FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 05 sep 2019, 18:02

LjoZee je napisao/la:Ma najmanje je bitno odakle je ko. Fazon je sto se nesto uzima kao dokaz, a prekriva se dio koji jasno pokazuje da je u pitanju zaebancija. Sto prekrivas dio ako si siguran u to sto tvrdis? Krivo mi sto Raonffu uvaljuju, a momak regularan.
Zna se ko je most famous na ovoj temi :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 05 sep 2019, 18:06

braco je napisao/la:
mohikanac12 je napisao/la:Raja ako ste za, da ispostujemo tribinu na kojoj je većina nas odrasla i sa koje smo gledali neke od prvih utakmica našeg Želje, donijeli prvi šal, otpjevali prvu pjesmu. U spomen svima Manijacima koji su bili tu, Đildi, Aneru, Paci, Mirzi i ostalima.

Jug Jug Jug, Jug je samo jedan!

Link za avatar do utakmice sa Velezom.
https://media.giphy.com/media/LnLOnS83c ... /giphy.gif

slika

Mi smo Željini Željo je naš!

Avatar je slobodna volja svakog pojedinca sa teme i navijaca Želje. Volio bih iskreno svi kao jedan, pa ko moze i zeli neka ispostuje. Hvala od srca. :salut:
:bih:
:bih:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Osim13 » 05 sep 2019, 18:07

I ja sam bio u viber grupi, nek se zna ako se budu cvaje djelile kontaktirajte me
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
HongKong
Postovi: 2111
Pridružen/a: 29 apr 2019, 15:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la HongKong » 05 sep 2019, 18:11

voltron30 je napisao/la:
HongKong je napisao/la:Nije. Decko je iz Zavidovica, ali studira u Tuzli :lol:
Najveci retard, Misketov pusikurac. Iz svake njegove rijeci i recenice izvire mrznja. I takva gamad pljuje jednog Amara. Meni su tamo pizde brisali postove kada se usprotivim pljuvacini, a ostavljali postove gdje mi onaj supcic iz Breze pise ''j*** te Amar''. Sada su se pritajili jer im se Amar pokenjao u usta, pa im samo dezurni botovi odrzavaju formu u hrakanju. Ali zato ako dodje poraz, vraca se ''e moj Zeljo''.

Ima tamo jako puno korektnih ljudi, navijaca, iskrenih momaka... ali administracija cijelog foruma je sljam, predvodjena sa onim glavonjom iz Orahovice sto dila nelegalno IPTV. Naravno tu su i njihove kujice koje laju, ali su pod protekcijom.
Pa ja napisao da Amar zasluzuje podrsku zbog svih uspjeha koje je postigao s klubom, dobio ban zbog iznosenja neistina. Kao to se nece tolerisati na tom forumu :lol: Tada sam vidio kakvi su to levati.
Svaka cast normalnoj raji koje ima, ali 80% starih forumasa i ne pise tamo vise. Moderatori s nekoliko nikova, pitari koji se zajebaju i neki od mladje raje koja je tamo od pocetka.
Imali su skrivene forume na koje samo odredjena grupa moze uci, tamo dogovarali sta ce pisati i istrazivali ko je kritikovao proslu upravu i otkrivali identitete forumasa. Nisam vjerovao kad je admin ovdje pisao da su trazili da se odavde otkrivaju ip adrese ljudi dok nisam svojim ocima vidio. Tada se stvorila hajka na ovaj portal i preslo se tamo gdje se moze kontrolisati sta ko pise. Zna se i ko je predvodio istu. Faca s ulica koji samo laze tamo i sta god je napisao ispostavilo se kao laz. Bolest prava.
Cuva Bog Zelju svog!

Avatar
mohikanac12
Postovi: 2842
Pridružen/a: 19 jun 2019, 08:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mohikanac12 » 05 sep 2019, 18:14

Yebo raspravu, daj vedrije teme. Operacija Velez uveliko traje. :bih:

@Raonfa trebas mi, javi se u pp.
Mi smo Željini Željo je naš!

Biće Željo opet Šampion!

