pretjeruje sa tom pricom o psovanju takodjer.
ne da mali emirko na babA svog :nene:[/quote]
Ako cemo tako gledati onda Amar ima puno vise djece.
Ostajte mi čile i vedre
Moje Bjelave...
Vratit ću vam se ja...

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 02 sep 2019, 00:35

MaroonBjelave je napisao/la:Yebem im svima mater. Peticu nismo primili ni kad su igraci na virslama bili.
Ali nismo ni duplu osvojili kad su nam dolazili igraci iz Chelsea, Kolna, Genta vec sa njima koji su primili peticu. Stavi na vagu, jedina dupla u historiji ili poraz sa tri razlike od najveceg rivala? Zbijmo redove i idemo dalje! :opaopa:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
MaroonBjelave
Postovi: 4473
Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MaroonBjelave » 02 sep 2019, 00:44

Sabinho je napisao/la:
MaroonBjelave je napisao/la:Yebem im svima mater. Peticu nismo primili ni kad su igraci na virslama bili.
Ali nismo ni duplu osvojili kad su nam dolazili igraci iz Chelsea, Kolna, Genta vec sa njima koji su primili peticu. Stavi na vagu, jedina dupla u historiji ili poraz sa tri razlike od najveceg rivala? Zbijmo redove i idemo dalje! :opaopa:

Ali boli ovaj poraz druze. Yebem mu mater i petaka u nasoj mrezi. Od koga? Od invalida Alispahića, od Boje kojem su futavci vise yebavali majku nego mi Guzini a koje uvali Musija i njima i nama. Pisao bih jos ali ne mogu. Speng'o me neki crnjak, gore mi je veceras nego sinoc, kunem ti se.
Ostajte mi čile i vedre
Moje Bjelave...
Vratit ću vam se ja...

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 02 sep 2019, 00:59

Jos sebi ne mogu doci...
1946~

Avatar
MaroonBjelave
Postovi: 4473
Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MaroonBjelave » 02 sep 2019, 01:02

ThrillerHz je napisao/la:Jos sebi ne mogu doci...
Ima li jos nesto da te haba osim sinocnjeg rezultata? :lol: :lol:
Ostajte mi čile i vedre
Moje Bjelave...
Vratit ću vam se ja...

ajdohordas
Postovi: 3823
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 02 sep 2019, 01:18

Puno smo mi ocekivali od ovako osakaćene ekipe, svi mi,krenuvsi prvo ja od sebe. Mi trebamo shvatit da sezona ne moze zavrsit bez poraza kikseva iznenadjenja itd. Ja sam ovo ocekivao, mene samo boli poraz od najveceg konkurenta,i ne bi toliko tesko palo da je 1:0, 2:1 itd ali 5:2.
Pa nama od prosle sezone fali kompletan vezni red. Znaci ovim redoslijedom, Oremus, Rahman, Stanoje, i Tatar. To su uz Ahmetovica igraci koji su okosnica tima i medju najkvalitetnijim.
Pa kad jednoj Barceloni fali 4-5 igraca standardnih iz prve postave oni imaju problem ogroman, a ne li jedno Sarajevo. I naravno da se patimo sa igrom kad nam vezni red drzi Mustafic, koji kvalitetom je jako slab, Đokanovic koji je jos premlad, i onda sve ostaje na Gavriću koji od pocetka igra po sistemu toplo hladno, jedna dobra druga prelosa, treca solidna i sve tako.
I jos jedna vrlo bitna stvar je ta sto mi izgledamo potroseno i psihicki i fizicki. Evropa nas je ubila ali bukvalno, 4 jako teske utakmice gdje su momci dali sve od sebe, onda se vracas u ovo sranje od lige, gdje u prvih sedam kola imas 4 extra derbija i utakmice gdje mi tradicionalno tesko osvajamo bodove.
Kad se sve sumira, poraz u derbiju boli, logicno,ali sto se svega tice ja nezadovoljan nisam za sad. Vidjet cemo kako ce teci oporavak pojedinih i na sto ce to licit kada budu spremni svi.

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5785
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 02 sep 2019, 01:51

Desava se poraz to je sastavni dio sporta,meni poraz jeste tesko pao al idemo se odmorit spremit ahmeta na 95% njegovi mogucnosti i 80% rahmanovica, do kraja prvih 11 kola ocekujem da stanoja zauzme svoje mjesto u prvih 11.

