FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 02 sep 2019, 16:55

Iskreno do sad slabo odradjen transfer rok. Nije katastrofa jer ga izvlaci Serbecic, a i Oremus (nadam se) kad se vrati, ali da je slab jeste po meni.
Gavric igra toplo-hladno za sad, od Letica sam vise ocekivao, Guzina za sad flop.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
ado-hz
Postovi: 3387
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 02 sep 2019, 17:08

:bow:
AngelDiMaria je napisao/la:Jes, a kad je brat ovdje htio ka*at curu sa salom zeljinim, osuli paljbu po njemu, trebao je i on puskom rijesiti
Taj sam :urnebes:
Na generalno i ja budala pa sam tad izletio i to rekao. Sta ti se radi to i radi u zivotu.
Ako mi je cejf da qaram curu a ona u dresu kona, uradit cu to...ako mi se snima...snimat cu za svoje privatne svrhe.
Al jedno jasno oo dan...ne treba o tome pricati javno i nek su me onda napali nije mi krivo.

bordopoeta
Postovi: 755
Pridružen/a: 19 mar 2015, 15:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordopoeta » 02 sep 2019, 17:13

skoroalen je napisao/la:
Pantelija je napisao/la:
Kamuflazn je napisao/la:Raja ne konta da ovi igraci nisu losi, nisu tarabe, bare bare su sa igracim zelje, problem je umor i sto nije bilo kilometara u nogama. Kada ne mozes trcati, kad si umoran, nespreman, sve taktike svijeta padaju u vodu. To se vidjelo u SB a u subotu je koluminiralo. Nasi igraci nisu mogli hodati od 60e minute, sta hodati stajati. Igraci zelje su od 60e radili sta su htjeli, ulazili u prilike ko da su celtic. To nije zato sto su im igraci bolji, nije ni do taktike njihovog trenera vec do umora. Kad si umoran iskazujes nemoc. Ako budemo pametni svi izacicemo jaci i bolji iz ovoga, jer cilj je titula!
Prvo smo nespremni, a ko je kriv za jeleskovuca ja mu komplet familiju opalim.
Drugo izacibsa 442 da se branis je amaterizam kakav ni jewic nije pokusao.
Hajd što je izašao na početku, nema veze. Al kad je imao poklonjenih 2:2 na poluvremenu, kad je vidio da se nismo sastavili s loptom, što nije odmah vadio Hareta/Mersu za Kurdića, Šabana za Hodžića i do 60. minute Mustafića za Đokanovića? Zgusnut sve u sredinu, branit rezultat, ne bi do kraja moglo bit više od 3:2. To je najveći propust utakmice, grozno odrađena "taktika" na poluvremenu.

Bravo Škoro :thumbup: Sve rečeno :salut:

bordopoeta
Postovi: 755
Pridružen/a: 19 mar 2015, 15:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordopoeta » 02 sep 2019, 17:18

NorthN01 je napisao/la:
Denchi je napisao/la:
Sarajevo interesantno ima isti bodovni saldo. Izabranici Husrefa Musemića su kako prošle tako i ove takmičarske godine poslije sedam utakmica na svom kontu skupili 14 bodova, s tim da su sada dijele drugo, a prethodne sezone su dijelili čelnu poziciju.
samo su malo porasla očekivanja bez krampi u ekipi...kao što sam i govorio kad je Husu produžen ugovor....
Ja ne znam koji si ti k*** ovde i sta glumis sa tom slikom

Dobro si, Bogami! Vala "Denchi", nemoj nas još i ti :nene:

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 02 sep 2019, 17:32

zagorski je napisao/la:Prica se da ce biti odbijeno 50% od plate, igracima i strucnom stabu.
Neka i treba!
Ali bi volio da neko remne po depu i ostale, pocevsi od Sabrine pa nadalje, imaju i oni itekako velikih propusta.
Ako se moglo za Rahmana objaviti na oglasnoj javno da mu je skinuti 40% plate onda treba i za ovo, ja im nista ne vjerujem dok ne bude na oglasnoj
Ova saopstenja, analziranja nekakva su obicno prodavanje magle
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
Sjeverjecudo
Postovi: 606
Pridružen/a: 09 avg 2019, 02:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sjeverjecudo » 02 sep 2019, 17:39

Apsolutno treba da se kazne sa 50 % od plate,Al isto tako treba I da se sa nekoliko plata kazne rumeni i Sabra i ostala kimpanija ( kad cujem da onoj lezbejki tepaju Sabra ospem se)
Mama manijaka je kurava
Kurs je isti sa puta ne skrecemo, jer rekli smo da nikada odustati necemo !!!!

Istina za Vedrana - Pravda za Horde Zla !!!!!

