FK Crvena zvezda

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Ko je Zvezdi u ovome trenutku najpotrebniji ?

Dragan Dzajic
16
10%
Nebojsa Covic
15
10%
Zoran Stojadinovic
9
6%
Gazprom
92
59%
Svi
23
15%
 
Ukupno glasova: 155

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14562
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la alan_kardec » 28 avg 2019, 13:13

marconato je napisao/la:Ako si član, onda nemas problema. Ja sam prosle godine imao pravo prece kupovine na 2 paketa

Ček ček, na jednu člansku možeš 2 paketa uzeti? Ja se ne sjećam koliko se moglo prošle godine uzeti jer nisam bio član. Učlanio se sad u martu.

Ako mogu 2 na jednu člansku, to je ekstra vijest :D . Ja ću onda moći uzeti dva na svoju i dva na drugovu, on neće moći, ode u inostranstvo.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 28 avg 2019, 13:20

Prosle god sam ja na svoju clansku uzeo 2 paketa, ali evo sad mi drug kaze da je on sada za YB dobio samo jednu ulaznicu na sezonsku kartu. Mozda su promijenili... :roll:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61397
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Virtu4l » 28 avg 2019, 13:29

Sinoć je na putu do stadiona, bar 20 ljudi tražilo ulaznice. Nisam vidio ni tapkaroše.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14562
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la alan_kardec » 28 avg 2019, 13:32

Da da, na sezonsku se za yb mogla uzeti 1 karta i na člansku 1 karta. Nadam se da će sa paketima biti drugačije malo.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 29 avg 2019, 19:24

Ok grupa, koju sam uzgred i pogodio danas kada sam prognozirao drugu :mrgreen:

Moze se sa Olyem za to trece mjesto, a pokusati skinuti Bayernu ili Totenhemu skalp kao prosle godine Liverpoolu... :)
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 31 avg 2019, 17:02

Ovi nisu normalni sa cijenama ulaznica za LŠ!

Paket za sever i jug 100 €.
Istok bok 200, a centar 250 €
Zapad bok 250, a centar 300 €.

:shock: :crazy: :facepalm:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 01 sep 2019, 08:54

Stiglo pojacanje za ligu šampiona.

Novi igrac Zvezde je Rajiv van La Parra!
Holanđanin stize iz Huddersfielda za obestecenje od 1.2 mil. € i godisnju platu od 500 000 €. On se najbolje snalazi na poziciji lijevog krila, sto je nama svakako i najpotrebnije. Ugovor je potpisan na 3 god.

https://www.transfermarkt.de/rajiv-van- ... eler/77001

Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14562
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la alan_kardec » 01 sep 2019, 16:25

marconato je napisao/la:Ovi nisu normalni sa cijenama ulaznica za LŠ!

Paket za sever i jug 100 €.
Istok bok 200, a centar 250 €
Zapad bok 250, a centar 300 €.

:shock: :crazy: :facepalm:
ovo sa cijenama karata je jedan čisti bezobrazluk. Nemam riječi. Ejjj, centalni dijelovi zapadne tribine 100 evra jedna utakmica :shock:
Slušah nekidan Terzića u onoj emisiji RTS Oko, reče čovjek da će biti skuplje karte ali ne puno. Ja kontao možda će biti skuplje 20/30%. Za naš standard, i to je previše ali je podnošljivo. Ali ovo je vrhunski bezobrazluk!
Direktan udar na navijače koji dolaze sa strane, a kojih na svakoj jačoj utakmici ima bar pola od ukupnog broja ljudi. Mene će, recimo, ako kupim paket za sever, svaka utakmica koštati 140/150 maraka. Mene koji sam neoženjen i koji imampristojnu platu, za mene je puno, a kamoli za nezaposlene i porodične ljude, a koji bi htjeli da dođu.
Jedina dobra stvar je što su fino ispoštovali sezonce i donekle članove kluba. Za ostale ih boli qrac očigledno.
Ja se još dvoumim dal bih ganjao paket.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 01 sep 2019, 18:17

Oni igraju na tu kartu sto ce svakako biti velika zainteresovanost, pa ce stadion opet biti pun, a to je 8-10 mil € za ove 3 utakmice... :crazy:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 02 sep 2019, 21:36

Jedna vijest iz domena marketinga :mrgreen:

Zvezdin instagram nalog postao najpraceniji na balkanu sa 331 k pratilaca, tako sto je prestigao Olympiakosov koji ima 320 k... ;)
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

MM10
Postovi: 34
Pridružen/a: 03 sep 2019, 10:00
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la MM10 » 03 sep 2019, 17:57

Zamlacuju se glupostima u cilju da zataskaju bezobrazne cene ulaznica.

Imam sezonsku i clansku, popust od 50% mi ne znaci nista, kad pogledas kolike su cene za sezonske kod Dinama bude ti krivo sto si se uopste uclanio.

Tako da cu svoj paket za Sever da prodam po regularnoj ceni i zaradim 100 KM.