Nas problem je sto neznamo koliko dugo ce trebat ovim ranjenim da dodu na nivo gdje ce dominirat. Jeleskovica treba vratit ako je ikako moguce, prosle godine jedino crepulja se povrijedio igrali na oba fronta ubijali sve ekipe sa po kite sad od jedanput 8 komada povrjedeno nemozeme niko razuvjerit da nije radi kondicionog trenera.

Drugi problem Ahmet covjek nit daje golove nit asistira nit je vise dominatan u zdraku, cinimi se da njegova povreda nije sanirana kako treba a on nam je donio obje titule prosle godine.

Sto se tice pojacanja oremus i gavric su bolja opcija od crepulje i adukora posebno ako jos dodas da dzokanovic i mustafic mogu fino pomoc

Krste ahmet su pali
Haris serba lazic benjo dobri

Habibovic milanovic hodzic solidni

Nema gledat nazad vec stisnut jajca i izac jaci, pametni

Igraci moraju bit svjesni da su nakon ovih 7 kola sa igrom koju oni su prikazali nisu trebali imat vise od 7 bodova, dobra je stvar sto je 14 i radi toga netreba nikom **** mater al ako oni nebudu sad posle pauze igrali za 40% bolje titula ce bit izgubljena nakon 17 kola.

Btw: jel zna ko jel se igra 17 kola prvih ili 18, i kako su odigrali juniori danas protiv sergijaca

zeRoberto
Postovi: 73
Pridružen/a: 29 apr 2018, 17:42

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zeRoberto » 02 sep 2019, 02:49

Pitar6785 je napisao/la:Desava se poraz to je sastavni dio sporta,meni poraz jeste tesko pao al idemo se odmorit spremit ahmeta na 95% njegovi mogucnosti i 80% rahmanovica, do kraja prvih 11 kola ocekujem da stanoja zauzme svoje mjesto u prvih 11.

Nas problem je sto neznamo koliko dugo ce trebat ovim ranjenim da dodu na nivo gdje ce dominirat. Jeleskovica treba vratit ako je ikako moguce, prosle godine jedino crepulja se povrijedio igrali na oba fronta ubijali sve ekipe sa po kite sad od jedanput 8 komada povrjedeno nemozeme niko razuvjerit da nije radi kondicionog trenera.

Drugi problem Ahmet covjek nit daje golove nit asistira nit je vise dominatan u zdraku, cinimi se da njegova povreda nije sanirana kako treba a on nam je donio obje titule prosle godine.

Sto se tice pojacanja oremus i gavric su bolja opcija od crepulje i adukora posebno ako jos dodas da dzokanovic i mustafic mogu fino pomoc

Krste ahmet su pali
Haris serba lazic benjo dobri

Habibovic milanovic hodzic solidni

Nema gledat nazad vec stisnut jajca i izac jaci, pametni

Igraci moraju bit svjesni da su nakon ovih 7 kola sa igrom koju oni su prikazali nisu trebali imat vise od 7 bodova, dobra je stvar sto je 14 i radi toga netreba nikom **** mater al ako oni nebudu sad posle pauze igrali za 40% bolje titula ce bit izgubljena nakon 17 kola.

Btw: jel zna ko jel se igra 17 kola prvih ili 18, i kako su odigrali juniori danas protiv sergijaca
19 kola se igra do zimske pauze, ako na to mislis

Avatar
simidobar
Postovi: 2447
Pridružen/a: 03 feb 2017, 20:47
Lokacija: Muy lejos de ti...
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la simidobar » 02 sep 2019, 04:09

Tvrdoglav si Husrefe, pretjerujes..

Kovacevicu ostavi se tudjih klipova bolje gledaj sebe, kakve golove primas i kako se ponasas.

Ne postoji izgovor za ovaj rezultat i za ovu tisinu, svi ste se ko pi*kice postavili..
Od Husrefovog ugovora, priprema, ratova tribina, povreda pa do derbija..

Samo vi tjerajte svoje inate pa taman mi primali po 5 komada, sta vas boli ku*ac.. Vazda postoji neki dobar izgovor..

Volili bi igrat u ligama petice, furaju se da su igracine a mrtvi svi krajem Augusta, ne znam kako vas nije stid da se smatrate profesionalcima, imate najjaca primanja, super uslove a primate 5 golova u utakmici.. Takva bahatost moze proc kod nekog pijacara, kod profesionalca nikad..

Boli me ba kur*c za bilo cije izgovore, uopste nisam u fazonu "sta je tu je", i tu ravnodusnost Husrefe nekom drugom prosipaj.. 5:2 !!! Treba da te bude stid.

@SarajevoJeBordo
Jesam li najgori ? :mrgreen:
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Evander, holyman, mosarajvosa83 i 20 gostiju.