Avatar
OsmanhodzicBuco
Postovi: 1915
Pridružen/a: 26 sep 2015, 21:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la OsmanhodzicBuco » 02 sep 2019, 17:47

To nije nikakvo rijesenje, samo može izazvati bijes i nezadovoljstvo kod igraca, sigurno da poslije toga neće biti pruduktivniji. A u ostalom, nije kriv krste sto igra veznog, ni Djokanovic sto igra beka,ni mustafic sto nije kapacitet. Dečko je treća opcija na svojoj poziciji i sad mu treba odbijati od plate.
A i Husref daje sve od sebe, i radi sta misli da je najbolje. Protiv Zrinjskog je odlično postavio igru, protiv Želje očajno, hebi ga to je Husref, čovjek na svoju ruku. I sad ti njima odbijati od plate, ne znam sta to može dobro donijeti, samo nezadovoljstvo uposlenika kluba, sto se dalje može odraziti na rezultate.

Avatar
Laznjak
Postovi: 1946
Pridružen/a: 23 okt 2017, 14:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Laznjak » 02 sep 2019, 17:50

Umor i samo umor,
u 45 dana 15 utakmica smo odigrali u tome dva gostovanja na kraj svijeta. Pored toga u 7 dana igras 3 tekme. Jedino umor, pa daj njih da igraju tako pa 10 bi im uvalili, sijaset sansi ... Nek odmore par dana onda lagani trening i ubacuj u brzinu idemo pokrenuti masineriju, da iskaramo ovaj jad od lige.
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

Titula-🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup-🏆🏆🏆🏆🏆🏆

Avatar
HordasOdMalena
Postovi: 3003
Pridružen/a: 29 jun 2015, 01:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HordasOdMalena » 02 sep 2019, 17:57

Laznjak je napisao/la:Umor i samo umor,
u 45 dana 15 utakmica smo odigrali u tome dva gostovanja na kraj svijeta. Pored toga u 7 dana igras 3 tekme. Jedino umor, pa daj njih da igraju tako pa 10 bi im uvalili, sijaset sansi ... Nek odmore par dana onda lagani trening i ubacuj u brzinu idemo pokrenuti masineriju, da iskaramo ovaj jad od lige.
To je to. :salut:
"Imao sam puno bolje opcije za ljeto, za mene lično su to bili odlični uslovi, puno bolji nego sad, ali mi je želja bila da Sarajevo zaradi. Klub je to zaslužio. Koliko god igrač bio dobar, uvijek je klub taj koji gura igrača."

Avatar
tenpenny
Postovi: 590
Pridružen/a: 03 jun 2015, 15:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tenpenny » 02 sep 2019, 17:57

Sjeverjecudo je napisao/la:Apsolutno treba da se kazne sa 50 % od plate,Al isto tako treba I da se sa nekoliko plata kazne rumeni i Sabra i ostala kimpanija ( kad cujem da onoj lezbejki tepaju Sabra ospem se)
Mama manijaka je kurava


Ma igracima nista ne zamjeram onih prvih 11 protiv zelje je cast izuzecima operisano od fudbala.Ne mozes imati prvih 11 dobrih igraca i ocekivati da se niko ne povrijedi a klupa ti je nivo bosne iz visokog.Ko ce realno zamjeniti Stanojevica,Rahmanovica,Oremusa.Mustafic,Gavric ,Sabanovic,Sisic?Nema **** sanse ni dostojno ih ne mogu zamjeniti jer nemaju kvalitet o kojem lazu ovi iz uprave i prodaju maglu.Oni su najveci krivci za ovaj roster igraca.Hus je to vidio i trazio je on pojacanja ali mu nisu doveli nikoga.Akademci da ti budu oslonac nema sanse pasa za fudbal mora da imas ono nesto poneki od njih ispliva kao pidro i mujakic ovi ostali su operisani od fudbala.Upravi odbiti od plata samo mi smo drugi sa bidom zaostatka saovom ekipom igracima se nema sta prigovoriti.

Avatar
emir79
Postovi: 8749
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la emir79 » 02 sep 2019, 18:01

Inijesta je napisao/la:
zagorski je napisao/la:Prica se da ce biti odbijeno 50% od plate, igracima i strucnom stabu.
Neka i treba!
Ali bi volio da neko remne po depu i ostale, pocevsi od Sabrine pa nadalje, imaju i oni itekako velikih propusta.
Ako se moglo za Rahmana objaviti na oglasnoj javno da mu je skinuti 40% plate onda treba i za ovo, ja im nista ne vjerujem dok ne bude na oglasnoj
Ova saopstenja, analziranja nekakva su obicno prodavanje magle
Hoce li se upravi odbiti 50%, za kasnjenje plata igracima, za kasnjenje priprema ekipe, za promasene transfere, za kasnjenje pojacanja, za laganje SŠ u vezi pojacanja na zadnjem veznom?
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
Laznjak
Postovi: 1946
Pridružen/a: 23 okt 2017, 14:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Laznjak » 02 sep 2019, 18:04

HordasOdMalena je napisao/la:
Laznjak je napisao/la:Umor i samo umor,
u 45 dana 15 utakmica smo odigrali u tome dva gostovanja na kraj svijeta. Pored toga u 7 dana igras 3 tekme. Jedino umor, pa daj njih da igraju tako pa 10 bi im uvalili, sijaset sansi ... Nek odmore par dana onda lagani trening i ubacuj u brzinu idemo pokrenuti masineriju, da iskaramo ovaj jad od lige.
To je to. :salut:
Pored toga si drugi na tabeli u zaostatku od 1 boda, 1boda. Podrska samo, titula je nasa.
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

Titula-🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup-🏆🏆🏆🏆🏆🏆

zeRoberto
Postovi: 73
Pridružen/a: 29 apr 2018, 17:42

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zeRoberto » 02 sep 2019, 18:08

Nidje veze, to odbijanje od plata jedino moze doprinijeti da se nekom ucini kako uprava zna sta radi i drzi sve pod kontrolom, a ustvari se nista nece rijesiti, samo moze pogorsati situaciju. Fakat ova uprava nije sposobna da rjesava probleme iz korijena, da jasno postavi nacela kojim se klub vodi. Pitam se imaju li makar neku predstavu o tome gdje se FKS treba nalaziti za 5 godina?