Admir74
Postovi: 3449
Pridružen/a: 06 jun 2018, 11:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Admir74 » 05 sep 2019, 18:54

mohikanac12 je napisao/la:Yebo raspravu, daj vedrije teme. Operacija Velez uveliko traje. :bih:

@Raonfa trebas mi, javi se u pp.
Upravo tako. Svi u Mostar :opaopa:

Avatar
kerimatomic1921
Postovi: 3966
Pridružen/a: 14 maj 2018, 20:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kerimatomic1921 » 05 sep 2019, 18:58

Zna li neko slucajno sta je bilo sa onim momkom
sto se javio ovdje u zelji da dovede siroce koje izdrzava na Zeljinu utakmicu? Ja i par forumasa smo mu pisali te se stavili na raspolaganje za karte, dres, odlazak na utakmicu i slicno. Nikada mi nije odgovorio na poruku, i sada slucajno vidim da mi njegovih poruka vise nema u inboxu.

Nevjerovatno...
ŽELJEZNIČAR ZA ŽIVOT CIJELI.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 05 sep 2019, 19:28

slika

Yebi ne vadiiii Krpaaa
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
lijevapolutka
Postovi: 2026
Pridružen/a: 02 jul 2019, 14:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la lijevapolutka » 05 sep 2019, 19:37

LjoZee je napisao/la:slika

Yebi ne vadiiii Krpaaa
Kapiten je za čistu 5-icu :lol:
moSa ljoŽe

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 05 sep 2019, 19:46

LjoZee je napisao/la:slika

Yebi ne vadiiii Krpaaa
:urnebes:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 05 sep 2019, 19:51

slika

Kakvu cast ima Stilic sto je u kadru sa Asimom, nije svjestan jos :kafa:
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 05 sep 2019, 20:00

mohikanac12 je napisao/la:Manijaci, ne pisite na tom smeću gdje placaju da se pise protiv Želje. Izvinjenje normalnoj raji tamo ali ovo je istina, meni je iskreno zao svih vas koje koriste i iza kojih se sakrivaju. Taj sam forum i Ja pravio zajedno sa vama i bukvalno su ga oteli, prisvojili i kukavicki pljuju po Zelji, Manijacima, legendama, titulama, istoriji, podmecu skije piqke hinjave svaki yebeni dan!
Storm Raider=Glas Razuma

Asharak=Bosanac1993

Lars=Guvo
Storm ima jos nik, e moj Zeljo :kafa:
A mali student je najjaci bio na gostovanju šatro u Zenici, fol ono slika da dokaze a slika digitronom, a vamo pravi streamove :facepalm:
On je gledao uzivo Zelju ko moja nana..
Zadnja izmjena: Bezideja, dana/u 05 sep 2019, 20:30, ukupno mijenjano 2 puta.
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Avatar
Merhaba
Postovi: 1521
Pridružen/a: 14 feb 2015, 16:03
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Merhaba » 05 sep 2019, 20:05

Može li mi neko od vas dati link kakav za repku molim vas
IZ KRVAVE ZEMLJE BOSANSKE CVATU ZLATNI LJILJANI , GRBAVICE MAJKO NASA BRANIT CETE SINOVI!

THE MANIACS 1987 SARAJEVO

Avatar
ManijakSaGrbavica
Postovi: 102
Pridružen/a: 24 feb 2019, 12:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ManijakSaGrbavica » 05 sep 2019, 20:18

:bih:
Merhaba je napisao/la:Može li mi neko od vas dati link kakav za repku molim vas
Imas na nova bh utakmicu
Željezničar 5:2 Sarajevo , 31.8.2019

Avatar
kolezeljovac
Postovi: 4012
Pridružen/a: 06 jul 2017, 15:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kolezeljovac » 05 sep 2019, 21:15

Ja ću biti sijed, ja ću biti star. Al' voljet ću i tad Željezničar! TM'87 1921!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61430
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 05 sep 2019, 21:29

Te pizde sa lobotomije su dobile krila onoga trenutka kad je pitarski portal postao medijski partner sa FK Željezničar i kada je njihov logo osvanuo na zvaničnoj.

Od tog trenutka su se osilili kao onaj kojeg su predstavljali i počeli dijeliti raju na prave i one koji nisu pravi. Izlija je nakon posta o Amaru postao moderator na tom forumu, što je bio sasvim jasan signal sa čime imamo posla. Čovjek napiše da je Željo kupovao titule, i oni mu daju status moderatora, odnosno neko im naredi da to urade. Pametnom dosta.

