Charles
Formula 1 - ARHIVA POSTOVA
Moderator/ica: rio_Ferdy88
Re: Formula 1
Vettelu je najpametnije da se oprosti da jos malo ovog svog legacya ocuva
Charles
Charles
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."
Re: Formula 1
Doktor i buduci sampion abd
Arsenal FC, FK Željezničar, Damir Džumhur, Nikola "Niko" Kovač, Roger Federer
Re: Formula 1
Ovo je talenat kakav se dugo nije vidio i dugo se neće vidjeti, bravo Charles!
1992, 2006, 2009, 2011, 2015
-
GracanicaAA
- Moderator
- Postovi: 5169
- Pridružen/a: 18 maj 2013, 17:55
- Kontakt:
Re: Formula 1
Kakav majstor tek sad, a kasnije uhh 
Re: Formula 1
Šta konkretnoDonnie Darko je napisao/la:bravo leclerc![]()
dao je navijačima ferarija ono što su toliko dugo godina čekali, iz prvog pokušaja
Nisam gledao, je li ovo Ham nekakvu grešku napravio u ključnim trenucima
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★
London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★
London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015
Re: Formula 1
Koliko je postao bezobrazniji od onog nesportskog poteza Verstappena kad su se borili za prvo. Fino napreduje.
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.
- Donnie Darko
- Postovi: 24785
- Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
- Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
- Kontakt:
Re: Formula 1
konkretno? pobjedu u monzi.Mokes je napisao/la:Šta konkretnoDonnie Darko je napisao/la:bravo leclerc![]()
dao je navijačima ferarija ono što su toliko dugo godina čekali, iz prvog pokušaja![]()
Nisam gledao, je li ovo Ham nekakvu grešku napravio u ključnim trenucima
jest. izvrtio se sam od sebe na svježim gumama, i pokupio nekoga dok se vraćao na stazu. zato je završio 30 sekundi iza. desi se
Re: Formula 1
Donnie Darko je napisao/la:konkretno? pobjedu u monzi.Mokes je napisao/la:Šta konkretnoDonnie Darko je napisao/la:bravo leclerc![]()
dao je navijačima ferarija ono što su toliko dugo godina čekali, iz prvog pokušaja![]()
Nisam gledao, je li ovo Ham nekakvu grešku napravio u ključnim trenucima
jest. izvrtio se sam od sebe na svježim gumama, i pokupio nekoga dok se vraćao na stazu. zato je završio 30 sekundi iza. desi se
"Last time they count me out, what I do Game 6?"
Re: Formula 1
Ja mislim da bi trebao spomenut Seba u intervjuima i zahvalit mu se 
-
GracanicaAA
- Moderator
- Postovi: 5169
- Pridružen/a: 18 maj 2013, 17:55
- Kontakt:
Re: Formula 1
Slazem se s tobom.jelle je napisao/la:Ja mislim da bi trebao spomenut Seba u intervjuima i zahvalit mu se
Haman Leclerc vozi sam za Ferrari tako sam vidio.
- anonymousHD
- Postovi: 7943
- Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
- Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
- Kontakt:
Re: Formula 1
Kakva vožnja Leclerca aaaaaa!!!
Re: Formula 1
Mislio sam da se to dešava samo amaterima poput Seba, barem si ti najglasniji kad on pogriješi, a sad se pucaš nekim sarkazmom lad ti miljenik pogriješiDonnie Darko je napisao/la:
konkretno? pobjedu u monzi.
jest. izvrtio se sam od sebe na svježim gumama, i pokupio nekoga dok se vraćao na stazu. zato je završio 30 sekundi iza. desi se
Pobjeda je samo 1 bitka, treba još dosta stvari postaviti na pravo mjesto da bi Lec uzeo titulu. Pogotovo kad se titula lomi, znamo kalve odluke donose u Ferrariju, a kakve u Mercedesu
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★
London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★
London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015
Re: Formula 1
Napravite mu prikladan bolid i dobit ćete titulu.
Kakva brutalna vožnja. Držati Hamiltona iza sebe 3/4 trke je sve. Samo ih skupljaj Charles!!!!!!!!!!!
Kakva brutalna vožnja. Držati Hamiltona iza sebe 3/4 trke je sve. Samo ih skupljaj Charles!!!!!!!!!!!
"We need to suffer. And we need to fight."
Re: Formula 1
Nek sad dobije sve do kraja i uzme titulu

Re: Formula 1
Joj zajebancije Landa i Sainza na instagramu 
Re: Formula 1
Je li moguce da je na SK10 u 26 krugu prekinut prenos
pa jesu li normalani kreteni 
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.
-
CantonaBIH
- Postovi: 149
- Pridružen/a: 19 mar 2017, 17:12
- Kontakt:
Re: Formula 1
Ne mogu da vjerujem. Koji ****?Azpi je napisao/la:Je li moguce da je na SK10 u 26 krugu prekinut prenospa jesu li normalani kreteni
Re: Formula 1
Ja jbg skino sa torrenta Sky f1 snimak i pregledao do krajaCantonaBIH je napisao/la:Ne mogu da vjerujem. Koji ****?Azpi je napisao/la:Je li moguce da je na SK10 u 26 krugu prekinut prenospa jesu li normalani kreteni
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.
-
Bundesliga
- Postovi: 12156
- Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
- Kontakt:
Re: Formula 1
Seb skupio 9/12 kaznenih bodova, ako dobije jos 3 u naredne 3 trke ove sezone dobija 1 utrku zabrane ucesca 
Zadnja izmjena: Bundesliga, dana/u 10 sep 2019, 12:22, ukupno mijenjano 1 put.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.