Avatar
Orangina85
Postovi: 821
Pridružen/a: 27 dec 2016, 15:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Orangina85 » 02 sep 2019, 18:11

Inijesta je napisao/la:
zagorski je napisao/la:Prica se da ce biti odbijeno 50% od plate, igracima i strucnom stabu.
Neka i treba!
Ali bi volio da neko remne po depu i ostale, pocevsi od Sabrine pa nadalje, imaju i oni itekako velikih propusta.
Ako se moglo za Rahmana objaviti na oglasnoj javno da mu je skinuti 40% plate onda treba i za ovo, ja im nista ne vjerujem dok ne bude na oglasnoj
Ova saopstenja, analziranja nekakva su obicno prodavanje magle
Rahmanu je to valjda ponisteno, zalio se sindikatu zbog kazne i utvrdjeno da nasi nisu ispostovali sve procedure oko toga i na kraju je dobio sam ukor :mrgreen:

Avatar
TheNorthFace
Postovi: 189
Pridružen/a: 28 jan 2019, 00:09
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TheNorthFace » 02 sep 2019, 18:12

Sumnjam da je istina to za plate, ili se bar nadam da nije. To ni oni najzesci strucnjaci sa sredine istoka ne bi uradili uslijed prvog poraza u sezoni

Al realno, za sta ba Mustaficu da odbijes? :mrgreen:
sto se nije rodio talentovaniji? Okej, ako ih i treba “zastrasiti” za ubuduće da se u derbiju ne smijes brukati kakve god da su okolnosti, sve vise od nekih usmenih opomena u ovom momentu ne vidim kako moze donijeti ista dobro...
1946

Avatar
kengur
Postovi: 2108
Pridružen/a: 30 nov 2008, 21:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kengur » 02 sep 2019, 18:22

emir79 je napisao/la:Hoce li se upravi odbiti 50%, za kasnjenje plata igracima, za kasnjenje priprema ekipe, za promasene transfere, za kasnjenje pojacanja, za laganje SŠ u vezi pojacanja na zadnjem veznom?
E to je pravo pitanje. Ali bolje je kazniti samo Husrefa i igrace da bi ispalo da su samo oni krivi, a uprava ni najmanje.
Predvidljivi su i jadni. Jako lice na drzavni politicki aparat. Previse parazita koji samo zderu budjet i tvrde da nisu ni za sta odgovorni.

Avatar
Giljotina
Postovi: 1728
Pridružen/a: 24 jul 2019, 12:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Giljotina » 02 sep 2019, 18:29

Čuj ne treba im dati plaću jer su izgubili. :lol: Pa njima je isplata svakako kasnila pa su opet igrali. Što tad niste pisali da ne trebaju igrati jer nisu dobili ono što trebaju dobiti?

Ova Uprava je upravljačka apatija i uspavanka, i to priglupa.

Avatar
emir79
Postovi: 8749
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la emir79 » 02 sep 2019, 18:32

Ma hoce stvoriti samo kontraefekt i nezadovoljsto među igracima. A ako sjebu atmosferu letice i sami iz uprave.

Nadam se da nemaju namjeru kaznjavati ekipu.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 02 sep 2019, 18:34

kengur je napisao/la:
emir79 je napisao/la:Hoce li se upravi odbiti 50%, za kasnjenje plata igracima, za kasnjenje priprema ekipe, za promasene transfere, za kasnjenje pojacanja, za laganje SŠ u vezi pojacanja na zadnjem veznom?
E to je pravo pitanje. Ali bolje je kazniti samo Husrefa i igrace da bi ispalo da su samo oni krivi, a uprava ni najmanje.
Predvidljivi su i jadni. Jako lice na drzavni politicki aparat. Previse parazita koji samo zderu budjet i tvrde da nisu ni za sta odgovorni.
Trebaju kazniti samo igrače, a ne i Husrefa Musemića. Onda nam fino ovdje mogu biti zadovoljni pušači u njegovu napojnu žilu, a i svakako on je za sve nas FK Sarajevo. Pa ne ide da mu se oskrnavi njegov i onako skromni mjesečni iznos od 12 ljami.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
Giljotina
Postovi: 1728
Pridružen/a: 24 jul 2019, 12:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Giljotina » 02 sep 2019, 18:42

ZA SVE NAS HUSREF JE SEAT!

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: endeende, nekoIzMostara i 35 gostiju.