Pa meni se prvom svidjela priča oko Misimovića u početku, kritikovao sam ovaj portal danima kada je Beganović napisao članak o dinastiji Misimović, privatno se veoma često svađao sa njim. Tek kada su me ubacili u tajni forum sam shvatio o čemu se tu radi i da je to zlo koje treba otjerati što dalje od Želje.

Ovo što se danas desilo nisam baš najbolje shvatio, ali vidim da je @raonffa na dnevnom redu i da su frizirali neki njegov post.

Pušite ga ublehe, mi smo još uvijek tu i podržavamo Željezničar.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
UBIPITAR
Postovi: 2014
Pridružen/a: 21 mar 2018, 18:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la UBIPITAR » 05 sep 2019, 22:43

Puče opet petarda,samo kažem!
MIGRANTI iz METROPOLE!
Strah je neizlječiva bolest....

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Osim13 » 05 sep 2019, 22:44

Rokoko što se sa nama niko me smije zayebavat
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 05 sep 2019, 22:45

Osim13 je napisao/la:Rokoko što se sa nama niko me smije zayebavat
Niste upecatljivi kao Raonffa :kafa:
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
voltron30
Postovi: 3679
Pridružen/a: 06 avg 2009, 20:16
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la voltron30 » 05 sep 2019, 22:58

Virtu4l je napisao/la:Te pizde sa lobotomije su dobile krila onoga trenutka kad je pitarski portal postao medijski partner sa FK Željezničar i kada je njihov logo osvanuo na zvaničnoj.

Od tog trenutka su se osilili kao onaj kojeg su predstavljali i počeli dijeliti raju na prave i one koji nisu pravi. Izlija je nakon posta o Amaru postao moderator na tom forumu, što je bio sasvim jasan signal sa čime imamo posla. Čovjek napiše da je Željo kupovao titule, i oni mu daju status moderatora, odnosno neko im naredi da to urade. Pametnom dosta.

Pa meni se prvom svidjela priča oko Misimovića u početku, kritikovao sam ovaj portal danima kada je Beganović napisao članak o dinastiji Misimović, privatno se veoma često svađao sa njim. Tek kada su me ubacili u tajni forum sam shvatio o čemu se tu radi i da je to zlo koje treba otjerati što dalje od Želje.

Ovo što se danas desilo nisam baš najbolje shvatio, ali vidim da je @raonffa na dnevnom redu i da su frizirali neki njegov post.

Pušite ga ublehe, mi smo još uvijek tu i podržavamo Željezničar.
Nazalost, nismo svi imali pristup tajnom forumu. Ja sam na svojoj kozi uvidio sta se radi, jbg, ispao naivan k'o francuska sobarica, a sve zbog vjere u Zelju i svih pozitivnih stvari koje su se tada desavale. Prvenstveno gradnja stadiona.

Medjutim, maske su totalno spale Amarovim povratkom. Do tada su stidljivo i u celofanu, perfidno pljuckali na Amara, a onda otvoreno skroz, sa nekih milion novih nickova koji su se odjednom namnozili. Ocito unaprijed spremno i dogovoreno. I onda kada pokusas da uzvratis, uvidis da su admini i moderatori otvoreno na strani pljuvaca, koji su zasticeni k'o polarni medvjedi. Dok se svaki afirmativni post o Amaru brisao.

Evo juce, ona pickica iz Breze @leon naziva @barbareza bindom. Hejjj...jednog starog navijaca, i covjeka cije smo postove rado citali, supcic naziva bindom bez ikakvih sankcija. Danas @bistrik, bivsi moderator odavde, nazva onaj forum bolesnim i da vise nece pisati, obrisase mu post u roku 20 sekundi.

Onaj forum je trenutno najvece zlo. Iskreno, nisam fan ni ovog, zbog dobro poznatih razloga iz proslosti, evo i ti si naveo jedan od njih. Ali ono tamo je totalno neprijateljski nastrojeno i ceka se samo pogodan trenutak za ofanzivu i nastavak rovarenja.

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, CentarsutNaClanak921 i 33 gosta.