FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Rokoko87 » 05 sep 2019, 23:00

Buraz moj prolazimo im ispod radara nekim čudom, valjda znaju da smo dobri s Tobeom
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
UBIPITAR
Postovi: 2014
Pridružen/a: 21 mar 2018, 18:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la UBIPITAR » 05 sep 2019, 23:14

Opterećujete se nečim što niko ne yebe ni 5%,a to vam dokazuje i posjeta na stadionu.
I oni zadrti su došli tobe.
Tih par plaćenika je završena priča!

Je suis Deniz
Je suis Izudin
MIGRANTI iz METROPOLE!
Strah je neizlječiva bolest....

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 05 sep 2019, 23:24

Rokoko87 je napisao/la:Buraz moj prolazimo im ispod radara nekim čudom, valjda znaju da smo dobri s Tobeom
Vas cuva neko mnogo jak
Jadranko Bogicevic
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
mohikanac12
Postovi: 2842
Pridružen/a: 19 jun 2019, 08:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mohikanac12 » 05 sep 2019, 23:52

voltron30 je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:Te pizde sa lobotomije su dobile krila onoga trenutka kad je pitarski portal postao medijski partner sa FK Željezničar i kada je njihov logo osvanuo na zvaničnoj.

Od tog trenutka su se osilili kao onaj kojeg su predstavljali i počeli dijeliti raju na prave i one koji nisu pravi. Izlija je nakon posta o Amaru postao moderator na tom forumu, što je bio sasvim jasan signal sa čime imamo posla. Čovjek napiše da je Željo kupovao titule, i oni mu daju status moderatora, odnosno neko im naredi da to urade. Pametnom dosta.

Pa meni se prvom svidjela priča oko Misimovića u početku, kritikovao sam ovaj portal danima kada je Beganović napisao članak o dinastiji Misimović, privatno se veoma često svađao sa njim. Tek kada su me ubacili u tajni forum sam shvatio o čemu se tu radi i da je to zlo koje treba otjerati što dalje od Želje.

Ovo što se danas desilo nisam baš najbolje shvatio, ali vidim da je @raonffa na dnevnom redu i da su frizirali neki njegov post.

Pušite ga ublehe, mi smo još uvijek tu i podržavamo Željezničar.
Nazalost, nismo svi imali pristup tajnom forumu. Ja sam na svojoj kozi uvidio sta se radi, jbg, ispao naivan k'o francuska sobarica, a sve zbog vjere u Zelju i svih pozitivnih stvari koje su se tada desavale. Prvenstveno gradnja stadiona.

Medjutim, maske su totalno spale Amarovim povratkom. Do tada su stidljivo i u celofanu, perfidno pljuckali na Amara, a onda otvoreno skroz, sa nekih milion novih nickova koji su se odjednom namnozili. Ocito unaprijed spremno i dogovoreno. I onda kada pokusas da uzvratis, uvidis da su admini i moderatori otvoreno na strani pljuvaca, koji su zasticeni k'o polarni medvjedi. Dok se svaki afirmativni post o Amaru brisao.

Evo juce, ona pickica iz Breze @leon naziva @barbareza bindom. Hejjj...jednog starog navijaca, i covjeka cije smo postove rado citali, supcic naziva bindom bez ikakvih sankcija. Danas @bistrik, bivsi moderator odavde, nazva onaj forum bolesnim i da vise nece pisati, obrisase mu post u roku 20 sekundi.

Onaj forum je trenutno najvece zlo. Iskreno, nisam fan ni ovog, zbog dobro poznatih razloga iz proslosti, evo i ti si naveo jedan od njih. Ali ono tamo je totalno neprijateljski nastrojeno i ceka se samo pogodan trenutak za ofanzivu i nastavak rovarenja.