MM10
Postovi: 34
Pridružen/a: 03 sep 2019, 10:00
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la MM10 » 03 sep 2019, 17:59

alan_kardec je napisao/la:Da da, na sezonsku se za yb mogla uzeti 1 karta i na člansku 1 karta. Nadam se da će sa paketima biti drugačije malo.
Sto se clanske tice, uzimas jedan paket za svoju tribinu sa popustom. Jedan paket isto za svoju tribinu ali bez popusta i jedan paket sa clanskom isto bez popusta.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61397
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Virtu4l » 03 sep 2019, 22:59

alan_kardec je napisao/la:Mene koji sam neoženjen
Stvarno ne znam šta čekaš. :mrgreen:

Evo mi ne možemo (još uvijek) da dođemo do ulaznica za Allianz Arenu, ovi iz Bayerna imaju neke nenormalne metode prodaje, ali eto zvao sam sve živo, pa će valjda neko od ovih mojih doći do Terzića, Salihamidžića ili Misimovića pa da se nešto završi.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
jestamaji
Postovi: 16486
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la jestamaji » 03 sep 2019, 23:52

Virtu4l je napisao/la:
alan_kardec je napisao/la:Mene koji sam neoženjen
Stvarno ne znam šta čekaš. :mrgreen:

Evo mi ne možemo (još uvijek) da dođemo do ulaznica za Allianz Arenu, ovi iz Bayerna imaju neke nenormalne metode prodaje, ali eto zvao sam sve živo, pa će valjda neko od ovih mojih doći do Terzića, Salihamidžića ili Misimovića pa da se nešto završi.
bajern-zvezda ne bi smjelo biti teško doći do karata, radni je dan, još je rano nije se zahuktala sezona a protivnik je nula atraktivan. biće i između metro stanice i stadiona dovoljno onih koji će prodavati ako već ne nađete prije toga u internetu. ganjati bracu ili misketa za takvu drugorazrednu tekmu je overkill

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61397
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Virtu4l » 03 sep 2019, 23:56

jestamaji je napisao/la:bajern-zvezda ne bi smjelo biti teško doći do karata, radni je dan, još je rano nije se zahuktala sezona i protivnik je nula atraktivan. biće i između metro stanice i stadiona dovoljno onih koji će prodavati ako već ne nađete prije toga u internetu. ganjati bracu ili misketa za takvu drugorazrednu tekmu je overkill
Ne mogu se ja pouzdati na put od metroa do stadiona. ;) a utakmice protiv Kelna i Hofenhajma su već sold out, tako da je interes svakako ogroman, bez obzira na protivnika, a ovdje pričamo o ligi šampiona.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
jestamaji
Postovi: 16486
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la jestamaji » 04 sep 2019, 00:09

ok, onda ganjaj misketa :mrgreen: vjeruj mi, keln i hoffenhajm su bundesliga za vikend, tu je interes po defaultu puno veći nego za zvezdu.

ako slučajno ne obezbijediš kartu unaprijed izađi na predzadnjoj stanici iz metroa i lakapo prema stadionu, biće dovoljno i fanova sa viškom karata i tapkaroša. :wave:

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 04 sep 2019, 07:38

jestamaji je napisao/la: ako slučajno ne obezbijediš kartu unaprijed izađi na predzadnjoj stanici iz metroa i lakapo prema stadionu, biće dovoljno i fanova sa viškom karata i tapkaroša. :wave:
Mislis da je tako jednostavno? Ja se isto ubih ganjajuci kartu, ali nisam bas spreman da idem "na slijepo" u Minhen i tamo ganjam kartu.... :hmmmmm:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 04 sep 2019, 10:35

Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

gollum
Postovi: 1446
Pridružen/a: 23 jan 2010, 00:31
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la gollum » 04 sep 2019, 21:26

jestamaji je napisao/la:još je rano nije se zahuktala sezona
kod njih to nije baš neki argument, npr. sve domaće utakmice bayerna u bundesligi ove sezone su rasprodane još prije objavljivanja kalendara/rasporeda utakmica :)
Seks je užitak, a gol je ekstaza.

"Taktika je bila ne primiti gol. Funkcionirala je odlično sve dok nismo primili gol."

Avatar
jestamaji
Postovi: 16486
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la jestamaji » 04 sep 2019, 23:23

gollum je napisao/la:
jestamaji je napisao/la:još je rano nije se zahuktala sezona
kod njih to nije baš neki argument, npr. sve domaće utakmice bayerna u bundesligi ove sezone su rasprodane još prije objavljivanja kalendara/rasporeda utakmica :)
itekako je argument. nije u pitanju šta je rasprodano i kad, nego koliko ih stvarno ode na utakmicu a koliko karata završi na ulici, raznoraznim oglasima, na ebayu, viagogu, stubhubu i šta ja sve znam gdje sve ne. što ih je više cijena je niža.

bez članstva u bajernu svakako ne možeš kupiti kartu ni u normalnoj prodaji ni u zvaničnoj preprodaji, sve je to rezervisano samo za članove, osim za gostujući sektor i hospitality naravno

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.