Kralju, ja sam na Jugu stajao odmah iza rata kao balavac, godinama bio tu dok kasnije nisam presao na sjever i dodje neka sisa moderator iz piqke lijepe materine da lijeci komplekse na tebi. Jos na svo to ponizavanje a jeste ponizenje kada slina koja je do tada Grbavicu samo na slikama vidjela napise "nisi ti Zeljovac", mrtvi hladni likovi pljuju po ljudima sa pet, deset, dvadeset godina uz klub. Van svake yebene pameti. Da ga pokidas rukama golim, yebo ti Asharak posteljicu maminu kad te izbacila. A sve je to kriv StormRaider licno, kuja jedna koji nas je sve u kompletu prodao, kada je predao forum na koji smo svi presli zajedno u ruke "procedurama". Svi smo presli tamo a ne samo On i Misketov sin Mini Mi, pa da svojataju forum i sutaju Zeljovce ako pisu sta se Misketu ne svidja. Nije kriva raja koja je nasjela na pricu i ja sam je pusio na pocetku, krivi su Admini jer su usmjeravali pricu, sta se smije a sta ne, hajcali kod autobusa igraca, pokazivali prstom koga da se napada, ko je podoban a ko ne. Kupovali ljude i to je trajalo, od druzenja sa "Mega Misketom" do karti, ptivatnih poruka sa "provjerenim informacijama", do trazenja clanskih na uvid za tajni forum, pa te onda prepadaju ako "zalutas". To je dno dna a sto kaze Virtual, sa mnom su zavrsili prvi put kad je Cuko Izlija napisao "kupljene titule". Tukao sam ih kad su najjaci bili i to svi znaju, ne zbog sebe nego zbog Zelje. To je Naš forum, Željovaca a ne Misketovih placenika koji koriste obicne navijace i sakrivaju se iza njih. Kazem i kunem se, lagali su nas da valja!

Meni je zao sto se o ovome pise ali nije u redu to sto rade. Ja tamo imam jako puno prijatelja, doduse sada rijetko ili skoro nikako ne pisu. Ne mozes pljuvat po Zelji, jahati ga i to kada mu je najgore, lizat se sa savezom da rusi Želju i da se vratis u klub. Zaboravi, ima nas, poginut cemo ali to nece proci! Ima nas sto Amaru u lice kazemo sto Vi ne smijete na forumu, ali ga postujemo i volimo, ne okrecemo mu ledja i ne lajemo na naseg najtrofejnijeg trenera, samim tim i na klub, na uspjehe, na istoriju Zeljinu. Sram vas bilo!
Zadnja izmjena: mohikanac12, dana/u 06 sep 2019, 09:12, ukupno mijenjano 1 put.
Mi smo Željini Željo je naš!

Biće Željo opet Šampion!

Avatar
maldini3
Postovi: 1703
Pridružen/a: 31 jan 2017, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la maldini3 » 06 sep 2019, 07:40

Pa odakle vam vise snaga da pricate o njima??
Zelje igra dobro, zeljo prvi na tabeli navijaci se vracaju na tribine a vi pisete o kretenima. Uzivajte ljudi
Željezničar za život cijeli
Forza Milan
Pivopije

Avatar
mohikanac12
Postovi: 2842
Pridružen/a: 19 jun 2019, 08:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mohikanac12 » 06 sep 2019, 10:23

Admir74 je napisao/la:
mohikanac12 je napisao/la:Yebo raspravu, daj vedrije teme. Operacija Velez uveliko traje. :bih:

@Raonfa trebas mi, javi se u pp.
Upravo tako. Svi u Mostar :opaopa:
Nema izgleda nista od velikog broja navijaca organizovano, jednostavno nema mjesta a oni ne pokazuju veliku zelju da nadju alternativu. Grupa i raja koja ode samostalno na ostale tribine. Steta, vjerujem da bi nas bilo preko hiljadu.

Naprijed Željo ljubavi moja!
Mi smo Željini Željo je naš!

Biće Željo opet Šampion!

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15103
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 06 sep 2019, 10:43

mohikanac12 je napisao/la:
Admir74 je napisao/la:
mohikanac12 je napisao/la:Yebo raspravu, daj vedrije teme. Operacija Velez uveliko traje. :bih:

@Raonfa trebas mi, javi se u pp.
Upravo tako. Svi u Mostar :opaopa:
Nema izgleda nista od velikog broja navijaca organizovano, jednostavno nema mjesta a oni ne pokazuju veliku zelju da nadju alternativu. Grupa i raja koja ode samostalno na ostale tribine. Steta, vjerujem da bi nas bilo preko hiljadu.

Naprijed Željo ljubavi moja!
Jbg, al iskreno na njihovom mjestu ne bih ni ja dao, da nam daju hiljadu to bi bilo ko da mi damo pola sjevera
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
TeaM87
Postovi: 3099
Pridružen/a: 16 maj 2010, 12:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la TeaM87 » 06 sep 2019, 11:03

IMAMO MI SVOG BOGA, I NA KLUPI SINA NJEGOVOGA
FKŽ !

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15103
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 06 sep 2019, 11:46

lijep neki PETak :cool:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mirgerr » 06 sep 2019, 11:50

iguita je napisao/la:Gdje se moze pogledati cijeli snimak razvaljivanja pitara.Ako neko zna molio bi da postavi link.Dolazi mi extra drug sa N.Zelanda dobar momak ali jbg pitar.Pa hocu uz mezu i pice da ga nasekiram i da mu kupim Zeljin dres
Bit ce Zeljo sampion.
Prvo p. https://ok.ru/video/1180079688444
Drugo p. https://ok.ru/video/1180080409340
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
Goosman
Postovi: 2164
Pridružen/a: 07 mar 2018, 20:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Goosman » 06 sep 2019, 12:24

Imam neki filing za osjećaj da uzimamo u Mostaru.
Moj me insekt nikada ne vara.
💩💩

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15103
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 06 sep 2019, 12:33

Goosman je napisao/la:Imam neki filing za osjećaj da uzimamo u Mostaru.
Moj me insekt nikada ne vara.
rano je za to, uzimamo li u Bihacu? :kafa:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Goosman
Postovi: 2164
Pridružen/a: 07 mar 2018, 20:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Goosman » 06 sep 2019, 13:11

irfo je napisao/la:
Goosman je napisao/la:Imam neki filing za osjećaj da uzimamo u Mostaru.
Moj me insekt nikada ne vara.
rano je za to, uzimamo li u Bihacu? :kafa:
3:3, utakmica sa dosta golova i atraktivnih poteza.
Za publiku što bi rekli.
💩💩

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 06 sep 2019, 13:18

Je li to imas neku dojavu? :kafa:
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Goosman
Postovi: 2164
Pridružen/a: 07 mar 2018, 20:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Goosman » 06 sep 2019, 13:48

LjoZee je napisao/la:Je li to imas neku dojavu? :kafa:
Uvijek, samo što najčešće ne bude tačna :lol:
💩💩

Avatar
desnibocni
Postovi: 326
Pridružen/a: 27 jun 2019, 18:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la desnibocni » 06 sep 2019, 14:26

Goosman je napisao/la:Imam neki filing za osjećaj da uzimamo u Mostaru.
Moj me insekt nikada ne vara.
Nakon derbija se prema svima moramo postaviti kao apsolutni favoriti. Ne kazem da ce neko samo radi jedne utakmice doci i skinuti gace kada igra protiv nas, ali nakon 7 kola mi itekako imamo i glavu i rep. Igraci su pokazali da mogu, Amar je pokazao da zna (opet, po ko zna koji put), navijaci se vratili na stadion. Mislim da bodovi protiv Veleza nece doci u pitanje. Ne umanjujem njihovu vrijednost, daleko od toga, cijenim i Velez i navijace istog, ali realno, imamo neuporedivo bolji tim, bolje igrace, siru klupu, i sto je najbitnije pozitivan niz. Naravno da ce oni zapeti kako su i navikli, ali u svakom slucaju tabela sve govori. Radujem se ambijentu, punom stadionu, i dosta nase raje. Znam da igraci nisu pali u euforiju, ali su itekako svjesni da sa nama nikome nece biti lako igrati. Nadam se da ce se i odbrana malo posloziti do Veleza, i da ce to biti OK.
...moja ljubav za sva vremena... FKŽ

Avatar
braco
Postovi: 8705
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 06 sep 2019, 14:42

Ko li ispada iz prvih 11 ulaskom Štile.

Avatar
Blueforce21
Postovi: 221
Pridružen/a: 24 sep 2018, 13:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Blueforce21 » 06 sep 2019, 14:44

Bojo :kafa:
1921

Avatar
mohikanac12
Postovi: 2842
Pridružen/a: 19 jun 2019, 08:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mohikanac12 » 06 sep 2019, 14:47

Štila mora znoja prolit da udje u prvih jedanaest. Ocekujte od njega prave stvari tek na proljece.
Mi smo Željini Željo je naš!

Biće Željo opet Šampion!

Avatar
UBIPITAR
Postovi: 2014
Pridružen/a: 21 mar 2018, 18:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la UBIPITAR » 06 sep 2019, 14:58

braco je napisao/la:Ko li ispada iz prvih 11 ulaskom Štile.
Nema potrebe dirati nešto što funkcioniše a svakako ide ubrzo ritam srijeda-subota,svi će dobiti svoje minute.
MIGRANTI iz METROPOLE!
Strah je neizlječiva bolest....

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.